سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مجید افتخاری :

لابی های قدرتمند طرح مبارزه با پوشاک قاچاق را متوقف کرد

عضو هیات مدیره اتحادیه صنف تولید‌کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با اشاره به توقف طرح برخورد با برندهای محرز پوشاک قاچاق در سطح عرضه گفت: لابی‌های قدرتمند عرضه‌کنندگان پوشاک قاچاق باعث توقف طرح شده است.
رییس سازمان بازرسی کل کشور:

گزارش کامل سوءاستفاده کنندگان از ارزهای دولتی ارائه شد

رییس سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد که گزارش کامل سوءاستفاده کنندگان از ارزهای دولتی تهیه و به مراجع عالی ارائه شده است.
رئیس کمیسیون اصل ۹۰:

تشکیل حداقل ۱۰۰ پرونده زمین خواری در کمیسیون اصل۹۰ مجلس

داود محمدی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب شبکه دو سیما با ارائه تعریفی از «حقوق عامه» و با اشاره به بند ۲ اصل ۱۵۶ قانون اساسی افزود: یکی از وظایف مهم قوه قضائیه احقاق حقوق عامه است، این واژ مغفول بود اما با اصرار و تاکید مقام معظم رهبری در جلسات متعدد به ویژه در دیدار با قضات و مسئولان قضائی کشور مطرح شد و اکنون به آن پرداخته می شود.
معاون دادستان مشهد؛

"سلطان ترامادول" دستگیر شد

معاون دادستان مشهد گفت: فردی که نقش اصلی در توزیع دارو‌های دست ساز، مخدردار و دیگر دارو‌های غیرمجاز داشت در مشهد دستگیر شد.حجت الاسلام والمسلمین حسینی افزود: نیرو‌های اطلاعات سپاه همچنین در این بازرسی چند هزار قوطی با مارک و برچسب دارو‌های تقلبی، دستگاه پوز بانکی سیار به همراه دو ترازوی دیجیتالی را در حالی کشف کردند که مقادیر زیادی وجه نقد نیز به دست آمد.
مبارزه با فساد ؛

جلسه اول دادگاه متهمان بانک سرمایه

جلسه اول رسیدگی به اتهامات سه عضو سابق هیات مدیره بانک سرمایه، سه شنبه ۲۵ دیماه در دادگاه انقلاب برگزار شد و جلسه بعدی رسیدگی به این پرونده به روز دوشنبه یکم بهمن‌ماه موکول گردید.
عباس جعفری دولت‌آبادی:

سه متهم پرونده سلطان کاغذ متواری شدند

عباس جعفری دولت‌آبادی در خصوص گروه بازداشتی معروف به سطان کاغذ، اظهار داشت: در بحث کاغذ دو نوع پرونده تشکیل شده است، گروه اول یک دسته هستند که ارز گرفتند اما کاغذی وارد نکردند. گروه دوم دسته ای هستند که ارز دریافت کردند و کاغذ نیز وارد کردند اما با اسناد جعلی و صوری در بازار آزاد فروختند.
نماینده دادستان:

پرویز کاظمی در ازای پرداخت تسهیلات ۶۰۰ میلیاردی به حسین هدایتی، عضو هیئت مدیره استیل آذین شده

اولین جلسه رسیدگی به اتهامات علی بخشایش مدیرعامل سابق بانک سرمایه، پرویز کاظمی رئیس سابق هیات مدیره این بانک و وزیر رفاه دولت نهم و محمدرضا توسلی عضو سابق هیات مدیره بانک سرمایه برگزار شد. در این جلسه رئیس دادگاه از تخلف ۲۹ هزار میلیارد ریالی این بانک خبر داد.
ادامه رفتار بدون اغماض دستگاه قضا با دانه درشتها؛

وزیر سابق سه شنبه محاکمه می‌شود

در ادامه برخوردهای قاطع و بدون تبعیض دستگاه قضا با به اصطلاح دانه درشت ها، هفته جاری به اتهامات علی بخشایش مدیرعامل سابق بانک سرمایه، پرویز کاظمی رئیس سابق هیات مدیره بانک سرمایه و وزیر دولت نهم، محمدرضا توسلی عضو سابق حقوقی بانک سرمایه رسیدگی می‌شود.
سخنگوی ستادمبارزه با قاچاق خبر داد؛

پاکسازی۴۰مجتمع تجاری عرضه کننده پوشاک قاچاق

سخنگوی ستادمبارزه با قاچاق کالا با بیان اینکه مقاومت در برابر برخورد باپوشاک قاچاق زیاد است، گفت: با حدود ٤٠ مجتمع تجاری که بالغ بر ١١٠واحد عرضه کننده پوشاک برند محرز قاچاق داشتند،برخورد شد.
چهارمین جلسه دادگاه دومان توکان؛

از رشوه 500 میلیونی به منتسب بانک مرکزی تا خرید ماشین و ساعت لوکس با پول مردم

چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات ۴ نفر از متهمین پرونده دومان توکان به ریاست قاضی صلواتی در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی برگزار شد.
رئیس کمیسیون صنایع و معادن؛

همین روزهاست که بگویند سلطان گوشت هم دستگیر شد!

