سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
روز جهانی بینایی
رویدادهای چشمی !؛

روز جهانی بینایی

روز جهاني بينايي يک رويداد ساليانه است که در دومين پنج شنبه اکتبر هر سال با هدف توجه به مشکل نابينايي در سطح جهان برگزار مي شود.لازم به ذکر است که از 45 ميليون نابيناي مطلق و 135 ميليون نيمه نابيناي فعلي در جهان بيش از نود درصد آنها در کشورهاي در حال توسعه زندگي مي کنند و در هر پنج ثانيه يک نفر به تعداد نابينايان افزوده مي گردد و در هر دقيقه يک کودک نابينا مي گردد و در صورت عدم انجام اقدامات پيشگيرانه تا سال 2020 يکصد ميليون نفر ديگر به دلايل نه چندان مهم دچار نابينايي يا کم بينايي خواهند شد که عمده ترين اين علل کاتاراکت (آب مرواريد) مي باشد.
فریم عینک رونالدو دردسر ساز شد!
در جریان تمدید قرارداد با رئال مادرید؛

فریم عینک رونالدو دردسر ساز شد!

فریم عینکی که رونالدو در شب تمدید قرارداد به چشم داشت برای وی دردسر ساز شد. در شب مراسم تمدید قراردارد ، وی عینکی با مارک نایکی(رونالدو با نایکی قرارداد تبلیغاتی دارد) برای تبلیغ بر چشم داشت در حالیکه باشگاه رئال مادرید شرکت آدیداس را به عنوان اسپانسر انتخاب کرده بود .
انتخاب شدن دکتر عباس عظیمی خراسانی
برگزیده کشوری گروه های توانبخشی:

انتخاب شدن دکتر عباس عظیمی خراسانی

به مناسبت روز پزشک، دکتر عباس عظیمی خراسانی به عنوان برگزیده کشوری گروه های توانبخشی و همچنین اپتومتریست نمونه کشور از طرف سازمان نظام پزشکی انتخاب شده و لوح تقدیر خود را از دکتر زالی دریافت نمودند.
دومین همایش سراسری عینک سازان و عینک فروشان استان آذربایجان غربی
در استان آذربایجان غربی؛

دومین همایش سراسری عینک سازان و عینک فروشان استان آذربایجان غربی

دومین همایش سراسری عینک سازان و عینک فروشان استان آذربایجان غربی در روز پنج شنبه در محل سالن اجتماعات اتاق بازرگانی و صنایع ومعادن ارومیه با حضور عینک سازان و عینک فروشان استان ، نماینده مردم ارومیه و نیز برخی دیگر از مسئولان استانی برگزار گردید.
کیش میزبان اولین نمایشگاه بین‌المللی عینک و اپتومتری
همایش بین المللی فرصت های پیش رو در تجارت اپتیک؛

کیش میزبان اولین نمایشگاه بین‌المللی عینک و اپتومتری

اولین نمایشگاه بین المللی عینک سازی، اپتومتری و تجهیزات وابسته از 5 تا 8 آذرماه در جزیره کیش برگزار می شود. در حاشیه برپایی این نمایشگاه، اولین همایش بین المللی فرصت های پیش رو در تجارت اپتیک، برگزار خواهد شد.
هشتمین نمایشگاه تخصصی علمی و تخصصی اپتیک تهران با عنوان تاپکس آغاز به کار کرد
رئیس اتحادیه عینک سازان و عینک فروشان تهران:

هشتمین نمایشگاه تخصصی علمی و تخصصی اپتیک تهران با عنوان تاپکس آغاز به کار کرد

رئیس اتحادیه عینک سازان و عینک فروشان تهران از برگزاری هشتمین نمایشگاه علمی و تخصصی اپتیک تهران با عنوان تاپکس خبر داد و گفت: این نمایشگاه با حضور عینک سازان تخصصی و چشم پزشکان وبینائی سنجان آغاز به کار کرد.
نظرسنجی
شهروندان تا چه اندازه اطلاعات لازم برای انتخاب و تفکیک لنزها و عدسی های خوب و بادوام از لنزها و عدسی های نامرغوب موجود در بازار را دارند؟
کم
متوسط
زیاد
نمی دانم
نظرات و گلایه ها