سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
افتتاح پیست آفرود در گرگان
رییس هیات اتومبیل رانی گرگان:

افتتاح پیست آفرود در گرگان

رییس هیات موتور سواری و اتومبیل رانی گرگان گفت: پیست مهارتی و سرعتی آفرود در مجموعه ورزشی کریم آباد گرگان افتتاح شد.
تورهای آشناسازی؛ راهی برای توسعه صنعت گردشگری ایران
مطالبی درباره فم‌تریپ یا فم‌تور؛

تورهای آشناسازی؛ راهی برای توسعه صنعت گردشگری ایران

اگر اینستاگرام‌باز باشید، حتما در صفحه‌های مجازی خود به تعدادی از صفحه‌های گردشگران یا اینفلوئنسرهای ایرانی برخورده‌اید که تجربیات خود را از سفرهای متعددشان به کشورهای خارجی برای دنبال‌کنندگان‌شان به اشتراک می‌گذارند و خواه‌ناخواه در گسترش صنعت گردشگری کشورهای خارجی نقش دارند، جای ایرادی هم به این موضوع نیست اما پرسشی که اینجا مطرح می‌شود این است که چرا ما از این فرصت استفاده نکنیم، آن‌ هم در شرایطی که جاذبه‎های گردشگری ایران از رتبه‌های بالایی برخوردارند.
برای سفر به ایران جایزه تعیین کنید
یک فعال گردشگر چینی :

برای سفر به ایران جایزه تعیین کنید

یک برنامه‌ریز تورهای گردشگران چینی معتقد است: ایران مردمی خونگرم و مهربان دارد که نسبت به خارجی‌ها آداب معاشرت را رعایت می‌کنند. بهتر است در بسته‌های سفر به ایران که به گردشگران خارجی معرفی می‌‌شود، برای ایجاد انگیزه بیشتر، جایزه‌ای خاص تعیین شود.
ایران ارزان‌ترین مقصد گردشگری در بین ۱۴۰ کشور جهان
بازار گردشگری ؛

ایران ارزان‌ترین مقصد گردشگری در بین ۱۴۰ کشور جهان

بر اساس گزارش جدید رقابت‌پذیری سفر و گردشگری که توسط مجمع جهانی اقتصاد منتشر می‌شود، ایران ارزان‌ترین مقصد گردشگری در بین ۱۴۰ کشور جهان است. سهم ایران از گردشگری خارجی، در حدود هفت میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در سال ۱۳۹۷ بوده است.
تعارض منافع در گردشگری پایان می‌یابد؟
پایان تعرض منافع در گردشگری؛

تعارض منافع در گردشگری پایان می‌یابد؟

بخش خصوصی فعال در حوزه گردشگری، در واکنش به تصمیم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای «واگذاری امور اجرایی به بخش غیردولتی»، تحقق این سیاست را «پایان تعارض منافع در بازار گردشگری» اعلام کردند. فعالان این حوزه معتقدند: مسوولیت توام «نظارت» و «اجرا» نه‌تنها در حوزه گردشگری که در همه حوزه‌های کاری، مصداق بارز و آشکار تعارض منافع به حساب می‌‌آید به این معنا که تداوم آن، هم به کیفیت نظارت و هم به کیفیت ارائه خدمات به مردم، لطمه وارد می‌‌کند.
نظرات و گلایه ها
پرطرفدارترین