پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
pic
نشست صمیمانه اعضای هیئت مدیره و هیئت عامل بانک پاسارگاد با مشتریان 16ساله در شانزدهمین سالروز تأسیس آن
در روز سه‌شنبه ۲۳ آذرماه ۱۴۰۰ (سالروز تأسیس بانک) طی نشستی صمیمانه با حضور مشتریان وفادار بانک پاسارگاد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های سرنوشت‌ساز از ایشان به‌پاس شانزده سال اعتماد و همراهی تجلیل به عمل آمد.
مشارکت بانک پاسارگاد در تکمیل طرح‌های اقتصادی لرستان
دکتر زیویار استاندار لرستان در جلسه مشترک با دکتر قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد در تهران بیان داشت که با در نظر گرفتن ظرفیت‌های مالی بانک پاسارگاد و اعلام آمادگی برای مشارکت در پروژه‌های اقتصادی لرستان و هـمچنین نیاز مبرم طرح‌های بزرگ استان به منابع مالی برای ادامه کار، این همکاری نویدبخش ایجاد تحول اقتصادی در پروژه‌های جدید و نیمه تمام استان با حمایت و کمک این بانک است.
موج مسئولیت‌های اجتماعی بانک پاسارگاد بر ساحل قشم نشست
بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و در ادامۀ فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی خود، عملیات احداث یک باب مدرسۀ شش‌کلاسه در «روستای زینبی» جزیرۀ قشم را آغاز و به تمامی دانش‌آموزان این مدرسه تا مقطع دکتری بورس تحصیلی (رتبه) اعطا کرد.
برگزیدگان آزمون سراسری تحت پوشش بورس (رتبه) تحصیلی پاسارگاد قرار گرفتند
بانک پاسارگاد برای چهاردهمین سال پیاپی، برگزیدگان آزمون سراسری را تحت پوشش بورس (رتبه) تحصیلی خود قرار داده است. به این ترتیب که تا هر مقطعی که این دانشجویان در داخل کشور مشغول تحصیل باشند، هرماهه مبلغ بورس تحصیلی (رتبه) به حساب آن‌ها واریز می‌گردد. علاوه بر این، به هر یک از برگزیدگان آزمون سراسری نیز، سهام بانک پاسارگاد تعلق می‌گیرد و بدین ترتیب این گرامیان به جمع سهام‌داران بانک می‌پیوندند.
با همت بانک پاسارگاد؛
«صحنه» صاحب مدرسه جدید شد
به گزارش روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، در ادامه پیشبرد اهداف والای بانک پاسارگاد در توسعۀ فرهنگ و آموزش کشور، طی مراسمی با حضور دکتر مجید قاسمی مدیرعامل و تعدادی از مدیران بانک پاسارگاد، مسئولان آموزش و پرورش استان و جمعی از خیرین و مقامات محلی شهرستان آق‌قلا، مدرسۀ چهارکلاسۀ شهید مفتح در مقطع متوسطۀ اول، در روز چهارشنبه مورخ ۲۶ آبان ۱۴۰۰ در روستای «صحنه» از توابع شهرستان آق‌قلای استان گلستان افتتاح شد.
بهره برداری از پروژه فولادسازی شرکت فولاد بوتیای ایرانیان میدکو
امروز سه‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه ۱۴۰۰، بهره‌برداری از پروژه فولادسازی شرکت فولاد بوتیای ایرانیان از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ میدکو پاسارگاد، در قالب مراسمی با ارتباط تصویری برقرار شده با دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد و رییس هیت‌مدیره میدکو، دکتر علی‌اصغر پورمند مدیرعامل میدکو، محمدرضا خسروی راد مدیرعامل شرکت فولاد بوتیای ایرانیان، جمعی از مدیران و دیگر عوامل و دست‌اندرکاران پروژه آغاز شد. کارخانه فولادسازی بوتیای ایرانیان با ظرفیت تولید سالیانه ۵٫۱ میلیون تن شمش فولادی بعد از کارخانه گندله‌سازی ۵٫۲ میلیون تنی، دومین واحد به بهره‌برداری رسید و هم‌اکنون دو پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی به ظرفیت ۴۵۰ مگاوات و کارخانه احیا مستقیم به ظرفیت دو میلیون تن در سال در حال تکمیل است.
طبق گزارش آمده در سایت کدال؛
وپاسار در مهرماه چقدر فروخت؟
بر اساس گزارش ماهانه ارسال شده شرکت در سایت کدال درآمد تسهیلات اعطایی بانک پاسارگاد در مهر ماه سال ۱۴۰۰ مبلغ ۳۷.۴۰۳ میلیارد ریال بوده که نسبت به ۱۷,۶۳۶ میلیارد ریال دوره مشابه در سال ۱۳۹۹، به میزان ۱۱۲ درصد رشد داشته است. در مجموع در ۷ ماهه ابتدایی سال کل درآمد تسهیلات اعطایی بانک ۲۱۵.۸۲۱ میلیارد ریال رسیده و نسبت به درآمد ۱۱۳.۸۰۴ میلیارد ریالی سال ۱۳۹۹ از رشدی ۹۰ درصدی برخوردار بوده است.
با حضور بیش از ۸۲ درصد سهامداران؛
تصویب افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی شرکت بیمه پاسارگاد
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه پاسارگاد، مجمع عمومی فوق العاده این شرکت به منظور افزایش سرمایه با حضور بیش از ۸۲ درصد سهامداران روز دوشنبه دهم آبان ماه برگزار شد و با توجه به صدور مجوز توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار، افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی از دو محل سود انباشته و اندوخته سرمایه‌ای مورد موافقت سهامداران قرار گرفت.
مدیر معاملات کارگزاری بانک پاسارگاد مطرح کرد:
صندوق‎‌های تثبیت و توسعه؛ از تزریق منابع مالی تا ثبات در بازار
هدف از تاسیس صندوق‎‌های تثبیت و توسعه، کمک به ثبات بازار از طریق تزریق منابع مالی به بازار سرمایه در مواقع بحرانی و نیز عرضه سهام در زمانی که صف‌های تقاضا تشدید می‌شوند، است.
نماد «پرداخت الکترونیک پاسارگاد» وارد بورس می‌شود
مدیرعامل «پرداخت الکترونیک پاسارگاد» خبر از عرضۀ سهام این شرکت در ماه‌های آینده در بورس داد. طبق گفتۀ مسیح مشهدی تفرشی، هیأت پذیرش بورس با ورود «پرداخت الکترونیک پاسارگاد» به بورس موافقت کرده است و هم‌اکنون در حال طی کردن مراحل اجرایی برای عرضۀ اولیۀ سهام هستند.
گام نخست برای تولید محصولات دیجیتال
یکی از شرکت‌های هولدینگ فناپ، هولدینگِ متعلق به بانک پاسارگاد به نام فناپ‌تک، در این هفته، تولید یکی از محصولات این حوزه یعنی «اندرویدباکس» را آغاز کرده است و در بخش اول حدود ۷۰۰۰ دستگاه اندرویدباکس را تولید و به بازار عرضه خواهد کرد. اندرویدباکس یک دستگاه کوچک و اقتصادی مبتنی بر پلتفرم اندروید است که به کمک آن به‌سادگی می‌توان از همۀ امکانات تلویزیون‌های هوشمند هنگام نیاز استفاده کرد.
تندیس زرین هشتمین جشنوارۀ برند محبوب مصرف‌کنندگان به بانک پاسارگاد اهدا شد
براساس اعلام دبیرخانۀ جشنوارۀ برند محبوب مصرف‌کنندگان، بانک پاسارگاد در بخش‌های بانکداری حضوری، بانکداری اینترنتی و موبایل‌‍‌بانک به‌عنوان برند محبوب مصرف‌کنندگان معرفی گردید.
قدمی در مسیر مسئولیت اجتماعی و احداث 11 مدرسه در مناطق محروم توسط بانک پاسارگارد
بانک پاسارگاد همواره ایفای مسئولیت اجتماعی را به‌عنوان اقدامی مستمر و نهادینه در دستور کار خود داشته و شروع عملیات احداث ۱۱ مدرسه دیگر در مناطق کمتر‌برخوردار استان لرستان گام بلند و مهر تأیید دیگری بر این رویکرد است.
تائیدی بر جایگاه مدیریتی و نه سهامداری فرزند مخبر در پاسارگاد توسط نماینده مجلس
نماینده مجلس گفت: آقای سجاد مخبر در حوزه اقتصاد سلامت صاحب گفتمان است و عملکرد او نشان می‌دهد در اجرای مدل‌های مدیریتی نوین در این حوزه، پیشرو بوده است.
موزه زنده یاد دکتر حسن حبیبی با حمایت بانک پاسارگاد افتتاح شد
به همت بانک پاسارگاد فضاسازی، مرمت و بازسازی ساختمان 1000 متر مربعی موزه زنده یاد دکتر حسن حبیبی در سه طبقه انجام شد.
امکان پرداخت حق بیمه عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد بدون نیاز به شناسه‌های قبض و پرداخت
شرکت بیمه پاسارگاد در راستای سهولت دسترسی و خدمات رسانی بهینه در روز‌های پاندمی ویروس کرونا برای بیمه گذاران بیمه نامه‌های عمر و تأمین آتیه شرایطی را فراهم نموده است که این عزیزان می‌توانند نسبت به پرداخت اقساط حق بیمه عمر و تأمین آتیه خود بدون درج شناسه‌های قبض و پرداخت اقدام نمایند.
