سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
منصور آتشی عنوان کرد؛

غیرحضوری شدن اعلام حادثه حین کار در دستورکار تامین اجتماعی

مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی از برنامه این سازمان برای غیرحضوری کردن فرآیندهای اعلام حادثه حین کار خبر داد.
ابراهیم بازیان:

خرید 6000 واحد مسکن مهر در سال جدید توسط کمیته امداد

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد با اعلام آنکه کمیته امداد متقاضی خرید مسکن‌های مهر فاقد متقاضی است گفت: در حال حاضر 6000 واحد مسکن مهر شرایط واگذاری به مجموعه کمیته امداد را دارند، لذا به وزارت مسکن اعلام کرده‌ایم می‌توانیم این واحدها را خریداری کنیم.
نوربخش عنوان کرد؛

تحمیل بیش از یک میلیون مستمری بگیر به تامین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با عنوان این مطلب که بیش از یک میلیون مستمری بگیر به این سازمان تحمیل شده است، گفت: بار مالی آن تنها در سال ٩٤ حدود ٨٠٠ میلیارد تومان بود که ادامه دارد.
خبر جدید؛

اطلاعیه ستاد هدفمندسازی یارانه ها درباره افزایش مستمری مددجویان

ستاد هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد حداقل مستمری خانوارهای مددجوی تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیسیتی کشور، مستمری مددجویان مذکور افزایش یافته است.
در این اداره احساس حاکم است؛

اداره ای که افراد گمشده را به خانواده‌شان باز می‌گرداند

«می‌دانید بی‌خبری یعنی چه؟ فکر می‌کردم مرده. من بیست‌سال برادرم را ندیدم. می‌دانید گم‌کردن عزیزتان و ندیدنش چه حالی دارد؟ می‌دانید انتظار یعنی چه؟»
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران اعلام کرد:

راه‌اندازی مراکز غیراقامتی حمایت از زنان آسیب‌دیده و ویژه/ چالش‌های بهزیستی با قوه‌ قضاییه

معاون اموراجتماعی بهزیستی استان تهران از راه اندازی مراکز غیردولتی و غیراقامتی حمایت و توانمندسازی زنان آسیب دیده اجتماعی (مراکز راه نو) در سال 96 توسط این نهاد حمایتی خبرداد.
هزار کارگر ساختمانی بیمه می‌شوند؛

حقوق بازنشستگان به ۲/۵ میلیون تومان می‌رسد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در سالجاری امنیت غذایی اولویت ما است، گفت: در اردیبهشت ماه نیز یک سبد کالای دیگر توزیع خواهیم کرد.
تفاوت های جنسیتی در امر خیر؛

مشارکت در خیریه و مسئله جنسیت

بررسی تفاوت رفتاری زنان و مردان در زمینه مشارکت در انجام امور خیر می تواند علاوه بر مشخص کردن انگیزه آنان از کمک کردن، منجر به بالفعل شدن ظرفیتهای نادیده انگاشته شده هر دو جنس در خیریه ها گردد. این تحقیق را با این پرسش آغاز می کنیم که آیا تفاوتهای جنسیتی، تفاوتی در انگیزه افراد در جهت کمک کردن ایجاد می کند؟
در گفتگو با دختران بهزیستی؛

مشکلات دخترانه پس از ترخیص از بهزیستی

شکم برآمده و موهای رنگ‌شده‌اش نشان می‌دهد که یک زن خانه‌دار است، اما صورتش هنوز پر است از حال‌وهوای بچگی، نفس کم می‌آورد و سخت جابه‌جا می‌شود، بالاخره ماه‌های آخر بارداری است. مهری هم یکی دیگر از دخترهای ترخیصی بهزیستی است که از هفت‌سالگی زندگی در پرورشگاه را تجربه کرده.
رئیس سازمان بهزیستی خبرداد:

تولد سالانه ۳۰ هزار معلول بدلیل اختلالات ژنتیکی

رئیس سازمان بهزیستی گفت: در لایحه حمایت از حقوق معلولان بحث نحوه و چگونگی اشتغالزایی معلولان را به مجلس پیشنهاد شده است .
رئیس کمیته امداد امام خمینی:

حریف مخارج بیماری‌های صعب‌العلاج نمی‌شویم

رئیس کمیته امداد امام خمینی گفت: هرقدر هم خرج می‌کنیم، حریف مخارج بیماری‌های صعب‌العلاج نمی‌شویم.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره):

آماری ازتعداد خانه‌های تاریخی نداریم/ به فعالیتهای اقتصادی ورود نمی‌کنیم

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه تاکنون 96 درصد بودجه این نهاد محقق و 4 درصد آن باقی مانده، گفت: متاسفانه تا به امروز نتوانسته‌ایم عیدی مددجویان را که دقیقا مطابق یک ماه مستمری آنان است را پرداخت کنیم که در صورت تحقق چهار درصد باقیمانده بودجه می‌توان آن را پرداخت کرد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد:

بسته عیدانه کمیته امداد در راه است/ آغاز جشن نیکوکاری از ۱۸اسفندماه

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گفت: بسته عیدانه برای خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد در نظر گرفته شده است.
یک مسئول در سازمان بهزیستی خبر داد:

ازدواج سرپرست با فرزندخوانده ممنوع می شود

مدیر کل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور با تأکید براین که قانون حاضر فرزند خواندگی جزو پیشروترین قوانین حمایتی از کودکان در جهان محسوب می شود گفت: این قانون هنوز به طور کامل اجرا نمی شود اما با اجرای همین مواد؛ به دلیل افزایش دایره شمول فرزند خواندگی و فرزند پذیری توانسته میزان فرزند خواندگی را بیش از ۳۰ درصد در سال افزایش دهد.
تخصیص بودجه جهت اشتغال مددجویان؛

اختصاص 3 هزار میلیارد تومان به کمیته امداد و بهزیستی برای اشتغال مددجویان

نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای بانک مرکزی را مکلف کردند که 2 هزار و 100 میلیارد تومان به کمیته امداد و 900 میلیارد تومان به سازمان بهزیستی برای اشتغال مددجویان پرداخت کند.
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ؛

خدمات مهدهای کودک تنها نگهداری و تامین غذا نیست

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با تاکید بر اطلاع رسانی مداوم خدمات بهزیستی، به تخصیص سهمی خاص برای رشد و نمو دوره کودکی در بودجه ریزی‌های سازمان مدیریت و برنامه ریزی اشاره کرد و گفت: تا زمانی که ریاضت اقتصادی وجود دارد؛ بیشترین آسیب را دهک‌های پایین می‌بینند که این امر نیازمند برنامه ریزی و توجه ویژه است.
فتاح در همایش نکوداشت خیران و حامیان استان تهران:

مسئولان به وعده‌های خود برای رفع مشکلات محرومان عمل کنند

رئیس کمیته امداد بر ضرورت توجه بیش از پیش مسئولان برای رفع محرومیت در کشور تاکید کرد.
ذوالقدر:

آمار زنان آسیب دیده در حال افزایش است

عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان مجلس با انتقاد از کمبود مراکز نگهداری از زنان آسیب دیده در کلانشهرهای کشور بر ضرورت افزایش و گسترش این مراکز در کشور تاکید کرد.
حافظی عنوان کرد:

کمک‌های بی‌ضابطه شهرداری به خیریه‌های خاص شائبه‌برانگیز است

خیریه‌های عضو شورای اسلامی شهر تهران کمک‌های بی‌ضابطه شهرداری به خیریه‌ها را شائبه‌برانگیز عنوان کرد.
هفت هزار خیریه غیرشفاف!

نیمی از خیریه‌ها صورت‌های مالی خود را منتشر نمی‌کنند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: درشرایطی که حدود ١٥ هزار موسسه خیریه در کشورمان وجود دارد، حدود نیمی از آنها غیرشفاف هستند و صورت های مالی شان را منتشر نمی کنند.
صفحه  از ۱۵
نظرات و گلایه ها