پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۲۷۷۸
تاریخ انتشار : ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۹
با شیوع ویروس کرونا، عموم شهروندان بنا بر توصیه‌های بهداشتی پزشکی از خانه‌های خود خارج نمی‌شوند یا از ماسک و دستکش استفاده می کنند. اما یکی از شغل‌هایی که در این روزهای توام با بیماری فعال بوده و باید فعال باشد پاکبانی هست.

شعار سال: با شیوع ویروس کرونا، عموم شهروندان بنا بر توصیه‌های بهداشتی پزشکی از خانه‌های خود خارج نمی‌شوند یا از ماسک و دستکش استفاده می‌کنند. اما یکی از شغل‌هایی که در این روز‌های توام با بیماری فعال بوده و باید فعال باشد پاکبانی هست. این شغل به جهت تولید روزانه هزاران‌تن زباله تعطیلی ندارد و پاکبان‌ها باید هر روز به نظافت کوچه و خیابان بپردازند.
متاسفانه به گفته بیشتر آنان، برخی شرکت‌های پیمانکاری، ماسک و دستکش در اختیارشان قرار نمی‌دهند. کارگران شهرداری هر روزه با انواع زباله‌ها از جمله ماسک و دستکش‌های رها شده در معابر سروکار دارند.

شعار سال،  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار 7  اردیبهشت    99، کد خبر:    13990206001195، www.farsnews.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین