سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
فتاح اعلام کرد؛

مردم ۱۲۰ میلیارد تومان از طریق کمیته امداد به سیل‌زدگان کمک کردند

رئیس کمیته امداد امام خمینی گفت: مردم تاکنون از طریق کمیته امداد ۴۱ میلیارد تومان نقدی و ۷۹ میلیارد تومان کالا به سیل‌زدگان کمک کرده‌اند.رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه مردم با وجود سختی‌های اقتصادی ۳۵ درصد بیشتر از سال‌های گذشته به کمیته امداد کمک کردند.
استفاده از ظرفیت های بانک قرض الحسنه مهر ایران برای کمک به مددجويان کميته امداد؛

تقدير فتاح از مديرعامل بانك قرض الحسنه مهر ايران

پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خميني (ره) در ديدار با مرتضي اکبري مديرعامل بانک قرض الحسنه مهر ايران بيان داشت: هم افزايي و استفاده از پتانسيل هاي اين بانک به توانمندسازي مددجويان تحت پوشش كميته امداد كمك مي كند و به دنبال تقويت اين همكاري ها هستيم. پرویز فتاح اظهارداشت: بسیاري از مددجويان تحت پوشش کميته امداد در باز پرداخت اقساط خود منظم عمل مي کنند و اين امر به خاطر روح قرض الحسنه و عنايت خاص خداست.
رئیس کمیته امداد امام:

مشکل مسکن ۴ میلیون نفر را در سال ۹۸ حل خواهیم کرد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: اشتغال و توانمندسازی از اصلی‌ترین برنامه‌های کمیته امداد در سال ۹۸ است و مشکل مسکن ۴ میلیون نفر را حل خواهیم کرد.
رئیس کمیته امداد کشور:

کلیه خدمات درمانی یک میلیون مددجوی کمیته امداد به بیمه سلامت واگذار می‌شود

رئیس کمیته امداد کشور گفت: کلیه خدمات درمانی یک میلیون مددجوی کمیته امداد که در شهرهای بالای ۲۰ هزار هستند به بیمه سلامت واگذار می‌شود.
حسین نحوی نژاد؛

جزییات پیامک اشتباهی واریز «بسته حمایتی» به مددجویان

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از واریز مستمری فروردین ماه مددجویان بهزیستی خبر داد و گفت: مبلغ واریزی به حساب مددجویان علی‌الحساب است و پس از تصویب افزایش، مابه‌التفاوت آن واریز می‌شود.
کمک به مناطق سیل زده

کمک های بشردوستانه روسیه راهی ایران شد

این محموله‌ها شامل بیش از 4 هزار چادر، تخت تاشو، پتو و سایر اقلام ضروری هستند.
رییس سازمان بهزیستی اعلام کرد؛

اقدام بهزیستی برای بازسازی منازل مددجویان سیل‌زده/ وام 5 میلیونی برای خرید لوازم

رئیس سازمان بهزیستی کشور تسهیلات پرداختی به مددجویانی که منازل‌شان در پی سیل اخیر آسیب دیده و نیاز به بازسازی و تعمیر دارد را تشریح کرد.
رئیس سازمان بهزیستی کشور؛

واریز کمک هزینه معیشت برای مددجویان بهزیستی گرفتار سیل

رئیس سازمان بهزیستی کشور از واریز مستمری به میزان سه برابر مستمری معمول برای مددجویان سازمان بهزیستی که گرفتار سیل شده‌اند، خبر داد.
گزارشی ازسراسر کشور:

غلبه همدلی بر قهر طبیعت

با وجود کاهش بارش ها اما هنوز در برخی استان ها، وضعیت فوق العاده حاکم بوده و دولت، نیروهای امداد و نجات، ارتش و سپاه برای کمک به سیل زدگان در آماده باش هستند و مهمترین دغدغه مردم و مسئولان کمک به آنها و کم کردن آلام و مشکلات مردم است.
رئیس کمیته امداد اعلام کرد :

برنامه ریزی برای وضعیت اشتغال و جبران خسارت وارده به خانه های سیل زدگان

رئیس کمیته امداد اعلام کرد : تمام خانه های سیل زدگان جامعه هدف ما ساخته می شود و همه خسارات جبران خواهد شد .
کمک ۷ میلیاردی مردم ۱۰ روز بعد از وقوع سیل؛

خبر خوش رئیس کمیته امداد به مددجویان سیل زده استان‌های شمالی

رئیس کمیته امداد گفت:خیّرین حدود ۷ میلیارد تومان وجه نقد و حدود ۱۴ میلیارد تومان کالا به سیل زدگان کمک کردند.
رئیس مرکز توسعه، پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور:

