سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
امنیت ملی و واقع‏گرایی
یادداشتی از کورش الماسی؛

امنیت ملی و واقع‏گرایی

نیازی نیست تا «دکتر، مهندس یا متخصص توهمات متافزیکی» باشیم تا متوجه شویم تنها دلیل ناتوانی شهروندان به منظور تهیه و تامین غذا، مسکن، بهداشت، آموزش و... مدیریت کلان ناکارآمد است.
محافظ سابق وزرای علوم دولت احمدی‌نژاد در ناآرامی‌های اخیر کشته شد
اغتشاشات بنزینی در ایران؛

محافظ سابق وزرای علوم دولت احمدی‌نژاد در ناآرامی‌های اخیر کشته شد

یکشنبه‌شب حدود ساعت 7 عصر بعد از بیرون آمدن از باشگاه بدن‌سازی در حال رفتن به سمت مغازه بود که در نزدیکی مغازه خود دوتیر به زانوانش اصابت می‌کند که معلوم نیست از جانب چه کسی بوده.محافظ سابق وزرای علوم دولت احمدی‌نژاد در ناآرامی‌های اخیر کشته شدسید حسن علوی از نزدیکان «رحیم امین‌آبادی» از کشته‌شدگان آشوب‌های اخیر در منطقه فردیس کرج، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، درباره علت فوت خواهرزاده خود اظهار داشت: آقای امین‌آبادی از اعضای فعال بسیج و ورزشکار رشته‌های کشتی و بدنسازی بود. در دوره وزارت آقای زاهدی و آقای دانشجو مدتی در تیم حفاظت ایشان بود. بعد از عوض شدن دولت، تیم حفاظت آنجا تغییر کرد و مدتی نیز در حراست وزارتخانه مشغول به فعالیت شد.
آیین ایرانی آشوب نیست
حمایت از آرامش و امنیت ؛

آیین ایرانی آشوب نیست

اعتراض به شرایط دشوار معیشتی در جغرافیای ایران گرچه طی روزهای گذشته به آشوب کشیده شد اما مردم پس از فرونشستن غبار اغتشاش، در راهپیمایی‌های خود حتی با وجود تنگناهای اقتصادی از هرگونه ناامنی برائت می جویند و به سیاق تاریخ و تمدن، آیین خود را صلح و آرامش فریاد می‌زنند.
احراز صلاحیت شورای نگهبان باید باشد
حجت الاسلام علوی عنوان کرد؛

احراز صلاحیت شورای نگهبان باید باشد

وزیر اطلاعات گفت: وقتی احراز اهلیت و صلاحیت انجام شد، امکان شرکت فرد در رقابتی که دسترسی به نمایندگی مجلس برای او فراهم می شود، وجود دارد لذا احراز صلاحیت باید باشد چون بحث حق ۸۰ و اندی میلیون نفر از مردم ایران است.
شبکه گسترده همکاران داخلی آمدنیوز و نیمه پنهان پروژه ناامن‌سازی کشور چه کسانی هستند؟
زم‌بازها!

شبکه گسترده همکاران داخلی آمدنیوز و نیمه پنهان پروژه ناامن‌سازی کشور چه کسانی هستند؟

پس از خبر دستگیری روح‌الله زم بود که بار دیگر احتمالاتی پیرامون وجود نسبت میان زم و مرتبطان داخلی‌اش که دسترسی‌های قابل‌توجهی داشتند، مطرح شد، احتمالاتی که نخستین‌بار توسط کریمی‌قدوسی، نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی عنوان شد و یک دیالوگ توئیتری میان وی و حسام‌الدین آشنا به‌وجود آورد.
فرانسه اردوگاه تروریست‌های ضدایران خوش‌خیال‌ها به‌دنبال تعامل!
به بهانه شکار مدیر آمدنیوز؛

فرانسه اردوگاه تروریست‌های ضدایران خوش‌خیال‌ها به‌دنبال تعامل!

دولت فرانسه با کارنامه‌ای سیاه از خباثت و دشمنی علیه نظام و ملت ایران طی ماه‌های اخیر تلاش کرده تا مثلا نقش منجی برجام دلالی مذاکره میان ایران و آمریکا را بازی کند و تأسف‌آور اینکه برخی با خوش خیالی از ‌تریبون‌های رسمی ‌و با کلیدواژه «تعامل» به این سیاست‌بازی‌های دشمنان ملت و نظام رسمیت می‌بخشند و به نوعی آن را تایید می‌کنند.فرانسه که در طول ۴۰ سال اخیر و پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در میان کشورهای اروپایی هم‌تراز با انگلیس، بیشترین خباثت و دشمنی را علیه نظام و مردم ایران روا داشته است، در اعطای تابعیت و حفاظت کامل امنیتی از یکی از عناصر اصلی پروژه آشوب و براندازی جمهوری اسلامی خباثت و وقاحت را به اوج رسانده است.
روایت نماینده مجلس از نفوذ منابع خبری
رابطین داخلی را رها نکنید؛

روایت نماینده مجلس از نفوذ منابع خبری "زم"

احمد امیرآبادی، نماینده مجلس در توییت خود نوشت: ‏دکتر ‎توکلی می گفتند روزی که باآقای ‎آملی رئیس مجمع بحثمان شد و جلسه را به نشانه اعتراض ترک کردم به منزل رسیدم ‎آمدنیوز خبر جلسه را زده بود. مطالب دروغی هم اضافه کرده بود پاسخی دادم در جواب من نوشتند:"ما درهمه جای نظام آدم داریم". رابطین داخلی را رها نکنید. ‎
آقای کروبی فرمودند شایسته‌تر از مقام معظم رهبری برای رهبریت پیدا نمی‌کنیم
رئیس کمیسیون امنیت ملی:

آقای کروبی فرمودند شایسته‌تر از مقام معظم رهبری برای رهبریت پیدا نمی‌کنیم

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:‌ «آقای کروبی خودشان در ملاقات‌هایی که با ایشان داشتم، فرمودند که امروز هم اگر همه کره زمین را بچرخیم و بگردیم کسی شایسته‌تر از مقام معظم رهبری برای رهبریت پیدا نمی‌کنیم.»
ترور بیولوژیک روانچی را تکذیب می‌کنم
محمدجواد ظریف:

ترور بیولوژیک روانچی را تکذیب می‌کنم

مجید تخت‌روانچی، سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل متحد در مجمع امسال سازمان ملل، هیئت ایرانی را در اجلاس سالانه‌ سازمان ملل به علت بیماری همراهی نکرد.وزیر امور خارجه ضمن توضیح درباره آخرین وضعیت مجید تخت‌روانچی تاکید کرد: ترور بیولوژیک آقای تخت روانچی را تکذیب می‌کنم.
برنامه های امریکا برای فروپاشی نظام ایران
دکتر کاظم سجادپور تشریح کرد؛

برنامه های امریکا برای فروپاشی نظام ایران

«... در حال حاضر، حکومت ایران، جمهوری اسلامی است، اما نمی‌تواند به مدت طولانی، هم جمهوری، هم اسلامی باقی بماند. ایران باید از جمهوری بودن دست بردارد و حکومت قرون وسطایی تنزل یابد یا اسلامی بودن را کنار بگذارد." آنچه دربالا آمد نشان دهنده ادبیات خشن و تندی است که تهیه کنندگان اسناد راهبردی آمریکا در بخش ایران آورده اند که از سوی کاظم سجادپور دیپلمات ایرانی و استاد دانشگاه وزارت امورخارجه ایران استخراج شده است .
پشت پرده انتشار فیلم غیراخلاقی نماینده سابق‌مجلس
یک مقام آگاه امنیتی توضیح داد؛

