مستشار دیوان محاسبات ؛

سرنوشت حقوق‌های نجومی دردیوان محاسبات

مستشار دیوان محاسبات گفت: پرونده بررسی حقوق های نجومی در دیوان محاسبات هنوز بسته نشده است.
در گفت‌وگو با رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان شد؛

پشت‌پرده اختلاف آمار جنجالی ۸۰۰ میلیون دلاری کشف قاچاق

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص اختلاف آمار جنجالی ۸۰۰ میلیون دلاری بین ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و سازمان جمع‌آوری اموال تملیکی که سوءبرداشت‌هایی را به همراه داشت، توضیحاتی را ارائه کرد.
«کرسنت» زیر ذره بین؛

نظر نهادهای نظارتی درباره قرارداد پرحاشیه/حسن روحانی درباره کرسنت چه گفت؟

سازمان بازرسی کل کشور، شورای عالی امنیت ملی، کمیسیون انرژی مجلس و حتی برخی مدیران نزدیک به زنگنه گزارش‌های مفصلی درباره اشکالات متعدد قرارداد کرسنت از قیمت‌گذاری گاز تا شرایط نامناسب داوری و بازنگری در قیمت مطرح کرده‌اند.

اینفوگرافیک مفسدان اقتصادی چطور مجازات می شوند؟

نحوه مجازات مفسدان اقتصادی در کشورهای مختلف در اینفوگرافیک زیر آماده است.
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تشریح کرد:

جزئیات پرونده قاچاق ۱۰۰ کانتینر کاغذ دیواری/ تمامی عوامل دستگیر شدند

خورشیدی اظهار داشت: نخستین بار ۱۲ کانتینر ۴۰ فوت از این محموله توسط اداره اطلاعات استان هرمزگان با همکاری گمرک در گمرک شهید رجایی توقیف شد و در نهایت با بررسی دیگر محموله‌های مزبور مشخص شد...
داوود محمدی:

۳۹۷ نجومی بگیر به دادسرا معرفی شدند

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، از پاسخ دیوان محاسبات به نامه این کمیسیون خبر داد و گفت: در این نامه اعلام شده که ۲۳ میلیارد تومان از حقوقهای نجومی ۳۹۷ نفر به بیت المال بازگشته است.
جزئیات روابط متهمان بزرگ مالی با فریدون:

روابط مالی با"مالامیر" تحت عنوان خیریه/ تشریح نحوه "پست فروشی"

جمعی از نمایندگان مجلس درباره ارتباط ابربدهکار بانکی با برادر رئیس‌جمهور اعلام کردند که «حسین فریدون» باید محاکمه شود و شخص آقای رئیس‌جمهور باید برای برخورد با برادرش پیشقدم شود.
سخنگوی قوه قضائیه خبر داد؛

بازداشت 4 قاضی و 3 وکیل متخلف

سخنگوی قوه قضائیه از بازداشت 4 نفر از قضات متخلف و چند نفر کارمند متخلف و نیز 3 وکیل متهم طی یکی دو هفته گذشته خبر داد.
اجرای حکم بابک زنجانی آیا وقتی دیگر؟

جعبه سیاه فساد نفتی حکم اعدام زنجانی را می‌شکند!

این روزها خبر دستگیری فردی مطرح شده و دادستان تهران آن را جعبه سیاه پرونده فساد نفتی لقب داده است حال باید دید اجرای حکم بابک زنجانی بعد از خواندن اطلاعات این جعبه سیاه به تعویق می‌افتد و این حکم شکسته می‌شود یا خیر؟

آخرین وضعیت پرونده مرتضوی

رئیس کل دادگستری استان تهران، آخرین وضعیت پرونده متهم جدید نفتی(ع.ز.م) و سعید مرتضوی را تشریح کرد.
گزارشی از آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی ؛

رمز نجات «علیرضا زیبا حالت منفرد»!

