سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
عضو هیات رییسه فراکسیون ورزش:

لایحه احیای سازمان ملی جوانان از اقبال زیادی برخوردار است

عضو هیات رییسه فراکسیون ورزش گفت: من فکر می کنم بین سه وزارت‌خانه‌ای که برای تفکیک از سوی مجلس به دولت معرفی شده است، وزارت ورزش و جوانان از اقبال بیشتری برخوردار باشد.
نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی:

احیای سازمان ملی جوانان ضروری است

نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه «زمانی که آقای تندگویان به همدان آمدند پیرامون موضوع جوانان با ایشان جلسه داشتیم» گفت: به ایشان گفتیم برنامه احیای سازمان ملی جوانان را آغاز کنیم ما هم در مجلس حمایت می‌کنیم. جوانان سرمایه ملی مان هستند و این حوزه سازمان و وزارتخانه مستقل می خواهد. ما قریب به 20 میلیون جوان داریم که باید مورد توجه قرار گیرند.
کمالی پور؛

لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان ابهام دارد/ بررسی تا پایان سال جاری تمام خواهد شد

عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه ابهامات لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان قبل از بررسی باید رفع شود، گفت: بررسی لایحه حمایت ازکودکان تا پایان سال جاری تمام خواهد شد.
دو ذهن بزرگ‌ با دیدگاه های متفاوت:

الهام‌بخش‌ترین جملات بیل گیتس و استیو جابز

دو ذهن بزرگ‌ با دیدگاه های متفاوت و روش های مختلف در مدیریت؛ بزرگترین و تأثیر‌گذار ترین شخصیت های یک قرن گذشته در صنعت و تکنولوژی. این دو شخصیت به همان اندازه که با هم رقابت داشتند، از هم آموختند، به یکدیگر الهام داده اند و همچنین چیز‌های زیادی برای درس دادن به ما دارند.
دانستنی های مفید؛

۶ روش برای از بین بردن بوی ناخوشایند زیر بغل

بوی بدن طبیعی است اما گاهی شدت بوی ناشی از عرق در زیر بغل بسیار ناخوشایند و آزار دهنده است. گاهی حتی شست‌و‌شوی روزانه بدن، استفاده از خوشبوکننده‌ها نیز راه حل این مشکل نیست.
عضو هیات رییسه فراکسیون جوانان؛

فراکسیون جوانان پیگیر احیای سازمان ملی جوانان است/ جوانان باید یک نهاد مستقل داشته باشند

عضو هیات رییسه فراکسیون جوانان گفت: فراکسیون جوانان مجلس سعی دارد سازمان ملی جوانان برای پیگیری مطالبات این قشر مهم از جامعه احیا شود تا جوانان بتوانند در قالب یک برنامه‌ریزی مجزا نهادی را برای مطالبه‌گری داشته باشند.
اولین قدم برای موفقیت، ترک عادت های بد و اشتباه در زندگی است؛

۱۷ عادت بد که مانع رسیدن به موفقیت است

منظور از موفقیت بیشتر این نیست که بیشتر و سخت تر کار کنید، بلکه به این معنی است که هوشمندانه تر و با برنامه ریزی بهتر کارهای خود را به انجام برسانید.
رییس فراکسیون جوانان:

شورای مشاوران جوانان به زودی تشکیل خواهد شد

رییس فراکسیون جوانان گفت: به زودی شورای مشاورین جوانان فراکسیون شکل خواهد گرفت و این شورا شامل جوانان خارج از مجلس در تهران و شهرستان‌ها است.
تراشیدن سر جوانان موبلند؛

عاقبت تراشیدن سر جوانان برای 2 رئیس شهربانی

دو سپهبد در پی هم ریاست شهربانی کل کشور را بر عهده داشتند که هر دو به خاطر تراشیدن سر جوانانی موبلند گرفتار خشم مردم شدند و همین تراشیدن سر جوانان، دو رئیس شهربانی را از اریکه قدرت به زیر کشید.
سلطانی‌فر:

وزارت ورزش در موضوع انتزاع حوزه جوانان تابع نظر مجلس است

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه برخی معتقدند با احیای سازمان ملی؛ جوانان در شرایط بهتری قرار می‌گیرند، تصریح کرد: اگر اراده و نظر مجلس به انتزاع باشد، آن را به سرعت اجرایی خواهیم کرد.
در گفت‌وگو با تقی آزاد ارمکی و منوچهر محمدی مطرح شد؛

دلیل مهاجرت جوانان «خاوری»‌ها هستند، نه فیلم‌های سینما

مهاجرت یکی از فوری‌ترین مسائلی است که جمهوری اسلامی باید به آن بپردازد. باید ببینیم چه اتفاقی افتاده است که این جمعیت مهم و به درد بخور اینقدر میل رفتن دارد و به هزاران راه متوسل می‌شود.
یک تحقیق انگلیسی:

متولدین هر ماه چه كاره می شوند؟!

محققان انگلیسی در یك تحقیق آماری كاملاً جدی اما عجیب نشان دادند كه افراد متولد هر ماه در آینده چه مشاغلی را انتخاب خواهند كرد.
جهانگیری در نخستین همایش جوانان، توسعه و تعالی:

بدنه مدیریتی کشور باید اصلاح شود

معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه بدنه مدیریتی کشور باید اصلاح شود، گفت: رئیس‌جمهور به وعده‌های انتخاباتی خود متعهد است.
روند رو به رشد زندگی مجردی؛

30 درصد جوانان شش کلانشهر «زندگی مجردی» دارند

دانشیار علوم سیاسی دانشگاه تهران با استناد بر آمارهای سال گذشته گفت: 30 درصد از جوانان شش کلانشهر تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز و اهواز زندگی مجردی دارند؛ این در حالیست که خانواده رکن اصلی، سازنده فرد و شخصیت و هویت کل جامعه به شمار می‌رود.
معاون اول رئیس جمهور ؛

نمی‌توان مطالبات مردم را سرکوب کرد/جامعه جوان نوگرایی را به کشور تحمیل می‌کند

معاون اول رئیس جمهور با تأکید بر تأخیر مجلس در رسیدگی به لایحه مربوط به سازمان ملی جوانان گفت:‌ اگر تشکیل این سازمان به هر دلیل تصویب نشد یا با تأخیر مواجه شد، رئیس‌جمهوری مشاور جوان انتخاب و امور را سازماندهی می‌کند و حتی اگر لازم باشد من شورای جوانان در ریاست جمهوری تشکیل می‌دهم.
موسوی در همایش جوانان و توسعه و تعالی ایران:

آقای جهانگیری، فریاد سکوت جوانان باشید

نماینده مردم تهران گفت: امروز برخی دوستان به اسم حمایت از جوانان به گونه‌ای دیگر رفتار می‌کنند. به اسم جوان‌گرایی اتفاقات دیگری می‌افتد و می‌خواهیم این روند ساختارمند باشد برای همین هم پیشنهاد می‌کنیم هر شش ماه یکبار در هیات دولت جلسه‌ای به بحث جوانان تخصیص داده شود.
اشرف بروجردی:

باور عمیق امام به جوانان، باید در مدیران ارشد نظام هم وجود داشته باشد

رئیس کتابخانه ملی گفت: امام باور عمیقی به جوانان داشت و این باور باید در مدیران ارشد نظام وجود داشته باشد و اگر غیر از این باشد، ما نمی‌توانیم از ظرفیت‌های خود استفاده کنیم.
دکتر سلطانی فر‎:

برای کیفی سازی خدمت سربازی، وزارت ورزش و جوانان با ستاد نیروهای مسلح همکاری کامل دارد‎

وزیر ورزش و جوانان در جلسه ای که به همین منظور در ستاد کل نیروهای مسلح با حضور سرلشکر باقری برگزار شد، گفت : ‏مطابق نظر رهبر معظم انقلاب و فرمانده ی کل قوا، این وزارتخانه آمادگی کامل برای همکاری در جهت مهارت آموزی سربازان ‏وظیفه در امور فنی ورزش، نظیر مربیگری و داوری را دارد‎
خواندنیها؛

10چیز که مانع 10 چیز دیگر است!

گاهی اوقات مهم ترین مانع دستیابی ما به خواسته هایمان دقیقا جلوی چشمانمان است اما به آن بی توجهیم . شاید هم چون همیشه جلوی چشممان است نمی بینیمش. اگر از زاویه جدید نگاه کنیم به قول معروف یک شبه می توانیم ره صد ساله برویم.
اتاق بازرگانی تهران:

اتاق جوانان تاسیس می‌شود

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، اتاق جوانان استان تهران را تاسیس می‌کند.
صفحه  از ۱۰
نظرات و گلایه ها