پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مدیر معاملات کارگزاری بانک پاسارگاد مطرح کرد:
صندوق‎‌های تثبیت و توسعه؛ از تزریق منابع مالی تا ثبات در بازار
هدف از تاسیس صندوق‎‌های تثبیت و توسعه، کمک به ثبات بازار از طریق تزریق منابع مالی به بازار سرمایه در مواقع بحرانی و نیز عرضه سهام در زمانی که صف‌های تقاضا تشدید می‌شوند، است.
نماد «پرداخت الکترونیک پاسارگاد» وارد بورس می‌شود
مدیرعامل «پرداخت الکترونیک پاسارگاد» خبر از عرضۀ سهام این شرکت در ماه‌های آینده در بورس داد. طبق گفتۀ مسیح مشهدی تفرشی، هیأت پذیرش بورس با ورود «پرداخت الکترونیک پاسارگاد» به بورس موافقت کرده است و هم‌اکنون در حال طی کردن مراحل اجرایی برای عرضۀ اولیۀ سهام هستند.
گام نخست برای تولید محصولات دیجیتال
یکی از شرکت‌های هولدینگ فناپ، هولدینگِ متعلق به بانک پاسارگاد به نام فناپ‌تک، در این هفته، تولید یکی از محصولات این حوزه یعنی «اندرویدباکس» را آغاز کرده است و در بخش اول حدود ۷۰۰۰ دستگاه اندرویدباکس را تولید و به بازار عرضه خواهد کرد. اندرویدباکس یک دستگاه کوچک و اقتصادی مبتنی بر پلتفرم اندروید است که به کمک آن به‌سادگی می‌توان از همۀ امکانات تلویزیون‌های هوشمند هنگام نیاز استفاده کرد.
تندیس زرین هشتمین جشنوارۀ برند محبوب مصرف‌کنندگان به بانک پاسارگاد اهدا شد
براساس اعلام دبیرخانۀ جشنوارۀ برند محبوب مصرف‌کنندگان، بانک پاسارگاد در بخش‌های بانکداری حضوری، بانکداری اینترنتی و موبایل‌‍‌بانک به‌عنوان برند محبوب مصرف‌کنندگان معرفی گردید.
قدمی در مسیر مسئولیت اجتماعی و احداث 11 مدرسه در مناطق محروم توسط بانک پاسارگارد
بانک پاسارگاد همواره ایفای مسئولیت اجتماعی را به‌عنوان اقدامی مستمر و نهادینه در دستور کار خود داشته و شروع عملیات احداث ۱۱ مدرسه دیگر در مناطق کمتر‌برخوردار استان لرستان گام بلند و مهر تأیید دیگری بر این رویکرد است.
تائیدی بر جایگاه مدیریتی و نه سهامداری فرزند مخبر در پاسارگاد توسط نماینده مجلس
نماینده مجلس گفت: آقای سجاد مخبر در حوزه اقتصاد سلامت صاحب گفتمان است و عملکرد او نشان می‌دهد در اجرای مدل‌های مدیریتی نوین در این حوزه، پیشرو بوده است.
موزه زنده یاد دکتر حسن حبیبی با حمایت بانک پاسارگاد افتتاح شد
به همت بانک پاسارگاد فضاسازی، مرمت و بازسازی ساختمان 1000 متر مربعی موزه زنده یاد دکتر حسن حبیبی در سه طبقه انجام شد.
امکان پرداخت حق بیمه عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد بدون نیاز به شناسه‌های قبض و پرداخت
شرکت بیمه پاسارگاد در راستای سهولت دسترسی و خدمات رسانی بهینه در روز‌های پاندمی ویروس کرونا برای بیمه گذاران بیمه نامه‌های عمر و تأمین آتیه شرایطی را فراهم نموده است که این عزیزان می‌توانند نسبت به پرداخت اقساط حق بیمه عمر و تأمین آتیه خود بدون درج شناسه‌های قبض و پرداخت اقدام نمایند.
از بین ۲۴ شرکت بیمه فعال دربازار سرمایه؛
بیشترین سود عملیاتی صنعت بیمه به بیمه پاسارگاد رسید
بررسی عملکرد یکساله شرکت‌های بیمه‌ای فعال در بازارسرمایه نشان می‌دهد که ۳ شرکت بیمه پاسارگاد، البرز و دی بیشترین سود عملیاتی را در سال ۹۹ به خود اختصاص داده‌اند.
بهره برداری از نیروگاه جدید هلدینگ میدکو تا ۱۴۰۱
در مراسم بهره برداری از پنج پروژه بزرگ میدکو ،علی اصغر پورمند مدیرعامل شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه از احداث یک نیروگاه در بوتیا به ظرفیت ۵۰۰ مگاوات خبر داد و تصریح کرد: بخش گازی آن به ظرفیت ۳۱۲ مگاوات تا پایان امسال وارد مدار تولید می‌شود و مابقی در سال ۱۴۰۱ به بهره برداری می‌رسد.
افتتاح چهارمین مدرسه ساخته شده توسط بانک پاسارگاد در خوزستان
بانک پاسارگاد در راستای پاسخگویی به تعهدات حرفه ای خود در بحث مسئولیت اجتماعی ، اقدام به ساخت و بهره برداری از چهارمین مدرسه در استان خوزستان نمود. در این مراسم دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک ضمن اشاره به فعالیت های گسترده بانک پاسارگاد در حوزه مسئولیت اجتماعی و عملکرد بانک به عنوان اولین بانک در ارائه گزارش سالانه مسئولیت اجتماعی، به محوریت های حرفه ای بانک در این حوزه و بخشی از کارهای انجام شده اشاره نمودند.
افزایش درآمد ۱۴۸درصدی از نخستین بانک خصوصی؛
ثبت رکورد جدید
طی گزارشی که در مطلب زیر می خوانید، بیشترین میزان درآمد حاصل‌شده بانک پاسارگاد طی دوره یک‌ماهه منتهی به خردادماه در اختیار «سایر تسهیلات» بوده و رتبه بعدی را «تسهیلات ارزی» به خود اختصاص داده است.
افتتاح طرح‌های ۴۰ هزار میلیارد تومانی میدکو توسط رئیس جمهور
در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی و در سال "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها"با حمایت بانک پاسارگاد، طرح‌های شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) با مجموع سرمایه‌گذاری ۴۰ هزار میلیارد تومان توسط رییس جمهور افتتاح خواهد شد.
گزارشی از عملکرد یکساله وپاسار
بانک پاسارگاد که در سال مالی ۹۹ رشد قابل توجهی در درآمد‌های مشاع و غیر مشاع خود داشته است با جهش چشمگیری بیش از ۱۴۵۰۰ میلیارد تومان سود خالص شناسایی کرده است.
آموزش و فناوری؛ملزومات همکاری بیمه پاسارگاد با شرکت های خارجی
معصوم ضمیری، مدیرعامل بیمه پاسارگاد در خصوص استراتژی و برنامه‌های شرکت اظهار داشت: صنعت بیمه نیازی به سرمایه خارجی ندارد بلکه به آموزش و فناوری نیاز دارد گفت: بیمه پاسارگاد به شرکت‌های خارجی که تمایل به همکاری با این شرکت دارند اعلام کرده است که دو نیاز این شرکت یکی آموزش و دانش روز بیمه‌ای دیگری فناوری، سیستم‌های پیشرفته نرم‌افزاری وسخت افزاری است و در صورت باز شدن فضای همکاری بیمه پاسارگاد با این دو هدف با شرکت‌های خارجی همکاری خواهد کرد.
موفقیت بیمه پاسارگاد حاصل مدیریت و عملکرد بهینه در بیمه گری و سرمایه گذاری
سید مرتضی عقدا معاون مدیرعامل در بخش اقتصادی و پشتیبانی بیمه پاسارگاد،اظهار داشت: در حال حاضر شرکت بیمه پاسارگاد با حاشیه سود خالص ۵۱ درصدی، از میانگین ۲۳ درصدی صنعت بیمه پیشی گرفته است که این موفقیت حاصل مدیریت و عملکرد بهینه شرکت در هر دو بخش بیمه گری و سرمایه گذاری است.
تقسیم سود ٢٥٥ ریالی به ازای هر سهم در مجمع بیمه پاسارگاد
مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه پاسارگاد با حضور ۹۶/۳۵ درصد سهامداران برگزار شد و صورت‌های مالی سال ۱۳۹۹ این شرکت به تصویب رسید.
مرکز تحقیقات و مطالعات فناپ و دانشگاه خاتم برگزار می کند؛
دوره جامع تکنولوژی داده (DataTech)
مرکز تحقیقات و مطالعات فناپ و دانشگاه خاتم، در راستای بهبود دانش متخصصان خود و همچنین ترویج علم میان سایر متخصصان و علاقه‌مندان در کشور، در نظر دارد دوره جامع آموزش علم داده با نام DataTech را برگزار کند. این دوره بر اساس آخرین دانش روز دنیا در حوزه‌های مرتبط با علوم داده و همچنین منطبق با نیاز واقعی سازمان‌ها طراحی شده است. رسالت این دوره، تربیت و پرورش متخصصان علم داده است که راهگشای نیاز‌های فعلی و آتی سازمان‌های فناوری اطلاعات نظیر فناپ باشند.
استقبال سرمایه‌‎گذاران از عرضه عمومی صکوک اجاره شرکت گسترش انرژی پاسارگاد
عرضه ۱۳.۵ هزار میلیارد ریال صکوک اجاره گسترش انرژی پاسارگاد توسط شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد عملیاتی شد.
افتتاح دو مدرسه و آغاز عملیات ساخت یک واحد آموزشی در خوزستان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان گفت: دو مدرسه شش کلاسه با مشارکت بانک پاسارگاد در خوزستان افتتاح شد و کلنگ ساخت یک مدرسه دیگر نیز به زمین خورد.
بهره‌برداری از مدرسه ۶ کلاسه پاسارگاد در روستای همت آباد
بهره‌برداری از مدرسه ۶ کلاسه پاسارگاد در روستای همت آباد، ۱۰۰۰ مترمربع بر فضای آموزشی این منطقه افزود. در همین راستا در تاریخ ۵ خرداد ۱۴۰۰ مراسم افتتاح و بهره‌برداری از این واحد آموزشی برگزار شد.
افتتاح مدرسه ۲ کلاسه در روستای شیراوند توسط بانک پاسارگاد
بانک پاسارگاد در ادامه فعالیت‌های خود در حوزه ساخت مدرسه و توسعه فضا‌های آموزشی کشور، یک باب مدرسه در روستای شیراوند واقع در شهرستان رومشکان استان لرستان احداث کرد.
کلنگ زنی مدرسه شهید قاسم سلیمانی در مهرشهر دزفول
بانک پاسارگاد در ادامه فعالیت‌های خود در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، همزمان با روز دزفول (۴ خرداد ۱۴۰۰) مدرسه ۱۲ کلاسه در منطقه مهرشهر شهرستان دزفول استان خوزستان را کلنگ زنی کرد.
هلدینگ فناپ، پیشرو در زمینۀ دیجیتالی شدن کشور
مراسم افتتاح کارخانه تولیدی شرکت فناپ‌تک با حضور دکتر گروسی سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند، دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد، مدیران هلدینگ فناپ، فرماندار منطقه آزاد اروند، فرماندار و امام‌جمعه خرمشهر و جمعی از مسئولین محلی برگزار شد.دکتر قاسمی، شرکت فناپ را پیشرو در زمینۀ دیجیتالی شدن کشور معرفی کردند.دکتر قاسمی حضور هلدینگ گسترش انرژی پاسارگاد در انجام پروژه‌های پیچیده و فنی توسعۀ میدان‌های نفتی جفیر و سپهر را در این راستا دانست و در ادامه، به حضور نخبگان و مهندسین توانای داخلی در پروژه‌های فنی هلدینگ‌های معدنی و انرژی گروه‌مالی اشاره کرد و توان فنی و رقابت‌پذیر بودن این شرکت‌ها با مجموعه‌های توانمند خارجی را مایۀ مباهات و تحسین بسیاری از مسئولین کشور عنوان کردند.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
بانک پاسارگاد پیشگام در مسئولیت اجتماعی
رویکردی متعالی به کسب و کار؛
«شکوه جاودانه» سرود سازمانی جدید بانک پاسارگاد
هم‌زمان با میلاد با سعادت امام رضا (ع)؛
برگزاری انتخاب اعضای هیأت مدیره در مجمع عمومی عادی
به طورفوق العاده صاحبان سهام شرکت بیمه پاسارگاد
توسعه نوآوری در فناپ با عبور از خود
مدیرعامل فناپ مطرح کرد؛
نقد و بررسی
وبلاگستان
بانکداری جامع (Universal Banking) چیست؟
ارائه خدمات با طبقه بندی مشتریان؛
مراقب این اشتباهات در خودپردازها باشید
استفاده از دستگاه خودپرداز؛
ساختمان مرکزی جدید بانک پاسارگاد
ساختمان چندمنظوره بانک پاسارگاد؛
ریتون تندیس مهر باستان
ریتون نماد طراحی و هنر ایرانی؛
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها