سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
تدوین الگوی توسعه دانش محور قم ؛

نشست اعضای انجمن علمی مطالعات سیاسی حوزه علمیه با استاندار قم

استاندار قم در نشست صمیمی با اعضای انجمن علمی مطالعات امور سیاسی حوزه علمیه بر لزوم تدوین الگوی توسعه دانش محور قم با بهره گیری از ظرفیت نخبگان حوزه و دانشگاه تاکید کرد.
برگزار می‌شود؛

نشست تخصصی "پتانسیل سرمایه گذاری در بهره وری انرژی کشور"

انجمن علمی مدیریت مصرف انرژی ایران به مناسبت اول خرداد "روز بهره وری و بهینه سازی مصرف" نشست تخصصی با موضوع "پتانسیل سرمایه گذاری در بهره وری انرژی کشور" برگزار می‌کند.
انتصابات؛

رییس جدید انجمن علمی طبیعت‌گردی ایران منصوب شد

در جلسه هیات مدیره انجمن طبیعت‌گردی ایران، فرید جواهرزاده به عنوان رئیس جدید این انجمن انتخاب شد.
انجمن حسابرسی فناوری اطلاعات ایران؛

نخستین جلسه‌ی هیات مدیره‌ی انجمن علمی حسابرسی فناوری اطلاعات

نخستین جلسه‌ی دور جدید هیات مدیره‌ی انجمن علمی حسابرسی فناوری اطلاعات برگزار شد.این انجمن با هدف توسعه‌ی نظارت بر فناوری اطلاعات و حسابرسی به فناوری اطلاعات کمک می کند.این انجمن با توسعه‌ی مفاهیم علمی نوین حسابداری در فضای دیجیتالی و به عنوان انجمنی بین رشته ای از متخصصان برتر داخل و خارج در رشته های کامپیوتر و حسابداری تشکیل شده است. همچنین مفاهیم علمی همچون حسابداری قضایی و حقوق در فضای مجازی نیز از حوزه های مورد توجه در این انجمن خواهد بود
انجمن علمی گروه مهندسی شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌کند:

نشست بررسی تحلیلی حوادث سیل‌های اخیر با حضور اساتید و مسئولان

نشست بررسی تحلیلی وقایع سیل اخیر ایران با حضور کارشناسان و مسئولان این حوزه، در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. در این نشست اتفاقات و حوادث سیل‌های روزهای گذشته از منظر اقلیم‌شناسی، مدیریت منابع آب، برنامه‌ریزی و مدیریت شهری و منطقه‌ای و همچنین آثار اجتماعی ناشی از آن، مورد بررسی کارشناسان، صاحب‌نظران و مسئولان قرار می‌گیرد.
انجمن علمی ادیان و مذاهب برگزار می کند؛

نشست علمی تأثیر خلفاء در اندیشه مسلمین

به همت انجمن علمی ادیان و مذاهب، نشستی علمی با عنوان "تأثیر خلفاء در اندیشه مسلمین" برگزار می گردد.
با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر علوم؛

انجمن‌های علمی برتر تقدیر شدند

طی مراسمی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، وحید احمدی رئیس مرکز تحقیقات سیاست‌های علمی کشور و مجید قاسمی رئیس شورای انجمن‌های علمی، برترین انجمن‌های علمی تقدیر شدند.
در ششمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور صورت گرفت؛

انتقاد از پرداخت مالیات برای همایش‌های انجمن‌های علمی

رئیس شورای انجمن‌های علمی و رئیس دانشگاه خاتم با تأکید بر آنکه انجمن‌های علمی خود را موظف می‌دانند علم ناب و خالص خود را عرضه کنند، از این موضوع که انجمن‌های علمی برای برگزاری همایش‌های علمی خود مشمول پرداخت مالیات هستند، انتقاد کرد.
رئیس شورای انجمن‌های علمی:

انجمن‌های علمی می‌توانند در اتخاذ تصمیمات کلان، نقش اساسی ایفا کنند

مجید قاسمی رئیس شورای انجمن‌های علمی با اشاره به هدف برگزاری همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور گفت: در این همایش به رسالت انجمن‌های علمی در تدوین راهبردهای کشور پرداخته شد و بحث اصلی آن بود که ذخیره مهم و گرانبهایی که حاصل زحمات چندین ساله علما و دانشمندان و اندیشمندان رشته‌های مختلف کشور است، چگونه می‌تواند در سیاست‌گذاری‌ها مؤثر باشد و خواسته‌های مردم را به‌صورت علمی و عملی به گوش بزرگان سیاست‌گذار در سطح دولت و حاکمیت برساند.
سیف دعوت دانشجویان را رد کرد؛

سیف در جلسه امروز دانشگاه امیرکبیر شرکت نمی‌کند

سعید سیف، رئیس انجمن دریایی دعوت جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های دریایی کشور را برای شرکت در جلسه‌ای که به‌منظور برای پایان دادن به مشکل اخیر دو رئیسه بودن این انجمن تشکیل می‌شود، را قبول نکرد.
گزارش یک دیدار؛

در جلسه روحانی با جامعه شناسان چه گذشت؟

روز گذشته جمعی از محققان، جامعه شناسان و اساتید علوم اجتماعی با رییس جمهور دیدار کردند.برخی از حاضرین به شرح جزییاتی ای از این دیدار و مباحث صورت گرفته توسط رییس جمهور و جامعه شناسان پرداختند.
در ساختمان شورا برگزار شد؛

جلسه مشترک هیأت مدیره‌های دوره پنجم و ششم شورای انجمن‌های علمی ایران

در پی برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شورا‌ی انجمن‌های علمی ایران در تاریخ 1397/04/25 و انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره دوره ششم، جلسه مشترک با اولین دستور جلسه مشروحه ذیل در تاریخ 1397/05/01 در محل ساختمان شورا برگزار شد.
تقویت ارتباط کمیسیون و شورای انجمن ها:

جلسه مشترک شورای انجمن های علمی با کمیسیون انجمن ها برگزار شد

اولین جلسه مشترک شورای انجمن های علمی ایران با دبیر جدید کمیسیون انجمن های علمی ، در محل شورا تشکیل گردید. در این جلسه، دکتر جلالی دبیر محترم کمیسیون انجمن های علمی،در خصوص برخی از مهمترین برنامه ها و رویکردهای کمیسیون بیاناتی را عنوان نمودند. ایشان همچنین پیشنهاد عضویت ثابت و دائمی شورای انجمن های علمی در کمیسیون انجمنهای علمی را دادند.

جلسه هیأت مدیره اتحادیه انجمن های علوم کشاورزی مدرن برگزار شد

دومین جلسه هیأت مدیره اتحادیه انجمن های علوم کشاورزی مدرن در سال 97 در سالن اندیشه سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد.
نشست علمی ؛

انجمن علمی ارتقای کتابخانه های عمومی

نشست هیئت موسس انجمن علمی ارتقای کتابخانه های عمومی ایران

نشست علمی بررسی ابعاد سیاسی، اجتماعی و اقتصادی ناآرامی های دی ماه 96

انجمن علوم سیاسی ایران با همکاری انجمن جامعه شناسی ایران و خانه اندیشمندان علوم انسانی نشست علمی بررسی ابعاد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی ناآرامی های دی ماه 96 را چهارشنبه 4 بهمن 1396 ساعت 15 الی 19 برگزار می کند.
همکاری شورا با معاونت پژوهشی:

جلسه مشترک شورای انجمن های علمی ایران با دکتر وحید احمدی و دکتر لیاقت

جلسه مشترک شورای انجمن های علمی ایران با معاونت پژوهشی وزارت علوم(دکتر وحید احمدی معاون محترم پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر لیاقت، دبیر کمیسیون انجمن های علمی ایران) در روز دوشنبه مورخ 1396/04/19، در وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار گردید.
با تقدیر از شش انجمن برتر؛

نشست هم‌‌اندیشی رؤسای انجمن‌های علمی ایران

نشست هم‌‌اندیشی رؤسای انجمن‌های علمی ایران در راستای مشارکت نخبگان و استعدادهای برتر در تصمیم‌سازی‌ها و مدیریت کشور با حضور دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم ،دکتر مجید قاسمی رئیس کمیسیون انجمن‌های علمی ایران، دکتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزیر علوم و جمعی از رؤسای انجمن‌های علمی ایران، در محل این وزارتخانه برگزار شد.
همکاری شورا با اتحادیه ها:

جلسه شورا با اتحادیه انجمن های منابع طبیعی

اعضای هیات رییسه اتحادیه انجمن های علمی منابع طبیعی و محیط زیست ایران ، پیرو قرار جلسه قبلی هماهنگ شده در روز دوشنبه ۹ اسفند در محل شورای انجمن های علمی ایران با اعضای هیات مدیره شورای انجمن های علمی ایران ، جلسه مشترک برگزار نمودند
همایش ملی پیشرفت و توسعه علمی کشور؛

نشست مشترک ‌شورای انجمن‌های علمی با جناب آقای دکتر فرهادی

پیرو تصمیمات متخذه در بیانیه پایانی چهارمین همایش ملی پیشرفت و توسعه علمی کشور مورخ 1395/08/03، دومین جلسه اعضاء هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران با جناب آقای دکتر فرهادی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و در دفتر آن مقام برگزار گردید.
صفحه  از ۲
نظرسنجی
تا چه حد با وظایف و کارکردهای شورای انجمن های علمی ایران آشنایی دارید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها