سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
هیجان به قیمت چشم هایم؛

چهارشنبه سوری و چشم های زیبایی که نمی بینند

مشاهدات به راحتی اثبات کننده تغییر در آیین سنتی چهارشنبه سوری و گرایش پیدا کردن آن به سمت نوعی آنومی یا بی هنجاری است. از پیامدهای چنین گرایشی، می توان به مبادرت ورزی بعضی از افراد به رفتارهای پر خطر و حادثه ساز اشاره کرد.تحلیل آمارها نشان دهنده وقوع دو آسیب جسمانی عمده شامل سوختگی عمومی و آسیب دیدگی چشم در چهارشنبه سوری می باشد. متن حاضر با توجه به اهمیت حس بینایی اقدام به ارائه برخی توصیه های بازدارنده جهت کاهش صدمه دیدگی به چشم، همچنین توصیه هایی برای کاهش پیامدهای حادثه دیدگی چشم ها ، نموده است.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه فارس:

تامین یک هزار عینک توسط اوقاف استان فارس

حجت الاسلام موسوی در نشست خبری به مناسبت دهه وقف، بیان نمود که اداره کل اوقاف فارس در کنار انجام کلیه وظایف تخصصی خود ،توجه ویژه ای به بخش بهداشت و درمان داشته و طی مدت گذشته سه میلیارد تومان جهت خرید تجهیزات بیمارستانی و یک هزار عینک رایگان، هزینه شده است.
خودرو بینایی سنجی سیار؛

ارائه بیش از ۱۰ هزار عینک رایگان در اولین خودرو بینایی سنجی سیار

همزمان با دهمین روز از ماه مبارک رمضان در حاشیه افتتاح موسسه خیریه نور اصناف ایران از اولین خودرو بینایی سنجی سیار در راستای پیشگیری از نابینایی کودکان ۳ تا ۶ سال رونمایی شد.
ارایه 11 هزار و 500 عینک رایگان به محرومین روستایی:

کلینیک‌های سیار پزشکی بنیاد خیریه نورآوران سلامت و خدمات رایگان پزشکی

مدیرعامل بنیاد خیریه نورآوران سلامت در شرق کشور گفت: کلینیک‌های سیار پزشکی بنیاد خیریه نورآوران سلامت در شهر قهستان به نیازمندان و محرومان این منطقه خدمات رایگان پزشکی و سلامت منجمله چشم پزشکی ، بینایی سنجی و تهیه عینک برای افراد بی بضاعت ، ارائه می کند.
نظرسنجی
شهروندان تا چه اندازه اطلاعات لازم برای انتخاب و تفکیک لنزها و عدسی های خوب و بادوام از لنزها و عدسی های نامرغوب موجود در بازار را دارند؟
کم
متوسط
زیاد
نمی دانم
نظرات و گلایه ها