سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
فرایند احداث هتل در یزد طولانی است/نیاز به ۵۵۰۰ تخت اقامتی در یزد
معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: فرایند واگذاری‌ها برای احداث هتل در یزد طولانی شده است.
تداوم روند خشكسالی در استان يزد
روند خشكسالي در استان يزد نزديك به بيست سال تداوم داشته و لازم است تدابیر و تمهیدات پدافندی در حوزه آب استان برای افزایش تاب آوری و پایداری در برابر مخاطرات اندیشیده شود.
دانشجویان غیر ایرانی سفیر دانشگاه یزد در کشور خودشان خواهند بود
رئیس دانشگاه یزد گفت: در حقیقت دانشجویان غیرایرانی سفیران کشور خودشان در ایران هستند و پس از دانش‌آموختگی نیز سفیران دانشگاه یزد در کشور خودشان خواهند بود.
جشنواره سالم فود در یزد برگزار می‌شود
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری جشنواره فست فود اما سالم روز جمعه 24 آذرماه در استان یزد خبر داد.
دانشگاه‌ها دانشجویان ماهر و کارآمد تربیت کنند/ترامپ درپی تنش‌زایی
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به ضعف‌های آموزشی موجود در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گفت: دانشگاه‌ها تلاش کنند تا دانشجویان ماهر و کارآمد تربیت کنند.
لزوم تعطیلی کشتارگاه‌های سنتی یزد/ایجاد خط کشتار صنعتی شترمرغ
مدیرکل دامپزشکی استان یزد با تاکید بر اینکه کشتارگاه‌های سنتی باید تعطیل شوند، گفت: این تعطیلی هم به نفع مردم و هم در راستای حفظ سرمایه های ملی است.
نقش سمن‌ها در تقویت مراسم‌های دینی یزد جدی‌تر دیده شود
فرماندار یزد با تاکید بر ضرورت جلوگیری از ورود خرافات و انحراف‌ها به مراسم‌های مذهبی، گفت: نقش سمن‌ها در تقویت مراسم‌های دینی جدی‌تر دیده شود.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه:
نرخ بیکاری ابرکوه به 14/01 درصد رسیده است
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه در جلسه شورای اشتغال گفت: نرخ بیکاری ابرکوه در سال 96 به 14/01 درصد است که در حال حاضر بیشترین مشکل مربوط به بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است.
دولت از دخالت در اقتصاد پرهیز می‌کند
استاندار یزد حفظ واحدهای صنعتی موجود و حمایت از واحدهای مشکل دار را اولویت‌های اول راهبردی صنعتی دولت در استان یزد اعلام کرد و گفت: تا جایی که در توان‌مان باشد از دخالت در اقتصاد فاصله گرفته و به حمایت از بخش خصوص می پردازیم.
مشاور اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری یزد:
برنامه مشخصی برای توسعه گردشگری طبیعت در استان یزد وجود ندارد
مشاور اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری یزد با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری طبیعت در استان یزد، اظهار داشت: متأسفانه برنامه مشخصی برای توسعه گردشگری طبیعت در استان یزد وجود ندارد.
در سایه ضعف نهادهای نظارتی صورت می‌گیرد؛
رودخانه خواری نسخه جدید تجاوز به محیط زیست در استان یزد
در سایه ضعف دستگاه‌های نظارتی، محیط زیست شکننده استان یزد هر روز از سوی عده‌ای سودجو مورد تهدید قرار می‌گیرد که تعرض به بستر و حریم رودخانه‌های استان یزد جدیدترین این تهدیدات محسوب می‌شود.
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی یزد؛
۳۷  هزار تن ذرت علوفه‌ای و دانه‌ای در یزد تولید شد
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان یزد گفت: بیش از۳۷ هزار تن ذرت علوفه‌ای و دانه‌ای از مزارع استان یزد تولید شده است .
۵۰ هزار معلول شناسایی شده در استان یزد زندگی می‌کنند
مدیرکل بهزیستی استان یزد با بیان اینکه ۵۰ هزار معلول شناسایی شده در استان یزد زندگی می‌کنند از فعالیت ۱۷۰ مرکز خدمات‌رسانی ویژه معلولان در یزد خبر داد.
ریس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری یزد:
اتوبوس‌های یزد رایگان می‌شوند
ریس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری یزد اعلام کرد: به منظور کاهش مشکلات ترافیک، طرح رایگان شدن استفاده از اتوبوس های شهری به کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد ارائه می‌شود .
