سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
در جشنواره بین المللی فارابی؛

انجمن مدیریت ایران به عنوان انجمن علمی برتر معرفی شد

در نهمین جشنواره بین المللی فارابی (ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی)، انجمن مدیریت ایران به ریاست مجید قاسمی، به عنوان انجمن علمی برتر شناخته شد.
همایش علمی:

همایش راهکارهای رسیدن به دانشگاه نسل سوم

پیرو برنامه سالیانه شورای انجمن های علمی ایران در خصوص برگزاری سلسله همایش های پیشرفت و توسعه علمی کشور،پنجمین همایش با موضوع راهکارهای رسیدن به دانشگاه نسل سوم، در اول آذر ماه 1396 با همکاری دانشگاه تربیت مدرس و در محل آن دانشگاه معظم برگزار گردید. تصاویر زیر، مستندی انتخابی از مراحل اجرا و برگزاری نشست های دوگانه، همایش است. ارکان همایش شامل دکتر مجید قاسمی (رئیس شورای انجمن های علمی ایران و رئیس همایش)،دکتر مختار جلالی(دبیر علمی همایش) و دکتر جواد محمد قلی نیا(دبیر اجرایی همایش) می باشند. همایش در دو نشست تخصصی برگزار گردید . به منظور ارایه اطلاعات بیشتر، پوستر همایش و ریز برنامه های آن، در کنار سایر عکس های انتخابی ، ارایه شده است .
خلاصه کاربردی مقالات:

خلاصه کاربردی مقالات پنجمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور

پیرو برگزاری پنجمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور با موضوع محوری راهکارهای رسیدن به دانشگاه نسل سوم، توسط شورای انجمن های علمی ایران و دانشگاه تربیت مدرس، خلاصه کاربردی برخی از مقالات و سخنرانی های ارایه شده در همایش ، برای استفاده متخصصان و صاحب نظران، ارایه گردیده است. لازم بذکر است که همایش در اول آذر ماه 1396، در محل دانشگاه تربیت مدرس و با حضور جمعی از روسای دانشگاه های کشور، مقامات و مدیران ارشد نظام آموزش عالی کشور، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، اعضای هیات مدیره انجمن های علمی، محققان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و سایر مدعوین، برگزار گردید.
شورای انجمن های علمی برگزار می کند؛

برگزاری پنجمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور

شورای انجمن های علمی با همکاری دانشگاه تربیت مدرس، پنجمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور را در تاریخ یکم آذر ماه 96 برگزار می کند.این همایش با محور راهکارهای رسیدن به دانشگاه نسل سوم، فردا(چهارشنبه) در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
گزارش هم اندیشی:

هم اندیشی مشارکت نخبگان در تصمیم سازی های کشور

نشست هم‌‌اندیشی رؤسای انجمن‌های علمی ایران در راستای مشارکت نخبگان و استعدادهای برتر در تصمیم‌سازی‌ها و مدیریت کشور با حضور دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم ،دکتر مجید قاسمی رئیس کمیسیون انجمن‌های علمی ایران، دکتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزیر علوم و جمعی از رؤسای انجمن‌های علمی ایران، در محل این وزارتخانه برگزار شد.
کنگره بین المللی:

کنگره بین المللی اخلاق در علوم و فناوری

کنگره بین المللی اخلاق در علوم و فناوری ، در تاریخ 13 لغایت 17 آذر 1396 در مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ملی جمهوری اسلامی با شعار اخلاق برای همه، علم برای توسعه ، برگزار خواهد شد، لذا از تمامی صاحب نظران دعوت به ارایه مقاله می گردد.
چقدر دوست دارم آنجا کار کنم؛

پنج خواسته کارمندان از کارفرمایان

بعضی از شرکت‌ها هستند که وقتی نام‌شان را می‌شنویم، زبان به تحسین آنها می‌گشاییم و می‌گوییم: «وای، چقدر دوست دارم آنجا کار کنم!» این شرکت‌ها می‌دانند که کارکنان به اندازه‌ی مشتری‌هایی که بابت محصولات و خدمات شرکت پول خرج می‌کنند، اهمیت دارند. آنها همچنین می‌دانند که با وسعت پوشش رسانه و شبکه‌های اجتماعی در این روز و روزگار، اعتبار و خوش‌نامی شرکت تا حد زیادی به آنچه کارمندان درباره‌ی آن می‌گویند وابسته است. در همین راستا و در جهت جلب رضایت کارمندان، با ۵ خواسته‌ای که آنها از کارفرمایان خود دارند، آشنا می‌شوید.
معاون فرهنگی وزیر علوم؛

گسترش اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی در دستور کار وزارت علوم است

معاون فرهنگی وزیر علوم گفت: گسترش اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی در دستور کار وزارت علوم است و تا پایان سال تعداد این اتحادیه‌ها به ۲۰ عدد می‌رسد.
مجموعه سخنرانی ها:

چهارمین همایش نقش پژوهش در فرایند قانونگذاری (مجموعه سخنرانی ها)

چهارمین همایش نقش پژوهش در فرایند قانونگذاری (مجموعه سخنرانی ها)
یافته های پژوهشی در قانونگذاری:

پنجمین همایش نقش پژوهش در فرآیند قانونگذاری

این همایش یک روزه در تالار شهید مدرس ساختمان مشروطه مجلس شورای اسلامی برگزار شد و مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی، دکتر کاظم جلالی رییس مرکز پژوهشهای مجلس، امیدوار رضایی معاون قوانین مجلس، عباسعلی کدخدایی عضو شورای نگهبان قانون اساسی و عادل آذر رییس دیوان محاسبات کشور، سخنرانی کردند.
باحضور رئیس جمهور؛

اختتامیه هشتمین جشنواره بین المللی فارابی

مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره بین المللی فارابی صبح روز یکشنبه با حضور رییس جمهور در سالن اجلاس سران برگزار شد.
با حضور وزیر علوم و وزیر کشور؛

چهارمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور

شورای انجمن های علمی ایران، با حمایت وزارت علوم، بانک پاسارگاد، دانشگاه خاتم و انجمن های علمی برگزار کرد.
با همکاری انجمن مهندسی مکانیک ایران؛

همایش سالانه مهندسی مکانیک

انجمن مهندسی مکانیک ایران بیست و پنجمین همایش سالانه مهندسی مکانیک را ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار می نماید.
رئیس انجمن علمی روانپزشکان قم؛

نخستین همایش ملی "باورهای بنیادین و علوم رفتاری" در قم

رئیس انجمن علمی روانپزشکان استان قم از برگزاری نخستین همایش ملی "باورهای بنیادین و علوم رفتاری" در قم خبر داد.
جشنواره دانشگاهی حرکت

دانشگاه تربیت مدرس میزبان سومین جشنواره دانشگاهی حرکت

سومین جشنواره دانشگاهی حرکت ویژه انجمن‌های علمی دانشجویی، امروز یکشنبه 15 اسفند ماه با هدف ارائه دستاوردها و توانمندی‌های انجمن‌های علمی دانشجویی افتتاح شد و تا روز دوشنبه 16 اسفندماه در محوطه دانشگاه تربیت مدرس روبروی سالن شهید چمران برقرار است.
کنفرانس ملی کاربرد CFD در صنایع شیمیایی و نفت؛

هشتمین کنفرانس ملی «کاربرد CFD در صنایع شیمیایی و نفت»

هشتمین کنفرانس ملی کاربرد CFD در صنایع شیمیایی و نفت اردیبهشت ماه سال 96 به همت دانشگاه تربیت مدرس و با همکاری انجمن مهندسی شیمی ایران برگزار می‌شود.
از سوی دبیر علمی کنفرانس صورت گرفت؛

تبیین محورهای کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد توسعه

دبیر علمی کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد توسعه از برگزاری این کنفرانس در روز ۲۷ بهمن ماه امسال توسط انجمن مدیریت ایران با حمایت بانک‌پاسارگاد و دانشگاه خاتم خبر داد و محورهای آن را تبیین کرد.
در قالب یک نشست برگزار می شود؛

بازخوانی جامعه شناختی تجربه تاسیس دانشگاه های دینی در ایران

نشست «بازخوانی جامعه شناختی تجربه تاسیس دانشگاه های دینی در ایران پس از انقلاب» برگزار می شود.
ورود چند انجمن علمی و راه حل یابی برای یک چالش ملی؛

جزئیات همایش فقه مهندسی ژنتیک و محصولات تراریخته اعلام شد

همایش فقه مهندسی ژنتیک و محصولات تراریخته هفتم اسفندماه از سوی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و با همکاری ستاد زیست‌فناوری، انجمن علمی بیوتکنولوژی و انجمن علمی ژنتیک ایران در شهر مقدس قم برگزار خواهدشد.همایش در دو مرحله نشست‌های نقد یش از همایش و ارایه مقالات برگزیده در روز همایش انجام خواهد گرفت.
نقش انجمن های علمی در برنامه ششم توسعه کشور؛

همایش نقش انجمن های علمی در برنامه ششم توسعه، در محل دانشگاه خاتم برگزار شد

در این همایش، ضمن بررسی ابعاد گوناگون نقش انجمن‌های علمی در برنامه ششم توسعه، از فیروزه خلعتبری به عنوان بانوی اقتصاد ایران و اقتصاددان برجسته جهان، تقدیر شد.
صفحه  از ۲
نظرسنجی
تا چه حد با وظایف و کارکردهای شورای انجمن های علمی ایران آشنایی دارید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها