سلمان کونانی:

«تلگرام» استعداد ضدامنیتی ویژه‌ای دارد/ تدوین ۱۰۳ قانون محدودکننده فضای مجازی در امریکا

یک آسیب‌شناس اجتماعی اجتماعی با بیان اینکه تلگرام استعداد ضدامنیتی ویژه دارد، گفت: وقتی با رژیم حقوقی یک نظام پیغام‌رسان کاملاً بیگانه هستیم چطور می‌خواهیم آن را قانونمند کنیم؟! این شبکه‌ها عملا فضای خصوصی را در هم می‌شکند.
چرا باید دیپلماسی سایبری را جدی گرفت؟

امیدوار: آمریکا آسیب‌پذیر و درمعرض حمله‌سایبری است

دو تن از کارشناسان حوزه سایبری به بررسی فرصت ها و تهدید های فضای سایبر و امنیت سایبری پرداختند.
حملات سایبری سلاحی نامتقارن؛

جایگاه جدید حملات سایبری و جاسوسی اینترنتی در روابط دولت‌ها

آنکارا و پکن، ایالات متحده را به حمله سایبری و جاسوسی اینترنتی متهم می‌‌کنند و واشینگتن تایمز اتهامات مشابهی را به چین وارد می‌کند. پشت پرده بکارگیری این سلاح نامتقارن چیست؟
با موافقت نمایندگان؛

دولت مکلف به ایجاد سامانه پدافند سایبر در سطح ملی شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دولت را مکلف به ایجاد سامانه پدافند سایبر در سطح ملی و ارتقاء قدرت رصد با هدف مصون‌سازی و یا بی‌اثرسازی تهدیدات کردند.
معاون استاندار بوشهر؛

بوشهر در زمینه پدافند غیر عامل نیازمند امکانات بیشتر است

معاون استاندار بوشهر گفت: استان بوشهر با وجود استقرار نیروگاه و صنایع نفت و گاز جایگاه مهمی در زمینه پدافند غیر عامل و دارا بودن تجهیزات مورد نیاز دارد.
رئیس سازمان پدافند غیر عامل؛

نهادهایی اخطارهای ما را جدی نمی گیرند

رئیس سازمان پدافند غیر عامل گفت: صیانت و حفاظت از مردم درزمان انواع جنگ اولویت این سازمان بوده و است.
نباید ترور بیولوژیک را توهم توطئه دانست؛

ممکن است تمام افراد یک جامعه مورد هدف ترور بیولوژیک قرار گیرند

فرمانده اسبق سپاه استانهای یزد، هرمزگان و چهارمحال و بختیاری معتقد است در یک مقیاس وسیع ممکن است گاهی تمام آحاد یک جامعه هدف ترور بیولوژیک قرار بگیرند.
باحضور سردار جلالی

سند راهبردی پدافند غیرعامل رونمایی شد

سند راهبردی و چهار عنوان کتاب با موضوع پدافند غیرعامل صبح شنبه در یکی از مدارس شهر تهران رونمایی شد.

سردار جلالی: دشمنی ما با آمریکا با برجام و غیربرجام از بین نمی‌رود

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به دشمنی ریشه‌دار آمریکا با ایران گفت: تا زمانی که ما به دنبال احیای تمدن ایرانی-اسلامی هستیم و آمریکا نیز به دنبال جهانی‌سازی است، این دشمنی تداوم خواهد داشت.
سرهنگ مسعود داریوندی :

هدف دشمن از تهدیدات زیستی ضربه اقتصادی به کشور هدف است

معاون برنامه‌ریزی و امور مجلس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: هدف دشمن از تهدیدات زیستی کاهش ثروت کشورها و ضربه اقتصادی به آنها است تا اقتصاد کشورهای هدف را فلج سازند و تمام امکانات را صرف مقابله با این تهدید کنند.
دریابان شمخانی عنوان کرد:

شناخت زمان و تهدیدات، مقدمه برنامه ریزی در حوزه پدافند غیرعامل است/هرگز بی‌نیاز از قدرت سخت و نرم به صورت توأمان نیستیم

شناخت زمان و تهدیدات، مقدمه برنامه ریزی در حوزه پدافند غیرعامل است/هرگز بی‌نیاز از قدرت سخت و نرم به صورت توأمان نیستیمدبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: در مقابل تهدیدها باید دفاع غیرعامل داشته باشیم و در این مسیر، بایستی با توانمندسازی، راه مقابله با در پیش بگیریم
سردار جلالی:

