سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
گزارش تصویری؛

رزمایش پدافند پرتویی نیروگاه اتمی بوشهر

عملیات رزمایش پرتوی شهدای خلیج فارس این رزمایش با سناریوی تخلیه اضطراری روستاهای هلیله و بندرگاه و کمپ مروارید در جوار نیروگاه اتمی بوشهر به فرض حادثه در این نیروگاه برگزار شد.
در گردهمایی مدیران ارشد بنیاد تعاون و وزارت دفاع ؛

هشدار سردار جلالی درباره ارز رمزها

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: اگر ارز رمزها خارج از چارچوب سیاست‌های مالی وارد چرخه مالی و پولی کشور شود ریال آسیب خواهد دید.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:

‌رزمایش‌های ‌تخصصی پدافند غیرعامل در استان‌ها برگزار می‌شود‌

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه رزمایش پرتوی این هفته در جوار نیروگاه اتمی بوشهر برگزار می‌شود گفت: برای حفظ ایمنی و اطمینان‌بخشی بر اساس ظرفیت‌ها، رزمایش‌های پدافند غیرعامل به‌صورت تخصصی در استان‌ها برگزار می‌شود.
سرهنگ حسین اسکندری تشریح کرد؛

خطر مین در مناطق سیلابی تا چه حد جدی است؟

روز جهانی «آگاهی ازمخاطرات مین» را در حالی پشت سرگذاشتیم که درمناطقی از استان‌های درگیر در جنگ تحمیلی، براثر سیل بردگی دوباره سروکله مین‌های باقی مانده از آن دوران پیدا شده و چنگ و دندان نشان می‌دهند. این نشان از آن دارد که با وجود گذشت بیش از سی سال از جنگ و به رغم پاکسازی سرزمین‌های آلوده به مواد ناریه، هنوز مین‌های قاتل در دل زمین نفس می‌کشند و در کمین نشسته‌اند. مین اگرچه سلاحی جنگی است اما با اتمام جنگ مأموریتش پایان نمی‌یابد و بعد‌ از جنگ هم اغلب ازمیان غیرنظامیان قربانی می‌گیرد.
سپاه کنار مردم؛

تمرکز امکانات نیروی زمینی سپاه برای مقابله با سیل خوزستان

فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به امداد رسانی نیروی زمینی سپاه برای مقابله با سیل در استان خوزستان گفت: امکانات نیروی زمینی سپاه برای مقابله با سیل و دفاع از مردم عزیز خوزستان در این استان متمرکز شده است.سردار پاکپور با بیان اهمیت همدلی مردم در استان برای جلوگیری از سیلاب یادآور شد: مردم خوزستان مردم فداکاری هستند و وظیفه ما خدمت به مردم این استان عزیز و ایثارگر است.
دریادار سیاری اعلام کرد؛

تشکیل قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان

فرمانده عملیات ارتش در ستاد مقابله با بحران خوزستان از تشکیل قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در این استان خبر داد.امیر سیاری خطاب به فرماندهان قرارگاه منطقه جنوب غرب گفت: در انجام عملیات مردم یاری چهارچوب‌های اصولی و اساسی کمک‌رسانی را با حفظ سرعت عمل ،رعایت کنید و هر گونه عملیات را با اطلاع و با هماهنگی ستاد بحران شهرستان یا استان انجام دهید تا در قالب یک مدیریت متمرکز، موجبات هم افزایی بیشتر در خدمت رسانی و کمک به مردم فراهم شود.
سردار جلالی:

نتوانستیم به موقع آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی را شناسایی و با آن مقابله کنیم

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه قبل از گسترش فناوری‌ها و فراگیرشدنش در جامعه باید تهدیدات آن را بررسی کنیم تا دچار آسیب نشویم، گفت: اگر به این مهم توجه نشود کشور دچار آسیب فراوان می‌شود و دیگر نمی‌توانیم تهدیدات موجود در آن فناوری را کنترل کنیم، همانطور که شبکه‌های اجتماعی به سرعت در جامعه گسترش یافت و بر همه مسائل تاثیرگذار بود ولی ما به موقع نتوانستیم آسیب‌هایش را شناسایی و با آن مقابله کنیم
دو گیگ اینترنت رایگان، به چه قیمتی؟!

هشدار پلیس فتا درباره پیامک مخرب اینترنت رایگان

هشدار رئیس پلیس فتا استان قزوین : کاربران تلفن همراه در صورت دریافت پیامک دو گیگ اینترنت رایگان آن را حذف کنند .
افزایش قابل‌توجه جرایم اینترنتی در سطح اصفهان؛

کلاهبرداری یک میلیاردی از طریق سایت کمک به کودکان بهشت

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: جرائم اینترنتی به‌ویژه در سطح استان داشته‌است که پلیس فتا با رصدهای متعدد در این زمینه فعال‌تر شده است.
سردار جلالی مطرح کرد؛

بهره‌برداری دشمن از تصاویر دوربین‌های مداربسته

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور یکی از تهدیدات علیه کشور را هوشمندسازی اشیا دانست و گفت: دشمنان با استفاده از این ظرفیت قطعاً تلاش می‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز خود را از جامعه ما به دست آورند؛ مثلاً با فروش دوربین‌های مداربسته و تعریف برنامه‌هایی برای آنها، کاری کنند که این دستگاه‌ها هر چیزی را تصویربرداری می‌کنند یک نسخه از آن را به آدرس موردنظر ارسال کند.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:

با همکاری دانشگاه آزاد چالش‌های اساسی کشور حل خواهد شد

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: واحد تهران شمال به عنوان قطب پدافند غیرعامل کشور در طرح پژوهش اثرگذار یکپارچه شبکه‌ای حضور خواهد داشت.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:

تلگرام در امنیت ملی خلل وارد می‌کند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با تأکید بر اینکه شبکه پیام‌رسان تلگرام با امنیت ملی ما همزاد نیست، گفت: ما نباید اجازه دهیم که ۴۵ میلیون کاربر تحت تأثیر مؤلفه‌های این شبکه قرار گیرد.
سردار جلالی:

پدافند غیرعامل رصدخانه تهدیدات فناورانه است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه موضوع پدافند غیرعامل یک رویکرد کاملاً علمی است گفت: پدافند غیرعامل رصدخانه تهدیدات فناورانه است.
سردار جلالی:

ولایت‌فقیه را به دانش‌آموزان بیاموزیم تا وظایف‌شان درباره ولی‌ امر و فرمانده را بدانند

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: اندیشه‌های رهبری باید در آموزش‌های دانش آموزان گنجانده شود چرا که در غیراین صورت کودکان ما وقتی بزرگ می‌شوند فرمانده را نمی‌شناسند در حالی که ما باید مفهوم ولایت فقیه را در غالب کتاب‌ها به دانش‌آموزان بیاموزیم تا وظایف خود را در قبال ولی و فرمانده بدانند
سردار جلالی مطرح کرد؛

لزوم تدوین استراتژی صحیح در برابر تهدیدات هوشمند دشمن

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: درکنار بهره برداری از تکنولوژی‌های نوین و ارتباط با شبکه جهانی باید یک رویکرد و استراتژی درست برای مقابله با تهدیدات هوشمند دشمنان داشته باشیم
حمیدرضا خالدی:

حفظ سرمایه‌های اجتماعی در گرو اجرای برنامه‌های پدافند غیرعامل

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال با تأکید بر اهمیت پدافند غیرعامل گفت: حفظ سرمایه‌های اجتماعی در گرو اجرای برنامه‌های پدافند غیرعامل است.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:

راه‌اندازی سامانه‌ای برای رصد تهدیدات زیستی ضروری است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: با توجه به تغییر ماهیت تهدیدها و ظهور فن‌آوری‌های جدید، نیازمند راه اندازی سامانه‌ای برای رصد تهدیدات خارجی و داخلی حوزه سلامت و زیستی هستیم.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:

وابستگی زیرساخت های کشور به اینترنت باید در حد قابل قبول باشد

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: میزان وابستگی زیرساخت های کشور به فضای اینترنت باید در حد قابل قبول باشد و باید بتوانیم در فضای سایبری از دارایی های کشور حفاظت کنیم
مشاور رئیس سازمان پدافند غیرعامل؛

حمله بدافزاری مشابه استاکس‌نت به زیرساخت‌های هسته‌ای کشور قویاً تکذیب می‌شود

مشاور رئیس سازمان پدافند غیرعامل اخبار منتشره مبنی بر حمله بدافزاری مشابه استاکس‌نت به زیرساخت‌های هسته‌ای را تکذیب کرد.
رئیس پلیس فتا تهران:

اعلام هویت کاربران خرید و فروش اموال دست دوم در سایت‌ها به پلیس ضروری است

رئیس پلیس فتا پایتخت گفت: مالکان سایت‌های خرید و فروش اموال دسته دوم باید اطلاعات خریداران و فروشندگان را در اختیار پلیس قرار دهند.
صفحه  از ۸
نظرات و گلایه ها