سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس سازمان بهزیستی کشور؛

سلب حضانت از والدین کودکان کار مشروط به موافقت قوه قضاییه است

رئیس سازمان بهزیستی کشور از همکاری شش وزارتخانه بهداشت، امور خارجه، آموزش و پرورش، دادگستری، کار و اطلاعات برای تدوین آیین نامه ساماندهی کودکان کار و خیابان خبر داد و گفت: در صورتی موافقت قوه قضاییه، از خانواده‌های کودکان کار سلب حضانت می‌شود.
بودجه نهادهای حمایتی؛

اینفوگرافیک/ بودجه دریافتی سازمان‌های امدادرسان در زلزله غرب کشور

بعد از زلزله کرمانشاه، وزیر اقتصاد و دارایی جهت اجرای ابلاغ معاون اول رئیس جمهور، دستور پرداخت ۵۶۵ میلیاردتومان را برای تسریع در امدادرسانی، به سازما‌ن‌های مربوط صادر کرد.
معاون سازمان بهزیستی کشور:

350 مرکز اورژانس اجتماعی راه اندازی شد

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: از ابتدای سال تاکنون در مجموع 350 مرکز اورژانس اجتماعی در کشور فعال شده اما لازم است که منابع اعتباری آنها را سریع تر بگیریم تا با کیفیت بهتری خدمات را ارائه دهیم.
همکاری با قوه قضاییه برای کاهش طلاق؛

تشریح اقدامات بهزیستی برای زنان آسیب‌دیده خیابانی

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با تشریح اقدامات این سازمان برای زنان آسیب‌دیده خیابانی گفت: این افراد یا شخصاً بصورت "خود معرف" به مراکز مراجعه می‌کنند و یا از طریق مراجع و محاکم قضایی و نیروی انتظامی به سازمان بهزیستی معرفی می‌شوند.
سیدپرویز فتاح:

حذف یارانه ۳۰ میلیون نفر از ثروتمندان به نفع کمیته امداد

رئیس کمیته امداد آخرین وضعیت حذف یارانه ۳ دهک بالای جامعه را اعلام کرد و گفت: یارانه حدود ۳۰ میلیون نفر از مردم که نیازمند نیستند یا این میزان یارانه تأثیری در زندگی‌شان ندارد قطع می‌شود و این پول به دولت برگردانده خواهد شد.
بودجه 97 سازمان بهزیستی زیرذره‌بین؛

افزایش حداقل ۱۰ درصدی مستمری نهادهای حمایتی

رییس سازمان بهزیستی کشور از رشد ۹٫۲ درصدی بودجه این سازمان در لایحه پیشنهادی بودجه سال ۹۷ نسبت به سال جاری خبر داد و گفت: بر این اساس مستمری مددجویان نهادهای حمایتی برای سال آینده حداقل ۱۰ درصد افزایش می‌یابد.
مشاور رییس سازمان برنامه و بودجه:

خبر جدید و مهم برای بازنشستگان!

مشاور رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت با سنوات ارفاقی که در بند (ت) ماده ۲۸ قانون برنامه ششم توسعه پیش‌بینی شده، در سال ۱۳۹۷ از محل اعتبارات هر دستگاه قابل اجراست.
نهادهای حمایتی ؛

هزار کودک مجهول‌الهویه تحت سرپرستی بهزیستی

در لایحه بودجه کل کشور که تقدیم مجلس شد اگر چه اعتبارات یارانه نقدی خانوار ۳۰ درصد کاهش پیدا کرد و از ۴۲هزار میلیارد تومان به ۳۲هزار میلیارد تومان رسید اما به‌منظور کاهش فقر مطلق در بین خانواده‌های تحت پوشش نهادهای حمایتی بهزیستی و کمیته امداد مبلغ۷هزار میلیارد تومان از بودجه کل هدفمندی یارانه‌ها به «کاهش فقر مطلق در خانوارهای زیر خط فقر» اختصاص یافت.
تأخیر در واریز مستمری مددجویان بهزیستی؛

تأخیر چهار ماهه در پرداخت مستمری، داد مددجویان معلول بهزیستی را درآورد

تأخیر در پرداخت مستمری، صدای مددجویان تحت پوشش این سازمان را درآورد تا آن‌ها دست به دامان رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شوند.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خبر داد؛

حضور 1350 نخبه دانشجویی در کمیته امداد امام خمینی(ره)

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: کمیته امداد علاوه بر حمایت از سایر اقشار نیازمند جامعه، ۷۲ هزار و ۹۸۳ نفر از دانشجویان خانواده‌های مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) را تحت پوشش دارد.
رییس سازمان بهزیستی کشور؛

۶۴ کودک در زلزله کرمانشاه"یتیم" شدند

رییس سازمان بهزیستی کشور از راه‌اندازی ۲۱ مهدکودک در مناطق زلزله‌زده خبر داد.
فتاح در جشن خودکفایی 1150 مددجو در استان تهران:

ما بَلاکِش وضعیت بد اقتصادی شده‌ایم/ 900 هزار نفر در انتظار وام هستند

رئیس کمیته امداد گفت:‌ اگر امور اقتصادی در کشور سر و سامان بگیرد، ورودی به کمیته امداد کم می‌شود این در حالی است که ما بلاکش وضعیت بد اقتصادی شده‌ایم و بسیاری از مددجویان ما فقط به دنبال یک شغل می‌گردند.
با چشم باز زندگی گنیم؛

سازمان حفاظت از محیط زیست» داریم ولی «سازمان حفاظت از اجتماع» نه!

در ارزیابی تأثیرات اجتماعی منظور این نیست که هیچ پروژه‌ای ساخته نشود چون زندگی ما آشفته می‌شود. می گوییم هر چیزی می سازید کیفیت زندگی مردم به طور کلی و ساکنان اطراف پروژه را هم در نظر بگیرید و مطمئن شوید که پروژه باعث ارتقای کیفیت زندگی آن ها می‌شود.
رئیس بنیاد مستضعفان خبر داد:

تامین 11 هزار مسکن برای خانوارهای دارای بیش از دو معلول

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه سرپناه خانواده‌های دارای بیش از دو معلول را تامین می کنیم، گفت: در حال حاضر مسکن دو هزار خانواه دارای بیش از دو معلول تامین شده و تا 4 سال آینده این رقم به بیش از 11 هزار خانوار می‌رسد.
رئیس کمیته امداد خبر داد؛

۲۰میلیارد تومان کمک مردمی و امدادی به زلزله‌زدگان توسط کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با ارائه گزارشی از اقدامات این کمیته برای زلزله‌زدگان کرمانشاه تا امروز،‌ از ارسال محموله‌های امدادی به‌ارزش ۷۰میلیارد تومان و اختصاص ۲۰میلیارد تومان از محل کمک‌های مردمی و امدادی به این مناطق خبر داد.
رئیس کميته امداد:

مشکل ما نبودن همین شماره حساب بود که حل شد!

اعلام شماره حساب کمیته امداد برای کمک به مردم زلزله زده
در گفت‌وگویی مطرح شد:

آمادگی کمیته امداد برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام مسکن مهر

رئیس کمیته امداد امام(ره) از آمادگی این نهاد برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام مسکن مهر خبر داد.
با تشریح عملکرد هلال احمر در زلزله کرمانشاه اعلام شد:

کمک پنج میلیونی به خانواده‌های داغدار زلزله

رئیس جمعیت هلال احمر با تشریح عملکرد و اقدامات جمعیت در زلزله کرمانشاه، به برخی انتقادات و ادعاها که در این باره در شبکه‌های اجتماعی مطرح شده بود، پاسخ داد.
یادداشت محسن ایزد خواه؛

راهکارهای رفع خطر از صندوق های بازنشستگی

برای اینکه بتوان تصویری روشن و شفاف از وضعیت صندوق های بیمه ای در کشور تبیین نمود اجمالا اشاره ای به وضعیت صندوق های بیمه ای در کشور و راهکارهای رفع خطر از آن ها می گردد.
معاون سازمان بهزیستی خبر داد:

شهر و روستاهایی که بیشترین قطع نخاعی در زلزله‌ را داشتند/تشکیل کمیته «تعیین معلولیت»

معاون توسعه، پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور از قطع نخاع شدن حدود 100 تن به‌دنبال زلزله کرمانشاه و مناطق غرب کشور خبر داد.
صفحه  از ۲۰
نظرات و گلایه ها