رییس اتاق بازرگانی یزد مطرح کرد:
بازار داغ قطر میزبان کالاهای تولید یزد
رییس اتاق بازرگانی استان یزد با اشاره به روابط دوستانه و تجاری ایران و قطر از ایجاد بازاری متناسب با تولیدات استان یزد در قطر خبر داد ولی در عین حال از عدم همکاری برخی از صنعتگران و کشاورزان یزدی در تامین این بازار خارجی به عنوان عمده‌ترین مشکل یاد کرد.
سامانه‌های حوزه نظارت مالی در استان یزد راه‌اندازی می‌شود
مدیرکل اقتصاد و دارایی یزد با اشاره به اهمیت وجود شفافیت در مسائل اقتصادی و مالی، گفت: سامانه‌های حوزه نظارت مالی در استان یزد راه‌اندازی می‌شود.
اعتراض خانواده های کارگران مجتمع فسفات بافق مقابل فرمانداری یزد
جمعی از خانواده های کارگران مجتمع معدنی فسفات اسفوردی بافق با تجمع مقابل ساختمان فرمانداری نسبت به عدم پرداخت حقوق معوقه همسران خود گلایه کردند.
روزانه 300 عملیات امدادرسانی در اورژانس استان یزد انجام می‌شود / ارسال اتوبوس آمبولانس استان یزد به مناطق زلزله‌زده غرب کشور
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان یزد گفت: روزانه 300 عملیات امدادرسانی در اورژانس استان یزد انجام می‌شود.
در گردهمایی مدیران و کارشناسان دیسپاچینگ کشور در یزد مطرح شد؛
یزد چهارراه تبادل انرژی کشور است
دومین گردهمایی کارگروه طراحی دیاگرام‌های شرکت مدیریت شبکه برق ایران با حضور مدیر پشتیبانی بهره‌برداری و برنامه‌ریزی شرکت مدیریت شبکه برق ایران و جمعی از مدیران و کارشناسان دیسپاچینگ شرکت‌های برق منطقه‌ای کشور در یزد برگزار شد .
درآمدهای گمرکات استان یزد 23 درصد رشد کرد
مدیرکل گمرکات استان یزد با اشاره به رشد 23 درصدی درآمدهای این گمرکات در هفت ماهه نخست سال جاری، گفت: در این مدت صادرات استان از حیث ارزش 14 و از نظر وزن 11 درصد رشد یافته است.
مدیر کل گمرکات استان یزد:
اختیارات گمرکات یزد افزایش یافت
مدیر کل گمرکات استان یزد با اشاره به افزایش اختیارات این گمرکات برای حمایت از تولید داخلی، اظهار کرد: واحدهای تولیدی معتبر می‌توانند کالای خود را بدون پرداخت حقوق ورودی و با نگهداری بخشی از کالا به عنوان وثیقه ترخیص کنند .
استاندار یزد در نشست مشترک با اهالی رسانه:
هرگونه توسعه در یزد نیازمند تامین منابع آب است
استاندار یزد با بیان اینکه اصلی‌ترین مشکل کشور، سامان دادن معیشت مردم و اقتصاد کشور است، گفت: همه گروه ها و فعالین سیاسی باید توجه کنند که رقابت سالم در فضای سیاسی کشور، در بستر یک کشور توسعه یافته با اقتصاد پویا ممکن است.
سیزدهمین جشنواره ملی ایده‌های برتر در یزد آغاز به‌کار کرد
معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری یزد گفت: سیزدهمین جشنواره ملی ایده‌های برتر و سومین جشنواره شتاب ملی از اول آبان ماه با آغاز به‌کار سامانه ایده‌گیری شروع به فعالیت کرد.
۱۲۴ رسانه یزدی در نوبت دریافت مجوز فعالیت هستند
معاون اداره کل ارشاد یزد گفت: در حال حاضر ۱۲۴ رسانه از استان یزد در انتظار نوبت هیئت نظارت هستند که بتوانند مجوز فعالیت خود را کسب کنند.
رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات استان یزد:
ردیف بودجه اختصاصی برای خانه مطبوعات یزد اختصاص یابد
‌رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات استان یزد با بیان اینکه خانه مطبوعات استان یزد برای تحقق اهداف خود به اعتبارات بیشتری نیاز دارد، گفت: ردیف بودجه اختصاصی برای خانه مطبوعات یزد اختصاص یابد.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظري ندارم
كم
متوسط
زياد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
مهریز،خاتم
ابرکوه،تفت
اردکان،بهاباد،بافق