سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
بهترین روش انجام یک پروژه؛

۱۲ نکته برای تشویق افراد به کار تیمی

در موارد بسیاری، بهترین روش انجام یک پروژه، کار گروهی است. اما چالشی که بسیاری از مدیران با آن مواجه‌اند، رهبری منسجم تیم‌شان است. ایجاد هماهنگی میان هر یک از کارکنان و روند حرکت گروه ممکن است باعث بی‌نظمی در گروه شود و توانایی‌های کاری و مدیریتی شما را تحت تأثیر قرار دهد. کار گروهی موجب تقویت ارتباطات کلامی و غیرکلامی اعضای گروه‌ می‌شود. برای کار گروهی، افراد باید بدانند چگونه با دیگران ارتباطی شفاف داشته باشند و از ایده‌های همه‌ی اعضا برای اعتمادسازی استفاده کنند. در این مقاله با ۱۲ نکته برای تشویق افراد به کار تیمی، آشنا می‌شوید.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی؛

انجمن های علمی خلاء آموزشی دانشگاهها را جبران می کنند

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از توان انجمن های علمی تخصصی برای پر کردن خلاء آموزشی دانشگاهها در جاهایی که آموزش های رسمی نمی تواند موجب رشد دانشجویان شود ؛ خبر داد.
مسئول انجمن‌های علمی دانشگاه فرهنگیان کشور؛

فعالیت در انجمن‌های علمی دانشگاه, جامعه‌پذیری علمی دانشجویان را تقویت می‌کند

مسئول انجمن‌های علمی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: به منظور فراهم شدن ارتقاء سطح علمی دانشجویان تاکنون ۱۶ عنوان انجمن علمی متناظر با رشته‌های تحصیلی مختلف در پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان در همه استان‌ها ایجاد شده است.
انجمن ها و توسعه علمی کشور؛

نقش انجمن های علمی در نقشه جامع علمی و برنامه های توسعه ای کشور

با توجه به این که انجمن های علمی به عنوان کانون های تفکر و ارکان اصلی مدیریت دانش محسوب می شوند ، لذا می توانند نقش عمده ای در توسعه علمی کشور و دست یابی به نوعی جایگاه مرجعیت علمی ایفا نمایند. بر این اساس، رابطه متقابل توسعه انجمن های علمی و توسعه یافتگی حوزه های برنامه ریزی و سیاستگذاری در کشور، غیر قابل کتمان است .
نظرسنجی
تا چه حد با وظایف و کارکردهای شورای انجمن های علمی ایران آشنایی دارید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها