سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
ویژگی های یک شخص نرمال؛

با داشتن این ویژگی‌ها از سلامت روانتان مطمئن شوید

سلامت روان یکی از حائز اهمیت‌ترین نعماتی است که انسان ها می‌توانند از آن برخوردار باشند، زیرا سلامت فرد، علاوه بر سلامت جسمانی در گرو حالت کامل آسایش روانی و کامیابی روانی و اجتماعی فرد است. به راستی صرف اینکه یک فرد از نظر جسمانی کسالتی ندارد دال بر سلامت او نیست
عادت‌های افرادی که ذهنی قدرتمند دارند؛

۱۰ تکنیک برای تقویت روحیه مبارزه طلبی در زندگی

روزی گزارشگری از «محمد علی کلی»، بوکسور مسلمان افسانه‌ای پرسید که هر روز چند دراز و نشست می‌زند. او پاسخ داد: «من از ابتدا تعداد را نمی‌شمارم. فقط هنگامی شروع به شمارش می‌کنم که احساس درد داشته باشم. چرا که شروع درد دقیقاً همان زمانی است که کار مفید انجام می‌شود». همین امر عامل موفقیت در محل کار نیز به شمار می‌رود.
تحولات در سازمان های دولتی؛

احیای سازمان ملی جوانان و پاسخگویی به مطالبات قشر جوان

حل مسایل جوانان، اعتلا و رشد نسل جوان کشور و استفاده بهینه از استعدادها و توانایی‌های این قشر از جمله هدف های سازمان ملی جوانان است.
در روزنامه ولایت قزوین مطرح شد؛

کاهش سن آرایش در جوانان

روزنامه ولایت قزوین به مدیر مسئولی سیدعبدالعظیم موسوی در تازه ترین شماره خود به قلم وحید حاج سعیدی به موضوع کاهش سن آرایش در جوانان پرداخته است.
معاون وزیر ورزش:

جوانان در 8 سال دولت قبل به درون خانه و قهوه خانه هدایت شدند

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: تمامی ساختارهای قدرتمند اجتماعی در 8 سال دولت های نهم و دهم ویران شد و جوانان به جای حضور در اجتماع به درون خانه ها و قهوه خانه ها هدایت شدند.
نوجوان وپیدایش هویت؛

دوره نوجوانی زمان شکل گیری شخصیت است

دوره نوجوانی پرفرازو نشیب ترین دوره رشد هر انسان است که با تحولات فراوانی در زمینه های زیست شناختی، روان شناختی و اجتماعی همراه می باشد.
پایتخت جوانان جهان اسلام در نیمه راه؛

سند جامع شیراز اعلام نشد

در حالی که بیش از ۴ ماه از آغاز رویداد «شیراز پایتخت جوانان جهان اسلام» می گذرد، هنوز شاهد اقدامی در خور با این موضوع مهم در حوزه جوانان نیستیم.
اینفوگرافیک؛

هفت کلک ،برای بيدار شدن در صبح زود

اگر دوست دارید صبح زود از خواب بیدارشوید بهتر است مطلب زیر را بخوانید شاید انگیزه بیشتری برای بیدار شدن و بیرون آمدن از رختخواب به شما بدهد.
وزیر ورزش جوانان:

۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار به بخش جوانان کشور اختصاص یافت

وزیر ورزش و جوانان از اختصاص ۴۰۰ میلیاردتومان اعتبار به حوزه جوانان کشور در سال جاری خبر داد.
به‏ بهانه روز جوان‏؛

جوانان در کانون بهره کشی و بی توجهی

در بیشتر نهادها جوان و جوانی جایگاهی ندارد و تنها از نیروی جوانی به عنوان ابزار استفاده می شود که نتیجه آن آسیب جدی به جوانان کشور و از دست رفتن این ظرفیت بزرگ توسعه است.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس :

احیای سازمان ملی جوانان در راستای دغدغه های اجتماعی فرهنگی و اقتصادی جوانان است

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه تبدیل معاونت جوانان به سازمان ملی جوانان در راستای دغدقه های فرهنگی اجتماعی و اقتصادی جوانان است گفت: مشکلات و هدف اصلی جوانان ذیل یک معاونت در یک وزارتخانه قابل حل نیست.
به مناسبت روز جوان؛

از "کارناوالیزم" تا مشارکت سیاسی

امروزه در میان جوانان «سیاست زندگی روزمره» بر «سیاست رهایی‌بخش» غلبه یافته است این روزها که در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری هستیم، فرصتی است که به مناسبت روز جوان بحث «جوانان و مشارکت سیاسی» را مورد تدقیق قرار دهیم تا ببینیم از دید جامعه‌شناسان حوزه جوان، مطالبه سیاسی جوان امروز چیست؟
به مناسبت روز جهانی بازی‌های رومیزی؛

بازگشت پرشکوه بازی‌های رومیزی

از سال ۲۰۱۳ دهم اردیبهشت هر سال به نام روز جهانی بازی‌های رومیزی نام گرفته است، مراسم ویژه‌ی این روز برای دومین سال پیاپی در ایران برگزار شد و دو هزار علاقه‌مند را پای میز بازی نشاند.
مهارت برقراری ارتباط با نوجوانان؛

چگونه با رفتار‌های متغیر نوجوان خود برخورد کنیم

مهارت برقراری ارتباط با نوجوانان چگونه با رفتار‌های متغیر نوجوان خود برخورد کنیم؟ مدام بحث می‌کند و پرخاشگر شده است.
قوانین طلایی برای ثروتمند شدن؛

چگونه در جوانی ثروتمند شویم؟

بدست آوردن ثروت و پولدارشدن کار آسانی نیست، اما می‌توانید با یاد گرفتن چگونگی بدست آوردن درآمد این آرزوی خود را محقق کرده و حتی در سنین جوانی به فردی پولدار تبدیل شوید.
جوان و انتخابات؛

۱۰ وظیفه مهم جوان‌ در انتخابات

بیانات امام خامنه‌ای در خصوص ۱۰ وظیفه مهم جوان مومن انقلابی در انتخابات
پوستر؛

کارگران بی کارند

در حال حاضر در مملکت مشکلات عمده‌ای داریم، بحث معیشت و بیکاری دردهایی است که باید برای درمان آن اقدامی کنیم.
نرخ بیکاری ۲۶ درصدی در جمعیت جوان؛

۵۷ درصد بیکاران در گروه سنی ۱۵ تا ۲۹ سال قراردارند

آمار وضعیت نیروی کار نشان می‌دهد ۵۷ درصد بیکاران در گروه سنی ۱۵ تا ۲۹ سال قراردارند که بالغ بر یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر را شامل می شوند.
چگونه رنگ کفش های خودتا را تغییر دهید؛

آموزش تصویری رنگ آمیزی تخت میانی کفش

به دنبال یک آموزش کوتاه و کارآمد برای نوسازی تخت میانی کفشتان هستید؟ پس به جای درستی آمده اید. در این مقاله به شما نحوه رنگ آمیزی تخت میانی کفش را آموزش می دهیم تا ظاهری نو به کفشتان بدهید.
یک متخصص پوست و مو ؛

علت سفیدی مو در جوانی

یک متخصص پوست و مو به جزئیات و علت سفیدی مو در جوانی پرداخت.
صفحه  از ۹
نظرات و گلایه ها