رئیس کمیسیون صنایع و معادن با اشاره به مشکلاتی که اخیراً در صنعت خودرو کشور به وجود آمده است، گفت: تلاش ما بر این بوده که از بحران اخراج کارگران جلوگیری کنیم.نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در خصوص طرح افزایش تعداد نمایندگان مجلس هم گفت: من بعید می‌دانم که این کار انجام شود دولت هم نامه نوشته و گفته که این کار را به دلیل بار مالی قبول ندارد.اکبریان با اظهار مخالفت در خصوص افزایش تعداد نمایندگان مجلس خاطرنشان کرد: این کار برای کشور هزینه دارد، با بالا رفتن تعداد نمایندگان اختلاف هم به وجود می‌آید و مدیریت جلسات مجلس هم سخت می‌شود، افزایش تعداد نمایندگان حلال مشکلات نیست.
هزارتوی فسادهای خانوادگی؛

پرونده باندهای فامیلی دردادگاه های ویژه

بسیاری از پرونده هایی که در چند ماه اخیر در دادگاه های ویژه مفاسد اقتصادی مفتوح شد، با سوءاستفاده از روابط خانوادگی بود.استفاده از خویشاوندان و سوءاستفاده از مدارک شناسایی آنها، ترفندی است که در بسیاری از پرونده های اخیر می توان دید. همچنین شراکت با اعضای درجه یک نیز یکی دیگر از شیوه های متهمان در آشفته بازار ارزی بود. یکی از پرونده هایی که به طور گسترده از روابط فامیلی در آن سوءاستفاده شده بود و همچنین باند خانوادگی به وجود آمده بود، پرونده مظلومین ها بود.
رئیس ستاد هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد:

تشکیل 98هزار پرونده قاچاق/ با آقازاده‌ها و افراد ذی‌نفوذ قاطعانه برخورد می‌کنیم

رئیس ستاد هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: در هشت ماهه سال جاری 98 هزار پرونده قاچاق در کشور مورد بررسی قرار گرفت و ارزش این پرونده‌ها نسبت به گذشته دو برابر شده است.
محاکمه متهمان؛

دادگاه شرکت سرمایه گذاری دومان توکان

جلسه محاکمه متهمان شرکت دومان توکان صبح سه شنبه ۱۸ دی ۹۷ در دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. متهمان که پنج نفر هستند، متهم به مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور و همچنین مشارکت در کلاهبرداری شبکه ای هستند.
دادستان تهران عنوان کرد؛

بدهی سنگین مالیاتی دارندگان کارت‌های بازرگانی

دادستان تهران گفت: بدهی مالیاتی دارندگان کارت های تا سال۱۳۹۶، ۲۸هزار میلیارد تومان است. با کسانی مواجه هستیم که از مزایای کارت بازرگانی بهره‌مند هستند و حاضر نیستند مالیات تجاری را بپردازند.وی به سوء استفاده متهمان اقتصادی از کارت‌های‌ حساب‌های بانکی به عنوان اولین مصداق اشاره کرد و افزود: برخی متهمان پرونده‌های ارزی که اخیرا در شعب ویژه دادسرا و دادگاه مورد رسیدگی قرار گرفت، اعتراف کرده‌اند که به ازای پرداخت وجه ماهانه حدود ۵۰۰ هزار تومان،‌ از کارت‌های حساب بانکی دیگران استفاده می‌کردند و حساب‌های بانکی به نام صراف یا وارد کننده کالا نبوده بلکه به نام افرادی است که در فساد اقتصادی نقش چندانی ندارند.
دادستان تهران خبر داد؛

فرخزاد چهارصد میلیون دلاری در زندان است

دادستان تهران از رییس اتاق بازرگانی کشور خواست که در صدور کارت‌های بازرگانی به میزان وظیفه‌ای که دارد ایفای نقش کند و گفت:‌ متهمی به نام فرخزاد که 400 میلیون دلار ارز 4200 تومانی گرفته و اکنون در زندان است، سواد زیادی ندارد.
در پی یک ادعای بزرگ؛

دستور رئیس‌جمهور برای رسیدگی به ادعای «اسماعیل بخشی»

در پی ادعای یکی از کارگران بازداشت شده کارخانه نیشکر هفت درمورد دوره بازداشتش، رئیس جمهوری دستور رسیدگی به این ادعا را صادر کرد.
مبارزه با قاچاق کالا و ارز؛

آقازاده‌های قاچاقچی معرفی می‌شوند؟

سردار علی مؤیدی گفت: در مبارزه با قاچاق کالا و ارز آقازاده و غیرآقازاده نمی‌شناسیم، تعهدی با مردم بسته و سوگند یاد کرده‌ایم که با این موارد برخورد کنیم.
مجتبی مزروعی خبرداد؛

رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی دستگیر شد

رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد دستگیر شد.پیش از این درباره تخلفات در حوزه مدیریت وی صحبت‌هایی منتشر شده بود که از سوی منابع رسمی تایید نمی‌شد. جزئیات بیشتری درباره دلایل دستگیری رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی منتشر نشده است.
دادستان تهران:

محکومیت شهرام جزایری به حبس طولانی مدت

دادستان تهران گفت: پرونده شهرام جزایری که در یکی از شهرستان‌ها دستگیر شده بود، چند وقت پیش به صدور کیفرخواست منجر شد و این فرد در دادگاه بدوی به حبس نسبتا طولانی محکوم شده است.
صفحه  از ۲۷
نظرات و گلایه ها