از بین ۲۴ شرکت بیمه فعال دربازار سرمایه؛
بیشترین سود عملیاتی صنعت بیمه به بیمه پاسارگاد رسید
بررسی عملکرد یکساله شرکت‌های بیمه‌ای فعال در بازارسرمایه نشان می‌دهد که ۳ شرکت بیمه پاسارگاد، البرز و دی بیشترین سود عملیاتی را در سال ۹۹ به خود اختصاص داده‌اند.
بهره برداری از نیروگاه جدید هلدینگ میدکو تا ۱۴۰۱
در مراسم بهره برداری از پنج پروژه بزرگ میدکو ،علی اصغر پورمند مدیرعامل شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه از احداث یک نیروگاه در بوتیا به ظرفیت ۵۰۰ مگاوات خبر داد و تصریح کرد: بخش گازی آن به ظرفیت ۳۱۲ مگاوات تا پایان امسال وارد مدار تولید می‌شود و مابقی در سال ۱۴۰۱ به بهره برداری می‌رسد.
افتتاح چهارمین مدرسه ساخته شده توسط بانک پاسارگاد در خوزستان
بانک پاسارگاد در راستای پاسخگویی به تعهدات حرفه ای خود در بحث مسئولیت اجتماعی ، اقدام به ساخت و بهره برداری از چهارمین مدرسه در استان خوزستان نمود. در این مراسم دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک ضمن اشاره به فعالیت های گسترده بانک پاسارگاد در حوزه مسئولیت اجتماعی و عملکرد بانک به عنوان اولین بانک در ارائه گزارش سالانه مسئولیت اجتماعی، به محوریت های حرفه ای بانک در این حوزه و بخشی از کارهای انجام شده اشاره نمودند.
افزایش درآمد ۱۴۸درصدی از نخستین بانک خصوصی؛
ثبت رکورد جدید
طی گزارشی که در مطلب زیر می خوانید، بیشترین میزان درآمد حاصل‌شده بانک پاسارگاد طی دوره یک‌ماهه منتهی به خردادماه در اختیار «سایر تسهیلات» بوده و رتبه بعدی را «تسهیلات ارزی» به خود اختصاص داده است.
افتتاح طرح‌های ۴۰ هزار میلیارد تومانی میدکو توسط رئیس جمهور
در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی و در سال "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها"با حمایت بانک پاسارگاد، طرح‌های شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) با مجموع سرمایه‌گذاری ۴۰ هزار میلیارد تومان توسط رییس جمهور افتتاح خواهد شد.
گزارشی از عملکرد یکساله وپاسار
بانک پاسارگاد که در سال مالی ۹۹ رشد قابل توجهی در درآمد‌های مشاع و غیر مشاع خود داشته است با جهش چشمگیری بیش از ۱۴۵۰۰ میلیارد تومان سود خالص شناسایی کرده است.
آموزش و فناوری؛ملزومات همکاری بیمه پاسارگاد با شرکت های خارجی
معصوم ضمیری، مدیرعامل بیمه پاسارگاد در خصوص استراتژی و برنامه‌های شرکت اظهار داشت: صنعت بیمه نیازی به سرمایه خارجی ندارد بلکه به آموزش و فناوری نیاز دارد گفت: بیمه پاسارگاد به شرکت‌های خارجی که تمایل به همکاری با این شرکت دارند اعلام کرده است که دو نیاز این شرکت یکی آموزش و دانش روز بیمه‌ای دیگری فناوری، سیستم‌های پیشرفته نرم‌افزاری وسخت افزاری است و در صورت باز شدن فضای همکاری بیمه پاسارگاد با این دو هدف با شرکت‌های خارجی همکاری خواهد کرد.
موفقیت بیمه پاسارگاد حاصل مدیریت و عملکرد بهینه در بیمه گری و سرمایه گذاری
سید مرتضی عقدا معاون مدیرعامل در بخش اقتصادی و پشتیبانی بیمه پاسارگاد،اظهار داشت: در حال حاضر شرکت بیمه پاسارگاد با حاشیه سود خالص ۵۱ درصدی، از میانگین ۲۳ درصدی صنعت بیمه پیشی گرفته است که این موفقیت حاصل مدیریت و عملکرد بهینه شرکت در هر دو بخش بیمه گری و سرمایه گذاری است.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
بانک پاسارگاد پیشگام در مسئولیت اجتماعی
رویکردی متعالی به کسب و کار؛
نقد و بررسی
وبلاگستان
بانکداری جامع (Universal Banking) چیست؟
ارائه خدمات با طبقه بندی مشتریان؛
مراقب این اشتباهات در خودپردازها باشید
استفاده از دستگاه خودپرداز؛
ساختمان مرکزی جدید بانک پاسارگاد
ساختمان چندمنظوره بانک پاسارگاد؛
ریتون تندیس مهر باستان
ریتون نماد طراحی و هنر ایرانی؛
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها