سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
زیبائی های فوتشال
نصاویری از یک ورزش جذاب

زیبائی های فوتشال

بازی «فوتشال» یک بازی شبیه فوتبال است که در شالیزار برگزار می‌شود.
مسابقات کشتی لوچو+ تصاویر
پهلوانان مازنی؛

مسابقات کشتی لوچو+ تصاویر

کشتی پهلوانی لوچو، از ورزش‌های پهلوانی و سنتی استان مازندران است و هرساله مسابقات کشتی سنتی لوچو برای شناسایی پهلوان‌ترین فرد هر منطقه اجرا می‌شود.
هاکي هم به اسم ايران شد
با سند، مدرک و کتيبه؛

هاکي هم به اسم ايران شد

«ايران به عنوان يکي از ابداع‌کنندگان ورزش‌هاي هاکي معرفي شد». اين خبر جالبي بود که روز گذشته انتشار آن از سوي فدراسيون هاکي موجب غافلگيري خيلي‌ها شد. در حالي که تا پيش از اين همه فکر مي‌کردند تنها ورزش چوگان است که به نام ايرانيان ثبت جهاني شده، اما حالا گفته مي‌شود که هاکي هم ميراث ايرانيان است.
لزوم احیای بازی‌های بومی محلی و سنتی
مصطفی شجاعی تأکید کرد؛

لزوم احیای بازی‌های بومی محلی و سنتی

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر با بیان اینکه ورزش مداوم و رژیم غذایی سالم، رمز سلامتی است بر لزوم احیای بازی‌های بومی محلی و سنتی تأکید کرد.
جشنواره بازی‌های بومی، محلی جواهردشت
هفدهمین دوره؛

جشنواره بازی‌های بومی، محلی جواهردشت

هفدهمین جشنواره بازی های بومی محلی جواهردشت در این منطقه ییلاقی برگزار شد. این مراسم شامل برنامه هایی چون مسابقات والیبال، اسب دوانی، طناب کشی، لافند بازی، ورزش باستانی، قویترین مردان روستا، کارناوال عروس بران و کشتی گیله مردی بود. جواهردشت از روستاهای ییلاقی شهرستان رودسر، از توابع دهستان سیاهکلرود بخش چابکسر است که دارای ارتفاع حدود ۲۰۰۰ متر از سطح آبهای آزاد می باشد.
نقش  بازی های بومی در توسعه گردشگری
بازی های بومی، میراث گرانبهای نیاکان؛

نقش بازی های بومی در توسعه گردشگری

بازی های بومی به عنوان میراث گرانبها و گنجینه ای برجای مانده از نیاکان، امروزه به عنوان دروازه طلایی به روی گردشگران مورد توجه ویژه قرار دارد.
نظرات و گلایه ها
پرطرفدارترین