مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان:

افزایش مشارکت اجتماعی جوانان آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به لزوم افزایش مشارکت اجتماعی جوانان در جامعه گفت: مشارکت اجتماعی با آسیب‌های اجتماعی نسبت عکس دارد و اگر این تعاملات توسعه پیدا کند، آسیب‌های اجتماعی کمتر می‌شود.
مدیرکل مشارکت‌های وزارت ورزش و جوانان تشریح کرد؛

چالش‌های سمن‌های جوانان با سازمان ثبت شرکت‌ها

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به موانع موجود برای فعالیت‌های سمن‌ها گفت: سازمان ثبت شرکت‌ها به سمن‌های جوانان، شماره شناسه ملی ویژه اشخاص حقوقی را نمی‌دهد و همین امر موجب شده است که سمن‌ها نتوانند هیچ اقدام مالی انجام دهند چرا که در غیراینصورت متهم به پول‌شویی می‌شوند.
معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده؛

جوانان شاه کلید اصلی توسعه صلح و عدالتخواهی هستند

معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده اعتقاد دارد که در جهان کنونی و با توجه به سهم جوانان از جمعیت جهان و خصوصا جهان اسلام، جوانان شاه کلید اصلی توسعه و عدالتخواهی محسوب می‌شوند که باید به‌خوبی از این ظرفیت بهره برد.
شایع ترین نوع اعتیاد در جهان؛

اعتیاد به تلفن همراه موجب مرگ زودرس می شود‎

اعتیاد یادآور چه تصویری برای شما است؟ آیا با شنیدن این کلمه به یاد افرادی که سال هاست وابسته به نوعی ماده مخدر هستند؟ تا به حال انواع و اقسام جدید اعتیاد فکر کرده اید؟ آیا می دانید هر یک از ما ممکن است جزء یکی از همین معتادین مدرن دسته بندی شود؟
از مقایسه خود با دیگران برای رشدمان استفاده کنیم نه سرخوردگی؛

دچار وسواس مقایسه شده اید؟

یکی از بهترین راه‌ها برای اینکه نسبت به خودتان احساس بسیار بدی پیدا کنید این است که خودتان را با دیگران مقایسه کنید این کاری است که بیشتر افراد می‌کنند؛ ارزیابی موقعیت شغلی، مالی و خانوادگی یا وضعیت ظاهری و میزان زیبایی خود را با دیگران مقایسه می‌کنند و معمولا به این نتیجه می‌رسند که پایین‌تر از بقیه هستند‎.
کاهش احساس رضایت شما از زندگی با این افکار؛

چگونه احساس بدبختی کنیم!

اگر از درون افسرده و غمگین باشید، یا اگر از درون ناتوان باشید، هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد. اگر افکارتان، هیجان‌ها و رفتارتان را در مسیر درست هدایت نکنید، احتمالاً جهان شما هم وضعیت بدتری پیدا خواهد کرد. قصد دارم روش‌های مختلفی به شما پیشنهاد دهم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید خودتان را بدبخت کنید.
به هوش باش!

خانم وآقای مذهبی مواظب باش!

خانم چادری...! آقایی با دیدن عکست که اتفاقا توشم باحجابی، میگه خدا حفظت کنه، میگه چادر بهت میاد...!
روابط خارج از قانون؛

عوامل گسترش دوستی بین دختران و پسران

متاسفانه امروزه شاهد روابط خارج از قانون و شرع مقدس، بین برخی از دختران و پسران هستیم که این گناه بزرگ را با کلمه‌ای شیطانی به نام دوستی توجیه می‌کنند، حتی برخی آن را یک نیاز تلقی می ‌کنند، و… چه عواملی باعث رونق گرفتن این گناه بزرگ و خانمان سوز شده است؟
رازهای جذب و متقاعد کردن دیگران؛

۱۵ راز افرادی که متقاعد کردن دیگران را خوب بلدند

اینکه یاد بگیریم دیگران را چگونه متقاعد کنیم، خیلی‌ جاها به کارمان می‌آید. یک وقت لازم است رئیس‌تان را با زبان متقاعد کنید که روی فلان پروژه سرمایه‌گذاری کند، گاهی هم پیش می‌آید که با زبان خوش از یک بچه مهدکودکی بخواهید قبل از خواب مسواک بزند یا کسی که قصد خودکشی دارد را از لب سکوی مترو به عقب فرابخوانید. اگر بدانید چطور این زبان را در کام خود بچرخانید که حرف‌هایتان متقاعد‌کننده باشد، خرتان از پل خواهد گذشت. پس بی‌معطلی با ما باشید با ۱۵ راز افرادی که متقاعد کردن دیگران را خوب بلدند.
جوانی جرم است؟

از جوانی و جوانان نترسیم و مدام در حال کنترل‌شان نباشیم

معاون اول رئیس‌جمهوری با صدای صلوات، پشت تریبون رفت و میکروفن را صاف کرد: «از جوانی و جوانان نترسیم و مدام در حال کنترل‌شان نباشیم؛ متاسفانه هنوز عده‌ای جوانی را با جرم یکی می‌دانند، باید گفت که جوانی جرم نیست، بلکه فرصت استثنایی است.» اسحاق جهانگیری یکی از سخنران‌های نخستين کنگره ملی مدیریت امور جوانان بود. کنگره‌ای که از سوی وزارت ورزش و جوانان با حضور معاون ریاست‌جمهوری در امور زنان و خانواده، تعدادی از استانداران، نمایندگان مجلس و نمایندگان جوانان برپا شد.
خوشبختی خریدنی نیست؛

نه کاري که شما را از معمولي بودن نجات مي‌دهد

با رعايت يکسري نکات مهم مي‌توان به خوشبختي و رضايت از زندگي دست يافت. در اين مطلب موانع دستيابي به اين هدف معرفي مي‌شوند.
سی و هفتمین جلسه شورای عالی جوانان برگزار شد؛

در شورای عالی جوانان چه گذشت؟

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، مصوبات جلسه شورای عالی جوانان درباره ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌ها در حوزه جوانان، بهره‌گیری دستگاه‌های دولتی از ظرفیت‌های جوانان برای انجام فعالیت‌های خود و ارائه گزارش بانک مرکزی در زمینه پرداخت وام ازدواج را تشریح کرد.
با تصویب نمایندگان صورت گرفت؛

تعیین منابع درآمدی جدید برای دولت در زمینه ازدواج و اشتغال جوانان

نمایندگان مجلس شورای اسلامی منابع درآمدی جدیدی برای دولت در زمینه ازدواج و اشتغال جوانان در نظر گرفتند.
راه‌اندازی خانه جوان در 10 شهر بزرگ؛

"خانه‌ جوانان" کجاست؟

مهمترین عامل پیشرفت در هر کشوری نیروی انسانی به ویژه قشر جوانان هستند بر این اساس لازم است مسئولان، جوان محوری در کشور را مورد توجه قرار دهند.
وزیر ورزش و جوانان در مشهد مقدس؛

حل مشکلات جوانان‌ در حوزه اشتغال و ازدواج نیازمند تلاش همه

وزیر ورزش و جوانان گفت: حل مشکلات جوانان به ویژه در حوزه اشتغال و ازدواج نیازمند تلاش همه جانبه است.
چگونه گناهمون رو ترک کنیم؟؛

راه های ساده برای ترک گناه

از همه شما دوستان عزیز می خوام از امروز که میلاد آقا امام حسین (ع) هست تا میلاد آقا امام زمان(عج)، گناه های خودمون رو کنار بگذاریم...
سرمايه گذاری بر روی نسل آتیه ساز کشور :

سهم جوانان از بودجه 96 چقدر است؟

دولت باید با توجه به ادغام دو وزارتخانه ورزش و جوانان و همچنین برای افزایش راندمان این وزارتخانه، بودجه‌ای متناسب با این حوزه‌ مهم مد نظر قرار دهد.
با موافقت اعضای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه صورت گرفت؛

اعمال محدودیت دسترسی به بازی «کلش آف کلنز»

اعضای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با اعمال محدودیت برای دسترسی به بازی «کلش آف کلنز» موافقت کردند.
بزمی ویرانگر با ره‌آورد اعتیاد و انحراف اخلاقی؛

بررسی عواقب شوم مهمانی‌های غربی در ایران!

پارتی های شبانه از نمونه ناهنجاری هایی است که هر از چند گاهی اخباری مبنی بر دستگیری تعدادی از جوانان یا برخی افراد مشهور، بازیگر و یا فوتبالیست های مطرح در لابه لای سطور رسانه ها مشاهده می شود، معضلی ویرانگر که تبعات مخرب آن در ذیل این گزارش مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
فواید داشتن ریش برای سلامتی:

ریشی که ده روز رشد کرده، حداکثر جذابیت را دارد فواید داشتن ریش برای سلامتی

این ماه در کشورهای خارجی “نوامبر بدون اصلاح” نامگذاری شده و هدف از آن جلب توجه مردم به سرطانهایی است که مردان به آن مبتلا می‌شوند.
صفحه  از ۶
نظرات و گلایه ها