سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
سطح تاب‌آوری جامعه؛

جامعه ایرانی چقدر تحمل شوک را دارد؟

رئیس هلال‌احمر گفت: تاب‌آوری در برنامه ۱۰ ساله هلال احمر به هیچ‌وجه در حد شعار نیست و لذا ضروری است تا با شاخص‌های عملی به افزایش سطح تاب‌آوری جامعه دست یابیم.
ضیائی:

خبرهای خوب مالی برای هلال احمر تا دو ماه آینده

رئیس جمعیت هلال احمر پایدار نبودن منابع مالی هلال احمر و پرداخت نشدن به موقع آن را یکی از مشکلات پیش روی جمعیت دانست و گفت: ان‌شاء الله تا یکی دو ماه دیگر اگر این وضعیت تغییر کند پول بیشتری هم به حساب جمعیت واریز می‌شود.
یک راهنما و آموزش عمومی برای نجات جان خود و دیگران ؛

هنگام حمله‌های تروریستی چه باید کرد؟

وقوع دو حمله به ساختمان مجلس و حرم و آرامگاه امام خمینی(ره) نشان می‌دهد که در دنیای امروز، هر کسی در هر جائی ممکن است روزی در معرض خطر چنین حملاتی باشد. بنابراین، باید خود را برای نشان دادن بهترین واکنش در چنین لحظاتی آماده کرد. راهنمایی که در پی آمده، آموزش اقداماتی است که به شما کمک می‌کند در این مواقع بهتر و سریعتر جانتان را نجات دهید.
سخنگوی کمیسیون شوراها در مجلس؛

تجهیزات هلال احمر با حادثه خیز بودن کشور همخوانی ندارد

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با بیان اینکه تجهیزات هلال احمر نسبت به حادثه خیز بودن کشور به روز نیست، گفت: باید امکانات و تجهیزات هلال احمر بازخوانی و بررسی شود.
نماینده برنامه جهانی غذا در سازمان ملل متحد؛

سبد غذایی برای 30 هزار پناهنده در "میهمان شهر"های ایران

نزدیک به 29 سال است ایران پذیرای پناهندگان افغان و عراق است. نخستین موج پناهجویان افغان در نتیجه اشغال اتحاد جماهیر شوروی در سال 1972 و دومین سیل پناهندگان هم در جریان حکومت طالبان در سال 1373 به ایران سرازیر شدند.
ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر اعلام کرد:

17 توصیه‌ برای کاهش تصادف

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر توصیه‌هایی را برای رفاه حال گردشگران و مسافران اعلام کرد، از جمله اینکه رعایت نکردن فاصله ایمنی، با وجود ترمز A.B.S هم، خطرآفرین است.
نیمی از ایران گرفتار سیل!

نوروز و ۵۸ هزار حادثه دیده

درحالیکه نیمی از کشور گرفتار سیل و آبگرفتگی شده است تا پایان روز دوازدهم اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروزی بالغ بر ۵۸ هزار تن امدادرسانی شدند.
یک روز برفی در میان سگ‌های امدادی؛

این سگ‌ها ممکن است افسردگی بگیرند!

سگ‌های زنده یاب پای ثابت امدادرسانی در حوادث مختلف هستند. مربیان آنها در هلال احمر برای تربیت هر سگ دو سال وقت صرف می کنند. وقایع یک روز حضور در کمپ آموزش این سگ ها را بخوانید.
گفتگو با یک قهرمان؛

جزییات نجات معجزه آسای یک آتش نشان از «پلاسكو»

ساختمان 54ساله تهران درمقابل چشمان هزاران نفر فرو می‌پاشد.تنها دقایقی بعداست که شبکه‌های فضای مجازی تصاویر را منتقل می کنند. دیگر شاهدان فروپاشیدن پلاسکو، تنها عابران و حاضران خیابان جمهوری نبودند،حالامیلیون‌ها ایرانی با قلب‌شان جمهوری را نظاره می‌کردند.در این میان اما،یک تصویر بودکه حتی پیش از انتشار فیلم‌ها،سندی شدبرمظلومیت ده‌ها آتش نشانی که آن روزو آنجا درفاجعه پلاسکو جان فشانی می کردند.
رفتار غیرقابل توجیه برخی از مردم؛

فاجعه مهم‌تر از ریزش پلاسکو را ببینید!

در حاشیه رفتار غیرقابل توجیه برخی از مردم در حوالی ساختمان پلاسکو، محمدرضا میر شاه ولد، این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر مطرح کرد:

وضعیت نامساعد تاب‌آوری در ایران

رئیس جمعیت هلال احمر با اعلام این که وضعیت تاب آوری در ایران در شرایط خوبی قرار ندارد، گفت: دفاتر نمایندگی های ولی فقیه به توسعه و ترویج تاب آوری (صبوری در مقابل مصائب و مشکلات) در جامع می توانند کمک زیادی کنند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی خبر داد:

نخستین مرکز تجاری تجهیزات ایمنی و آتش نشانی کشور راه اندازی شد

اولین مرکز تخصصی عرضه لوازم ایمنی و آتش نشانی در آستانه هفتم مهر روز ایمنی و آتش نشانی طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان شهری و مدیران آتش نشانی تهران در خیابان هلال احمر تهران افتتاح شد.

رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد؛ ورود ۶ فروند بالگرد "پرواز روی آب" به ناوگان امداد و نجات کشور

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گفت: ۶ فروند بالگرد سبک پرواز روی آب به ناوگان امداد و نجات هوایی هلال احمر افزوده شد که یکی از این بالگردها در استان بوشهر مستقر می‌شود.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور تاکید کرد؛

استفاده از ظرفیت خانه های هلال برای ارائه آموزش های عمومی

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، راه اندازی خانه های هلال را ظرفیتی مناسب برای ارائه آموزش های عمومی در جامعه دانست.
رئیس جمعیت هلال‌احمر تاکید کرد:

ضرورت ایجاد جنبش مثبت اجتماعی افزایش شاخص تاب‌آوری جامعه در بحران

رئیس جمعیت هلال‌احمر با تاکید بر اینکه حرکت کنونی نهضت جهانی و جمعیت‌های ملی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر به سمت جامعه و محیط‌های اجتماعی است، گفت: هال‌احمر آماده است تا به همت و تلاش رسانه‌ها جنبش مثبت اجتماعی برای افزایش تاب‌آوری جامعه در بحران‌ها را شکل داده و این شاخص را در جامعه افزایش دهد.
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی خبر داد؛

طرح هلال احمر برای تولید و بومی سازی فیبرهای دیالیز در کشور

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر، از طرح بزرگ هلال‌احمر برای تولید و بومی‌سازی فیبرهای نازک داخل دستگاه دیالیز در میان سه کشور تولید کننده در دنیا خبر داد.
سید امیرمحسن ضیائی خبر داد؛

تدوین برنامه پنج ساله هلال احمر تا پایان مرداد نهایی می شود

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر این که تدوین برنامه های پنج ساله هلال احمر تا پایان مرداد نهایی می شود، گفت: نامزد ریاست فدراسیون بین المللی در انتخابات آتی خواهیم شد.
ناصر چرخساز:

پوشش امداد هوایی کشور صددرصد است/ ۲۰ بالگرد برای پوشش در سراسر کشور

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: پوشش امداد هوایی کشور صد درصد است و مشکل خاصی در زمینه امداد رسانی این بخش وجود ندارد.
دکتر ناصر چرخساز:

۴۰۰۰ امدادگر ۲۴ ساعته مراقب مسافران تابستانی هستند

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، ضمن تشریح برنامه های این سازمان برای سفرهای تابستانی، تاکید کرد: ۴۰۰۰ امدادگر به طور شبانه روزی در خدمت هموطنان و مسافران هستند.
رئیس جمعیت هلال احمر تاکید کرد؛

توانمندی هلال احمر در پیشگیری از آسیب های اجتماعی

رئیس جمعیت هلال احمر، تاکید کرد: باید همه به این باور برسیم که برای کاهش آسیب‌های اجتماعی باید ذهن‌ها را تغییر دهیم و این مهم برنامه‌ریزی و صبر طولانی می‌طلبد.
صفحه  از ۳
نظرات و گلایه ها