پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کارنامه ۶ ماهه زیر ذره‌بین دنیای بانک و بیمه؛
مشکل در صورت های مالی نیست به گراها توجه کنید:
pic
«استارتاپ لینکپ» زندگی آینده ما را متحول می‌کند
رویداد “LinkapDay” توسط استارتاپ لینکپ (شرکت راهبران اینترنت اشیا)، یکی از سرمایه‌پذیران شناسا – از شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد- در مهر ماه سال جاری در تالار ایوان شمس تهران برگزار شد.
بیمه پاسارگاد پیش بینی ۶ ماهه را محقق کرد
بیمه پاسارگاد را می توان به جرات یکی از کم ریسک های گروه بیمه ای نام برد، یکی از شرکت های بیمه ای که در میان هم گروه هایش شرایط مطلوب تری دارد.
پیشرفت عملیات ساخت مدرسه توسط بانک‌پاسارگاد در استان خوزستان
بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی خود، عملیات ساخت چهار مدرسه در مناطق سیل‌زده استان خوزستان را آغاز کرده‌بود که با پیشرفت بسیار خوبی در حال پیگیری است.
مدیرعامل بیمه پاسارگاد تاکیدکرد؛
دست رد به سینه «تجدید ارزیابی‌»
چندان با تجدید ارزیابی دارایی ها موافق نیستم و فعلا برنامه ای در این خصوص در دست نیست.
نقش‌آفرینی مؤثر بانک‌پاسارگاد در تأمین کالاهای اساسی با ارایه خدمات ارزی
بانک پاسارگاد با ارایه تسهیلات ارزی و صدور انواع ضمانت‌نامه، نقش سازنده‌ای در تأمین کالاهای اساسی، دارو و تجهیزات پزشکی در کشور ایفا کرده‌است.
دلایل مثبت های اخیر نماد بانک پاسارگاد در بورس
«وپاسار» نمادی از گروه بانکی است که این روزها عجیب مورد توجه قرارگرفته و هر روز برگ برنده ای رو می کند که برای بازار سرمایه جذاب تر می شود.
رئیس اداره نرم‌افزار بانک‌ پاسارگاد: به‌زودی امکان پرداخت مستقیم در کیپاد برای سایر بانک‌ها فراهم می‌شود
بسیار پیش آمده که برای انجام پرداخت‌های ثابت ماهیانه از قبیل قبوض شهری، اقساط، شارژ تلفن‌همراه و موارد مشابه، ناچار شده‌ایم چندین‌بار به دستگاه‌های خودپرداز مراجعه کرده و یا از درگاه‌های اینترنتی، موبایل‌بانک و غیره استفاده کنیم. پرداخت به‌موقع این موارد نیز دغدغه‌ای است که همواره وجود دارد.
تولید ،‌شاه بیت تسیهلات ارزان قیمت بانک پاسارگاد
کمبود نقدینگی از جمله مسائلی است که بنگاه های تولیدی عموما با آن مواجه بوده و بناچار بخشی از نیازهای خود را از طریق تسهیلات بانکی تامین می کنند. در این بین، سود بالای تسهیلات بازپرداختی ممکن است باعث ایجاد مشکلات مضاعف برای این بنگاه ها شود. ارایه طرح ها و بسته های حمایتی توسط بانک ها، نظیر طرح های بانک پاسارگاد، می تواند ضمن رفع نیازهای اعتباری مشتریان، تا حد زیادی از فشارهای احتمالی آتی وارده بر آنها، بکاهد.
نظرات منتشره: ۳ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
برنامه افزایش سرمایه
بانک پاسارگاد که در بازار اول معاملات بورس حضور دارد از برنامه افزایش سرمایه 30 درصدی از محلی جذاب خبر داد و در روز رشد شاخص ، شاهد رشد 4.5 درصدی قیمت سهام شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
کدام شرکت‌ها مجوز افزایش سرمایه گرفتند؟ + بیمه پاسارگاد
دراین گزارش به وضعیت هفتگی افزایش سرمایه‌ها از مرحله صدور مجوز توسط سازمان بورس تا ثبت آن در اداره ثبت شرکت‌ها پرداخته می‌شود. حرف «ح» پس از نمادهای بورسی به معنی «حق‌‌تقدم» و حرف «ج» به معنی «سهام جایزه» است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
«وپاسار» درآمد ۸۰۳ میلیارد تومانی ساخت
بانک پاسارگاد در مرداد ماه از محل اعطای تسهیلات درآمد ۸۰۳ میلیارد تومانی ساخته است. اما به دلیل پرداخت سود یک هزار میلیارد تومانی تراز درآمدی منفی را در مرداد ماه رقم زد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
کارخانه فرآوری زغال‌سنگ طبس با ظرفیت ۵۵۰ هزار تن در سال
کارخانه فرآوری زغالسنگ طبس روز یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ با حضور پورمند مدیرعامل میدکو و طی برقراری تماس تلفنی با آقای قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد و رییس هیأت مدیره میدکو با ذکر یا امام هادی (ع) آغاز شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رشد 1009 درصدی در میزان گشایش اعتبار اسنادی داخلی بانک پاسارگاد
بانک‌پاسارگاد با هدف اعتمادسازی و فراهم آوردن شرایط لازم برای انجام معامله بدون ریسک برای طرفین قرارداد، از ابتدای سال 1398 تاکنون، با رشدی معادل 1009 درصد، اقدام به گشایش بیش از 24 هزار میلیارد ریال اعتبار اسنادی داخلی کرد و موفق شد سهم اول بازار در میان بانک‌های خصوصی را از آن خود کند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
دهمین جشنواره‌ برترین‌های پارک فناوری پردیس؛
فناپ، برترین شرکت پارک فناوری پردیس شد
