سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
هفت پایگاه مدیریت بحران  که به فعالیت‌های غیرمرتبط اختصاص یافته
باز‌پس‌گیری سوله‌ مدیریت بحران؛

هفت پایگاه مدیریت بحران که به فعالیت‌های غیرمرتبط اختصاص یافته

به گفته معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران ۷ پایگاه مدیریت بحران به فعالیت‌های غیرمرتبط اختصاص یافته که دو مورد آن در اختیار سازمان فرهنگی واجتماعی، یک مورد شهربازی لی‌لی‌پوت و یک مورد در اختیار مرکز ژئوتکنیک است.
فقر در همسایگی ثروت
گشتی در فرحزاد؛

فقر در همسایگی ثروت

محله فرحزاد از محله‌های قدیمی شمال تهران است اهالی این محله با وجود همجواری با محله ثروت نشین سعادت آباد، از امکانات اجتماعی خوبی برخوردار نیستند.
گزارشی عجیب و باور نکردنی!

کلاهبرداری باورنکردنی با قبر!

گزارشی عجیب و باور نکردنی ببینید از کلاه برداری با فروش قبر به چند نفر همزمان. قبرهایی که یکی از صاحبانشان دفن هستند و باقی صاحبان هنوز در قید حیات!
پرسه در خیابان
روایت رنگ ها؛

پرسه در خیابان

پرسه در خیابان روایتی تصویری است از خیابان‌های شهر، با رنگ و زمینه‌ای تازه از آنچه در پیرامون ماست، اما نمی‌بینیم.
پل طبیعت تا پایان سال برای جلوگیری از خودکشی ایمن سازی می‌شود
میثم اخباری:

پل طبیعت تا پایان سال برای جلوگیری از خودکشی ایمن سازی می‌شود

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل اراضی عباس‌آباد گفت: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده تا قبل از پایان سال ضریب ایمنی و جلوگیری از خودکشی بر روی پل طبیعت اجرا خواهد شد که البته طرحی باید اجرا شود که به زیبایی بصری پل لطمه‌ای وارد نکند.
غیب شدن هکتارها باغ با شعبده بازی دانشگاه شریف؛

ساختمان دانشکده ها جای درخت رشد کردند + عکس

هکتار‌ها باغ در محله طرشت و درست پشت دانشگاه شریف در کمتر از ۱۴ سال نابود شدند تا ساختمان‌های این دانشگاه جای درختان را بگیرد.
سرنوشت پل‌های پایتخت در پرده ابهام
حذف برخی پل‌های تهران؛

سرنوشت پل‌های پایتخت در پرده ابهام

سرنوشت برخی پل‌های پایتخت نامشخص است. برخی از پل‌ها بناست جمع شود و برخی دیگر باید کماکان مورد استفاده قرار گیرند؛ وضعیت هر کدام از پل‌های تهران در محدوده‌های مرکزی متفاوت است و تاثیر مختلفی بر ترافیک پایتخت خواهد گذاشت.
ورود دوباره مدیران شهری به پروژه‌ ملی مصلی تهران
ساخت مصلی تهران ؛

ورود دوباره مدیران شهری به پروژه‌ ملی مصلی تهران

پس از تلاش ناموفق برای حضور در پروژه نیمه تمام مصلی تهران از سوی محمد باقر قالیباف، رییس شورای شهر تهران به همراه برخی از اعضای شورا از این پروژه ملی بازدید کرد. به نظر تکالیفی برای شهرداری تهران در این پروژه در نظر گرفته شده است. ساخت مصلی تهران ۳۰ سال پیش آغاز شد و با وجود این که بارها وعده تکمیل آن داده شده اما همچنان بخش‌هایی از آن نیمه تمام است. کمبود بودجه مهم‌ترین چالش عنوان شده از سوی مسئولان این پروژه برای تاخیرها است با وجود چالش‌های مالی شهرداری باید دید مدیریت شهری آیا می‌تواند نقش همراهانه نه مداخاله‌گرانه خود را ایفا کند؟
روند بازسازی پلاسکو سرعت می‌گیرد
رئیس بنیاد مستضعفان:

روند بازسازی پلاسکو سرعت می‌گیرد

رئیس بنیاد مستضعفان اعلام کرد: با توافق صورت گرفته مابین میراث فرهنگی، شهرداری، بنیاد و کسبه روند بازسازی پلاسکو سرعت خواهد گرفت.
دریاچه باغ هنر، مشکل چیتگر را نخواهد داشت
حناچی :

دریاچه باغ هنر، مشکل چیتگر را نخواهد داشت

دریاچه هنر با مساحت 25 هزار متر‌مربع و باغ هنر با مساحت 5 هزار متر مربع بزرگترین طرح هنری قلب پایتخت امروز افتتاح می‌شود؛ پایتخت از کمبود آب و نبود منابع رنج می برد با این حال باز هم مدیران قبلی را به ساخت دریاچه مصنوعی کشانده است.
باغ عبقری پایتخت پارک عمومی می‌شود
شهرداری تهران اعلام کرد؛

باغ عبقری پایتخت پارک عمومی می‌شود

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از افتتاح باغ تملک شده عبقری در منطقه ۲ به مساحت ۱۲ هزار هزار متر مربع خبر داد.مجتبی یزدانی گفت: این باغ در شمال غربی شهر تهران در منطقه سعادت آباد واقع شده است که بزودی برای استفاده شهروندان به بوستان عمومی تبدیل خواهد شد.
نظرات و گلایه ها
پرطرفدارترین