سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
نماینده مردم هرمزگان در مجلس:

آقای استاندار در مقابل مردم مسئولیم

نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت: اقای استاندار در برابر مردم مسئولیم و نه پوپولیسیم و نه از قهرمان بازی خوشمان می اید اما باید همه برای حقوق مردم تلاش کنیم و حقشان را بگیریم.
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان:

برچسب اصالت برای تمام فرآورده های خوراکی وارداتی الزامی است

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان تاکید کرد: برچسب سلامت و اصالت سازمان غذا و دارو برای تمام فرآورده های خوراکی و آشامیدنی وارداتی الزامی است.
درخواست مدیرعامل منطقه آزاد کیش از امام جمعه؛

تسامح و تساهل کنیم تا گردشگر بیاید

مدیرعامل منطقه آزاد کیش خواستار تساهل و تسامح در این منطقه برای جذب گردشگر به این جزیره شد و گفت: از امام جمعه کیش، روحانیون و همه مسئولان و فعالان عرصه های مختلف درخواست می کنم در این مسیر به ما کمک کنند.
استاندار هرمزگان:

آموزش و پرورش بعد از خانواده مهمترین نهاد اجتماعی است

استاندار هرمزگان گفت: آموزش و پرورش بعد از خانواده مهمترین نهاد اجتماعی است و امروزه در کشورهای توسعه یافته بیشترین توجه و نظام برنامه ریزی معطوف به آموزش و پرورش است.
حقوق نویسندگان هرمزگانی؟؟

مرکز هرمزگان شناسی باید در دست فرهنگ شناسان باشد

استاد ادبیات و مولف هرمزگانی با اشاره به اینکه حقوق نویسندگان استان رعایت نمی شود ؛ افزود:هرمزگان نیز باید مانند سایر استان های کشور مرکز هرمزگان شناسی فعال داشته باشد و به دور از سیاست و در دست فرهنگ دوستان و فرهنگ شناسان باشد.
امام جمعه اهل سنت بندرعباس:

اقدامات عربستان منطقه را دچار بحران کرده است

امام جمعه اهل سنت بندرعباس ضمن محکوم کردن اجرای حکم اعدام شیخ باقر النمر گفت: این اقدام نادرست و تنش زای حکومت عربستان منطقه را دچار بحران کرده است.
فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران؛

ایران در 65 روز اول جنگ تمام توان دریایی عراق را نابود کرد

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت : امروز امنیت مرزها در فواصل 3هزار کیلومتری پیگیری می‌شود و هرگونه تعرض به منافع ایران در هر نقطه‌ای از آب‌های آزاد با پاسخ محکم و سخت نیروی دریایی کشورمان روبرو خواهد شد.
گفتگو با پروفسور پرویز کردوانی؛

هرمزگان بزرگ‌ترین نعمت کشور

به قول خودش روستايي بيش نبود. اما روستايي که دنيا به وجودش افتخار مي کند! ساده زيستي اش سرمشق ترين است؛ تن پوشِ به رنگ روشنش اگر چه کهنه بود اما انديشه اش خيلي نو، نگاهش استراتژيک و بينشش بسيار انساني بود.
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظري ندارم
كم
متوسط
زياد
نظرات و گلایه ها