فناپ در هفدهمین اجلاس سالیانه و دهمین جشنواره‌ برترین‌های پارک فناوری پردیس موفق به کسب مهم‌ترین جایزه‌ این جشنواره، یعنی جایزه‌ برترین شرکت پارک شد و به عنوان «فناور برتر» شناخته شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای بانک‌پاسارگاد به اتمام رسید
مهلت ارسال فیلم و ایده به سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای بانک‌پاسارگاد به اتمام رسید و هم‌اکنون آثار ارسال شده وارد مرحله‌ی انتخاب برای ورود به بخش داوری شده‌اند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
نمایش قابل توجه عملکرد بانک پاسارگاد درسال ۹۷
بانک پاسارگاد با انتشار صورت های مالی ١٢ ماهه ٩٧ جهش های قابل توجهی را از نظر عملکردی در تمامی زمینه ها به نمایش گذاشته است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
پرواز 46درصد بیمه پاسارگاد با بال بیمه عمر و زندگی
بیمه پاسارگاد در پنج ماهه نخست امسال 11 هزار و 548 میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده که نسبت به سال قبل 46 درصد رشد داشته و بیشترین عامل این رشد هم به عملکرد خوب شرکت در رشته بیمه زندگی برمی گردد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تسهیلات ۱۸ هزار میلیارد ریالی ارزان‌قیمت بانک پاسارگاد
بانک‌پاسارگاد با هدف کمک به رشد و شکوفایی چرخه اقتصادی و تولیدی کشور و افزایش اشتغال‌زایی، از آذر سال ۱۳۹۶ تا مرداد سال جاری، بیش از ۴هزار فقره تسهیلات ارزان‌قیمت به مشتریان اعطا کرده‌است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بانک پاسارگاد: برای افزایش امنیت پرداخت ها، رمز پویا دریافت کنید
بانک پاسارگاد اعلام کرد با توجه به افزایش حجم سوءاستفاده های اینترنتی و به منظور افزایش امنیت در پرداخت های بانکی، کاهش مخاطرات مرتبط با استفاده از رمز دوم کارت های بانکی و جلوگیری از سوء استفاده سودجویان، رمز دوم کارت های نقدی خود را به صورت رمز پویا و یک بار مصرف، از طریق سامانه های بانکداری الکترونیک بانک پاسارگاد فعال و دریافت کنید.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بررسی گزارش تیرماه وپاسار؛
درآمد “وپاسار” رو به افزایش است
بانک پاسارگاد در تیر ماه درآمد تسهیلات اعطایی یک هزار و ۱۷۰ میلیارد تومانی ساخته است و به سپرده‌های سرمایه‌گذاری، سود ۹۴۰ میلیارد تومانی اعطا کرده است. بنابراین تراز درآمدی بانک پاسارگاد در تیر ماه ۲۳۰ میلیارد تومان است که نسبت به میانگین ماهانه چهار ماه اول ۹۸ بالاتر است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تراز بانک پاسارگاد در تیر ماه مثبت ماند
بانک پاسارگاد در ۴ ماهه منتهی به تیر ١٣٩٨، حدود ۴۴۶۴ میلیارد تومان درآمد از تسهیلات اعطایی خود کسب نمود. هم چنین جمع سود اعطا شده به سپرده های سرمایه گذاری شده در این بانک به ٣۶٢٨ میلیارد تومان رسید.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ورود مدعی العموم جهت تعیین تکلیف بدهی 600 میلیاردی شرکت لوله سازی اهواز به بانک پاسارگاد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفت ،به منظور رفع مشکلات اقتصادی شرکت لوله سازی اهواز، تعیین تکلیف بدهی ۶۰۰ میلیارد تومانی این شرکت به بانک پاسارگاد در دستور رسیدگی قرار گرفت و قول افزایش مساعدت ها و حمایت بانک پاسارگاد از صنایع مشکل دار، از مدیرعامل محترم بانک پاسارگاد،جناب دکتر قاسمی،گرفته شد.
نظرات منتشره: ۳ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بانک پاسارگاد شفاف‌سازی مالی ارائه داد
بانک پاسارگاد گزارش مالی شفاف‌سازی دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۹۸ (حسابرسی نشده) را منتشر کرد. بر اساسشفاف سازی مالیصورت گرفته از سوی بانک پاسارگاد، این بانک اعلام کرد: در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۹۸ (حسابرسی نشده) به ازای هرسهم ۸۵ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۹ درصد رشد داشته که عمدتا بخاطرافزایش ۵۶ درصد جمع درآمدها است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
توسعه بانکداری و کارآفرینی؛
امضای سه تفاهمنامه در بانک پاسارگاد
در راستای توسعه فعالیت‌های مجموعه شناسا و هم‌افزایی با سایر سازمان‌های مؤثر در اكوسیستم کارآفرینی كشور، سه تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین تریگ‌آپ و مجموعه‌های فعال منتخب زیست‌بوم كارآفرینی به امضا رسید.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
ارائه خدمات با طبقه بندی مشتریان؛

بانکداری جامع (Universal Banking) چیست؟

استفاده از دستگاه خودپرداز؛

مراقب این اشتباهات در خودپردازها باشید

ساختمان چندمنظوره بانک پاسارگاد؛

ساختمان مرکزی جدید بانک پاسارگاد

ریتون نماد طراحی و هنر ایرانی؛

ریتون تندیس مهر باستان

خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نکته ها و گاف ها