آمریکایی‌ها با طرح "نیتروزئوس" در فضای سایبر چنگ و دندان نشان می‌دهند/صحبتهای مراجع تقلید در خصوص محصولات تراریخته ناظر بر "حلیّت غذا" بود

سردار جلالی گفت: چندی است که آمریکایی ها در فضای سایبر چنگ و دندان نشان می دهند و طرح نیتروزئوس را مطرح می کنند؛ آمریکایی ها وقتی برای کار نظامی هدف طراحی می کنند، در مرحله اول به جمع آوری اطلاعات می پردازند و ما باید مراقبت جمع آوری اطلاعات آنها باشیم.
سردار جلالی در همایش هفته پدافند غیرعامل:

آمریکایی‌ها مدتی است با طرح "نیتروزئوس" در فضای سایبر چنگ و دندان نشان می‌دهند

سردار جلالی گفت: چندی است که آمریکایی ها در فضای سایبر چنگ و دندان نشان می دهند و طرح نیتروزئوس را مطرح می کنند؛ هیچ کدام از مسئولان آمریکایی هم آن را نفی نکرده اند؛ آمریکایی ها وقتی برای کار نظامی هدف طراحی می کنند در مرحله اول به جمع آوری اطلاعات می پردازند و ما باید مراقبت جمع آوری اطلاعات آنها باشیم.
سردار غلامرضا جلالی:

پدافند غیرعامل تهاجم زمینی آمریکا به ایران را منتفی کرده است

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای مصون سازی کشور در برابر تهدیدهای بیگانگان، گفت: پدافند غیر عامل احتمال تهاجم زمینی آمریکا به ایران را به کلی منتفی کرده است.
رئیس سازمان پدافند غیر عامل:

فاز 1 امن سازی گوشی های هوشمند در وزارت دفاع کلید خورد/اعلام کردیم که چه افرادی نباید از گوشی های همراه استفاده کنند

سردار جلالی در رابطه با اظهارات اخیر وزارت اطلاعات مبنی بر اینکه تلفن همراه به عنوان یکی از ابزارهای جاسوسی در عرصه فعلی کشور تلقی می شود، گفت: از نظر ما هر گوشی هوشمندی دوازده مورد از اطلاعات طبقه بندی شده افراد را می تواند منتقل کند لذا این دسته از اطلاعات برای مسئولین قابل اهمیت است و می تواند تهدیدزا باشد.
مقیمی در کنفرانس ملی پدافند غیر عامل وتوسعه پایدار:

همه دستگاه های اجرایی طبق ماده 215 مکلف به اجرای طرح های پدافند غیر عامل هستند

قائم مقام وزیر کشور در امور سیاسی گفت: همه دستگاه های اجرایی کشور طبق ماده 215 برنامه پنجم توسعه مکلف به اجرای پدافند غیر عامل هستند.
سردار جلالی:

جنگ در خلیج فارس همه را متضرر می‌کند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه خلیج فارس صحنه جنگ میان ایران و عربستان است، گفت: با توجه به اهمیت خلیج فارس برای عربستان، ایران و آمریکا، وقوع جنگ در آن همه را متضرر می‌کند.
همکاری با سازمان ملل در امور بشردوستانه؛

آمادگی سازمان پدافند غیرعامل برای همکاری با سازمان ملل در امور بشردوستانه

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور با معاون دبیر کل سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه و هماهنگ کننده کمک‌های اضطراری دیدار و گفت‌وگو کرد.
اندیشکده هریتیج:

قدرت سایبری ایران، تهدید مهم اطلاعاتی آمریکا

هریتیج ادعا می‌کند که ایجاد «ارتش سایبری ایران» در ۲۰۰۹ نشانگر شروع تهاجم سایبری علیه کسانی است که دولت ایران آنها را دشمن قلمداد می‌کند. یک گروه هک موسم به تیم امنیتی آژاکس، که گفته می‌شود خارج از ایران دست به عملیات می‌زند.
سردار جلالی درحاشیه مراسم معارفه فرمانده جدید:

اچ. اس .ایی، محصولات صنعتی خریداری شده خارجی حتی زمان نصب هم آلوده بودند

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: بررسی‌های ما نشان می دهد برخی محصولات صنعتی خریداری شده خارجی حتی زمان نصب هم آلوده بودند و آلودگی صنعتی به صورت نهادینه شده در زیرساخت آن وجود داشته است.
صفحه  از ۳
نظرات و گلایه ها