site traffic analytics انجمن های علمی

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس هیئت مدیره انجمن ژئوتکنیک ایران مطرح کرد؛
pic
سردبیر شهر فردا و عضو هیأت مدیره انجمن علمی اقتصاد شهری ایران وارد مجلس شد
دکتر جعفر قادری سردبیر شهر فردا و عضو هیأت مدیره انجمن علمی اقتصاد شهری ایران نماینده منتخب مردم شیراز در مجلس یازدهم شد.
بیانیه شانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع؛
نسخه شفابخش ایران، مهندسی صنایع است
شانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع ایران با همکاری دانشگاه الزهرا (س) و انجمن مهندسی صنایع ایران، با هدف تبادل دانش، مفاهیم، روش ها و روند‌های جدید این حوزه و با محوریت مهندسی صنایع و تحول دیجیتال، 2 و 3 بهمن 1398، در محل سالن همایش های دانشگاه الزهرا (س) برگزار ‌شد.
رونمایی از “راهنمای مداخلات تخصصی مددکاری اجتماعی در فرایند اهدای عضو”
“مداخلات تخصصی مددکاری اجتماعی در فرایند اهدای عضو” به نحوه ارائه خدمات تخصصی روانی اجتماعی از زمان مشخص شدن مرگ مغزی و قبل از اعلام به خانواده تا ۶ ماه پس از اهدای عضو می پردازد و توسط کلیه مددکاران اجتماعی که در سیستم اهدای عضو مشغول به فعالیت می باشند،قابل اجراست.
انتخاب اعضای هیئت مدیره انجمن علمی پدافند غیرعامل استان همدان
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری همدان بااشاره به برگزاری سومین دوره انتخابات هیئت مدیره انجمن علمی پدافند غیر عامل استان همدان گفت: اعضای جدید این انجمن انتخاب شدند.
موافقت با تأسیس ۱۰ انجمن علمی در باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد
در جلسه کمیسیون مرکزی انجمن‌های علمی دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی به ۱۰ انجمن علمی مجوز تأسیس اعطا شد.
به همت معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا(س) و انجمن علمی پژوهشی فلسفه؛
نشست علمی پژوهشی «بررسی نقش تجربه‌گرایی در معنویت‌گرایی نوین» برگزار می‌شود
نشست انجمن علمی پژوهشی فلسفه با عنوان «بررسی نقش تجربه گرایی در معنویت گرایی نوین» به همت معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.
رئیس انجمن علمی ایمنی زیستی ایران اعلام کرد؛
تسلیت نماینده انجمنهای علمی در شورای عتف درپی شهادت سردار سلیمانی
بهزاد قره یاضی رئیس انجمن علمی ایمنی زیستی ایران به عنوان نماینده انجمن های علمی کشور در شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف)، در پیامی شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
انجمن علمی روابط فرهنگی ثبت و تصویب شد
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از تصویب و ثبت انجمن علمی روابط فرهنگی در وزارت علوم تحقیقات و فناوری خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم از بخش خصوصی نیز در توسعه همکاری‌های فرهنگی استفاده شود.
سومین همایش سالانه انجمن علمی مطالعات صلح ایران برگزار می‌شود
سومین همایش سالانه انجمن علمی مطالعات صلح ایران از ، سوم دی‌ماه، به مدت سه روز در خانه اندیشمندان علوم انسانی و دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.
مجوز فعالیت ۲۶ انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه آزاد صادر شد
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد اسلامی مجور فعالیت ۲۶ انجمن علمی دانشجویی در این دانشگاه را صادر کرد.
در قالب سمینار انجمن علمی پژوهش‌های هنری ایران؛
روش‌ها‏ و کاربرد‌های تحقیق در هنر و معماری بررسی می‌شود
همزمان با هفته پژوهش، سمینار علمی - پژوهشی روش‌‏ها و کاربرد‌های تحقیق در هنر، معماری و شهرسازی در دانشگاه تربیت‌مدرس برگزار می‌شود.
برگزاری بیست و دومین همایش سالانه انجمن علمی بین المللی بتن
رئیس مرکز تحقیقات بتن ( متب) از برگزاری بیست و دومین همایش سالانه انجمن علمی بین المللی بتن (ACI )و کنفرانس ملی بتن و زلزله طی چهار و پنج دیماه امسال خبر داد.
درآمد پایین پژوهش عاملی برای مهاجرت دانشجویان
علی نظری دبیر انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: از آنجا که در ایران کار پژوهشی درآمد ندارد، دانشجویان علاقه مند به انجام کار تحقیقاتی ترجیح می‌دهند، ادامه فعالیت تحصیلی و کاری خود را در خارج از کشور دنبال کنند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
همزمان با افتتاحیه پنجمین همایش کتابداری؛
چهارمین جایزه ملی انجمن کتابداری برگزار می‌شود
دبیر چهارمین جایزه ملی انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی از برگزاری همزمان با افتتاحیه پنجمین همایش کتابداری و اطلاع رسانی خبر داد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.
تشکیل ۳۸ انجمن علمی در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)
معاون فرهنگی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) گفت: ۳۸ انجمن علمی به منظور گسترش فعالیتهای پژوهشی در حوزه های مختلف تا کنون در این دانشگاه تشکیل شده است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
شناسایی ظرفیت مراکز رشد دانشگاه‌ها از وظایف انجمن علمی پدافند غیرعامل است
رئیس انجمن علمی پدافند غیرعامل مازندران گفت: شناسایی ظرفیت مراکز رشد دانشگاه‌ها و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، یکی از وظایف انجمن علمی پدافند غیرعامل مازندران است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
برگزاری دوازدهمین سمینار احتمال و فرآیندهای تصادفی در دانشگاه سمنان؛
گلایه رئیس انجمن علمی آمار ایران از غفلت از
دبیر دوازدهمین سمینار احتمال و فرآیندهای تصادفی از آغاز این سمینار علمی با حضور چهره برتر این رشته و دانشجویان فعال در این زمینه در دانشگاه سمنان خبرداد و گفت: این همایش علمی که امروز 9 شهریورماه شروع شده تا فردا 10 شهریورماه در سمنان ادامه دارد.
نظرات منتشره: ۳ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
با هدف تقویت بازاریابی برای تولیدات صنایع کوچک؛
نهمین انجمن علمی بازاریابی کشور در دانشگاه کردستان راه اندازی شد
با هدف تقویت بازاریابی برای تولیدات صنایع کوچک در کردستان انجمن علمی بازاریابی در دانشگاه کردستان عصر دوشنبه در مراسمی آغاز به کار کرد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
حل مشکل چندین ساله انجمن های علمی با پیگیری دکتر قاسمی؛
تسهیل رسیدگی مالیاتی و بخشودگی جرایم انجمن های علمی
طی سال های گذشته رسیدگی های مالیاتی به یکی از مشکلات اساسی انجمن های علمی تبدیل شده بود، که با پیگیری های دکتر مجید قاسمی رئیس شورای انجمن های علمی کشور و تدبیر رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در بخشنامه جدید این سازمان، رسیدگی مالیاتی انجمن های علمی را تسهیل و جرایم مالی آن ها را مشمول بخشیدگی مالیاتی کرد.
نظرات منتشره: ۴ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
همکاری دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن با انجمن علمی بازاریابی ایران
تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین انجمن علمی بازاریابی ایران شعبه مازندران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن به‌منظور رشد علمی در حوزه‌های اقتصادی امضا شد.از مهم‌ترین موضوع‌های این تفاهم‌نامه می‌توان برقراری ارتباط مؤثر بین انجمن و دانشگاه و مرکز رشد و فناوری، انجام فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و مشاوره‌ای مشترک، استفاده مطلوب از توانایی‌ها و ظرفیت‌های تحقیقاتی و آموزشی متقابل در راستای ارتقای کارایی و اجرای پروژه‌های تحقیقاتی کاربردی مورد نیاز طرفین و متقاضیان حقیقی و حقوقی و تقویت بنیه پژوهشی و آموزشی طرفین از طریق همکاری‌های مشترک را نام برد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
امیرحسین ابراهیمی مجددا دبیرکل انجمن‌های علمی علوم سیاسی کشور شد
امیرحسین ابراهیمی برای دومین سال متوالی به عنوان دبیرکل انجمن‌های علمی علوم سیاسی کشور با کسب اکثریت آرا انتخاب شد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مجمع عمومی عادی سالیانه سال 97 شورای انجمن های علمی ایران برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالیانه سال 97 شورای انجمن های علمی ایران در بعد از ظهر سه شنبه 25 تیر ماه در سالن همایش های دانشگاه خاتم برگزار شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تشكيل انجمن علمی مرمتگران و معماران براي آسیب‌شناسی بافت تاریخی يزد
یکی از ناظران عالی بافت جهاني يزد با بیان این كه شناخت و آسیب‌شناسی اين بافت از عهده انجمن‌ صنفي مرمت‌گران و معماران خارج است، ايجاد انجمني علمی از اين اقشار را براي شناخت كافي این بافت و سپس آسیب شناسی آن پيشنهاد كرد.وي افزود: ثبت جهانی بافت تاريخي يزد در واقع فرصت باارزش و مغتنمی بود که به مردم يزد و كشورمان تعلق گرفت هرچند كه این فرصت ارزنده از آن ما نبود و متعلق به گذشتگان ما بود ولي در حين حال باید سعی کنیم این میراث جهانی را حفظ کنیم چرا که چنین رويدادي بسيار نادر است و عدم پاسداري از اين ميراث در حقیقت خيانت به آیندگان است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با انجمن علمی آموزش محیط زیست و توسعه پایدار ایران
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر از همکاری و انعقاد تفاهم‌نامه پنج‌ساله این دانشگاه با انجمن علمی آموزش محیط زیست و توسعه پایدار ایران خبر داد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
پنجمین همایش سالانه مبارزه با فساد؛
فعالیت ۲۳ انجمن علمی در دانشگاه هنر؛
سردار جلالی در چهاردهمین کنگره انجمن جغرافیای ایران:
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
تا چه حد با وظایف و کارکردهای شورای انجمن های علمی ایران آشنایی دارید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها