سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
تجردگرایی در جامعه؛

کارکردهای نادرست خانواده از عوامل تجرد گرایی جوانان

عضو هئیت علمی دانشگاه پیام نور قم گفت: اگر خانواده در مسائل رفتاری و تربیتی خود کوتاهی کند بنیان خانواده متزلزل شده و کارکردهای نادرست خانواده باعث تجرد گرایی جوانان می شود و ارتباط آنها با نسل قبل قطع و عواطف جوانان سرکوب می شود.
تلفیق سبک زندگی دیروز و فردا؛

چاره ای برای شکاف نسل ها

نگرانی های ناشی از تفاوت میان دیدگاه و سبک زندگی نسل ها موضوعی است که علاوه بر صاحبنظران مسائل اجتماعی و فرهنگی، مسوولان ارشد کشور را نیز به جست و جوی تدابیری برای ترمیم شکاف های نسلی واداشته است.
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش:

اتفاقات اخیر ناشی از بی‌توجهی به جوانان بود/سال‌ها وعده و عید عملیاتی نشد

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: این اتفاقات ناشی از بی‌توجهی به جوانان و نا‌امیدی آنان است، سال‌ها قول و وعده و امید به جوانان داده شده اما عملیاتی نشده است.
اهمیت توجه به مطالبات جوانان ؛

گفت وگوی بین نسلی؛ ض رورت امروز

«گفت‌وگوی بین نسلی» یکی از اصلی‌ترین نیازهای امروز کشور است. حوادث روزهای اخیر در برخی از شهرها و اعتراضات صورت گرفته که براساس گفته سردار ذوالفقاری، معاون وزیر کشور 90درصد دستگیرشدگان در آن زیر 25سال سن دارند، اهمیت این موضوع را بیش از قبل مورد تأکید قرار می‌دهد.
به بهانه ناآرامی‌های اخیر؛

چرا از کودکی فرهنگ اعتراض و انتقاد را آموزش ندادیم؟

نباید انتقاد یا اعتراض را با شیوه مخرب مطرح کرد که در نمونه فوق به آن اشاره‌ای شد. هیچ تجربه موفق و ماندگاری از اعتراض و انتقادِ گره خورده به توهین و تخریب کلامی و یا همراه با برخورد فیزیکی وجود ندارد و نمی‌توان نمونه‌هایی را ارائه کرد که با توهین یا برخورد فیزیکی، معترض به نتیجه مطلوبش برای بلندمدت رسیده باشد؛ بنابراین، رویکرد تخریبی در ابتدا مسیر اصلاح از طریق انتقاد و اعتراض را مسدود می‌سازد.
فرامرزیان:

شورای راهبری زیرساخت تحقق وظایف دستگاه را فراهم می‌کند

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت: اگر بستر مناسبی برای تحقق وظایف و ماموریت های دستگاه فراهم شود می توان همه اقدامات تخصصی را در جایگاه خودش محقق کرد و در این خصوص شورای راهبری موظف است زیرساخت تحقق وظایف و ماموریت های دستگاه را فراهم کند.

ثروتمندترین کودکان دنیا + تصاویر

امروزه کودکان و نوجوانانی در دنیا وجود دارند که ثروتشان بیشتر از بسیاری از افراد بزرگسال در کشورهای مختلف است. برخی از این کودکان با استفاده از استعداد خود به این ثروت رسیده‌اند.
بازبینی در ردیف‌ های بودجه‌ سال 97؛

شرط وزارت جوانان برای وام‌ازدواج ۱۵ میلیونی

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در واکنش به اظهارات عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در خصوص افزایش وام ازدواج به 15 میلیون تومان، این اقدام را نیازمند بازبینی در ردیف‌ بودجه‌های پیشنهادی دولت برای سال 97 دانست.
حسابرس خود باشید؛

10 نشانه درست بودن مسیر زندگی‌تان

10 نشانه‌ درست بودن مسیر زندگی‌تان، در صورت نداشتن این نشانه‌ها نیاز به اصلاح مسیر است...

پایه های نردبان موفقیت خودرا محکم کنید

مطمئن شوید که پایه های نردبان موفقیتتان محکم است.
عضو هیات رییسه فراکسیون ورزش:

لایحه احیای سازمان ملی جوانان از اقبال زیادی برخوردار است

عضو هیات رییسه فراکسیون ورزش گفت: من فکر می کنم بین سه وزارت‌خانه‌ای که برای تفکیک از سوی مجلس به دولت معرفی شده است، وزارت ورزش و جوانان از اقبال بیشتری برخوردار باشد.
نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی:

احیای سازمان ملی جوانان ضروری است

نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه «زمانی که آقای تندگویان به همدان آمدند پیرامون موضوع جوانان با ایشان جلسه داشتیم» گفت: به ایشان گفتیم برنامه احیای سازمان ملی جوانان را آغاز کنیم ما هم در مجلس حمایت می‌کنیم. جوانان سرمایه ملی مان هستند و این حوزه سازمان و وزارتخانه مستقل می خواهد. ما قریب به 20 میلیون جوان داریم که باید مورد توجه قرار گیرند.
کمالی پور؛

لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان ابهام دارد/ بررسی تا پایان سال جاری تمام خواهد شد

عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه ابهامات لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان قبل از بررسی باید رفع شود، گفت: بررسی لایحه حمایت ازکودکان تا پایان سال جاری تمام خواهد شد.
دو ذهن بزرگ‌ با دیدگاه های متفاوت:

الهام‌بخش‌ترین جملات بیل گیتس و استیو جابز

دو ذهن بزرگ‌ با دیدگاه های متفاوت و روش های مختلف در مدیریت؛ بزرگترین و تأثیر‌گذار ترین شخصیت های یک قرن گذشته در صنعت و تکنولوژی. این دو شخصیت به همان اندازه که با هم رقابت داشتند، از هم آموختند، به یکدیگر الهام داده اند و همچنین چیز‌های زیادی برای درس دادن به ما دارند.
دانستنی های مفید؛

۶ روش برای از بین بردن بوی ناخوشایند زیر بغل

بوی بدن طبیعی است اما گاهی شدت بوی ناشی از عرق در زیر بغل بسیار ناخوشایند و آزار دهنده است. گاهی حتی شست‌و‌شوی روزانه بدن، استفاده از خوشبوکننده‌ها نیز راه حل این مشکل نیست.
عضو هیات رییسه فراکسیون جوانان؛

فراکسیون جوانان پیگیر احیای سازمان ملی جوانان است/ جوانان باید یک نهاد مستقل داشته باشند

عضو هیات رییسه فراکسیون جوانان گفت: فراکسیون جوانان مجلس سعی دارد سازمان ملی جوانان برای پیگیری مطالبات این قشر مهم از جامعه احیا شود تا جوانان بتوانند در قالب یک برنامه‌ریزی مجزا نهادی را برای مطالبه‌گری داشته باشند.
اولین قدم برای موفقیت، ترک عادت های بد و اشتباه در زندگی است؛

۱۷ عادت بد که مانع رسیدن به موفقیت است

منظور از موفقیت بیشتر این نیست که بیشتر و سخت تر کار کنید، بلکه به این معنی است که هوشمندانه تر و با برنامه ریزی بهتر کارهای خود را به انجام برسانید.
رییس فراکسیون جوانان:

شورای مشاوران جوانان به زودی تشکیل خواهد شد

رییس فراکسیون جوانان گفت: به زودی شورای مشاورین جوانان فراکسیون شکل خواهد گرفت و این شورا شامل جوانان خارج از مجلس در تهران و شهرستان‌ها است.
تراشیدن سر جوانان موبلند؛

عاقبت تراشیدن سر جوانان برای 2 رئیس شهربانی

دو سپهبد در پی هم ریاست شهربانی کل کشور را بر عهده داشتند که هر دو به خاطر تراشیدن سر جوانانی موبلند گرفتار خشم مردم شدند و همین تراشیدن سر جوانان، دو رئیس شهربانی را از اریکه قدرت به زیر کشید.
سلطانی‌فر:

وزارت ورزش در موضوع انتزاع حوزه جوانان تابع نظر مجلس است

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه برخی معتقدند با احیای سازمان ملی؛ جوانان در شرایط بهتری قرار می‌گیرند، تصریح کرد: اگر اراده و نظر مجلس به انتزاع باشد، آن را به سرعت اجرایی خواهیم کرد.
صفحه  از ۱۰
نظرات و گلایه ها