تدابیر سازمان بهزیستی برای اشتغال زنان معتاد بهبودیافته

رئیس مرکز توسعه، پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور تدابیر این سازمان برای اشتغال زنان معتاد بهبودیافته را تشریح کرد.
سازمان بهزیستی:

منع قانونی برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی نداریم

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی با تاکید بر اینکه این سازمان منعی را برای کمک‌های مردمی به سیل زدگان ندارد، گفت: متاسفانه برخی از افراد نسبت به این موضوع مطلع نبوده و اعلام کرده‌اند که فقط هلال احمر و کمیته امداد حق اعلام شماره حساب را دارند.
رئیس سازمان بهزیستی:

معلولان گلستانی بدون کمک نماندند

رئیس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: هیچ آسیب جسمی ناشی از سیل به افراد تحت پوشش بهزیستی در این استان وارد نشده و هیچ یک از افراد معلول بدون کمک نماندند، هرچند منازل این افراد بویژه در شهر آق قلا دچار آبگرفتگی شدید شده است.
همزمان با آغاز سال نو؛

دیدار عیدانه وزیر رفاه و رئیس سازمان بهزیستی با سالمندان و کودکان+ عکس

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه رئیس سازمان بهزیستی کشور همزمان با آغاز سال ۹۸ در موسسه خیریه و نیکوکاری ریحانه و همچنین شیرخوارگاه حضرت رقیه حضور پیدا کردند.
رئیس سازمان بهزیستی کشور خبر داد؛

افزایش ۲۰ درصدی دریافتی مستمری بگیران بهزیستی در سال ۹۸

ری- رئیس سازمان بهزیستی کشور از افزایش ۲۰ درصدی دریافتی مستمری بگیران بهزیستی در سال ۹۸ خبر داد.رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: تا پایان سال ۹۷ تمام مستمری بگیران بهزیستی مستمری خود را دریافت کردند و به این افراد عیدی نیز پرداخت شد و تمام یارانه‌ها و امداد فرزندان تحت پوشش تا پایان سال تسویه و پرداخت شد .
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان:

مشارکت ۷.۷ میلیارد تومانی زنجانی‌ها در مراکز نیکوکاری

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از مشارکت ۷.۷ میلیارد تومانی زنجانی‌ها در مراکز نیکوکاری خبر داد.
روایت «رقیه محسن‌دوست» از انگیزه جالب همراهی با دختران بالای 18 سال بهزیستی؛

همسر شهیدم دستم را در دست دختران بهزیستی گذاشت

روز اول به دخترهای «خانه امید» گفتم: «تنها به اینجا نیامده‌ام. شهیدم هم با من است. هر جا کم آوردید، می‌توانید مثل یک پدر از او کمک بگیرید.» راستش حمید آقا خیلی دختر دوست داشت. خوشحالم آرزویش برآورده شد و خدا یک‌دفعه 6 دختر به ما داد..
پیش از نوروز ۹۸؛

پرداخت مبلغ نقدی سبد کالا به مددجویان کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از پرداخت سبد کالای ۲۰۰ هزار تومانی به مددجویان این نهاد به عنوان عیدی در روزهای ‌باقیمانده خبر داد.رئیس کمیته امداد امام(ره) گفت: نتیجه این اقدامات آرامشی است که فعلا در جامعه هدف ما حاکم است و با وجود سختی‌ها خیلی به آینده امیدوار هستیم.
تفاهم نامه میان سازمان برنامه بودجه و کمیته امداد؛

توافق ۲۵۰ میلیاردی برای ساخت مسکن محرومین

طی توافقی بین سازمان برنامه و بودجه حدود ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت ۵۰۰۰ مسکن افراد تحت پوشش کمیته امداد در خراسان جنوبی اختصاص داده شد.بنا به گفته رئیس سازمان برنامه و بودجه، پیش‌تر نیز در راستای ساخت مسکن محرومین برای جنوب استان کرمان ۱۰ هزار واحد، سیستان و بلوچستان ۱۲ هزار واحد توافق شده بود. و اکنون از ۷۵۰۰ مورد پیش بینی شده برای خراسان جنوبی ۵۰۰۰ واحد با همکاری کمیته امداد و مابقی با توافق بین سازمان برنامه و بنیاد مسکن ساخته می‌شود.
صفحه  از ۴۱
نظرات و گلایه ها