سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
چالش ها و راهکارها:

کم توجهی به بانک ها در طرح حذف سود و جرایم مضاعف مجلس : پیامدها و راهکارها

نمایندگان در نشست علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی، با بررسی دو فوریتی طرح الزام بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی ، به حذف سود و جرایم مضاعف از بدهی تسهیلات گیرندگان موافقت کردند. هرچند طرح حاضر، طرحی نسبتا خوب می باشد، اما بشکلی نسبتا یک طرفه به سمت تسهیلات گیرندگان گرایش پیدا کرده و کم توجهی به چالش ها و پیامدهای آن، می تواند هزینه های عدیده مستقیم و غیر مستقیمی را بر متقاضیان تسهیلات بانکی و همچنین بانک ها، تحمیل کند.
روابط‌ عمومی بانک ‌پاسارگاد خبرداد؛

تسهیلات ارزان قیمت بانک‌پاسارگاد محدودیت ندارد

بانک‌پاسارگاد با هدف کمک به رشد و شکوفایی چرخه اقتصاد کشور و افزایش دامنه خدمات بانکی، اقدام به اعطای تسهیلات ارزان قیمت در قالب بسته حمایتی ویژه بانک می‌کند.
تامین اعتبار ۴ میلیارد دلاری طرح‌های ارزی؛

بانك پاسارگاد پيشتاز در پرداخت تسهيلات ارزي

در میان بانک‌های عامل، بانک پاسارگاد با پرداخت ۶۹۱ میلیون دلار تسهیلات ارزی، بیشترین تسهیلات را در 9 ماهه اول سال 97 در اختیار بنگاه های اقتصادی قرار داد، پس از بانک پاسارگاد، بانک صنعت و معدن با ۶۷۷ میلیون دلار، پارسیان با ۴۰۶ میلیون دلار، بانك ملي با 404 ميليون دلار و بانك ملت با 377 ميليون دلار، به ترتیب جز 5 بانك پيشتاز كشور در زمينه پرداخت تسهيلات ارزي صندوق توسعه ملي بوده اند
خدمات بانک پاسارگاد ؛

حمایت‌های بانک پاسارگاد از واحدهای تولیدی افزایش می‌یابد

در راستای حمایت از تولیدکنندگان، در سال 1397 نزدیک به 600هزار میلیارد‌ ریال تسهیلات به بخش صنعت و تولید کشور اعطا کرده‌است و در سال 1398، نسبت به پرداخت تسهیلات به منظور رفع موانع تولید و افزایش اشتغال‌زایی در کشور اقدام می‌کند.
خسرو رفیعی مطرح کرد؛

استقبال کم‌نظیر مشتریان از طرح بسته حمایتی ویژه بانک‌پاسارگاد

بسته حمایتی ویژه‌ی خدمات بانکی در بانک پاسارگاد که در راستای کمک به افزایش تولید، اشتغال‌زایی و رشد و شکوفایی صنایع داخلی ارائه‌ شده‌است، مورد استقبال چشمگیر مشتریان قرار گرفت.
خسرو رفیعی؛

ارایه بسته حمایتی ویژه بانک‌پاسارگاد، با هدف کمک به شکوفایی اقتصاد کشور

خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد با اعلام این خبر گفت: بسته حمایتی ویژه بانک‌پاسارگاد شامل اعطای تسهیلات ارزان قیمت، گشایش اعتبار اسنادی داخلی و صدور انواع ضمانت‌نامه بانکی است.
توسعه‌ اقدامات بانک پاسارگاد در حمایت از تولیدکنندگان کشور؛

اعطای ۱۹۰۰۰ میلیون تسهیلات به شرکت‌های سیمانی توسط بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد برای تحقق چشم‌اندازهای توسعه‌محور، ارزش‌افزایی و خلق آینده‌ی پایدار برای هم‌میهنان، با اعطای تسهیلات به طرح‌های توسعه‌ای، شرکت‌های سیمانی و صنایع شیمیایی از تولیدکنندگان حمایت کرد.

فراخوان انتخاب پروژه های صرفه جویی انرژی برای برخورداری از وام های کم بهره

پروژه " بهره ­وری انرژی در صنایع کلیدی ایران" با همکاری سازمان یونیدو (سازمان توسعه صنعتی ملل متحد) و شرکت بهینه ­سازی مصرف سوخت در حال انجام است و مکانیسم مالی مناسب (اعطای وام­های کم بهره) را با همکاری بانک پاسارگاد برای تشویق صنایع در اجرای طرح­های صرفه­ جویی انرژی در دستور کار خود قرار داده است.
تأمین مالی پروژه‌های برقی کشور بررسی شد؛

آمادگی بانک پاسارگاد برای نقش‌آفرینی مؤثر در تأمین مالی پروژه‌های برقی کشور

مصطفی بهشتی‌روی، عضو هیئت مدیره بانک پاسارگاد ضمن بررسی وضعیت نیروگاه‌های خورشیدی تابشی، امکان تأمین مالی توسط بانک‌های ایرانی را مطرح نمود و آمادگی بانک پاسارگاد برای نقش آفرینی مؤثر در تأمین مالی پروژه‌های برقی کشور را اعلام کرد.

در راستای رونق کسب و کار و افزایش تولید و اشتغال؛ بانک‌پاسارگاد فعال در ارایه انواع تسهیلات ریالی

بانک‌پاسارگاد در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، رونق کسب ‌و کار و افزایش تولید و اشتغال، در 6 ماه اول سال 1396 بیش از 16 هزار و 61 فقره تسهیلات ریالی پرداخت کرده‌است.
دکتر ساجدی مطرح کرد؛

حمایت بانک پاسارگاد از شرکت‌های دانش‌بنیان

بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و حمایت از تولید و اشتغال از کار آفرین‌های برتر و شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت کرده و سرمایه لازم را تامین می‌نماید.
رییس هیأت‌عامل صندوق توسعه ملی در همایش اقتصاد مقاومتی مطرح کرد؛

اهداف و الزامات ناظر بر اعطای تسهیلات از منابع صندوق توسعه ملی

شانزدهمین همایش مشترک انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم، با عنوان همایش علمی-کاربردی اقتصاد مقاومتی در تاریخ 31 اردیبهشت سال 1396، در محل دانشگاه خاتم و با حضور استادان، اقتصاددانان، اعضای انجمن‌های علمی، اعضای انجمن مدیریت ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
در دیدار دکتر قاسمی با فعالان اقتصادی اصفهان مطرح شد؛

آمادگی بانک پاسارگاد برای حمایت از تولید، اشتغال و ارایه انواع خدمات ارزی

در دیدار با فعالان اقتصادی اصفهان و بازدید از کارخانه‌های ذوب‌آهن و فولاد مبارکه؛ آمادگی بانک پاسارگاد برای حمایت از تولید، اشتغال و ارایه انواع خدمات ارزی اعلام شد.
تسهیلات بانک پاسارگاد به خریداران کالاهای اساسی و پزشکی؛

بانک پاسارگاد به خریداران کالاهای اساسی و پزشکی تسهیلات مالی کوتاه مدت اعطا می کند

بانک پاسارگاد به خریداران کالاهای اساسی، ضروری وارداتی نظیر دارو، تجهیزات پزشکی و مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی، تسهیلات مالی کوتاه مدت اعطا می‌کند.
حمایت پاسارگاد ازطرح های عمرانی؛

حمایت خاص از طرح های معدنی، تولیدی، سازندگی و کارخانجات سیمان

بانک پاسارگاد در راستای حمایت از تولید و صنعت و اعتقاد به پشتیبانی از تولید و توسعه خودکفایی صنعت کشور، برای راه‌اندازی و توسعه‌ی کارخانجات سیمانی گام‌های موثری برداشت.
دعوت پاسارگاد از نخبگان:

آمادگی بانک پاسارگاد جهت حمایت از ایده های نوآورانه

بانک‌پاسارگاد، با دعوت از جمعی از نخبگان ایرانی خارج از کشور، سمینار هم‌اندیشی برای بهره‌مندی از نظرها و اعلام آمادگی جهت حمایت از ایده‌های نوآورانه و اقتصادی نخبگان و عملیاتی کردن آنها برگزار کرد.
قدردانی از بانک پاسارگاد و میدکو؛

مشارکت فعال در پروژ های تولیدی استان کرمان

استاندار و مسئولان اجرایی استان کرمان و نمایندگان شهرستان‌های سیرجان، زرند، جیرفت و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی و اعضای هیأت‌رییسه اتاق بازرگانی استان از بانک‌پاسارگاد و شرکت میدکو به‌خاطر مشارکت در پرو‌ژه‌های تولیدی استان و افتتاح کارخانه تولید 2 میلیون تنی کنسانتره سنگ‌آهن سیرجان و آغاز بهره‌برداری از کنسانتره 2 میلیون تنی زرند قدردانی کردند.
با سرمایه گذاری بانک پاسارگاد صورت گرفت؛

افتتاح کارخانه فولاد ایرانیان

کارخانه کنستانتره فولاد ایرانیان سیرجان با سرمایه گذاری بانک پاسارگاد به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها