سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس انجمن علمی پدافند غیرعامل مازندران:

شناسایی ظرفیت مراکز رشد دانشگاه‌ها از وظایف انجمن علمی پدافند غیرعامل است

رئیس انجمن علمی پدافند غیرعامل مازندران گفت: شناسایی ظرفیت مراکز رشد دانشگاه‌ها و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، یکی از وظایف انجمن علمی پدافند غیرعامل مازندران است.
فعالیت ۲۳ انجمن علمی در دانشگاه هنر؛

آئین‌نامه‌ای واحد، فصل‌الخطاب فعالیت انجمن‌ها

مدیر تشکل‌های علمی و فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر گفت: در حال حاضر ۲۳ انجمن علمی و ۴ کانون فرهنگی در دانشگاه هنر فعالیت دارند.
معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی ؛

همکاری سازمان سینمایی و انجمن علمی روانپزشکان در درجه بندی سنی فیلم ها

معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی از همکاری انجمن علمی روانپزشکان ایران در درجه بندی سنی فیلم ها استقبال کرد.
منع تعقیب تصرفات غیرقانونی منابع طبیعی؛

اعلام جرم یک سازمان غیردولتی درباره رییس سازمان جنگل ها به دادستان کل کشور

پس از ارسال نامه احمد توکلی رئیس هیات مدیره "دیده بان شفافیت وعدالت" از رییس "سازمان جنگل ها،مراتع و آبخیزداری کشور" به دلیل اقدامات و اظهارات قانون گریزانه اش در منع تعقیب تصرفات غیرقانونی منابع طبیعی، با ارسال نامه به رییس جمهور و دادستان کل کشور، حالا یک انجمن غیردولتی در حوزه منابع طبیعی و محیط زیست از خلیل آقایی به دادستان کل کشور شکایت کرده است.
بهترین روش انجام یک پروژه؛

۱۲ نکته برای تشویق افراد به کار تیمی

در موارد بسیاری، بهترین روش انجام یک پروژه، کار گروهی است. اما چالشی که بسیاری از مدیران با آن مواجه‌اند، رهبری منسجم تیم‌شان است. ایجاد هماهنگی میان هر یک از کارکنان و روند حرکت گروه ممکن است باعث بی‌نظمی در گروه شود و توانایی‌های کاری و مدیریتی شما را تحت تأثیر قرار دهد. کار گروهی موجب تقویت ارتباطات کلامی و غیرکلامی اعضای گروه‌ می‌شود. برای کار گروهی، افراد باید بدانند چگونه با دیگران ارتباطی شفاف داشته باشند و از ایده‌های همه‌ی اعضا برای اعتمادسازی استفاده کنند. در این مقاله با ۱۲ نکته برای تشویق افراد به کار تیمی، آشنا می‌شوید.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی؛

انجمن های علمی خلاء آموزشی دانشگاهها را جبران می کنند

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از توان انجمن های علمی تخصصی برای پر کردن خلاء آموزشی دانشگاهها در جاهایی که آموزش های رسمی نمی تواند موجب رشد دانشجویان شود ؛ خبر داد.
مسئول انجمن‌های علمی دانشگاه فرهنگیان کشور؛

فعالیت در انجمن‌های علمی دانشگاه, جامعه‌پذیری علمی دانشجویان را تقویت می‌کند

مسئول انجمن‌های علمی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: به منظور فراهم شدن ارتقاء سطح علمی دانشجویان تاکنون ۱۶ عنوان انجمن علمی متناظر با رشته‌های تحصیلی مختلف در پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان در همه استان‌ها ایجاد شده است.
انجمن ها و توسعه علمی کشور؛

نقش انجمن های علمی در نقشه جامع علمی و برنامه های توسعه ای کشور

با توجه به این که انجمن های علمی به عنوان کانون های تفکر و ارکان اصلی مدیریت دانش محسوب می شوند ، لذا می توانند نقش عمده ای در توسعه علمی کشور و دست یابی به نوعی جایگاه مرجعیت علمی ایفا نمایند. بر این اساس، رابطه متقابل توسعه انجمن های علمی و توسعه یافتگی حوزه های برنامه ریزی و سیاستگذاری در کشور، غیر قابل کتمان است .
نظرسنجی
تا چه حد با وظایف و کارکردهای شورای انجمن های علمی ایران آشنایی دارید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها