سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس سازمان بهزیستی؛

زنان مجرد هم می‌توانند فرزندخوانده بگیرند

رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به وجود ۱۶۰۰ متقاضی فرزندخواندگی گفت: سیاست ما این است که در اسرع وقت کودکان رابه خانواده‌ها واگذار کنیم و برای واگذاری فرزند به زنان مجرد هم اجازه صادر شده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد؛

افزایش پنج برابری مستمری مددجویان امداد وبهزیستی تاپایان دولت دوازدهم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش ۵ برابری پرداختی به مددجویان نهادهای حمایتی تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.
فتاح عنوان کرد؛

مشکلات کمیته امداد برای حمایت از مددجویان اهل‌تسنن

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه ۱۵درصد مددجویان این کمیته اهل‌تسنن هستند، مشکلات و برنامه‌های کمیته امداد برای مستضعفان و ایتام اهل‌سنت را تشریح کرد.
فتاح؛

توزیع نامتوازن حامیان ایتام در مناطق مختلف کشور

سید پرویز فتاح در مراسم والی مهر با بیان اینکه اکنون حدود یک میلیون نفر حامی با کمیته امداد همکاری می کنند، گفت:تمام ایتام تحت حمایت کمیته امداد حداق یک حامی دارند و فقط باید تعداد حامیان ایتام در مناطق مختلف کشور متوازن شود چرا که در برخی مناطق هر یتیم تا 35 حامی هم دارد اما در مناطق دیگر برخی ایتام تنها یک حامی دارند.
محمد نفریه:

مستمری کودکان بی‌سرپرست به ۴۰۰ هزار تومان رسید

مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور گفت: در سال جاری مستمری کودکان و نوجوانان بی سرپرست، از ۳۰۰ هزار تومان به ۴۰۰ هزار تومان افزایش یافت.
پرداخت مستمری به سرپرستان کمیته امداد؛

مددجویان استان اردبیل از ۲۱۳ میلیارد ریال مستمری برخوردار شدند

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: در سال گذشته بیش از ۲۱۳ میلیارد ریال مستمری به حساب سرپرستان خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل واریز شده است.
کلاه چندصدمیلیارد تومانی بر سر کمیته امداد؛

اختلاف 300 میلیاردی کمیته امداد و صندوق بیمه روستاییان و عشایر

مدیرکل اداره بهداشت و بیمه‌های اجتماعی و درمان کمیته امداد امام خمینی (ره) جزئیاتی از کلاه چند صد میلیاردی که در خلال همکاری این کمیته با صندوق بیمه عشایر و روستایی بود، را تشریح کرد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ؛

خانه دارشدن مددجویان کمیته امداد امام خمینی تا سه سال آینده

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از صاحبخانه شدن تمام مددجویان این کمیته تا ۳ سال آینده خبر داد.
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی خبر داد؛

تعیین نرخ شهریه مهدکودک‌ها در هفته آینده

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی گفت: در سطح استان‌ها گزارش‌هایی از وضعیت مهدکودک‌ها و نحوه افزایش نرخ شهریه مهدکودک‌ها ارسال شده و تا هفته آینده به جمع‌بندی نهایی برای تعیین شهریه خواهیم رسید.
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی؛

ایجاد شغل برای 52 هزار نفر در کشور با تشکیل گروه های خودیار

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: با تشکیل گروه های خودیار در سراسر کشور برای بیش از 52 هزار نفر شغل ایجاد شده است.
توزیع پول طرح جدید انتخاباتی روحانی؛

طرح جدید “روحانی” برای توزیع پول بین مردم ۱۰ روز قبل از انتخابات؛

طرح جدید "حسن روحانی" برای توزیع پول بین مردم ۱۰ روز قبل از انتخاات ریاست جمهوری رونمایی شد.
رئیس سازمان بهزیستی خبر داد؛

شنوایی شناسان بر غربالگری شنوایی نظارت می کنند

رئیس سازمان بهزیستی از امضای تفاهم نامه ای با انجمن علمی شنوایی شناسی ایران خبر داد که بر اساس آن، شنوایی شناسان بر امر غربالگری های شنوایی نظارت می کنند.
احمد خاکی خبرداد؛

افزایش 35 درصدی فرزند خواندگی در کشور

احمد خاکی با بیان اینکه در سال 95 میزان فرزندخواندگی از سوی سازمان بهزیستی ۳۵ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است ،اطهار کرد: در شرایطی که آمار اعلام شده از سوی سازمان بهزیستی کشور در رابطه با فرزندخواندگی رشد ۳۵ درصدی داشته است آمار ترخیصی‌های ما نیز حدود ۴۰ درصد افزایش یافته است.
تحليلتان از اجراي پيمان‌نامه جهاني حقوق کودک در ايران چيست؟

هفت پرسش انجمن حقوق کودکان از نامزدهاي انتخابات

انجمن حمايت از حقوق کودکان در بيانيه‌اي از کانديداهاي انتخابات رياست‌جمهوري خواست که رويکرد و برنامه‌هاي خود درباره نيازها و خواسته‌هاي کودکان را به صورت شفاف اعلام کنند.
بزرگترین نهاد متخلف در ایران بیمه‌ها هستند؛

ضعیف‌ترین بیمه، تأمین اجتماعی و خدمات درمانی است

بزرگترین نهاد متخلف در ایران بیمه‌ها هستند چراکه هم اکنون ۲۸ صندوق بیمه‌ای خون مردم را می‌مکند و مردم را از بابت حفظ سلامت کمک نمی‌کنند، درحالیکه در سه قانون توسعه و سیاست‌های ابلاغی رهبری در حوزه سلامت، آورده شده که باید همه بیمه‌ها جز بیمه وزارت اطلاعات یکی شود تا هزینه‌ها یکی شود اما الان دقیقا ضعیف‌ترین بیمه برای تامین اجتماعی و خدمات درمانی است.
انتقاد ۱۰۵" NGO" به بی‌مهری نامزدهای ریاست جمهوری؛

دیدگاه‌ رئیس جمهور آینده درباره ۱۲ هزار سازمان مردم نهاد چیست؟

نخستین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری با موضوع اجتماعی با بی‌توجهی به حوزه سازمان‌های مردم نهاد پایان یافت، و این مسئله باعث واکنش ۱۰۵ تشکل‌، انجمن و سازمان‌های مردم نهاد شد.
منصور آتشی عنوان کرد؛

غیرحضوری شدن اعلام حادثه حین کار در دستورکار تامین اجتماعی

مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی از برنامه این سازمان برای غیرحضوری کردن فرآیندهای اعلام حادثه حین کار خبر داد.
ابراهیم بازیان:

خرید 6000 واحد مسکن مهر در سال جدید توسط کمیته امداد

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد با اعلام آنکه کمیته امداد متقاضی خرید مسکن‌های مهر فاقد متقاضی است گفت: در حال حاضر 6000 واحد مسکن مهر شرایط واگذاری به مجموعه کمیته امداد را دارند، لذا به وزارت مسکن اعلام کرده‌ایم می‌توانیم این واحدها را خریداری کنیم.
نوربخش عنوان کرد؛

تحمیل بیش از یک میلیون مستمری بگیر به تامین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با عنوان این مطلب که بیش از یک میلیون مستمری بگیر به این سازمان تحمیل شده است، گفت: بار مالی آن تنها در سال ٩٤ حدود ٨٠٠ میلیارد تومان بود که ادامه دارد.
خبر جدید؛

اطلاعیه ستاد هدفمندسازی یارانه ها درباره افزایش مستمری مددجویان

ستاد هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد حداقل مستمری خانوارهای مددجوی تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیسیتی کشور، مستمری مددجویان مذکور افزایش یافته است.
صفحه  از ۱۵
نظرات و گلایه ها