سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
ابوترابی خبر داد؛

ثبت نام بیش از ۵۰ میلیون نفر برای اخذ کارت ملی هوشمند

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از ثبت‌نام بیش از ۵۰ میلیون نفر برای اخذ کارت ملی هوشمند خبر داد.
سخنگوی سازمان ثبت احوال اعلام کرد؛

کارت ملی هوشمند بزودی در شعب بانک‌ها

سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: بانک‌ها تقاضای همکاری با سازمان ثبت احوال برای استفاده از زیرساخت کارت ملی هوشمند را دارند و با تکمیل زیرساخت‌های لازم بزودی کارت ملی در شعب بانک قابل استفاده خواهد بود.
سخنگوی سازمان ثبت‌ احوال کشور خبرداد؛

کارت‌های ملی نمونه قدیم تا چه زمانی اعتبار دارد؟

سخنگوی سازمان ثبت‌ احوال کشور از پایان اعتبار کارت‌های ملی نمونه قدیم از فروردین ۹۸ خبر داد.وی ادامه داد: هماهنگی سامانه پیش ثبت‌نام و تکمیل ثبت‌نام با مراجع الکترونیکی به نوعی است که اگر فردی پیش ثبت‌نام و تکمیل ثبت‌نام کارت ملی هوشمند را انجام داد، هنگام استعلام مراکز خدمات دهنده به منظور احراز هویت، پاسخ مناسبی به آنها داده خواهد شد و آن فرد در زمره دارندگان کارت ملی هوشمند قرار خواهند گرفت.
سیف‌الله ابوترابی؛

تولید کارت ملی هوشمند ایرانی در چه مرحله‌ای است؟

سخنگوی سازمان ثبت‌احوال از تراشه گذاری کارت‌های ملی هوشمند تولید داخل خبر داد.
معاون قوه قضائیه خبر داد:

ثبت ۶۵۳ هزار و ۱۵۲ شرکت طی ۱۰ سال/ دولت پول کاداستر را نمی‌دهد

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: از سال ۸۸ تا سال جاری، ۶۵۳ هزار و ۱۵۲ شرکت و ۸۲ هزار و ۵۹۱ مؤسسه غیرتجاری به ثبت رسیده است؛ همچنین مراحل اداری و قانونی پلمب ۵ میلیون و ۴۴۱ هزار و ۸۳۵ دفتر تجاری در این مدت به سرانجام رسیده است.وی افزود در بخش خدمات الکترونیک نیز فعال بودیم و امروز ۹۹ درصد خدمات از طریق سیستم‌ها انجام می‌شود.
سیف‌الله ابوترابی خبر داد؛

پایان اعتبار کارت‌های ملی قدیمی از فروردین ۹۸

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از عدم اعتبار کارت‌های ملی قدیمی از اول فروردین ۹۸ خبر داد و گفت: کسانی که هنوز نسبت به ثبت‌نام و دریافت کارت‌ملی هوشمند اقدام نکرده‌اند تا پایان سال جاری فرصت دارند در این زمینه اقدام کنند.
مصیبت های یک عدد رند؛

حرف های خواندنی مردی که کد ملی اش ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ است!

برای خیلی ها حتما داشتن چنین شماره ملی رُند، حکم خوش شانسی است اما برای عبدالرضا، این شماره عجیب و جالب، تا به امروز اسباب دردسرهای زیادی بوده است.
سخنگوی سازمان ثبت‌احوال:

مردم ثبت‌نام کارت ملی هوشمند را به روزهای پایانی سال موکول نکنند

سخنگوی سازمان ثبت‌احوال در مورد کسانی که هنوز برای دریافت کارت ملی هوشمند، ثبت‌نام نکرده‌اند،گفت: در حال حاضر این افراد می‌توانند به دفاتر ثبتی که ظرفیت خالی دارند مراجعه و نسبت به تکمیل ثبت‌نام کارت ملی هوشمندشان اقدام کنند.
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور؛

انجام امور اداری برای متقاضیانی که در انتظار کارت هوشمند ملی هستند

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: متقاضیانی که برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت نام کرده ولی هنوز کارت‌های خود را نگرفته‌اند، نگران انجام امور اداری خود نباشند.
امیر ناظمی/معاون وزیر ارتباطات:

سجل دیجیتالی!

