پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
pic
بررسی عملکرد یکساله شرکت‌های بیمه‌ای فعال در بازارسرمایه؛
بیمه پاسارگاد، ممتاز در کسب سود خالص بین ۲۳ شرکت بیمه‌ای کشور
برخی از تحلیل گران اقتصادی، موفقیت مجموعه بانکی و مالی پاسارگاد را وابسته به نوع مدیریت تخصص محور، توسعه گرا و مردم مدار می‌دانند. پاسارگاد را شاید بتوان از مجموعه‌های پیشرویی دانست که بشکل همزمان و با اولویت دادن به منافع مشتریان و توسعه ملی، کسب منفعت می‌کند. بررسی عملکرد یکساله شرکت‌های بیمه‌ای فعال در بازار سرمایه نشان می‌دهد که ۳ شرکت بیمه پاسارگاد، ما و سامان به ترتیب بیشترین سود خالص هر سهم را در سال گذشته برای سهامداران خود به ارمغان آورده‌اند. در این بین، ممتاز بودگی بیمه پاسارگاد در بین لیست ۲۳ شرکت بیمه‌ای فعال کشور، کاملا مشهود است.
بازدید هیئت مدیره بانک پاسارگاد و مدیرعامل میدکو از مجتمع تحول آفرین فولاد بوتیای ایرانیان
یکی از مدل‌های سرمایه گذاری توسعه‌ای در بانک پاسارگاد که همراستایی بالایی با اقتصاد مقاومتی و تحول آفرینی صنعتی دارد، سرمایه گذاری روی زنجیره‌های تولیدی در بخش معدن و ارتقا قابلیت‌های کشور برای کاهش خام فروشی است. مجتمع فولاد بوتیای کرمان نیز با این رویکرد تحت حمایت خاص بانک پاسارگاد قرار گرفته و به اعتقاد بسیاری از تحلیل گران، از توان تحول آفرینی بالایی برخوردار است. روز پنجشنبه، این مجتمع مورد بازدید هیئت مدیره بانک پاسارگاد قرار گرفت و در روز دوشنبه جاری، شاهد حضور مدیرعامل میدکو برای ارزیابی وضعیت عملکردی برنامه‌ها و اقدام با هدف تسریع در برنامه ها، بود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
درآمد تسهیلات بانک پاسارگاد از مرز ۶۰۰۰ میلیارد تومان گذشت
درآمد تسهیلات بانک پاسارگاد در ماه نخست سال ۱۴۰۱ معادل ۳.۵۶۲ میلیارد تومان و در ماه دوم برابر با ۳.۱۵۷ میلیارد تومان بود تا مجموع رقم درآمد تسهیلات ۲ ماهه با گذر از قله ۶.۰۰۰ میلیارد تومان به ۶.۷۱۹ میلیارد تومان بالغ گردد.
عملکرد ۹ ماهه بانک پاسارگاد؛
وپاسار نماد رشد و توسعه در بازار سرمایه
بانک پاسارگاد از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در ایران آغاز کرده است و از مردادماه سال ۱۳۹۰ با نماد "وپاسار" در فهرست بورس اوراق‌بهادار تهران قرار گرفته‌است و از ابتدای شروع فعالیت خود همواره عملکرد درخشانی در میان بانک‌های خصوصی ایران از خود نشان داده است. در این مطلب به بررسی عملکرد ۹ ماهه بانک پاسارگاد می‌پردازیم.
تفاهم بین بانک پاسارگاد و فرماندار برای احداث و بازسازی موزه کشتی جویبار
مسئولیت اجتماعی بانک پاسارگاد در حوزه‌هایی چند نظیر ورزش (با تاکید بر کشتی)، مدرسه و کتابخانه سازی، تقدیر و حمایت از دانشجویان پیشتاز و نخبه کشور، حمایت خاص از فعالیت‌ها و رویداد‌های دانش بنیان، زبانزد عام و خاص است. اخیرا کمال رستمعلی فرماندار جویبار بیان داشته است که با مدیرعامل بانک پاسارگاد صحبت‌ها و تفاهم‌های اولیه برای احداث و بازسازی پروژه موزه کشتی جویبار صورت گرفت که در سال جاری ردیف اعتباری برای این پروژه تعریف خواهد شد.
رضایت مشتریان از اتصال سامانه آنی بانک پاسارگاد (#۷۲۰*) به سامانه صیاد
پیرو سیاست‌های بانک مرکزی مبنی بر پیاده‌سازی سامانه مدیریت چک (صیاد) در بستر‌های مختلف جهت تسهیل دسترسی مشتریان به خدمات مدیریت چک‌های صیادی و اقدام بانک پاسارگاد در اتصال سامانه آنی بانک پاسارگاد (#۷۲۰*) به سامانه صیاد از اواسط فروردین ۱۴۰۱، گزارشاتی چند از رضایت مشتریان این بانک به گوش می‌رسد.
اجرایی شدن عملیات احداث سد معشوره با سرمایه گذاری بانک پاسارگاد
زیویار استاندار لرستان ، با اشاره به سفر اخیر ریاست محترم جمهور به لرستان گفت: احداث سد معشوره، به منظور کنترل سیلاب در لرستان و خوزستان و همچنین توسعه کشاورزی، اشتغال و رونق اقتصادی در دستور کار دولت قرار گرفته و در تفاهم‌نامه‌ای بین وزارت نیرو و بانک پاسارگاد به عنوان سرمایه گذار بخش خصوصی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ساخت و افتتاح مدرسه جدید در پل دختر، توسط بانک پاسارگاد با نام پر افتخار شهید سلیمانی
بانک پاسارگاد با ساخت و افتتاح یک باب مدرسه ۶ کلاسه در شهرستان پلدختر استان لرستان، گام دیگری در مسیر ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و توسعه زیرساخت‌ها و فضا‌های فرهنگی آموزشی کشور به‌ویژه در مناطق آسیب‎‌دیده از بلایای طبیعی برداشت.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تکمیل پازل ارائه خدمات بانکداری الکترونیک در پاسارگاد با وب‌اپلیکیشن
برنامه تحت وب بانک پاسارگاد، مجموعه‌ای از خدمات را با امنیت و سرعت، همگام با تکنولوژی روز دنیا در اختیار استفاده‌کنندگان قرار می‌دهد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
آغاز احداث کتابخانه در روستای اشترمل شهرستان تویسرکان توسط بانک پاسارگاد
بانک پاسارگاد در راستای فعالیت‌های خود در حوزه ایفای رسالت‌های اجتماعی و در ادامه پروژه‌های ساخت مدرسه و کتابخانه در نقاط مختلف کشور، عملیات احداث کتابخانه «پاسارگاد» در روستای اشترمل از توابع شهرستان تویسرکان در استان همدان را آغاز کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
نشست صمیمانه اعضای هیئت مدیره و هیئت عامل بانک پاسارگاد با مشتریان 16ساله در شانزدهمین سالروز تأسیس آن
در روز سه‌شنبه ۲۳ آذرماه ۱۴۰۰ (سالروز تأسیس بانک) طی نشستی صمیمانه با حضور مشتریان وفادار بانک پاسارگاد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های سرنوشت‌ساز از ایشان به‌پاس شانزده سال اعتماد و همراهی تجلیل به عمل آمد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مشارکت بانک پاسارگاد در تکمیل طرح‌های اقتصادی لرستان
دکتر زیویار استاندار لرستان در جلسه مشترک با دکتر قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد در تهران بیان داشت که با در نظر گرفتن ظرفیت‌های مالی بانک پاسارگاد و اعلام آمادگی برای مشارکت در پروژه‌های اقتصادی لرستان و هـمچنین نیاز مبرم طرح‌های بزرگ استان به منابع مالی برای ادامه کار، این همکاری نویدبخش ایجاد تحول اقتصادی در پروژه‌های جدید و نیمه تمام استان با حمایت و کمک این بانک است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
موج مسئولیت‌های اجتماعی بانک پاسارگاد بر ساحل قشم نشست
بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و در ادامۀ فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی خود، عملیات احداث یک باب مدرسۀ شش‌کلاسه در «روستای زینبی» جزیرۀ قشم را آغاز و به تمامی دانش‌آموزان این مدرسه تا مقطع دکتری بورس تحصیلی (رتبه) اعطا کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
برگزیدگان آزمون سراسری تحت پوشش بورس (رتبه) تحصیلی پاسارگاد قرار گرفتند
بانک پاسارگاد برای چهاردهمین سال پیاپی، برگزیدگان آزمون سراسری را تحت پوشش بورس (رتبه) تحصیلی خود قرار داده است. به این ترتیب که تا هر مقطعی که این دانشجویان در داخل کشور مشغول تحصیل باشند، هرماهه مبلغ بورس تحصیلی (رتبه) به حساب آن‌ها واریز می‌گردد. علاوه بر این، به هر یک از برگزیدگان آزمون سراسری نیز، سهام بانک پاسارگاد تعلق می‌گیرد و بدین ترتیب این گرامیان به جمع سهام‌داران بانک می‌پیوندند.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
با همت بانک پاسارگاد؛
«صحنه» صاحب مدرسه جدید شد
به گزارش روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، در ادامه پیشبرد اهداف والای بانک پاسارگاد در توسعۀ فرهنگ و آموزش کشور، طی مراسمی با حضور دکتر مجید قاسمی مدیرعامل و تعدادی از مدیران بانک پاسارگاد، مسئولان آموزش و پرورش استان و جمعی از خیرین و مقامات محلی شهرستان آق‌قلا، مدرسۀ چهارکلاسۀ شهید مفتح در مقطع متوسطۀ اول، در روز چهارشنبه مورخ ۲۶ آبان ۱۴۰۰ در روستای «صحنه» از توابع شهرستان آق‌قلای استان گلستان افتتاح شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بهره برداری از پروژه فولادسازی شرکت فولاد بوتیای ایرانیان میدکو
امروز سه‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ۱۴۰۰، بهره‌برداری از پروژه فولادسازی شرکت فولاد بوتیای ایرانیان از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ میدکو پاسارگاد، در قالب مراسمی با ارتباط تصویری برقرار شده با دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد و رییس هیت‌مدیره میدکو، دکتر علی‌اصغر پورمند مدیرعامل میدکو، محمدرضا خسروی راد مدیرعامل شرکت فولاد بوتیای ایرانیان، جمعی از مدیران و دیگر عوامل و دست‌اندرکاران پروژه آغاز شد. کارخانه فولادسازی بوتیای ایرانیان با ظرفیت تولید سالیانه ۵٫۱ میلیون تن شمش فولادی بعد از کارخانه گندله‌سازی ۵٫۲ میلیون تنی، دومین واحد به بهره‌برداری رسید و هم‌اکنون دو پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی به ظرفیت ۴۵۰ مگاوات و کارخانه احیا مستقیم به ظرفیت دو میلیون تن در سال در حال تکمیل است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
طبق گزارش آمده در سایت کدال؛
وپاسار در مهرماه چقدر فروخت؟
بر اساس گزارش ماهانه ارسال شده شرکت در سایت کدال درآمد تسهیلات اعطایی بانک پاسارگاد در مهر ماه سال ۱۴۰۰ مبلغ ۳۷.۴۰۳ میلیارد ریال بوده که نسبت به ۱۷,۶۳۶ میلیارد ریال دوره مشابه در سال ۱۳۹۹، به میزان ۱۱۲ درصد رشد داشته است. در مجموع در ۷ ماهه ابتدایی سال کل درآمد تسهیلات اعطایی بانک ۲۱۵.۸۲۱ میلیارد ریال رسیده و نسبت به درآمد ۱۱۳.۸۰۴ میلیارد ریالی سال ۱۳۹۹ از رشدی ۹۰ درصدی برخوردار بوده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
با حضور بیش از ۸۲ درصد سهامداران؛
تصویب افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی شرکت بیمه پاسارگاد
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه پاسارگاد، مجمع عمومی فوق العاده این شرکت به منظور افزایش سرمایه با حضور بیش از ۸۲ درصد سهامداران روز دوشنبه دهم آبان ماه برگزار شد و با توجه به صدور مجوز توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار، افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی از دو محل سود انباشته و اندوخته سرمایه‌ای مورد موافقت سهامداران قرار گرفت.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مدیر معاملات کارگزاری بانک پاسارگاد مطرح کرد:
صندوق‎‌های تثبیت و توسعه؛ از تزریق منابع مالی تا ثبات در بازار
هدف از تاسیس صندوق‎‌های تثبیت و توسعه، کمک به ثبات بازار از طریق تزریق منابع مالی به بازار سرمایه در مواقع بحرانی و نیز عرضه سهام در زمانی که صف‌های تقاضا تشدید می‌شوند، است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
نماد «پرداخت الکترونیک پاسارگاد» وارد بورس می‌شود
مدیرعامل «پرداخت الکترونیک پاسارگاد» خبر از عرضۀ سهام این شرکت در ماه‌های آینده در بورس داد. طبق گفتۀ مسیح مشهدی تفرشی، هیأت پذیرش بورس با ورود «پرداخت الکترونیک پاسارگاد» به بورس موافقت کرده است و هم‌اکنون در حال طی کردن مراحل اجرایی برای عرضۀ اولیۀ سهام هستند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
گام نخست برای تولید محصولات دیجیتال
یکی از شرکت‌های هولدینگ فناپ، هولدینگِ متعلق به بانک پاسارگاد به نام فناپ‌تک، در این هفته، تولید یکی از محصولات این حوزه یعنی «اندرویدباکس» را آغاز کرده است و در بخش اول حدود ۷۰۰۰ دستگاه اندرویدباکس را تولید و به بازار عرضه خواهد کرد. اندرویدباکس یک دستگاه کوچک و اقتصادی مبتنی بر پلتفرم اندروید است که به کمک آن به‌سادگی می‌توان از همۀ امکانات تلویزیون‌های هوشمند هنگام نیاز استفاده کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تندیس زرین هشتمین جشنوارۀ برند محبوب مصرف‌کنندگان به بانک پاسارگاد اهدا شد
براساس اعلام دبیرخانۀ جشنوارۀ برند محبوب مصرف‌کنندگان، بانک پاسارگاد در بخش‌های بانکداری حضوری، بانکداری اینترنتی و موبایل‌‍‌بانک به‌عنوان برند محبوب مصرف‌کنندگان معرفی گردید.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
قدمی در مسیر مسئولیت اجتماعی و احداث 11 مدرسه در مناطق محروم توسط بانک پاسارگارد
بانک پاسارگاد همواره ایفای مسئولیت اجتماعی را به‌عنوان اقدامی مستمر و نهادینه در دستور کار خود داشته و شروع عملیات احداث ۱۱ مدرسه دیگر در مناطق کمتر‌برخوردار استان لرستان گام بلند و مهر تأیید دیگری بر این رویکرد است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تائیدی بر جایگاه مدیریتی و نه سهامداری فرزند مخبر در پاسارگاد توسط نماینده مجلس
نماینده مجلس گفت: آقای سجاد مخبر در حوزه اقتصاد سلامت صاحب گفتمان است و عملکرد او نشان می‌دهد در اجرای مدل‌های مدیریتی نوین در این حوزه، پیشرو بوده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
بانکداری جامع (Universal Banking) چیست؟
ارائه خدمات با طبقه بندی مشتریان؛
مراقب این اشتباهات در خودپردازها باشید
استفاده از دستگاه خودپرداز؛
ساختمان مرکزی جدید بانک پاسارگاد
ساختمان چندمنظوره بانک پاسارگاد؛
ریتون تندیس مهر باستان
ریتون نماد طراحی و هنر ایرانی؛
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها