سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس سازمان پدافند غیرعامل؛

هشدار رئیس سازمان پدافند غیرعامل‌ به ‌نشر ویروس‌های اینترنتی توسط دشمن

رئیس سازمان پدافند غیرعامل ‌‌نسبت به ‌نشر ویروس‌های اینترنتی هشدار داد و گفت: ‌با چنین ابزارهایی دشمن می‌تواند سیستم هوشمند کنترل از راه دور بسیاری از تأسیسات را در دست گرفته و در آن‌ها به اقدامات خرابکارانه دست بزند
اطلاعات شخصی را حفظ کنید؛

پنج روش برای پیداکردن گوشی سرقت شده

پس از سرقت گوشی تلفن همراه‌، بزرگترین مشکل مردم حفاظت از اطلاعات شخصی است.
سردار جلالی:

پیوستن به FATF ایفای نقش در استراتژی دشمنان است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، نظام بانکی را هدف اصلی دشمنان در جنگ اقتصادی دانسته و گفت: مسئولان باید بدانند که پیوستن به FATF خدمت به دشمنان است.
سردار جلالی:

هنوز نتوانستیم «بیگ دیتا»های تلگرام در کشور را حذف کنیم

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: ما هنوز نتوانسته ایم بیگ دیتاهای تلگرام را در داخل کشور حذف کنیم و دشمنان می‌توانند از اطلاعات موجود این داده ها استفاده کنند که این اطلاعات تسلطی به دشمن می‌دهد تا مسائل جامعه ما را بهتر از ما رصد کنند.
در همایش ملی فرصت‌ها و چالش‌های هوشمندسازی؛

­قابلیت نفوذ در سامانه‌های کنترل از راه دور

رئیس سازمان پدافند غیرعامل: هر سامانه‌ای که از راه دور کنترل شود امکان دسترسی و نفوذ دیگران در آن وجود دارد.
سردار جلالی؛

۶۰ درصد فارسی‌زبانان ضدانقلاب فضای مجازی در عربستان حضور دارند

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: حدود ۶۰ درصد فارسی‌زبانان ضدانقلاب در عربستان سعودی حضور دارند که احتمالا منافقین هستند.
باران های اردیبهشت کار سپاه بود؟!

کدام استان‌ها هدف پروژه بودند؟

این پروژه در زمستان سال گذشته و بهار سال جاری اجرا و بارورسازی ابرها انجام شد که نتیجه مثبت داشت.
با صدور اطلاعیه ای؛

سازمان پدافند غیرعامل «ابر دزدی» را تکذیب کرد

وظیفه سازمان پدافند غیرعامل رصد تمامی تهدیدات بالفعل و بالقوه در حوزه‌های مختلف است که شریان‌های حیاتی کشور را در معرض خطر قرار می‌دهد.
سردار جلالی؛

گزینه جنگ با جمهوری اسلامی حذف شد/اصولگرایان و اصلاح‌طلبان روزه سیاسی بگیرند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: ساختار نیروهای مسلح متناسب با تهدیدات تغییر یافته و سلاح‌ها و استراتژی‌ها بازسازی شده تا به یک الگوی مقابله برسیم و فرماندهان‌ دشمن هم می‌گویند استفاده از گزینه نظامی برای مقابله با جمهوری اسلامی بسیار پرتلفات و غیرممکن خواهد بود و این یعنی توانستیم گزینه جنگ را حذف کنیم.
سردار جلالی:

آمریکا در حوزه برق، تهدیدات جدیدی علیه ما طراحی کرده‌

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: امروزه در ادبیات و سخنان آمریکایی‌ها متوجه این نکته می‌شویم که آنان طرح‌های سایبری جدیدی در حوزه برق علیه ما طراحی کرده‌اند. او گفت: موضوعات پدافند غیرعامل در حوزه آب و برق جزو نیازهای واجب و جدی کشور می‌باشد و طبق بررسی‌های انجام شده شاهد این هستیم که آسیب زدن به منابع آب و برق در جنگ‌های اخیر همیشه جزو اهداف دشمن بوده است.
جانشین دانشگاه امام حسین(ع):

اکثر پروژه‌هایی که با ذکر «علی برکت‌الله» افتتاح می‌شود کار سپاه است

جانشین دانشگاه امام حسین(ع) گفت: آقای روحانی بدانید سپاه کار عمرانی انجام می‌دهد نه کار اقتصادی، و اکثر پروژه‌هایی که شما با ذکر «علی برکت‌الله» افتتاح می‌کنید، پروژه‌های سپاه است.
سردار جلالی:

تهدیدات اقلیمی زیستی سومین تهدید برتر و مهم جهان هستند

رئیس پدافند غیرعامل گفت: آمریکایی ها در برآورد تهدیدات ۲۰۱۵ در بازی زمانی آینده پنج تهدید برتر جهانی را برشمرد که یکی از آن تهدیدات بعد از تهدیدات هسته ای تهدیدات اقلیمی زیستی است که سومین تهدید برتر و مهم معرفی نموده است.
دکتر ولوی:

فضای مجازی، فضایی قدرت‌ساز برای جمهوری اسلامی است

مرکز مطالعات فضای مجازی چهارمین نشست از سلسله نشست‌های علمی ارزیابی سیاستگذاری فضای مجازی در ایران با عنوان “قدرت سایبری و آینده جمهوری اسلامی” را با حضور دکتر پیروز مجتهدزاده استاد دانشگاه و دکتر محمدرضا ولوی مشاور وزیر دفاع و استاد دانشگاه مالک اشتر صبح دوشنبه مورخ ۱۴ اسفندماه جاری در تالار علامه جعفری(ره) ساختمان مرکزی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار نمود.
دومین روز پس از آتش سوزی ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو؛

احتمال اطفای حریق ساختمان وزارت نیرو تا ساعتی دیگر/ ۱۶ مصدوم تاکنون

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به اینکه آتش‌نشانان موفق شدند به حریق در ساختمان وزارت نیرو مسلط شوند، گفت: درصد زیادی از حریق اطفا شده و شاید آخرین ساعات عملیات باشد.
توسط مرکز ماهر منتشر شد؛

جزییات حمله سایبری یکشنبه شب به سایت های خبری

مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای جزییات حمله سایبری یکشنبه شب به برخی وبسایت های خبری را تشریح و اعلام کرد: تهدید اخیر کماکان برای این سایت ها وجود دارد.
رئیس پدافند غیرعامل؛

تلگرام از وزارت ارتباطات سوء‌استفاده کرد/ضربات سنگین تلگرام به اقتصاد ایران در آینده نزدیک

گفتگوی مفصل سردار جلالی، رئیس پدافند غیرعامل درباره نقش پیام‌رسان تلگرام در اغتشاشات اخیر و همچنین برخی موضوعات مهم روز را از نظر می‌گذرانید.
رئیس پدافند غیرعامل:

آمریکایی‌ها، رژیم صهیونیستی و منافقین مشتری اطلاعات ما در تلگرام هستند

سردار‌ جلالی از آمریکایی‌ها، رژیم‌صهیونیستی و منافقین به‌عنوان مشتری اطلاعات ایرانیان در تلگرام نام برد.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:

تلگرام دنبال براندازی نظام بود / نرم‌افزارهای موبایل 16 مورد اطلاعات ما را بیگانگان می‌دهند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: آمریکایی ها به دنبال اشغالگری سایبری بوده و می خواهند با ایجاد تغییرات گسترده اجتماعی و فروپاشی جوامع توسط فناوری اطلاعات و ارتباطات، دیگر ملت ها را تحت سیطره خود قرار دهند.
مشاور وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛

ضرورت پدافند غیرعامل در حوزه حمل‌ونقل در موقع جنگ

در صورت حمله هوایی دشمن باید مراکز مهم هوایی شناسایی شوند. نقاطی نظیر فرودگاه‌ها، مراکز تعمیراتی، انبارهای قطعات با ارزش، مراکز مخابراتی و تدوین طرح پدافند غیرعامل برای هریک از موارد بالا لازم است که در دستور کار قرار گیرند. تدوین و اجرای طرح پراکنده‌سازی هواپیماها در فرودگاه‌های از پیش تعیین‌شده جهت کاهش اثرات حمله دشمن نیز اقدام دیگری است که باید انجام آن در دستور کار قرار گیرد.
سردار جلالی:

برای از بین بردن فساد اقتصادی باید نظام بانکی اصلاح شود

رئیس پدافند غیرعامل گفت: دولت باید بداند با امضای قرارداد FATF، اشراف اطلاعاتی دشمن بر ما صددرصد می‌شود.
صفحه  از ۶
نظرات و گلایه ها