سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مدیرکل حرفه‌آموزی وکاریابی کمیته امدادکشور عنوان کرد:

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به بنگاههای اقتصادی دارای نیروی مددجو

مدیرکل حرفه‌آموزی وکاریابی کمیته امدادکشور گفت: بنگاههای اقتصادی باجذب نیروی انسانی موردنیاز خود ازمددجویان کمیته امدادبه ازای هرنفر ۲۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه دریافت می کنند. سقف تعداد مددجویان در یک بنگاه اقتصادی پنج نفر است و کارفرماها تا سقف یکصد میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه دریافت خواهند کرد.
نامه رئیس کمیته امداد به رئیس جمهور؛

درخواست افزایش وام مددجویان

رئیس کمیته امداد گفت: پرداخت وام به مددجویان شهری ۲۰ میلیون تومان است که به رئیس‌جمهور نامه نوشتم در این شرایط مبلغ اضافه شود و خیلی امیدوار هستم.وی بابیان اینکه حمایت لازم را از مددجویان بیشتر می‌کنیم افزود: تسهیلات اشتغال نسبت به سال گذشته دو برابر شده و سقف تسهیلات را بالابرده‌ایم و مشکل خاصی ازنظر تسهیلات اشتغال وجود ندارد.
جانشین رئیس سازمان بهزیستی:

تعداد مستمری بگیران سازمان بهزیستی بیش از ۷۵۰ هزار نفر است

پهبد پورشبانان در جلسه بررسی مسایل و مشکلات بهزیستی حوزه گلپایگان با بیان اینکه طی تلاش و پیگیری های مستمر، سازمان بهزیستی در حوزه قانونگذاری اجرایی و مطالبه گری از شرایط مطلوبی برخوردار است،گفت: در راستای مبارزه با فقر مطلق تعداد مستمری بگیران سازمان بهزیستی از شهریورماه سال جاری به بیش از ۷۵۰ هزار نفر رسیده است.
در راستای حمایت از اقشار نیازمند؛

واگذاری 50 هزار مسکن مهر به مددجویان کمیته امداد

طرح واگذاری 50 هزار واحد مسکن مهر به مددجویان کمیته امداد در حالی تصویب شد که این واحدها فاقد متقاضی بودند. با توجه به اینکه مددجویان کمیته امداد به مساعدت بیشتری نسبت به سایر اقشار جامعه نیازمند هستند، میزان آسیب پذیری این افراد نیز به نسبت سایر افراد بیشتر است، لذا باید گفت چنین طرح هایی باید با درایت و دقت بیشتری اجرایی شوند و در واگذاری مسکن به این قشر ضعیف جامعه جمیع شرایط را مد نظر قرار داد.
رئیس کمیته امداد:

صف انتظار وام‌های ضروری مددجویان به صفر می‌رسد

رئیس کمیته امداد امام (ره) با اشاره به اضافه شدن سهمیه وام ضروری در ردیف‌های اعتباری کمیته امداد گفت: تا پایان امسال صف انتظار وام در این نهاد باید به صفر برسد.
معاون کمیته امداد خبر داد؛

کارت‌ یارانه مددجویان شارژ می‌شود + نحوه توزیع «سبدغذایی»

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با اشاره به توزیع «سبد غذایی» بین مددجویان کمیته امداد تا پایان شهریور ماه، از افزایش ۲۰ درصدی مبلغ این سبد نسبت به سال گذشته خبر داد.
رئیس کمیته امداد کشور؛

تورم از رسیدگی‌های ما جلوتر است

رئیس کمیته‌امداد امام خمینی(ره) گفت: تورم از رسیدگی های ما جلوتر است، اما تلاش ما باید مضاعف شود و از دولت و مجلس بیشتر حمایت بگیریم.
معاون حمایتی کمیته امداد خبر داد؛

۴ میلیون مددجو سبد کالا می گیرند

معاون حمایتی کمیته امداد امام خمینی با اشاره به اینکه اسامی ۴ میلیون نفر را برای دریافت سبد کالا به وزارت رفاه اعلام کرده ایم، گفت: کارت نیازمندان طی هفته جاری شارژ می شود.
رضا جعفری:

14مرکز حمایت اجتماعی دختران در کشور تاسیس شده است

مدیرکل دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: قزوین چهاردهمین استانی است که مرکز حمایت های روانی و اجتماعی دختران و خانواده را تاسیس کرده و در آینده نیز این مراکز در نقاط دیگر کشور گسترش می یابد
مدیرکل امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی ؛

350مرکز اورژانس اجتماعی در کشور تاسیس شده است

مدیرکل امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: 350 مرکز اورژانس اجتماعی هم اکنون در همه شهرهای بالای 50هزار نفر جمعیت کشور فعال هستند و در حل بحران های فردی، خانوادگی و اجتماعی، مداخلات بهنگام دارند.
اشتغال مددجویان ؛

امسال۲۰۰ هزار مددجو در کشور وارد بازار کار می شوند

مدیرکل حرفه آموزی و کاریابی کمیته امداد امام خمینی کشور گفت: ۲۰۰ هزار نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) پس از توانمند شدن وارد بازار کار می شوند
معاون وزیر تعاون اعلام کرد:

تعاونی زنان دست فروش سر چهارراه ها ایجاد می‌شود

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در نظر داریم زنان دستفروش در چهارراهها را با پوشش یکپارچه، در قالب تعاونی ساماندهی کنیم
مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی:

توزیع یک وعده غذای گرم در مهدکودک‌های ۷ استان در معرض «سوءتغذیه»

مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور از پوشش ۲۲۷هزار کودک برای دریافت یک وعده غذای گرم در مهد کودک در سال جاری خبر داد.
کیوان دواتگران اعلام کرد؛

مرکز اراه خدمات به کودکان اوتیسم افتتاح شد

رئیس مرکز تخصصی سالمندان و معلولان از افتتاح اولین و مجهزترین مرکز تخصصی اوتیسم در کشور خبر داد.
رئیس مشارکت‌های مردمی بهزیستی:

سالانه ۲۵هزار کودک معلول داریم

محمد علی کوزه‌گر با اشاره به اینکه در پنج ماهه سال ۹۷ مجوز هزار و ۲۰۰ سقط جنین قانونی صادر شده است، افزود: این سقط ها به علل وجود خطر برای مادر یا بیماری های ژنتیکی در جنین صادر شده است که اگر این اتفاق صورت نمی‌گرفت شاهد افزایش آمار کودکان معلول بودیم.
رئیس کمیته امداد خبر داد؛

توزیع سبد کالا بین 40 میلیون نفر از افراد جامعه/ افزایش سرانه کمک جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش

رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه مقرر شده است در چند نوبت سبد کالا به پنج دهک پایین جامعه که حدود ۴۰ میلیون نفر می‌شوند تعلق گیرد که شامل مددجویان کمیته امداد هم می‌شود، گفت: سرانه کمک‌ هزینه نقدی خرید جهیزیه نوعروسان تحت پوشش افزایش می‌یابد.
مجید ملکشاهی؛

کمیته‌امداد به چه افرادی خدمات می‌دهد؟

سرپرست اداره کل تحقیقات، پذیرش و خدمات مددکاری کمیته امداد از جامعه تحت حمایت و خدمات این نهاد در سه ماهه نخست امسال گزارش داد.
از شایعه تا واقعیت؛

ماجرای جمع‌آوری صندوق‌های صدقات چیست؟

برخی کاربران با انتشار تصویری مدعی شدند از آن‌جایی که مردم تبریز پول به صندوق صدقات این شهر نمی‌ریزند، مسئولان ناچار به جمع‌آوری این صندوق‌های صدقه شدند اما این موضوع چقدر واقعیت دارد؟
‌سرپرست وزارت تعاون:

واگذاری ۱۵۵۰ مسکن به مددجویان بهزیستی + فیلم

سرپرست وزارت کار: هزار و ۵۵۰ واحد مسکونی، هفته دولت به مددجویان بهزیستی کشور واگذار می‌شود.
آغاز ثبت نام وام صندوق بازنشستگان کشوری؛

شرایط و نحوه ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

ثبت نام وام ضروری بازنشستگان که از اول شهریور شروع شده، تا آخر این ماه ادامه دارد و به ۴۰۰ هزار نفر تعلق می‌گیرد.
صفحه  از ۳۳
نظرات و گلایه ها