سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
در اسلامشهر تفاهم‌نامه امضا شد؛

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با انجمن علمی آموزش محیط زیست و توسعه پایدار ایران

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر از همکاری و انعقاد تفاهم‌نامه پنج‌ساله این دانشگاه با انجمن علمی آموزش محیط زیست و توسعه پایدار ایران خبر داد.
به همت انجمن علمی مهندسی علوم‌دامی دانشگاه تربیت‌مدرس؛

کارگاه "جستجوی علمی در پایگاه‌های استنادی و نرم‌افزارهای مدیریت منابع" برگزار شد

کارگاه "جستجوی علمی در پایگاه‌های استنادی و نرم‌افزارهای مدیریت منابع" از سوی انجمن علمی مهندسی علوم‌دامی دانشگاه تربیت‌مدرس با همکاری انجمن علمی صنایع‌غذایی این دانشگاه برگزار شد.
30 اردیبهشت در دانشگاه تربیت مدرس؛

کارگاه «سناریو پردازی با موضوع جنگ و پیامدهای آن در ایران» برگزار می شود

انجمن علمی روابط بین‌الملل دانشگاه تربیت مدرس کارگاه «سناریو پردازی با موضوع جنگ و پیامدهای آن در ایران» را برگزار می‌کند.
عضو هیئت مدیره انجمن کارشناسان بهداشت ایران؛

اعلام آمادگی ۳۲ انجمن علمی برای اجرای طرح غربالگری فشار خون

عضو هیئت مدیره انجمن کارشناسان بهداشت ایران از آمادگی۳۲ انجمن ملی بهداشت برای کمک به اجرای طرح غربالگری فشار خون خبر داد.
برگزاری کارگاه تحلیل گفتمان؛

کارگاه "تحلیل گفتمان" در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود

دومین دوره کارگاه روش تحقیق کیفی با عنوان "تحلیل گفتمان" توسط انجمن علمی جامعه‌شناسی دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.
رحمانی:

فعالیت بیش از ۱۰ هزار انجمن علمی در کشور

دبیر اتحادیه انجمن‌های علمی علم اطلاعات و دانش‌شناسی از حضور نمایندگان ۱۵ دانشگاه در این اتحادیه خبر داد و گفت: هم‌اکنون بیش از ۱۰ هزار انجمن علمی دانشجویی در کشور فعال هستند.
شمس‌آبادی:

دانشگاه‌ها باید توجه ویژه‌تری به انجمن‌های علمی داشته باشند

دبیر اتحادیه انجمن علمی دانشجویی شیمی کشور با اشاره به اهداف این انجمن گفت: از دانشگاه‌ها می‌خواهیم نگاه ویژه تری به انجمن‌ها داشته باشند.
کارگاه های توانمندسازی انجمن ها:

برگزاری کارگاه های آموزشی امور مالیاتی،مقررات بیمه و ثبت شرکت ها شورای انجمن های علمی

شورای انجمن‌های علمی ایران در جهت ارتقاء آگاهی و حل معضلات مالیاتی و بیمه انجمن‌های علمی در تاریخ 1396/04/12 کارگاه‌های آموزشی "قوانین و مقررات مالیاتی"، "مقررات بیمه" و "مراحل قانونی و نحوه ثبت صورت جلسات و تصمیمات مجامع انجمن‌ها در اداره ثبت شرکت ها" با حضور بیش از 120 نفر از خزانه داران، مسئولان مالی، حسابداران و کارشناسان انجمن‌های علمی ایران را در محل دانشگاه خاتم برگزار نمود.
برگزاری کارگاه تیر و مرداد 96:

لیست کارگاه های آموزشی تابستانی انجمن مدیریت فناوری ایران

انجمن مدیریت فناوری ایران برای دو ماه تیر و مرداد 1396 اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی چهارگانه ارزیابی و ممیزی فناوری ، مدیریت نوآوری ، سیاستگذاری و مدیریت فناوری و نوآوری در محصولات و سامان های پیچیده ، مدل های تامین مالی بین المللی و داخلی فناوری، می نماید.
برگزاری کارگاه آموزشی توسط شورا:

کارگاه آموزشی مالیات، بیمه و ثبت شرکت ها،خاص انجمن های علمی

پیرو درخواست انجمن های علمی از شورای انجمن های علمی ایران،کارگاه آموزشی مالیاتی، بیمه و ثبت شرکت‌ها برای مسئولان مالی، خزانه داران و کارشناسان دفاتر انجمن‌ها در تاریخ دوشنبه 1396/04/12 از ساعت 14/30 لغایت 18 در دانشگاه خاتم برگزار می‌گردد.
تحلیل پیشرفت محیط زیست:

تبیین وضعیت پیشرفت های رشته محیط زیست کشور

مقاله حاضر به قلم جمعی از صاحب نظران محیط زیست کشور نظیر دکتر مخدوم، مبرقعی ، صنایع گلدوز و زبردست، تدوین شده و در چند لایه وضعیت محیط زیست در اسناد بالادستی،رشته های تحصیلی فعال در حوزه محیط زیست ،وضعیت دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها ، مجلات تخصصی محیط زیست ، سازمان ها دولتی مامور در حوزه محیط زیست ، ثمن های فعال در حوزه محیط زیست ، مهمترین چالش ها و پیشنهادات توسعه ای،.... ، اقدام به تبیین حوزه محیط زیست کشور و شرایط ذی نفعان، فعالان و ذی مدخلان می نماید.
انجمن مدیریت فناوری ایران؛

کارگاه آموزشی کاربردی مدل‌های تامین مالی بین‌المللی

کارگاه آموزشی کاربردی مدل‌های تامین مالی بین‌المللی و داخلی فناوری
تعامل انجمن های علمی داخلی و خارجی؛

سومین کارگاه تخصصی در خصوص پروبیوتیک ها برگزار می شود

کارگاه بین المللی دو روزه توسط پژوهشکده علوم و صنایع غذایی و انستیتو متخصصین صنایع غذایی آسیا اقیانوسیه (APIFP) با هدف بررسی قرار دادن پروبیوتیک ها برگزار می شود.
نظرسنجی
تا چه حد با وظایف و کارکردهای شورای انجمن های علمی ایران آشنایی دارید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها