پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
بهره‌برداری از مجتمع فولاد زرند ایرانیان آغاز شد
با بهره‌برداری از مجتمع فولاد زرند ایرانیان، چرخه تولید ۷/۱ میلیون تنی فولاد در هلدینگ میدکو کامل می‌شود. مجید قاسمی رئیس هیات مدیره میدکو در مراسم بهره‌برداری مجتمع فولاد زرند ایرانیان گفت: یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های صنعتی کشور در شهر زرند اجرا شد؛ این هدیه اقتصادی را به ملت ایران تقدیم و از هیات مدیره بانک پاسارگاد هم به دلیل همراهی با بخش اقتصاد تشکر می‌کنم، زیرا با این همدلی میان بخش مالی و اقتصادی توانستیم این پروژه عظیم را به نتیجه برسانیم.
در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خوزستان؛
بدهی۲ هزار و۳۰۰میلیارد ریالی لوله سازی اهواز به بانک پاسارگاد تایید شد
استاندار خوزستان گفت: مصوبه روز سه‌شنبه نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، مبنی بر تایید رای و نظر گروه سه نفره کارشناسان دادگستری درخصوص بدهی ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریالی شرکت لوله‌سازی اهواز به بانک پاسارگاد، باعث تسریع در تعیین تکلیف میزان بدهی‌ها توسط مراجع قضایی خواهد شد.
چهاردهمین سالروز فعالیت بیمه پاسارگاد؛
تدبیری اندیشمندانه در تأسیس یک شرکت بیمه خصوصی الگو
بیمه پاسارگاد در مدل کسب‌وکاری که در زمان تأسیس به بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ارائه کرد، رسالتی متمایز از دیگر شرکت‌های بیمه را اعلام نمود. وجه تمایز این شرکت این بود که شرکت بیمه‌ای تأسیس شود که نمونه متمایزی در صنعت بیمه باشد. در واقع نکته مهمی که در دیدگاه مؤسسین اصلی بیمه پاسارگاد وجود داشت، راه‌اندازی و تأسیس یک شرکت بیمه خصوصی الگو بوده است.اگر به عملکرد شرکت بیمه پاسارگاد از بدو تأسیس بنگریم، روند رشدی متوازن را مشاهده می‌کنیم. شرکت بیمه پاسارگاد با تکیه بر توان مدیریتی و آموزش سرمایه انسانی مستعد بر ایجاد بازاری بکر و خرد بوده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
آغاز عملیات احداث پتروشیمی پاسارگاد
عملیات اجرایی پتروشیمی پاسارگاد در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی‌بر پارسیان، در روز پنجشنبه ۳۰ بهمن، آغاز گردید.
بانک پاسارگاد تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران را دریافت کرد
طبق ارزیابی به عمل آمده توسط کمیته داوری، در یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران که در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ برگزار شد، بانک‌پاسارگاد موفق به کسب بالاترین سطح جایزه یعنی تندیس زرین شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
کسب عنوان شرکت برتر صادرات گرا توسط میدکو
مراسم معرفی شرکت‌های برتر ایران در محل مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما با حضور جمعی از مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد و شرکت مادرتخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) در بیست و سومین دوره جایزه “صدشرکت برتر ایران (IMI١٠٠) ” موفق به کسب عنوان شرکت برتر صادرات گرا شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
آغاز عملیات احداث کتابخانه پاسارگاد
کلنگ احداث کتابخانه پاسارگاد در شهرستان پاسارگاد به زمین زده شد.
درخشندگی بیمه پاسارگاد در بین ۲۲ شرکت بیمه‌ای کشور
بررسی ۲۲ شرکت بیمه خصوصی در پایان سومین فصل سال جاری حاکی از شناسایی نزدیک به ده هزار میلیارد تومان سود خالص، ثبت حدود ۹ هزار میلیارد تومان سود انباشته و حقوق صاحبان سهام این شرکت‌ها به بیش از ۲۱ هزار میلیارد تومان رسید. در این بین، وضعیت بیمه پاسارگاد بعنوان شرکتی پیشرو، بشدت قابل توجه و تحسین است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
عملیات احداث کتابخانه پاسارگاد، در شهرستان پاسارگاد آغاز شد
بانک پاسارگاد در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی خود و در ادامۀ پروژه‌های ساخت مدرسه و کتابخانه در نقاط مختلف کشور، همزمان با دهه مبارک فجر، عملیات احداث کتابخانه «پاسارگاد» را در استان فارس، شهرستان پاسارگاد آغاز کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
کتابخانه روستای ینگی‌کند ملایر در دهه‌فجر به بهره‌برداری می‌رسد
«سیدمهدی آخشیک» اظهار داشت: این کتابخانه با مشارکت بانک پاسارگاد در فضایی به وسعت ۱۲۰ مترمربع احداث و تجهیز شده است. وی با بیان اینکه با بهره‌برداری از کتابخانه روستای ینگی‌کند تعداد کتابخانه‌های عمومی این شهرستان به ۲۳ باب می‌رسد،
تعامل دوسویه بین سازمان و مشتریان در «طرح مشتریان وفادار»
ایجاد تعامل و همراهی در هر ارتباطی پدیدآورندۀ یک رابطۀ دوستانه و استحکام رابطه خواهد بود.
