سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:

تهدید نظامی در انتهای فهرست دشمن قرار دارد

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: تهدید نظامی واقعی است، اما با توجه به توانمندی‌های کشور این تهدید در انتهای فهرست دشمن قرار دارد.
سردار جلالی:

باید یک طرح جامع پدافند غیرعامل مختص حرم امام رضا(ع) تدوین و اجرا شود

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: آمادگی داریم در تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل حرم مطهر رضوی تمام توان خود را به کار گیریم.
سردار جلالی:

اراده نظامی ایران بر دشمن غالب شده/ باید مراقب مکر «ماکرون» باشیم

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اینکه اراده نظامی ایران بر دشمن غالب شده است، گفت: باید مراقب ترفندهای سیاسی «ماکرون» رئیس جمهور فرانسه باشیم که به نظر می‌رسد تلاش دارد مطالبات سلطه طلبانه آمریکا را بار دیگر از زبان اروپایی ها بیان کند.
رزمایش پدافند پرتوی تهران؛

تهرانی‌ها برای حوادث پرتوی آماده می‌شوند

جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: رزمایش پدافند پرتوی تهران با راهبری سازمان پدافند غیرعامل کشور و مدیریت قرارگاه پدافند پرتوی استان تهران در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
سردار جلالی:

سعودی سهام یکی از شبکه های اجتماعی را خریده و علیه ما به کار گرفته

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان این که در منطقه رتبه نخست توان سایبری­ هستیم گفت: رژیم سعودی با اعمال سیاست در یکی از شبکه های اجتماعی و خریداری سهام آن برخی شرکت های مزدور را بر ضد ما به کار گرفته است .
سردار جلالی:

وزارت خارجه کمک‌های اروپایی‌ها به سیل‌زدگان ایران را به خودشان بازگرداند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: اروپایی‌ها کمک‌های ناچیزی به مردم سیل‌زده کردند و وزارت خارجه باید این کمک‌ها را به کشورهای اروپایی برگرداند و با این گونه رفتارها برخورد کند؛ چرا که این مقدار کمک‌، شبیه تمسخر و شوخی‌ است که اروپایی‌ها انجام داده‌اند.
گزارش تصویری؛

رزمایش پدافند پرتویی نیروگاه اتمی بوشهر

عملیات رزمایش پرتوی شهدای خلیج فارس این رزمایش با سناریوی تخلیه اضطراری روستاهای هلیله و بندرگاه و کمپ مروارید در جوار نیروگاه اتمی بوشهر به فرض حادثه در این نیروگاه برگزار شد.
در گردهمایی مدیران ارشد بنیاد تعاون و وزارت دفاع ؛

هشدار سردار جلالی درباره ارز رمزها

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: اگر ارز رمزها خارج از چارچوب سیاست‌های مالی وارد چرخه مالی و پولی کشور شود ریال آسیب خواهد دید.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:

‌رزمایش‌های ‌تخصصی پدافند غیرعامل در استان‌ها برگزار می‌شود‌

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه رزمایش پرتوی این هفته در جوار نیروگاه اتمی بوشهر برگزار می‌شود گفت: برای حفظ ایمنی و اطمینان‌بخشی بر اساس ظرفیت‌ها، رزمایش‌های پدافند غیرعامل به‌صورت تخصصی در استان‌ها برگزار می‌شود.
یادداشت سرهنگ اسکندری؛

خطر مین در مناطق سیلابی تا چه حد جدی است؟

روز جهانی «آگاهی ازمخاطرات مین» را در حالی پشت سرگذاشتیم که درمناطقی از استان‌های درگیر در جنگ تحمیلی، براثر سیل بردگی دوباره سروکله مین‌های باقی مانده از آن دوران پیدا شده و چنگ و دندان نشان می‌دهند. این نشان از آن دارد که با وجود گذشت بیش از سی سال از جنگ و به رغم پاکسازی سرزمین‌های آلوده به مواد ناریه، هنوز مین‌های قاتل در دل زمین نفس می‌کشند و در کمین نشسته‌اند. مین اگرچه سلاحی جنگی است اما با اتمام جنگ مأموریتش پایان نمی‌یابد و بعد‌ از جنگ هم اغلب ازمیان غیرنظامیان قربانی می‌گیرد.
سپاه کنار مردم؛

تمرکز امکانات نیروی زمینی سپاه برای مقابله با سیل خوزستان

فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به امداد رسانی نیروی زمینی سپاه برای مقابله با سیل در استان خوزستان گفت: امکانات نیروی زمینی سپاه برای مقابله با سیل و دفاع از مردم عزیز خوزستان در این استان متمرکز شده است.سردار پاکپور با بیان اهمیت همدلی مردم در استان برای جلوگیری از سیلاب یادآور شد: مردم خوزستان مردم فداکاری هستند و وظیفه ما خدمت به مردم این استان عزیز و ایثارگر است.
دریادار سیاری اعلام کرد؛

تشکیل قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان

فرمانده عملیات ارتش در ستاد مقابله با بحران خوزستان از تشکیل قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در این استان خبر داد.امیر سیاری خطاب به فرماندهان قرارگاه منطقه جنوب غرب گفت: در انجام عملیات مردم یاری چهارچوب‌های اصولی و اساسی کمک‌رسانی را با حفظ سرعت عمل ،رعایت کنید و هر گونه عملیات را با اطلاع و با هماهنگی ستاد بحران شهرستان یا استان انجام دهید تا در قالب یک مدیریت متمرکز، موجبات هم افزایی بیشتر در خدمت رسانی و کمک به مردم فراهم شود.
سردار جلالی:

نتوانستیم به موقع آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی را شناسایی و با آن مقابله کنیم

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه قبل از گسترش فناوری‌ها و فراگیرشدنش در جامعه باید تهدیدات آن را بررسی کنیم تا دچار آسیب نشویم، گفت: اگر به این مهم توجه نشود کشور دچار آسیب فراوان می‌شود و دیگر نمی‌توانیم تهدیدات موجود در آن فناوری را کنترل کنیم، همانطور که شبکه‌های اجتماعی به سرعت در جامعه گسترش یافت و بر همه مسائل تاثیرگذار بود ولی ما به موقع نتوانستیم آسیب‌هایش را شناسایی و با آن مقابله کنیم
دو گیگ اینترنت رایگان، به چه قیمتی؟!

هشدار پلیس فتا درباره پیامک مخرب اینترنت رایگان

هشدار رئیس پلیس فتا استان قزوین : کاربران تلفن همراه در صورت دریافت پیامک دو گیگ اینترنت رایگان آن را حذف کنند .
افزایش قابل‌توجه جرایم اینترنتی در سطح اصفهان؛

کلاهبرداری یک میلیاردی از طریق سایت کمک به کودکان بهشت

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: جرائم اینترنتی به‌ویژه در سطح استان داشته‌است که پلیس فتا با رصدهای متعدد در این زمینه فعال‌تر شده است.
سردار جلالی مطرح کرد؛

بهره‌برداری دشمن از تصاویر دوربین‌های مداربسته

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور یکی از تهدیدات علیه کشور را هوشمندسازی اشیا دانست و گفت: دشمنان با استفاده از این ظرفیت قطعاً تلاش می‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز خود را از جامعه ما به دست آورند؛ مثلاً با فروش دوربین‌های مداربسته و تعریف برنامه‌هایی برای آنها، کاری کنند که این دستگاه‌ها هر چیزی را تصویربرداری می‌کنند یک نسخه از آن را به آدرس موردنظر ارسال کند.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:

با همکاری دانشگاه آزاد چالش‌های اساسی کشور حل خواهد شد

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: واحد تهران شمال به عنوان قطب پدافند غیرعامل کشور در طرح پژوهش اثرگذار یکپارچه شبکه‌ای حضور خواهد داشت.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:

تلگرام در امنیت ملی خلل وارد می‌کند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با تأکید بر اینکه شبکه پیام‌رسان تلگرام با امنیت ملی ما همزاد نیست، گفت: ما نباید اجازه دهیم که ۴۵ میلیون کاربر تحت تأثیر مؤلفه‌های این شبکه قرار گیرد.
سردار جلالی:

پدافند غیرعامل رصدخانه تهدیدات فناورانه است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه موضوع پدافند غیرعامل یک رویکرد کاملاً علمی است گفت: پدافند غیرعامل رصدخانه تهدیدات فناورانه است.
سردار جلالی:

ولایت‌فقیه را به دانش‌آموزان بیاموزیم تا وظایف‌شان درباره ولی‌ امر و فرمانده را بدانند

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: اندیشه‌های رهبری باید در آموزش‌های دانش آموزان گنجانده شود چرا که در غیراین صورت کودکان ما وقتی بزرگ می‌شوند فرمانده را نمی‌شناسند در حالی که ما باید مفهوم ولایت فقیه را در غالب کتاب‌ها به دانش‌آموزان بیاموزیم تا وظایف خود را در قبال ولی و فرمانده بدانند
صفحه  از ۸
نظرات و گلایه ها