پشت پرده انتشار فیلم غیراخلاقی نماینده سابق‌مجلس

یک مقام آگاه امنیتی، پشت پرده شوم انتشار فیلم غیراخلاقی منتسب به یک نماینده سابق مجلس را فاش کرد.این مقام آگاه امنیتی گفت: متهم فراری مصطفی میرشفیعی که به اتهام جاسوسی به اعدام محکوم و قبل از اجرای حکم به صورت غیر قانونی از کشور گریخته است و پس از تهیه فیلم از روابط شخصی نمایندگان طی تماسی از خارج از کشور درخواست اطلاعات محرمانه و پول نقد می‌نماید که با مقاومت آقای الف میم مبادرت به انتشار مستندات در فضای عمومی کرده است.
گره معمای پیچیده «مازیار ابراهیمی» در دستان دولت روحانی
پاسخ دولت تدبیر و امید به قصور دولت بهار!

گره معمای پیچیده «مازیار ابراهیمی» در دستان دولت روحانی

در حالی که ترور دانشمندان هسته‌ای در سال‌های 1388 تا 1390 در اوج تنش‌های ایران در سیاست خارجی با محوریت فعالیت‌های هسته‌ای ایران رخ داد، گذشته از عملکرد نظام اطلاعاتی و امنیتی کشور، به نظر می‌رسد حلقه‌های مفقوده در ماجرای مازیار ابراهیمی رسیدن به پاسخ کمال را ناممکن کرده است؛ در هر صورت جبران خسارات مادی و معنوی از فردی که حق او ضایع شده، بر عهده ولیان امور بوده اما دولت روحانی در این امر پیشقدم شده است.
ماجرای بی‌خبری از صدرالساداتی‌ها و چند پرسش
اخبار متناقضِ ناپدید شدن صدرالساداتی؛

ماجرای بی‌خبری از صدرالساداتی‌ها و چند پرسش

ماجرای برادران صدرالساداتی که از دو روز گذشته شایعاتی مبنی بر مفقود شدنشان در محافل خبری رسمی و مجازی منتشر شد با اظهار نظر تازه سید مهدی صدر الساداتی در صفحه اینستاگرامش پرسش هایی را برانگیخته و متوجه او ساخته است.
انتشار فیلم‌های غیر اخلاقی مسئولان به نفع نظام و مردم نیست
سردار مرتضی طلایی؛

انتشار فیلم‌های غیر اخلاقی مسئولان به نفع نظام و مردم نیست

انتشار فیلم‌های شخصی مدیران شهری در کل کشور چندی است که در فضای مجازی باب شده است؛ این در حالی است که بسیاری از این افراد عنوان کرده‌اند فیلم فضای شخصی با همسر شرعی‌شان که مربوط به سال‌ها پیش بوده دست به دست شده و بدین ترتیب علاوه بر بازی با حیثیت افراد به حربه‌ای برای کنار زدن رقبا تبدیل شده است.در این خصوص سردار مرتضی طلایی، ضمن انتقاد از انتشار دهندگان این فیلم‌ها، احتمال وجود دست‌های پشت پرده برای غفلت از فسادهای مالی دیگر افراد را دور ندانست
فلاحت پیشه:اطلاعات سپاه اعلام کرد لیست دو تابعیتی های دولت را ارائه نکرده
دوتابعیتی های مشکوک؛

فلاحت پیشه:اطلاعات سپاه اعلام کرد لیست دو تابعیتی های دولت را ارائه نکرده

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت : در دوره ای که ریاست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی را در مجلس بر عهده داشتم سعی کردم بخشی از موارد مناقشه برانگیز و پرونده ای این حوزه را حل و فصل کنم و یکی از این موارد موضوع و لیست ادعایی حدود ۱۰۰ نفر لیست دوتابعیتی بود که در عمل برای کشور هزینه ایجاد کرده بود.
نظرات و گلایه ها
پرطرفدارترین