سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
محمدعلی دادور؛

توجه به سرمایه اجتماعی در بندرعباس

همبستگی، همدلی و انسجام بزرگ‌ترین سرمایه‌ اجتماعی هر کشوری محسوب می‌شود و در جمهوری اسلامی ایران، همگان به دنبال تقویت این سرمایه هستند. با این حال بنا بر تحقیقات صورت گرفته از سوی مجلس شورای اسلامی، در سال‌های اخیر فاصله طبقاتی افزایش یافته و با کاهش سرمایه اجتماعی نیز مواجه هستیم.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان:

میزان شیوع ایدز در هرمزگان دو برابر میانگین کشوری است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان گفت: میزان شیوع ایدز در هرمزگان دو برابر میانگین کشوری است.
مدیرکل حفاظت محیط‌زیست هرمزگان:

مرگ عروس‌های دریایی در ساحل سورو بندرعباس طبیعی است

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست هرمزگان گفت: براساس نمونه‌برداری‌های انجام‌شده مرگ عروس‌های دریایی در ساحل سورو بندرعباس عامل بیماری‌زا نبوده است.
دادستان بندرلنگه:

بد‌اخلاقی و کاهش صبر، علت اصلی اختلافات و دعواهای خانوادگی است

دادستان عموم و انقلاب شهرستان بندرلنگه گفت: بد‌اخلاقی، کاهش صبر و تحمل و به فراموشی سپردن متانت و آرامش دلیل افزایش طلاق‌های امروزی و دعواهای خانوادگی است .
شهر فروشگاه‌های وانت‌باری؛

وقتی شهرداری درآمدزایی می‌کند

سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری بندرعباس که با صدور مجوز فروش میوه از طریق وانت‌بار به‌دنبال درآمدزایی است علی‌رغم بوجود آوردن ترافیک در مجاری ورودی و پرتردد شهر، بازاریان و کسبه این صنف را نیز با تهدید جدی روبه‌رو ساخته است.
گزارشی از فرصت های سرمایه گذاری؛

قطر فرصتی برای احیای اقتصاد هرمزگان/ اتاق اقتصادی استان خواب است

بازار قطر که فرصتی برای احیای اقتصاد بیمار هرمزگان بود به دلیل بی تدبیری و فرصت سوزی مسئولان استانی در رقابت با استان های فارس، خوزستان، بوشهر و اصفهان از دست رفت.
حسین داوودی :

آزمایش فرد مشکوک به تب کریمه کنگو در بندرعباس منفی بود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اذعان به اینکه چندی پیش خبری مبنی بر فوت یکی از بستگان قصاب فوت شده بر اثر تب کریمه در شهرستان بندرعباس کنگو اعلام شد، گفت: پس از بررسی‌ ها و اعلام نتیجه آزمایش‌ها مشخص شد فوت این فرد هیچ ‌گونه ارتباطی به تب کریمه کنگو نداشته و بر اثر ناراحتی‌های قلبی و کبدی بوده است.
وضعیت کشتارگاه بندرعباس؛

ماجرای چند گِرَم گوشت گَرم!

این روزها "تب کریمه کنگو" عبارتی است که نقل محافل و رسانه‌ها شده، عبارتی سه‌کلمه‌ای که موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم کرده است و هرمزگان در کنار استان‌های، سیستان و بلوچستان، اصفهان و کرمانشاه از استان‌هایی بود که از هجوم آن در امان نماند.
امام جمعه بندرعباس:

نماز جمعه جای دعوا نیست

امام جمعه بندرعباس گفت: نماز جمعه جای دعوا نیست و من اگر در حوزه‌ای کاری از دستم بر بیاید مضایقه نمی‌کنم و اصلا اگر من مدافع حقوق کارگران نبودم چطور می‌توانستم در این جایگاه نماینده ولی‌فقیه باشم.
تراریخته ها و دکتر فرهادی؛

شیوه اثرگذاری تراریخته ها بر سلامت؟

دکتر منصور فرهادی: مواد غذایی ترا ریخته یا دستکاری ژنتیکی شده به محصولاتی گفته می شود که از انتقال یک یا چند ژن بین دو نوع موجود زنده مختلف به وجود آیند.
کم آبی و تغييرهويت شهري:

بحران بی آبی زنگ خطری برای تغییر هویت تاریخی هزار ساله میناب

كارشناس ارشد مديريت محيط زيست در میناب گفت: بحران بی آبی زنگ خطری برای تغییر هویت تاريخي هزار ساله میناب بشمار می رود.
توسعه دریا محور:

ارزیابی ظرفیت های اقتصادی کشور

منصور آرامی عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در یادداشتی به بررسی و ارزیابی ظرفیت های اقتصادی کشورمان در زمینه توسعه دریا محور پرداخته است.

راه حل برون رفت از رکود اقتصادی

دست یابی به اهداف رشد و توسعه اقتصادی در هر کشوری مستلزم تشکیل سرمایه جهت تأمین منابع مالی برای طرح‌های اقتصادی و توسعه ای می باشد.
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظري ندارم
كم
متوسط
زياد
نظرات و گلایه ها