site traffic analytics سیاسی - امنیت ملی
سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
ادعای کمک آمریکا به ایران برای مقابله با ویروس کرونا
مدیرمسئول روزنامه کیهان:

ادعای کمک آمریکا به ایران برای مقابله با ویروس کرونا

مدیرمسئول روزنامه کیهان حسین شریعتمداری گفت:به آمریکایی‌ها هیچ اعتمادی نیست زیرا ممکن است داروهایی را ارسال کنند که ویروس را در ایران شایع‌تر و یا ماندگار کند و یا حتی ممکن است افرادی را به‌عنوان درمان‌کننده بفرستند تا ببینند اثرگذاری این ویروسی را که گفته می شود بخشی از آن فقط مخصوص ایران ساخته شده، چگونه بوده و اطلاعات خود را تکمیل و دشمنی خود را بیشتر کنند “ . آمریکا می داند که در ایران جائی ندارد و حضورش ناممکن است ولی آیا فرانسه همواره با توطئه های آمریکا علیه ایران اسلامی همراه نبوده است و آیا مکرون با صراحت اعلام نکرده است که از تمامی طرح های آمریکا علیه کشورمان حمایت می کند ؟!
آمریکا پنج دانشمند هسته‌ای ایران را تحریم کرد
در ادامه تروریسم اقتصادی؛

آمریکا پنج دانشمند هسته‌ای ایران را تحریم کرد

وزارت خارجه آمریکا در ادامه تروریسم اقتصادی و اقدامات یکجانبه علیه فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، اسامی پنج دانشمند مرتبط با "طرح عماد" را وزارت تجارت آمریکا تحت تحریم قرار داده بود، اعلام کرد.
خانه خوبان
یادداشت محمد هادی صحرایی؛

خانه خوبان

دشمنِ عنود، خبیث است و منافقِ کفور، شنیع. ما در جنگیم و جنگ، تنها نظامی نیست.
عفو عمومی لازمه آشتی ملی است
عضو فراکسیون امید:

عفو عمومی لازمه آشتی ملی است

یک عضو فراکسیون امید گفت: تفرقه در هر حال به ضرر ملت است و کسانی که با هر نیتی در جهت گسستن اتحاد آحاد ملت عمل می‌کنند، به‌ ویژه آنهایی که دستی در قدرت دارند، به کلیات نظام جمهوری اسلامی جفا می‌کنند. شاید هم خدایی ناکرده برخی نان و منافع‌شان را در ایجاد تفرقه ببینند و کاسبان تفرقه باشند.
مرزبانی آمریکا ،دانشجوی ایرانی را اخراج کرد
علی‌رغم حکم دادگاه؛

مرزبانی آمریکا ،دانشجوی ایرانی را اخراج کرد

طبق گزارش سی‌ان‌ان، «محمد شهاب دهقانی حسینی» که ۲۴ سال سن دارد روز یکشنبه با روادید تحصیلی‌اش وارد فرودگاه بین‌المللی شهر «بوستون» شد اما از ورود او به خاک ایالات متحده جلوگیری شد.
حتی راه دشمنی رو هیشکی یادمون نداده!
یادداشت احسان محمدی؛

حتی راه دشمنی رو هیشکی یادمون نداده!

هنوز باورتان نشده، اما ما در این سرزمین، تمام دار و ندار همیم. نگاه کنید و ببینید که چقدر تنهاییم در این دنیا. فصل بدی را برای دور شدن از هم انتخاب کرده‌ایم ... بیشتر از این دشمن کریه این سرزمین را شاد نکنید!
با مفاسد کلان اقتصادی بدون اغماض برخورد می‌کنیم
وزیر اطلاعات:

با مفاسد کلان اقتصادی بدون اغماض برخورد می‌کنیم

وزیر اطلاعات باتاکیدبر مقابله با مفاسد کلان اقتصادی گفت: در این مورد هیچ اغماضی نداریم ولی در کنار اینگونه اقدامات از تولیدکنندگانی که دچار خطا‌های احتمالی می‌شوند دست‌گیری می‌کنیم چرا که به فرمایش مقام معظم رهبری تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی با دشمن هستند.
امنیت ملی و واقع‏گرایی
یادداشتی از کورش الماسی؛

امنیت ملی و واقع‏گرایی

نیازی نیست تا «دکتر، مهندس یا متخصص توهمات متافزیکی» باشیم تا متوجه شویم تنها دلیل ناتوانی شهروندان به منظور تهیه و تامین غذا، مسکن، بهداشت، آموزش و... مدیریت کلان ناکارآمد است.
محافظ سابق وزرای علوم دولت احمدی‌نژاد در ناآرامی‌های اخیر کشته شد
اغتشاشات بنزینی در ایران؛

محافظ سابق وزرای علوم دولت احمدی‌نژاد در ناآرامی‌های اخیر کشته شد

یکشنبه‌شب حدود ساعت 7 عصر بعد از بیرون آمدن از باشگاه بدن‌سازی در حال رفتن به سمت مغازه بود که در نزدیکی مغازه خود دوتیر به زانوانش اصابت می‌کند که معلوم نیست از جانب چه کسی بوده.محافظ سابق وزرای علوم دولت احمدی‌نژاد در ناآرامی‌های اخیر کشته شدسید حسن علوی از نزدیکان «رحیم امین‌آبادی» از کشته‌شدگان آشوب‌های اخیر در منطقه فردیس کرج، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، درباره علت فوت خواهرزاده خود اظهار داشت: آقای امین‌آبادی از اعضای فعال بسیج و ورزشکار رشته‌های کشتی و بدنسازی بود. در دوره وزارت آقای زاهدی و آقای دانشجو مدتی در تیم حفاظت ایشان بود. بعد از عوض شدن دولت، تیم حفاظت آنجا تغییر کرد و مدتی نیز در حراست وزارتخانه مشغول به فعالیت شد.
آیین ایرانی آشوب نیست
حمایت از آرامش و امنیت ؛

آیین ایرانی آشوب نیست

اعتراض به شرایط دشوار معیشتی در جغرافیای ایران گرچه طی روزهای گذشته به آشوب کشیده شد اما مردم پس از فرونشستن غبار اغتشاش، در راهپیمایی‌های خود حتی با وجود تنگناهای اقتصادی از هرگونه ناامنی برائت می جویند و به سیاق تاریخ و تمدن، آیین خود را صلح و آرامش فریاد می‌زنند.
احراز صلاحیت شورای نگهبان باید باشد
حجت الاسلام علوی عنوان کرد؛

احراز صلاحیت شورای نگهبان باید باشد

وزیر اطلاعات گفت: وقتی احراز اهلیت و صلاحیت انجام شد، امکان شرکت فرد در رقابتی که دسترسی به نمایندگی مجلس برای او فراهم می شود، وجود دارد لذا احراز صلاحیت باید باشد چون بحث حق ۸۰ و اندی میلیون نفر از مردم ایران است.
شبکه گسترده همکاران داخلی آمدنیوز و نیمه پنهان پروژه ناامن‌سازی کشور چه کسانی هستند؟
زم‌بازها!

شبکه گسترده همکاران داخلی آمدنیوز و نیمه پنهان پروژه ناامن‌سازی کشور چه کسانی هستند؟

پس از خبر دستگیری روح‌الله زم بود که بار دیگر احتمالاتی پیرامون وجود نسبت میان زم و مرتبطان داخلی‌اش که دسترسی‌های قابل‌توجهی داشتند، مطرح شد، احتمالاتی که نخستین‌بار توسط کریمی‌قدوسی، نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی عنوان شد و یک دیالوگ توئیتری میان وی و حسام‌الدین آشنا به‌وجود آورد.
نظرات و گلایه ها
پرطرفدارترین