سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
دانشجویان جدیدالورود بخوانند؛

چگونه انجمن علمی در رشته خود تاسیس کنیم؟

در بخش اول آیین نامه و در ماده یک عنوان می شود: «انجمن های علمی دانشجویی متشکل از دانشجویان علاقه مند به مشارکت در فعالیت های علمی در یک دانشکده یا گروه آموزشی است» البته در هر دانشگاه متناظر با هر رشته دانشگاهی یک انجمن علمی می تواند تشکیل شود؛ در صورتی که دانشجویان دو یا چند رشته علاقه مند به تشکیل انجمن علمی دانشجویی بین رشته ای باشند می توانند طبق ضوابط این آیین نامه اقدام نمایند.
ستون‌های بهره‌وری؛

عوامل موثر بر بهره‌وری نیروی انسانی چیست؟

یکی از مهم‌ترین اهداف هر کسب‌و‌کاری افزایش بهره‌وری کارمندان است که فقط با تدابیر مشترک مدیران شرکت‌ها و مسئولان منابع انسانی محقق می‌شود. اما متأسفانه حاصل تلاش‌های تعداد اندکی از این عزیزان موجب افزایش بهره‌وری می‌شود. در واقع سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌های حاکم بر فرآیندهای کسب‌و‌کار، باید به گونه‌ای اندیشیده و اجرا شوند که هدررفت هزینه‌های شرکت به ازای هر نیروی کار به حداقل برسد.
انجمن های علمی در مدارس؛

دستورالعمل تشکیل انجمن های علمی- پژوهشی دانش آموزان

دستورالعمل تشکیل انجمن های علمی- پژوهشی دانش آموزان بشرح زیر می باشد.
از سوی رئیس جمهور؛

قانون عضویت ایران در انجمن فرهنگستان‌ها و مجامع علمی آسیا،ابلاغ شد

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری، قانون عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در انجمن فرهنگستان‌ها و مجامع علمی آسیا را برای اجرا ، ابلاغ کرد.
دبیرانجمن آهن و فولاد ایران؛

تشکیل انجمن علمی فولاد برای توسعه این صنعت در کشور یک گام مهم بود

با عنایت به توسعه روزافزون صنعت فولاد ایران و اهمیت آن در اقتصاد کشور، توجه به انجمن علمی که بتواند بعنوان یکی از حلقه‌های زنجیره توسعه پایدار این صنعت باشد ضروری هست.

آیین‌نامه انجمن‌های علمی دانشجویی

به منظور حمایت، تقویت و ترويج فرهنگ و اخلاق علمي در دانشگاه‌های کشور، تقويت روحيه و بنيه علمي دانشجويان مستعد و توانمند و فراهم آوردن زمینه‌های مناسب برای فعاليت‌هاي جمعي علمي، همچنین بهره‌گیری از توانمندی و خلاقیت آنان در تحقق توسعه علمی و نهضت تولید علم و جنبش نرم‌افزاری انجمن‌هاي علمي دانشجويي حوزه‌هاي مختلف دانش با حمايت دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي كشور طبق مفاد اين آيين‌نامه تشكيل مي‌شوند و به فعاليت مي‌پردازند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور؛

تأسیس سه انجمن علمی جدید در دانشگاه علوم پزشکی اهواز

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به تأسیس سه انجمن علمی دانشجویی جدید در این دانشگاه، گفت: هم‌اکنون هفت انجمن علمی در دانشگاه فعال هستند.
رئیس انجمن علوم اعصاب اعلام کرد؛

تاسیس 50 انجمن دانشجویی مغز و شناخت در کشور

رئیس انجمن علوم اعصاب از تاسیس 50 انجمن دانشجویی مغز و شناخت در دانشگاه های مختلف کشور با هماهنگی وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در هفته آتی خبر داد.
مجلس شورای اسلامی؛

تصویب لایحه عضویت ایران در انجمن فرهنگستان ها و مجامع علمی آسیا در مجلس

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در انجمن فرهنگستان‌ها و مجامع علمی آسیایی موافقت کردند.
مدیرعامل سازمان توسعه‌ گردشگری شهرداری تبریز خبر داد؛

گشایش دفتر نمایندگی انجمن علمی گردشگری شمالغرب در خانه‌ تاریخی "علی مسیو"

مدیرعامل سازمان توسعه‌ گردشگری شهرداری تبریز از گشایش دفتر نمایندگی انجمن علمی گردشگری ایران در شمالغرب در تبریز خبر داد و گفت: این دفتر خدمات تحقیقاتی، آموزشی و پژوهشی به علاقه‌مندان و دانشجویان ارائه خواهد کرد.
دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی؛

اساسنامه انجمن های علمی گروه پزشکی بازنگری شد

دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی از تدوین نسخه نهایی و بازنگری شده اساسنامه انجمن های علمی گروه پزشکی خبر داد.
نظرسنجی
تا چه حد با وظایف و کارکردهای شورای انجمن های علمی ایران آشنایی دارید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها