سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
یک تحقیق انگلیسی:

متولدین هر ماه چه كاره می شوند؟!

محققان انگلیسی در یك تحقیق آماری كاملاً جدی اما عجیب نشان دادند كه افراد متولد هر ماه در آینده چه مشاغلی را انتخاب خواهند كرد.
جهانگیری در نخستین همایش جوانان، توسعه و تعالی:

بدنه مدیریتی کشور باید اصلاح شود

معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه بدنه مدیریتی کشور باید اصلاح شود، گفت: رئیس‌جمهور به وعده‌های انتخاباتی خود متعهد است.
روند رو به رشد زندگی مجردی؛

30 درصد جوانان شش کلانشهر «زندگی مجردی» دارند

دانشیار علوم سیاسی دانشگاه تهران با استناد بر آمارهای سال گذشته گفت: 30 درصد از جوانان شش کلانشهر تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز و اهواز زندگی مجردی دارند؛ این در حالیست که خانواده رکن اصلی، سازنده فرد و شخصیت و هویت کل جامعه به شمار می‌رود.
معاون اول رئیس جمهور ؛

نمی‌توان مطالبات مردم را سرکوب کرد/جامعه جوان نوگرایی را به کشور تحمیل می‌کند

معاون اول رئیس جمهور با تأکید بر تأخیر مجلس در رسیدگی به لایحه مربوط به سازمان ملی جوانان گفت:‌ اگر تشکیل این سازمان به هر دلیل تصویب نشد یا با تأخیر مواجه شد، رئیس‌جمهوری مشاور جوان انتخاب و امور را سازماندهی می‌کند و حتی اگر لازم باشد من شورای جوانان در ریاست جمهوری تشکیل می‌دهم.
موسوی در همایش جوانان و توسعه و تعالی ایران:

آقای جهانگیری، فریاد سکوت جوانان باشید

نماینده مردم تهران گفت: امروز برخی دوستان به اسم حمایت از جوانان به گونه‌ای دیگر رفتار می‌کنند. به اسم جوان‌گرایی اتفاقات دیگری می‌افتد و می‌خواهیم این روند ساختارمند باشد برای همین هم پیشنهاد می‌کنیم هر شش ماه یکبار در هیات دولت جلسه‌ای به بحث جوانان تخصیص داده شود.
اشرف بروجردی:

باور عمیق امام به جوانان، باید در مدیران ارشد نظام هم وجود داشته باشد

رئیس کتابخانه ملی گفت: امام باور عمیقی به جوانان داشت و این باور باید در مدیران ارشد نظام وجود داشته باشد و اگر غیر از این باشد، ما نمی‌توانیم از ظرفیت‌های خود استفاده کنیم.
دکتر سلطانی فر‎:

برای کیفی سازی خدمت سربازی، وزارت ورزش و جوانان با ستاد نیروهای مسلح همکاری کامل دارد‎

وزیر ورزش و جوانان در جلسه ای که به همین منظور در ستاد کل نیروهای مسلح با حضور سرلشکر باقری برگزار شد، گفت : ‏مطابق نظر رهبر معظم انقلاب و فرمانده ی کل قوا، این وزارتخانه آمادگی کامل برای همکاری در جهت مهارت آموزی سربازان ‏وظیفه در امور فنی ورزش، نظیر مربیگری و داوری را دارد‎
خواندنیها؛

10چیز که مانع 10 چیز دیگر است!

گاهی اوقات مهم ترین مانع دستیابی ما به خواسته هایمان دقیقا جلوی چشمانمان است اما به آن بی توجهیم . شاید هم چون همیشه جلوی چشممان است نمی بینیمش. اگر از زاویه جدید نگاه کنیم به قول معروف یک شبه می توانیم ره صد ساله برویم.
اتاق بازرگانی تهران:

اتاق جوانان تاسیس می‌شود

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، اتاق جوانان استان تهران را تاسیس می‌کند.
حل مشکلات جوانان؛

احیای سازمان ملی جوانان میراث جامانده از دولت یازدهم

مسعود سلطانی فر در حالی با رای اعتماد نمایندگان مجلس بار دیگر بر کرسی وزارت ورزش و جوانان تکیه زد که یکی از مهمترین وعده‌های او از نخستین روزهای وزارتش هنوز محقق نشده است.

ژن خوب، والدین پردرآمد؛ کدامیک برای موفقیت مهم تر است؟

بیش از 97 درصد از شانس یک فرد نوعی جهت تبدیل شدن به یک مخترع در فنلاند به میزان تحصیلات وی وابسته است؛ 2 درصد از این شانس به میزان آی کیوی وی، 5 دهم درصد به میزان تحصیلات والدین و 2 دهم درصد هم به میزان درآمد والدین وابسته است.
ویژگی های یک شخص نرمال؛

با داشتن این ویژگی‌ها از سلامت روانتان مطمئن شوید

سلامت روان یکی از حائز اهمیت‌ترین نعماتی است که انسان ها می‌توانند از آن برخوردار باشند، زیرا سلامت فرد، علاوه بر سلامت جسمانی در گرو حالت کامل آسایش روانی و کامیابی روانی و اجتماعی فرد است. به راستی صرف اینکه یک فرد از نظر جسمانی کسالتی ندارد دال بر سلامت او نیست
عادت‌های افرادی که ذهنی قدرتمند دارند؛

۱۰ تکنیک برای تقویت روحیه مبارزه طلبی در زندگی

روزی گزارشگری از «محمد علی کلی»، بوکسور مسلمان افسانه‌ای پرسید که هر روز چند دراز و نشست می‌زند. او پاسخ داد: «من از ابتدا تعداد را نمی‌شمارم. فقط هنگامی شروع به شمارش می‌کنم که احساس درد داشته باشم. چرا که شروع درد دقیقاً همان زمانی است که کار مفید انجام می‌شود». همین امر عامل موفقیت در محل کار نیز به شمار می‌رود.
تحولات در سازمان های دولتی؛

احیای سازمان ملی جوانان و پاسخگویی به مطالبات قشر جوان

حل مسایل جوانان، اعتلا و رشد نسل جوان کشور و استفاده بهینه از استعدادها و توانایی‌های این قشر از جمله هدف های سازمان ملی جوانان است.
در روزنامه ولایت قزوین مطرح شد؛

کاهش سن آرایش در جوانان

روزنامه ولایت قزوین به مدیر مسئولی سیدعبدالعظیم موسوی در تازه ترین شماره خود به قلم وحید حاج سعیدی به موضوع کاهش سن آرایش در جوانان پرداخته است.
معاون وزیر ورزش:

جوانان در 8 سال دولت قبل به درون خانه و قهوه خانه هدایت شدند

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: تمامی ساختارهای قدرتمند اجتماعی در 8 سال دولت های نهم و دهم ویران شد و جوانان به جای حضور در اجتماع به درون خانه ها و قهوه خانه ها هدایت شدند.
نوجوان وپیدایش هویت؛

دوره نوجوانی زمان شکل گیری شخصیت است

دوره نوجوانی پرفرازو نشیب ترین دوره رشد هر انسان است که با تحولات فراوانی در زمینه های زیست شناختی، روان شناختی و اجتماعی همراه می باشد.
پایتخت جوانان جهان اسلام در نیمه راه؛

سند جامع شیراز اعلام نشد

در حالی که بیش از ۴ ماه از آغاز رویداد «شیراز پایتخت جوانان جهان اسلام» می گذرد، هنوز شاهد اقدامی در خور با این موضوع مهم در حوزه جوانان نیستیم.
اینفوگرافیک؛

هفت کلک ،برای بيدار شدن در صبح زود

اگر دوست دارید صبح زود از خواب بیدارشوید بهتر است مطلب زیر را بخوانید شاید انگیزه بیشتری برای بیدار شدن و بیرون آمدن از رختخواب به شما بدهد.
وزیر ورزش جوانان:

۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار به بخش جوانان کشور اختصاص یافت

وزیر ورزش و جوانان از اختصاص ۴۰۰ میلیاردتومان اعتبار به حوزه جوانان کشور در سال جاری خبر داد.
صفحه  از ۹
نظرات و گلایه ها