صد سال از زمانی که نخستین شناسنامه ایرانی صادر شد، گذشت. در سال ۱۲۹۷ اولین سجل ایرانی صادر شد. دو روایت درباره نخستین شناسنامه وجود دارد؛ یکی از آنها مدعی است نخستین سجل برای دکتر ولی نصر (پدر حسین نصر، فیلسوف ایرانی مقیم آمریکا) صادر شده و روایت دیگر می‌گوید به نام «فاطمه‌خانم ایرانی» در محله سنگلج صادر شده است.
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور:

کارت ملی‌های قدیمی‌ از 8 دی فاقد اعتبار هستند

ابوترابی گفت: متقاضیانی که درخواست کارت ملی‌شان مربوط به قبل از سال ۹۶ است، بدانند از امروز کارت ملی‌های قدیمی‌شان فاقد اعتبار است.
معاون ثبت احوال کشور:

44 میلیون ایرانی کارت ملی هوشمند دریافت کرده اند

معاون رییس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به توسعه خدمات این سازمان در سراسر کشور گفت: از ابتدای طرح صدور کارت ملی هوشمند 47 میلیون ایرانی ثبت نام و 44 میلیون نفر کارت هوشمند ملی دریافت کرده اند و 85 درصد کار انجام گرفته است
سخنگوی سازمان ثبت احوال:

12 میلیون ایرانی هنوز برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام نکرده‌اند

سخنگوی سازمان ثبت احوال با بیان اینکه یک‌میلیون کارت ملی هوشمند در دفاتر پیشخوان مانده است گفت:هنوز ۱۲ میلیون نفر برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام نکرده‌اند.
سازمان ثبت‌احوال اعلام کرد:

ولادت بیش‌از یک‌میلیون ایرانی طی ۹ ماه/ ۲۰ نام محبوب ایرانی‌ها

سازمان ثبت‌احوال کشور ضمن ارائه آمار چهار واقعه حیاتی ولادت، فوت، ازدواج و طلاق، اسامی محبوب ایرانی‌ها در ۹ماهه نخست سال ۹۷ را تشریح کرد.
سخنگوی سازمان ثبت احوال؛

هشدار سازمان ثبت احوال به دارندگان کارت‌های ملی بدون اعتبار

سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: افرادی که کارت ملی قدیمی‌شان تا پایان سال ۹۶ اعتبار دارد و نسبت به ثبت‌نام کارت ملی هوشمند خود اقدام کرده و کارت خود را دریافت نکرده‌اند، طی هفته جاری مهلت دارند اقدام کنند و پس از این کارت ملی قدیم آنها باطل می‌شود.
ابوترابی تشریح کرد؛

آیا امکان ابطال کارت ملی هوشمند در صورت مفقودی وجود دارد؟

سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: سریال کارت‌های ملی هوشمند در صورت مفقودی باطل و کارت فاقد اعتبار می‌شود.
مدیرکل ثبت احوال استان سمنان:

میزان موالید در استان سمنان ۹.۲ درصد کاهش یافت

مدیرکل ثبت احوال استان سمنان گفت: میزان موالید در هفت‌ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان سمنان ۹.۲ درصد کاهش یافت.
سخنگوی ثبت احوال کشور :

کاهش 6 درصدی آمار طلاق

سخنگوی ثبت احوال کشور از کاهش بیش از ۶ درصدی طلاق در سراسر کشور در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد.
سخنگوی ثبت احوال کشور:

ثبت پدر و مادر فرضی در شناسنامه کودکان بی‌هویت

به گفته سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور برای نوزادی که پدر و مادرش نامشخص هستند و نمی‌توان گفت که نامشروع متولد شده‌اند، هنگام صدور شناسنامه نام پدر و مادر فرضی انتخاب می‌شود؛ یعنی پدر و مادری که برای او در شناسنامه ثبت می‌شود، فاقد مشخصات است و صرفا نامشان در شناسنامه کودک وجود دارد.
سخنگوی سازمان ثبت احوال:

کارت هوشمند ملی ایرانی تولید شد

سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: تست های مورد نظر بر روی نخستین نمونه کارت هوشمند ملی تولید داخل انجام شده و در آینده نزدیک کارت ملی تولید داخل به دست مردم می رسد.
صفحه  از ۱۰
نظرات و گلایه ها