بالاخره پای دریای کارائیب نیز به نفت ایران بازشد. این روزها نام متهم جدید نفتی به گوش می رسد. نامی که در نهایت وکیل بابک زنجانی را امیدوار ساخته تا شاید بتواند موکل خود را یک قدم از اعدام دور کند.
اما و اگرهای پرونده بابک زنجانی؛

دولت چقدر می‌تواند در پرونده بابک‌زنجانی ورود کند؟

یک کارشناس ارشد مسائل حقوقی معتقد است به طور کل هر تخلفی که انجام شود تعقیب آن به عهده قوه قضاییه است. اما قوه قضاییه برای انجام وظایف خود نیاز به ضابطینی دارد که این ضابطین زیرمجموعه قوه مجریه هستند. با این حال بخشی از این وظایف با ورود برخی نهادها به زیرمجموعه دولت از احاطه دولت خارج شده است.
روابط عمومی وزارت اطلاعات :

اقدامات وزارت اطلاعات در پرونده بابک زنجانی

روابط عمومی وزارت اطلاعات بخشی از اقدامات انجام شده در این وزارتخانه در باره پرونده بانک زنجانی را اعلام و تاکید کرد گزارشی در باره فعالیتهای اقتصادی زنجانی و شرکتها و اشخاص مرتبط با وی و برخی اموال آن تهیه و به مراجع قضایی ارایه شده است .
کنکاش حول یک پرونده پیچیده؛

نگاهی به حواشی "پرونده بابک زنجانی"

بابک زنجانی جوان 42 ساله‌ای که پرونده پیچیده قضایی‌اش انگار نسخه زندگی اش را هم پیچیده است. جوانی که به سرعت از یک ستاره و قهرمان سرمایه‌دار به یک ضد قهرمان تبدیل شد. جوانی که تا همین چندی پیش، 25 هزار میلیارد تومان سرمایه داشت و ساعت 100 میلیون تومانی دست می کرد و بیش از 60 شرکت را مدیریت می‌کرد. حالا اما لباس زندان به تن منتظر سرنوشت اجرای حکم اعدامش است.
متهمان بازار ارز؛

ارجاع پرونده اخلالگران بازار ارز به دیوان عالی کشور

پرونده اخلالگران بازار ارز برای تصمیم‌گیری درباره حکم دو تن از متهمان که پیشتر دیوان عالی کشور نسبت به آن اعلام نقض کرده بود، دوباره به دیوان ارجاع شد.
انتظار مردم در نظام اسلامی از قوه قضائیه ؛

اگر قوه قضائیه به موقع عمل می کرد؟!!!

انتظار مردم در نظام اسلامی از قوه قضائیه آن است که آن قوه عریض و طویل، اجازه ندهد، زیاده خواهان و اشرافیتی کهع از غفلت دستگاهای نظارتی ثروت حرام اندوخته، در حاشیه امن قرار گیرند و لذا ملت ایران باور نداشت، که وقتی تخلف وزیر، وکیل، مدیر کل و معاون رئیس جمهور و فرزند رئیس جمهوری رسانه ای و اسناد آن منتشر شود، اما مدعی العموم به آن بی توجهی نماید! چرا؟!
وزیر دادگستری:

بابک زنجانی به جای اعاده دادرسی، سر عقل بیاید و پول ملت را برگرداند

وزیر دادگستری با اشاره به پرونده بابک زنجانی، گفت: زنجانی باید پول را برگرداند و وکیل او هم به جای دست و پا زدن و اعاده دادرسی، پول ملت را برگرداند.
تخلفات آرایشگاه‌های زنانه؛

این آرایشگاه زیبا نیست

ردیفی نشسته‌اند مثل صف نانوایی در روز تعطیل یا صف شیر به قیمت دولتی. هر کدامشان طرفدار پر و پاقرص آرایشگاهی در حوالی سعادت آباد هستند هرچند برای اینکه موهایشان را رنگ کنند یا ابروهایشان را تاتو کنند شاید مجبور به خرج‌های سنگین شوند اما نام آرایشگر محبوب‌شان آنقدر دهن پر کن است که حاضر نمی‌شوند آنجا را ترک کنند.
کلاهبرداری از دولت وبیمه ها؛

حبس و شلاق در انتظار مجرمان مجازی

یک قاضی دیوان عدالت اداری گفت: قانون‌گذار، کلاهبرداری رایانه‌ای را شفاف تعریف نکرده است با این حال مجازات یک تا پنج سال و در برخی موارد شلاق را برای این نوع از جرائم تعیین کرده است.
پرونده سعید مرتضوی؛

تامین اجتماعی به حکم مرتضوی اعتراض کرد

سازمان تأمین اجتماعی به حکم دادگاه کارکنان دولت مبنی بر محکومیت سعید مرتضوی به ۱۳۵ ضربه شلاق، اعتراض کرد.
صفحه  از ۶
نظرات و گلایه ها