سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
میر هاشم موسوی:

اولویت‌های حمایت از مددجویان کمیته امداد اعلام شد

استقرار نظام نیازسنجی و توان سنجی، پالایش اطلاعات افراد، کاهش تعداد مددجویان هر مددکار به ۴۰۰ خانواده و پرداخت وام دانشجویی مهمترین مواد بودجه مصوب ۹۶ کمیته امداد در حوزه خانواده است.
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی:

زایمان‌ زنان معتاد در پاتوق‌ها و خطر مرگ نوزادان

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تحویل ۶۰۰ نوزاد در معرض فروش به این سازمان گفت: فروش کودکان جرم است، بنابراین نیاز است که دستگاه قضایی به این مساله ورود پیدا کنند.
محمد نفریه:

حضور2600 کودک در مراکز بهزیستی به‌دلیل "زندانی" بودن والدین

مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور یکی از شروط صدور مجور احداث مهدکودک در زندانها را وجود بیش از 10 کودک در آن زندان اعلام کرد.
دانشجو را با گل به جامعه برمی گردانند؛

درصد معتادان داراي تحصيلات عاليه هستند

اعلام شده است ۲۸ درصد معتادان كشور داراي سطح تحصيلات عاليه هستند. حالا اين سؤال پيش آمده كه تحصيلكردگي از عوامل ايجادكننده اعتياد است، يا مانع آن مي‌شود؟!
فتاح خبر داد؛

سرپرستی هزاران مسیحی توسط کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) می‌گوید هزاران مسیحی در ایران زیر پوشش این نهاد قرار دارند. او گفته که حامی اغلب ایتام اهل‌تسنن کشور، شیعیان هستند.
امیرعباس تقی‌پور اعلام کرد؛

حذف دفترچه‌های کاغذی تأمین اجتماعی در مراکز ملکی

مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی به اعلام آمار پیرترین از کارافتادگان و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی پرداخت و گفت: هم اکنون تأمین اجتماعی ۲۰ مستمری بگیر ازکار افتاده ۱۰۰ تا ۱۲۱ سال و ۲۰ مستمری‌بگیر بازنشسته ۱۱۵ تا ۱۲۱ ساله دارد.

عدم واریز یارانه سه برابری به مددجویان کهریزک

مدیر آسایشگاه کهریزک گفت: 240 نفر از مددجویان آسایشگاه از سوی کمیته امداد و 1400 نفر از سوی بهزیستی معرفی شده‌‌اند و متاسفانه تا این لحظه افزایش یارانه مددجویان کهریزک واریز نشده است و ما به این روند دیگر عادت کرده‌ایم.
مدیرکل آسیب های اجتماعی وزارت رفاه خبر داد؛

تهیه اطلس کودک‌آزاری در تمامی استان‌های کشور

مدیرکل آسیب های اجتماعی وزارت رفاه از تهیه اطلس کودک‌آزاری در تمامی استان‌های کشور خبر داد و گفت: حساسیت عمومی نسبت به کودک‌آزاری باید منجر به سیاست‌گذاری در سطح دولت و مجلس شود.
کسب و کار مددجویان؛

چه کسانی مشمول وام قرض الحسنه کمیته‌ امداد می‌شوند؟

دستیار معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد با بیان آنکه مددجویان دائمی با هدف توانمندسازی آنها، فرزندان مددجویان با هدف جلوگیری از سیکل فقر در کشور و همچنین نیازمندان می‌توانند از وام قرض‌الحسنه صندوق امداد ولایت بهره‌مند شوند گفت: نیازمندان می‌توانند با مراجعه به تمامی دفاتر کمیته امداد که اطلاعات و نشانی آنها در سایت emdad.ir قرار دارد، درخواست خود را اعلام و ثبت کنند.
رئیس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد؛

راه اندازی سامانه ثبت طلاق در ۱۱ استان

با اثر بخشی مطلوب سامانه ثبت طلاق در مشهد، تا پایان مرداد ۹۶ این سامانه در ۱۱ استان کشور از جمله سمنان هم ایجاد می‌شود.
زنان خشونت دیده غربال می‌شوند؛

اداره ۱۵ خانه امن در اختیار بخش خصوصی است

رییس سازمان بهزیستی کل کشور گفت: از ۲۲ خانه امن محل نگهداری از زنان خشونت دیده ۷ محل در اختیار بخش دولتی قرار دارد و حدود ۱۵ خانه در اختیار بخش خصوصی قرار دارد.
بهزیستی:

22 خانه امن ویژه زنان در کشور ایجاد شد

رییس سازمان بهزیستی کشور از فعالیت 22 خانه امن ویژه بانوان در کشور خبر داد و گفت: از این تعداد 15 مرکز در اختیار بخش خصوصی و هفت مرکز در اختیار بخش دولتی قرار دارد.
رییس سازمان بهزیستی؛

آمادگی بهزیستی برای راه‌اندازی اورژانس اجتماعی در ۱۵۳ شهر

انوشیروان محسنی بندپی در نشست خبری که صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت روز بهزیستی در محل ساختمان مرکزی این سازمان برگزار شد ضمن بیان این مطلب گفت: ۱۵۳ شهر کشور بر اساس قانون برنامه ششم توسعه باید دارای اورژانس اجتماعی باشند و به همین دلیل چنانچه هر یک از این شهرها فاقد اورژانس اجتماعی هستند
سیدمحمدعلی جنانی اعلام کرد؛

افزودن سهم اضافه کار از حقوق به مستمری بازنشستگان سال های 96 به بعد در وضعیت نامعلوم

مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی گفت: تکلیف افزودن سهم اضافه کار از حقوق به مستمری بازنشستگان برای کسانی که می خواهند در سال 1396 یا بعد از آن بازنشسته شوند و حتی چندین سال از اضافه کار آنها حق بیمه کسر شده است، مشخص نیست.
نهادهای حمایتی ؛

۲۵تیرماه روز بهزیستی و تأمین اجتماعی

بیست و پنجم تیر هر سال، روز بهزیستی و تأمین اجتماعی نام گذاری شده است؛ اگر ملاک تشکیل سازمان یا نام گذاری روزی به نام آن را، میزان اهمیت و تقدّس آن در جامعه بدانیم، بی تردید بهزیستی و تامین اجتماعی از آن جا که خدمت رسانی به محروم ترین اقشار جامعه را بر عهده دارند، از مهم ترین و در عین حال، مقدّس ترین نهادهای نظام اسلامی ما به شمار می آیند.
گزارش 137 از وضعیت متکدیان؛

سازمان‌های دولتی مسئول ساماندهی متکدیان هستند

طرح جمع آوری متکدیان تنها از طریق همکاری و عملکرد مکملی دستگاه های ذیربط به نتیجه خواهد رسید به گونه ای که در صورت ضعف یکی از دستگاها عملکرد سایر دستگاه ها زیر سوال خواهد رفت و موثر نخواهد بود به گونه ای که طرح ها تنها در حکم مسکن موقت در کلان شهرهایی چون تهران عمل می کند.
یک مددکار اجتماعی عنوان کرد؛

اورژانس اجتماعی برای محافظت از کودکان محدودیت دارد

یک مددکار اجتماعی با اشاره به کاستی‌های اورژانس اجتماعی گفت: اورژانس اجتماعی با محدودیت‌هایی برای محافظت از کودکان مواجه است.
فتاح خبر داد؛

واگذاری ۲۱۰۰ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه اشتغال به مددجویان کمیته امداد

سیدپرویز فتاح در مراسم آغاز واگذاری 5 هزار دستگاه وانت نیسان به مددجویان کمیته امداد اظهار داشت: یک ماه قبل و در ماه مبارک رمضان توافقنامه سه‌جانبه‌ای بین کمیته امداد، صندوق کارآفرینی امید و شرکت زامیاد امضا شد و امروز شاهدیم که 100 درصد این توافقنامه عملیاتی شده است.
شیرخوارگاه آمنه پر از قصه‌های پرغصه؛

مهمترین دلایل حضور کودکان در شیرخوارگاه

فکر فرو می‌روم. چقدر سخت است جای این کودکان بودن و مانند آن‌ها بزرگ شدن. چون که در این ساختمان، پدری نیست که وقتی از سرکار بر می‌گردد برای کودکش خوراکی بخرد. مادری هم نیست که فقط او را بغل کند و فقط به او توجه کند.

تمدید مهلت ثبت نام افراد ۵۰ سال به بالا در صندوق بیمه اجتماعی روستاییان

بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی با 10 سال سابقه پرداخت حق بیمه با 70سال سن، امکان بازنشستگی پیش از موعد دارند
صفحه  از ۱۷
نظرات و گلایه ها