سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
ابراهیم بازیان:

مشخص نیست "سلبریتی‌ها" کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان را کجا هزینه کرده‌اند

مدیرکل دفتر تامین مسکن امور مهندسی ساختمان کمیته امداد گفت: هنوز تکلیف بسیاری از کمک‌های مردمی که به سلبریتی‌ها پرداخت شده است، مشخص نیست و هزینه‌ای هم که بابت خانه‌های زلزله‌زدگان توسط این افراد صرف شده است، ابهام دارد.
ابراهیم بازیان اظهار داشت؛

واگذاری 10 هزار مسکن به مددجویان سیل‌زده تا پایان سال

ابراهیم بازیان مدیر کل دفتر مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) با اعلام اینکه تا پایان سال پرونده مسکن روستایی ویژه مددجویان بسته خواهد شد، گفت: ۱۰ هزار واحد مسکونی تا پایان سال به مددجویان سیل‌زده تحویل می شود.
وزیر کشور:

۹۵درصد اسکان موقت سیل‌زدگان انجام شده است

وزیر کشور گفت: با کمک بنیاد مسکن ۹۵درصد کار اسکان موقت سیل‌زدگان انجام شده است اما بانک‌ها در پرداخت تسهیلات دچار عقب‌ماندگی هستند.
واعظ مهدوی:

9 درصد خانواده‌های ایرانی برای تحصیل فرزندانشان باید وسایل زندگی بفروشند

محمدرضا واعظ مهدوی در برنامه تلویزیونی پرسشگر که با موضوع «چالش‌های پیش‌روی وزیر جدید آموزش و پرورش» شب گذشته از شبکه آموزش سیما پخش شد، گفت: «آموزش و پرورش از پیش نیازهای توسعه در هر کشور است، طبق قانون اساسی امر آموزش و پرورش بر عهده دولت است، اما به‌ معنای بی‌تفاوتی مردم نیست و خوشبختانه خیرین مدرسه‌ساز گام‌های خوبی در این زمینه برداشته‌اند.»
معاون بهزیستی ایلام ؛

همسر آزاری اصلی ترین علت مراجعه به مراکز اورژانس اجتماعی ایلام است

معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی ایلام گفت: بر اساس بررسی های انجام گرفته از مجموع هشت هزار و ۴۴۲ نفری که در طول سال گذشته به مراکز اورژانس اجتماعی بهزیستی (۱۲۳) مراجعه کرده‌اند بیشترین علت مشکل این افراد همسر آزاری بوده است.
دکتر «محمدحسن شیخ‌الاسلامی»؛

رد پای «سلطان اهداء خون» در بین کودکان معلول+فیلم

القابی همچون «سلطان اهداء» خون یا «پدر اهداء خون» روی او مانده است، پدری که چند ماهی است به رحمت خدا رفته؛ اما با مرگش خیلی‌ها متوجه شدند او علاوه بر پدر اهداء خون، پدر معنوی تعدادی از کودکان معلول خیریه نرجس شیراز نیز بوده است و با مرگش این کار پنهان و خیر، آشکارشده.
رییس کمیته امداد امام خمینی:

خروج 37 هزار خانوار از پوشش کمیته امداد در سال گذشته

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: در کل کشور ۶۵۰ هزار طرح اشتغال در جریان داریم که اگر هرکدام از خانوارها به حداقل دستمزد دست پیدا کنند، خودکفا شده و از حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) خارج می‌شوند که در همین راستا نیز سال گذشته ۳۷ هزار خانواده خروجی از کمیته امداد داشتیم که به خوداتکایی و خواشتغالی رسیده بودند.
سید پرویز فتاح:

کمک 282 میلیارد تومانی مردم به سیل زدگان از طریق کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: مردم نیکوکار کشور در حادثه سیل اخیر تا امروز 282 میلیارد تومان به کمیته امداد برای هموطنان سیل‌زده کمک کردند.
داریوش بیات نژاد شرح داد؛

۲۸۰۰ متقاضی پشت نوبت «فرزندخواندگی» در تهران/دختران زیر دو سال عمده درخواست متقاضیان

مدیرکل بهزیستی استان تهران از وجود ۲۸۰۰ متقاضی پشت نوبتی فرزندخواندگی در استان تهران خبر داد.
انتصاب جدید؛

دکتر حسین نحوی نژاد به عنوان مدیرکل جدید بهزیستی استان گیلان منصوب شد

دکتر وحید قبادی دانا رییس سازمان بهزیستی کشور ضمن تقدیر و تشکر از خدمات دکتر محمدرضا پارسی، دکتر حسین نحوی نژاد را به عنوان مدیرکل جدید بهزیستی استان گیلان منصوب کرد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد ؛

کمک‌‌های مردمی به سیل‌زدگان از مرز ۲۸۰ میلیارد تومان گذشت/ جذب ۱۰۰ هزارحامی در ماه رمضان

علیرضاعسگریان درباره افطاری‌های ساده در کشور نیز اشاره کرد و گفت: افطاری‌های ساده به مناطق سیل‌زده و همین‌طور مناطق محروم ارسال می‌شد و ما تلاش کردیم صد درصد نیت مردم را در این خصوص رعایت کنیم.
غیرمسلمانان مدیر نشوند!

پاسخ دو پهلوی بهزیستی برای استخدام اقلیت‌های دینی در مهدهای کودک

پس از ماجرای سپنتا نیکنام که حرف و حدیث‌های بسیاری به همراه داشت، در قانونی جدید اعلام شد که اقلیت‌های مذهبی اجازه آموزش در مهدهای کودک را ندارند؛ این بند مدتی بعد تغییر یافت و اعلام شد «این منع شامل آموزش‌های عمومی» می‌شود؛ با اینحال هنوز شائبه‌هایی درباره این موضوع وجود دارد.
رئیس کمیته امداد اعلام کرد؛

زكات فطره جمع آورى شده سریعا توزيع مى شود+فیلم

رئیس کمیته امداد مطرح کرد: زكات فطره جمع آورى شده در همان روز بين نيازمندان شناسايى شده توزيع مى شود.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور؛

توضیح بهزیستی درباره بخشنامه ممنوعیت به‌کارگیری اقلیت‌های دینی در مهدهای کودک

مسعود آسیما با اشاره به انتشار مطالبی در فضای مجازی به عنوان «منع استفاده از مربیان اقلیت دینی در مهدکودک‌ها» گفت: براساس توضیحات بخش مربوطه، این محدودیت صرفا شامل آموزش‌های عمومی و دینی مصوب است و کماکان در بخش‌های دیگر همچون هنرهای تجسمی، ورزش و موسیقی محدودیتی برای فعالیت این عزیزان وجود ندارد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد؛

واریز وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری تا ساعتی دیگر

سید میعاد صالحی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از واریز وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق طی تا ساعتی دیگر خبر داد.
فتاح:

طرح ایده «شورش فقرا» از سوی ترامپ ناشی از محاسبه اشتباه اوست

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با تاکید بر اینکه نظریه شورش فقرا که از سوی سران ایالات متحده آمریکا مطرح می‌شود، نظریه‌ای اشتباه است، اظهار کرد: طرح این نظریه از سوی ترامپ ناشی از محاسبه اشتباه او و سایر دست‌اندرکاران آمریکا است و اینکه آنها فکر می‌کنند چنین اتفاقی می‌افتد، کور خوانده‌اند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره):

مردم در سیل امسال ۲۶۰ میلیارد تومان به کمیته امداد کمک کردند

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: مردم در سیل امسال به صورت نقدی و غیر نقدی ۲۶۰ میلیارد تومان به این نهاد کمک کردند و این نشانه اعتماد آن‌ها به کمیته امداد است.
سازمان بهزیستی اعلام کرد؛

جلوگیری از خودکشی 7000 ایرانی در یکسال

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی عدم ثبات شغلی کارشناسان اورژانس اجتماعی را مشکلی جدی در این سازمان عنوان کرد و گفت: این عامل بزرگترین آسیب را به ارائه و تداوم خدمات اورژانس اجتماعی می‌زند.
رییس سازمان بهزیستی:

روند خدمات رسانی بهزیستی به مناطق سیل‌زده

رییس سازمان بهزیستی کشور گزارشی از روند خدمت رسانی به مناطق سیل‌زده ارائه کرد و گفت: کار ساخت و احداث مسکن‌ها شروع شده و بعد از ماه مبارک رمضان اولین مسکن ساخته شده در گلستان را افتتاح می‌کنیم.
معاون سازمان بهزیستی؛

سایت فرزندخواندگی در کشور راه‌اندازی می‌شود/ فعلا طرحی برای واگذاری فرزند به آقایان نداریم

معاون دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه نوزادان دختر بیشترین متقاضی را برای فرزندخواندگی دارند، گفت: در حال راه‌اندازی سایت فرزندخواندگی هستیم که با فعالیت آن یک هم‌پوشانی ایجاد خواهد شد.
صفحه  از ۴۲
نظرات و گلایه ها