مهم‌ترین عامل اصلی در راستای حمایت از تولید ملی؛
«کارت اعتباری» تسهیلاتی در راستای افزایش قدرت خرید مصرف‌کنندگان
کارت اعتباری به عنوان ابزاری کارآمد جهت پرداخت تسهیلات خرد می‌تواند ضمن افزایش قدرت خرید مصرف‌کنندگان، زمینه‌ساز حمایت از تولیدملی و به‌تبع آن توسعه اقتصادی کشور باشد.
معاملات سهامداران بر مبنای شایعات است؛
بازار سرمایه به مدار صعودی باز میگردد
مجتبی شهبازی مدیر معاملات کارگزاری پاسارگاد گفت: پیش بینی‌ها حاکی از ایجاد گشایش‌های اقتصادی و بازگشت آرامش به بازار‌های سرمایه گذاری است، که در این میان با توجه به رکود سایر بازار‌های موازی، بازار سرمایه کم کم به روال مثبت خود باز میگردد و پول‌های جدیدی را در خود می‌بیند.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ارائه کارت‌ اعتباری ارزان‌قیمت بانک پاسارگاد
«کارت اعتباری ارزان‌قیمت بانک پاسارگاد» با هدف تکمیل و توسعه طرح «تسهیلات ارزان‌قیمت» و همچنین بهره‌مندی هر چه بیشتر گروه مشتریان حقیقی که دارای سپرده‌های سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت‌عادی یا قرض‌الحسنه جاری (با دسته چک یا بدون دسته چک) هستند، طراحی شده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
با محوریت تکریم ارباب رجوع؛
آغاز به کار مرکز تماس بیمه پاسارگاد
مرکز تماس شرکت بیمه پاسارگاد با نظارت معاونت توسعه بازار و شبکه فروش و همچنین راهبری مدیریت امور مشتریان در ساختمان های ستادی (کوه نور، گلها، اردشیر، شعبه مرکزی و مدیریت امور مناطق، شعب و نمایندگان) از روز هفدهم آبان ماه فعالیت خود را آغاز نموده و پیش بینی شده است در فاز دوم فعالیت کلیه مناطق و شعبه های سراسر کشور بیمه پاسارگاد به سیستم کال سنتر مجهز شوند.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مجمع عمومی عادی بیمه پاسارگاد و دو نکته
نکته دیگر، حمایت ویژه سهامدار عمده یعنی بانک پاسارگاد از سهم بپاس، نماد بیمه پاسارگاد است. توضیح آنکه بیمه پاسارگاد با نقش آفرینی مهم بانک پاسارگاد از سال ۹۷ که سودآورترین شرکت صنعت بیمه لقب گرفت و با ارزش‌ترین سهام از گروه بیمه در بورس را به خود اختصاص داد، تاکنون این عنوان را حفظ کرده و همواره بهترین عملکرد‌ها را ثبت کرده است که جا دارد در گزارشی مفصل به آن پرداخته شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
در کنفرانس مهندسی مواد و متالورژی بیان شد
نام میدکو در میان تولیدکنندگان اصلی در صنعت فولاد
دستیابی به تولید ۵۵ میلیون تن فولاد در افق ۱۴۰۴، در حالی هدف گذاری شده است که لازم است سرمایه‌گذاری متوازن در حوزه‌های حمل‌و‌نقل و انرژی صورت بگیرد.
نظرات منتشره: ۳ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
درخواست و اعطای کارت اعتباری ارزان‌قیمت بانک پاسارگاد از طریق برنامه ویپاد
به نقل از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، طرح کارت اعتباری ارزان‌قیمت، بر مبنای نتیجه اعتبارسنجی مشتریان محترم و در راستای تلاش در جهت گسترش هرچه بیشتر سطح مراودات ایشان با بانک طراحی شده است. در این طرح بر اساس امتیاز سپرده‌های مشمول مشتریان، تسهیلاتی در قالب عقد مرابحه و از طریق ابزار کارت اعتباری به آنان اعطامی‌شود؛ به نحوی که امکان تعیین فاکتور‌های «مبلغ تسهیلات» و «مدت و مبلغ سپرده‌گذاری» نیز برای مشتریان فراهم است.
نظرات منتشره: ۳ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بانک پاسارگاد تراز عملیاتی سه هزار و ۱۹۰ میلیارد تومانی را ثبت کرد
بانک پاسارگاد در هشت ماه نخست سال جاری تراز عملیاتی مثبت سه هزار و ۱۹۰ میلیارد تومان را ثبت کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۷۹ درصد رشد داشته است و همچنین ۴۸ درصد بیشتر از دوره مشابه سال گذشته تسهیلات در اختیار فعالان اقتصادی قرار داد.
نظرات منتشره: ۳ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
پیوند صنعت نشر و فناوری فین‌تک
راه‌اندازی سامانه هدیه، نذر و بن خرید کتاب
مراسم رونمایی از سامانه هدیه، نذر و بن‌خرید کتاب توسط استارت‌آپ کتاب‌پلاس همزمان با بیست و هشتمین هفته کتاب و کتاب‌خوانی در کافه سینرژی در محل شرکت شناسا برگزار شد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
واگذاری زمین 17 هکتاری به دانشگاه خاتم در پارک علم و فناوری پردیس
قرارداد واگذاری زمین در پارک علم و فناوری پردیس به دانشگاه خاتم، به مساحت ۱۷ هکتار در فاز نخست و تفاهم‌نامه‌ی واگذاری ۳۰ هکتار دیگر در فاز‌های آتی، جهت ساخت و توسعه‌ی فضا‌های آموزشی، پژوهشی و رفاهی برای دانشجویان منعقد شد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
افتتاح کافه سینرژی با حضور جمعی از فعالان اکوسیستم نوآوری کشور
در ادامه تکمیل زنجیره ارزش مجموعه شناسا، با حضور مدیرعامل بانک پاسارگاد و جمعی از فعالان زیست بوم نوآوری کشور کافه سینرژی بصورت رسمی آغاز به کار کرد.
نظرات منتشره: ۵ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ورود ۸ استارت‌آپ ابری جدید به بازار فناوری ایران
انتخاب ۴ تیم برای رتبه‌های اول تا سوم، افزایش جایزه نقدی به ۵۵۰ میلیون تومان از سوی بانک پاسارگاد و هلدینگ فناپ و همچنین سرمایه‌گذاری ۵/ ۱میلیارد تومانی مجموعه شناسا و شتاب‌دهنده تریگ‌آپ روی ۸ تیم، از دستاورد‌های نخستین مسابقه تولید محصولات ابری کشور بود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بهره برداری از شش باب کتابخانه در همدان با کمک بانک پاسارگاد
مدیرکل امور کتابخانه‌های استان همدان از آغاز عملیات اجرایی ۲ کتابخانه با مشارکت خیران در روستا‌های ملایر و تویسرکان خبر داد و گفت: این مجموعه‌ها با همکاری و مشارکت بانک پاسارگاد، بنیاد برکت، خیرین و از منابع ملی و استانی در حال ساخت است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
برگزاری انتخاب اعضای هیأت مدیره در مجمع عمومی عادی
به طورفوق العاده صاحبان سهام شرکت بیمه پاسارگاد
توسعه نوآوری در فناپ با عبور از خود
مدیرعامل فناپ مطرح کرد؛
دانش‌گران، دارایی هر سازمانی هستند
مدیرعامل بانک پاسارگاد:
رشد ۷۱ درصدی EPS وپاسار در فصل بهار
مروری بر عملکرد وپاسار در مردادماه
ساخت ۱۳ مدرسه در استان لرستان توسط بانک‌پاسارگاد
در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی؛
نقد و بررسی
وبلاگستان
بانکداری جامع (Universal Banking) چیست؟
ارائه خدمات با طبقه بندی مشتریان؛
مراقب این اشتباهات در خودپردازها باشید
استفاده از دستگاه خودپرداز؛
ساختمان مرکزی جدید بانک پاسارگاد
ساختمان چندمنظوره بانک پاسارگاد؛
ریتون تندیس مهر باستان
ریتون نماد طراحی و هنر ایرانی؛
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نکته ها و گاف ها
پرطرفدارترین