پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
pic
شیطنت مجدد رسانه ای با داستان تکراری هزینه دریافت پیامک بانکی
طیف رسانه ای خاص هستند و بعضا متمایل به شیطنت. حال به هر موضوعی که باشد و به هر صورتی که اجرایی شود، چندان برایشان اهمیت ندارد. بعضی رسانه های دست دوم خودشان و برخی رسانه های عموما حاشیه ای کم اطلاع از پشت پرده اخبار، اقدام به بازنشر شیطنت ها می کنند و در این بین هم ، ممکن است برای برخی از شهروندان هم ایجاد شبهه شود. چند ماه پیش روی داستان هزینه ارسال پیامک بانکی (خصوصا یک بانک خصوصی قوی کشور) کار کردند و فعالیت بی اثری را دنباله گیری نمودند. حال بعد از چند ماه، همان خبر را در فضای مجازی نیم بند موجود بازنشر داده و مثلا با هدف زنده کردن خبر سوخته قبلی دنباله گیری می شود. متن زیر با رویکردی تبیینی ، قصد شفاف سازی داستان و روشنگری درباره اصل ماجرا را دارد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
از شایعه حمله سایبری به پاسارگاد تا انتقال پول دکتر ظریف به چین؟!
ورود دشمن به حوزه جنگ ترکیبی، هوشمندی همه جانبه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، مدیریتی و غیره را در کنار هوشمندی و توانمندی های نظامی، طلب می کند. دشمن در جنگ ترکیبی به سراغ دو کانون اصلی یعنی پایه های قوی نهادی و حوزه های عمومی می رود. اولی را برای تخریب می زند و دومی را برای ایجاد انحراف، هدف قرار می دهد. در ناآرامی های اخیر هم ، شاهد شایعه سازی هایی چند در خصوص بانک پاسارگاد هستیم.شایعاتی از جنس حمله سایبری تا خروج پول توسط محمدجواد ظریف به خارج از کشور. تشریح موضوع از سه منظر قدرت مدیریتی بانک پاسارگاد، توانمندی سایبری و حضور قوی برای فعالیت در حوزه بانکداری الکترونیک و از همه مهمتر، امانتداری و حرفه ای بودن مجموعه پاسارگاد، خنثی کننده این شایعات و تبدیل تهدید بنوعی فرصت برای خدمات رسانی بهتر است.
صعود ۱۸۲ پله‌ای بانک پاسارگاد و کسب رتبه ۳۲۰ در هزار بانک برتر جهان
به گزارش شهرابی مدیر روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک در جدیدترین رتبه‌بندی هزار بانک برتر سال ۲۰۲۲ که به‌طور سالیانه توسط نشریه معتبر و بین‌المللی بنکر اعلام می‌شود، موفق به صعود ۱۸۲ پله‌ای نسبت به سال گذشته شد و بدین‌ترتیب از رتبه ۵۰۲ (سال ۲۰۲۱) عبور و در جایگاه ۳۲۰ برترین بانک‌های جهان قرار گرفت.
در نشست با مدیرعامل بانک پاسارگاد مطرح شد؛
آمادگی استان اردبیل برای جذب سرمایه‌گذاری بانک پاسارگاد
در نشست مشترک مدیرعامل بانک پاسارگاد با سید حامد عاملی استاندار، علی نیکزاد نایب رئیس و صدیف بدری نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد بیان داشت که بانک پاسارگاد آمادگی دارد بحث سرمایه گذاری در بخش‌هایی همچون توسعه گلخانه‌ها، صنایع تبدیلی و تکمیلی و مجتمع تولید زنجیره‌ای گوشت در سطح استان اردبیل را تا سقف، ۲۵هزار میلیارد ریال مورد بررسی قرار داده و برنامه ریزی کند.
افتتاح طرح فولاد بوتیای ایرانیان کرمان در هفته دولت
بهره‌برداری از پروژه فولادسازی شرکت فولاد بوتیای ایرانیان با ظرفیت سالانه ۱.۵ میلیون تن که آبان ماه سال گذشته با حضور جمعی از مدیران و متصدیان و مدیرعامل بانک پاسارگاد بصورت آنلاین برگزار شد، در هفته دولت سال جاری توسط رئیس جمهوری افتتاح خواهد شد.
گزارش عملکرد یک ماهه بانک پاسارگاد؛
رشد درآمد عملیاتی
بانک پاسارگاد با نماد "وپاسار" از گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری با سرمایه ثبت شده ۱۳۱ هزار میلیارد ریال در بورس تهران توانست تیرماه‌۱۴۰۱ را با ترازی مثبت از مجموع درآمد عملیاتی به دست آورد به‌طوری که از تسهیلات اعطایی، درآمد ۲۸ درصدی نسبت به سه ماهه سال جاری کسب نموده است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بانک پاسارگاد در نهمین دوره جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان موفق به کسب رتبه اول در گروه "همراه بانک (موبایل بانک) " گردید.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بر اساس بررسی عملکرد یکساله شرکت‌های بیمه فعال در بازارسرمایه؛
شرکت بیمه پاسارگاد رتبه اول شاخص سود هر سهم در سال ۱۴۰۰
براساس آمار منتشره در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران، بررسی عملکرد یکساله شرکت‌های بیمه فعال در بازارسرمایه نشان می‌دهد که شرکت بیمه پاسارگاد بیشترین سود هر سهم را در سال گذشته برای سهامداران خود به ارمغان آورده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
در مراسمی با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل میدکو رخ داد:
اضافه شدن شمش منیزیم به سبد محصولات نهایی میدکو
در مراسمی که روز، چهارشنبه ۲۲ تیرماه بر گزار شد، آغاز عملیات راه اندازی تولید شمش منیزیم در شرکت فروسیلیس غرب پارس، از شرکت‌های زیرمجموعه میدکو با دستور دکتر مجید قاسمی، رییس هیات مدیره شرکت مادرتخصصی (هلدینگ) توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) انجام شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
در کنار نقد نظام بانکی ، نگاه منصفانه به اقدامات انجام شده داشته باشیم؛
واکنش مستدل و اقنایی بانک پاسارگاد به خبر بانک‌های خصوصی یا اختصاصی خبرگزاری دانشجو
در پی درج خبری با عنوان بانک‌های خصوصی یا اختصاصی؟ / اقلیتی که اکثریت را فدای خود می‌کند در خبرگزاری دانشجو در گفتگو با سیدعلی سجادی‌نژاد، کارشناس حوزه پول و بانک در اندیشکده اقتصاد مقاومتی و طرح شبهاتی درباره بانک پاسارگاد و هم تراز پنداری این بانک با گردشگری، آینده و نظایر آن‌ها، بانک پاسارگاد اقدام به ارایه جوابیه‌ای مستدل با رویکردی اقنایی نموده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بررسی عملکرد یکساله شرکت‌های بیمه‌ای فعال در بازارسرمایه؛
بیمه پاسارگاد، ممتاز در کسب سود خالص بین ۲۳ شرکت بیمه‌ای کشور
برخی از تحلیل گران اقتصادی، موفقیت مجموعه بانکی و مالی پاسارگاد را وابسته به نوع مدیریت تخصص محور، توسعه گرا و مردم مدار می‌دانند. پاسارگاد را شاید بتوان از مجموعه‌های پیشرویی دانست که بشکل همزمان و با اولویت دادن به منافع مشتریان و توسعه ملی، کسب منفعت می‌کند. بررسی عملکرد یکساله شرکت‌های بیمه‌ای فعال در بازار سرمایه نشان می‌دهد که ۳ شرکت بیمه پاسارگاد، ما و سامان به ترتیب بیشترین سود خالص هر سهم را در سال گذشته برای سهامداران خود به ارمغان آورده‌اند. در این بین، ممتاز بودگی بیمه پاسارگاد در بین لیست ۲۳ شرکت بیمه‌ای فعال کشور، کاملا مشهود است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بازدید هیئت مدیره بانک پاسارگاد و مدیرعامل میدکو از مجتمع تحول آفرین فولاد بوتیای ایرانیان
یکی از مدل‌های سرمایه گذاری توسعه‌ای در بانک پاسارگاد که همراستایی بالایی با اقتصاد مقاومتی و تحول آفرینی صنعتی دارد، سرمایه گذاری روی زنجیره‌های تولیدی در بخش معدن و ارتقا قابلیت‌های کشور برای کاهش خام فروشی است. مجتمع فولاد بوتیای کرمان نیز با این رویکرد تحت حمایت خاص بانک پاسارگاد قرار گرفته و به اعتقاد بسیاری از تحلیل گران، از توان تحول آفرینی بالایی برخوردار است. روز پنجشنبه، این مجتمع مورد بازدید هیئت مدیره بانک پاسارگاد قرار گرفت و در روز دوشنبه جاری، شاهد حضور مدیرعامل میدکو برای ارزیابی وضعیت عملکردی برنامه‌ها و اقدام با هدف تسریع در برنامه ها، بود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
درآمد تسهیلات بانک پاسارگاد از مرز ۶۰۰۰ میلیارد تومان گذشت
درآمد تسهیلات بانک پاسارگاد در ماه نخست سال ۱۴۰۱ معادل ۳.۵۶۲ میلیارد تومان و در ماه دوم برابر با ۳.۱۵۷ میلیارد تومان بود تا مجموع رقم درآمد تسهیلات ۲ ماهه با گذر از قله ۶.۰۰۰ میلیارد تومان به ۶.۷۱۹ میلیارد تومان بالغ گردد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
عملکرد ۹ ماهه بانک پاسارگاد؛
وپاسار نماد رشد و توسعه در بازار سرمایه
بانک پاسارگاد از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در ایران آغاز کرده است و از مردادماه سال ۱۳۹۰ با نماد "وپاسار" در فهرست بورس اوراق‌بهادار تهران قرار گرفته‌است و از ابتدای شروع فعالیت خود همواره عملکرد درخشانی در میان بانک‌های خصوصی ایران از خود نشان داده است. در این مطلب به بررسی عملکرد ۹ ماهه بانک پاسارگاد می‌پردازیم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تفاهم بین بانک پاسارگاد و فرماندار برای احداث و بازسازی موزه کشتی جویبار
مسئولیت اجتماعی بانک پاسارگاد در حوزه‌هایی چند نظیر ورزش (با تاکید بر کشتی)، مدرسه و کتابخانه سازی، تقدیر و حمایت از دانشجویان پیشتاز و نخبه کشور، حمایت خاص از فعالیت‌ها و رویداد‌های دانش بنیان، زبانزد عام و خاص است. اخیرا کمال رستمعلی فرماندار جویبار بیان داشته است که با مدیرعامل بانک پاسارگاد صحبت‌ها و تفاهم‌های اولیه برای احداث و بازسازی پروژه موزه کشتی جویبار صورت گرفت که در سال جاری ردیف اعتباری برای این پروژه تعریف خواهد شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رضایت مشتریان از اتصال سامانه آنی بانک پاسارگاد (#۷۲۰*) به سامانه صیاد
پیرو سیاست‌های بانک مرکزی مبنی بر پیاده‌سازی سامانه مدیریت چک (صیاد) در بستر‌های مختلف جهت تسهیل دسترسی مشتریان به خدمات مدیریت چک‌های صیادی و اقدام بانک پاسارگاد در اتصال سامانه آنی بانک پاسارگاد (#۷۲۰*) به سامانه صیاد از اواسط فروردین ۱۴۰۱، گزارشاتی چند از رضایت مشتریان این بانک به گوش می‌رسد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
اجرایی شدن عملیات احداث سد معشوره با سرمایه گذاری بانک پاسارگاد
زیویار استاندار لرستان ، با اشاره به سفر اخیر ریاست محترم جمهور به لرستان گفت: احداث سد معشوره، به منظور کنترل سیلاب در لرستان و خوزستان و همچنین توسعه کشاورزی، اشتغال و رونق اقتصادی در دستور کار دولت قرار گرفته و در تفاهم‌نامه‌ای بین وزارت نیرو و بانک پاسارگاد به عنوان سرمایه گذار بخش خصوصی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ساخت و افتتاح مدرسه جدید در پل دختر، توسط بانک پاسارگاد با نام پر افتخار شهید سلیمانی
بانک پاسارگاد با ساخت و افتتاح یک باب مدرسه ۶ کلاسه در شهرستان پلدختر استان لرستان، گام دیگری در مسیر ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و توسعه زیرساخت‌ها و فضا‌های فرهنگی آموزشی کشور به‌ویژه در مناطق آسیب‎‌دیده از بلایای طبیعی برداشت.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تکمیل پازل ارائه خدمات بانکداری الکترونیک در پاسارگاد با وب‌اپلیکیشن
برنامه تحت وب بانک پاسارگاد، مجموعه‌ای از خدمات را با امنیت و سرعت، همگام با تکنولوژی روز دنیا در اختیار استفاده‌کنندگان قرار می‌دهد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
آغاز احداث کتابخانه در روستای اشترمل شهرستان تویسرکان توسط بانک پاسارگاد
بانک پاسارگاد در راستای فعالیت‌های خود در حوزه ایفای رسالت‌های اجتماعی و در ادامه پروژه‌های ساخت مدرسه و کتابخانه در نقاط مختلف کشور، عملیات احداث کتابخانه «پاسارگاد» در روستای اشترمل از توابع شهرستان تویسرکان در استان همدان را آغاز کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
نشست صمیمانه اعضای هیئت مدیره و هیئت عامل بانک پاسارگاد با مشتریان 16ساله در شانزدهمین سالروز تأسیس آن
در روز سه‌شنبه ۲۳ آذرماه ۱۴۰۰ (سالروز تأسیس بانک) طی نشستی صمیمانه با حضور مشتریان وفادار بانک پاسارگاد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های سرنوشت‌ساز از ایشان به‌پاس شانزده سال اعتماد و همراهی تجلیل به عمل آمد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مشارکت بانک پاسارگاد در تکمیل طرح‌های اقتصادی لرستان
دکتر زیویار استاندار لرستان در جلسه مشترک با دکتر قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد در تهران بیان داشت که با در نظر گرفتن ظرفیت‌های مالی بانک پاسارگاد و اعلام آمادگی برای مشارکت در پروژه‌های اقتصادی لرستان و هـمچنین نیاز مبرم طرح‌های بزرگ استان به منابع مالی برای ادامه کار، این همکاری نویدبخش ایجاد تحول اقتصادی در پروژه‌های جدید و نیمه تمام استان با حمایت و کمک این بانک است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
موج مسئولیت‌های اجتماعی بانک پاسارگاد بر ساحل قشم نشست
بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و در ادامۀ فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی خود، عملیات احداث یک باب مدرسۀ شش‌کلاسه در «روستای زینبی» جزیرۀ قشم را آغاز و به تمامی دانش‌آموزان این مدرسه تا مقطع دکتری بورس تحصیلی (رتبه) اعطا کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
برگزیدگان آزمون سراسری تحت پوشش بورس (رتبه) تحصیلی پاسارگاد قرار گرفتند
بانک پاسارگاد برای چهاردهمین سال پیاپی، برگزیدگان آزمون سراسری را تحت پوشش بورس (رتبه) تحصیلی خود قرار داده است. به این ترتیب که تا هر مقطعی که این دانشجویان در داخل کشور مشغول تحصیل باشند، هرماهه مبلغ بورس تحصیلی (رتبه) به حساب آن‌ها واریز می‌گردد. علاوه بر این، به هر یک از برگزیدگان آزمون سراسری نیز، سهام بانک پاسارگاد تعلق می‌گیرد و بدین ترتیب این گرامیان به جمع سهام‌داران بانک می‌پیوندند.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
بانکداری جامع (Universal Banking) چیست؟
ارائه خدمات با طبقه بندی مشتریان؛
مراقب این اشتباهات در خودپردازها باشید
استفاده از دستگاه خودپرداز؛
ساختمان مرکزی جدید بانک پاسارگاد
ساختمان چندمنظوره بانک پاسارگاد؛
ریتون تندیس مهر باستان
ریتون نماد طراحی و هنر ایرانی؛
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها