پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
برگزیده ها
فدراسیون کشتی امریکا بابت اتفاقات روی داده عذرخواهی کرد
رییس فدراسیون کشتی گفت: فدراسیون کشتی آمریکا صبح امروز با ارسال ایمیلی بابت اتفاقات روی داده از کشورمان عذرخواهی و اظهار تاثر کرده است.
آب پاکی وزارت ورزش روی دست زنان بوکسور: به رشته‌های مجوزدار بروید!
معاون بانوان وزیر ورزش و جوانان گفت: راه اندازی بوکس بانوان صرفا مربوط به تصمیم وزارت ورزش یا درخواست خود فدراسیون نیست و باید مجوز‌های خاص‌تری اخذ شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ثمره دخالت‌های بی جای وزارت ورزش دولت قبل در امور فدراسیون‌ها و درگیری در جلسه اخیر سجادی
بار‌ها به سازمان بازرسی در حال استراحت در خصوص مداخلات نابجا، غیر قانونی و جهت دار وزارت ورزش در امور فدراسیون‌ها با تاکید بر مسئله انتخابات، برخی از قرارداد‌ها و مواردی همانند در دولت قبل هشدار داده بودیم (همانند تخلفات شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی). در خصوص مداخلات و تخلفات بعضی از قرارداد‌های بازیکنان گفته بودیم و غیره. اما کسی نشنید یا بصرفه برای شنیدن نبود (بماند خاطرات مبل فروشی که خود مدیر مربوطه از همه ما بهتر می‌داند که داستان چیست). این مداخلات در کنار وعده‌های نابجا و ناکارآمدی معاونت‌ها (خصوصا معاونت قهرمانی و مدیریت مسئله دار مهدی علی نژاد و سوابق قابل نقدش در قبل از انتصاب)، کار دست وزارت فعلی ورزش داده است. بنظر می‌رسد که حضور فولادگر بدلیل اختلاف سلیقه با خیلی از افراد، تشدید کننده این داستان‌ها شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
وزارت ورزش: حق پخش ۹۹ پرداخت نشده است!
به تازگی سازمان صداوسیما مدعی شد که درآمد‌های تبلیغاتی ناشی از پخش مسابقات ورزشی در سال ۹۹ به صورت کامل به حساب خزانه‌داری کل کشور واریز شده است؛ ادعایی که توسط یکی از مسئولان وزارت ورزش رد شد. همچنین دیوان محاسبات کشور در گزارش تفریغ بودجه سال ۹۹ کل اعلام کرد که سازمان صداوسیما مبلغی از درآمد‌های تبلیغاتی ناشی از پخش مسابقات ورزشی را به حساب خزانه داری کل کشور واریز نکرده است
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تشدید محدودیت بانوان در سوارکاری
هم‌اکنون نوعی از محدودیت‌های جدید از‌جمله تفکیک جنسیتی بی‌سابقه که حتی در سال‌های ابتدایی انقلاب و دهه ۶۰ هم نظیر نداشته، در فضای ورزش سوارکاری در چند ماه اخیر پس از روی کار آمدن دولت سیزدهم آغاز شده و در حال تشدید است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
کمیته ملی المپیک آمار دروغ داده است
رئیس فدراسیون کشتی درباره اینکه کمیته ملی المپیک اعلام کرده است تیم اول به بازی‌های آسیایی می‌رود، عنوان کرد: هنوز هیچ توافقی نکردیم و منتظریم تیم جدید المپیک بیاید. کمیته برای ما تصمیم نمی‌گیرد همان‌قدر که پول می‌دهند مدال هم بخواهند، ما با مربیان و کشتی‌گیران دراین‌باره تصمیم می‌گیریم.
ردِ پای شومِ نزدیکان سلطانی‌فر در بدهی جدید باشگاه پرسپولیس
مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در حالی که به عقد قرارداد‌های پرحاشیه و مسئله‌دار معروف شده، در عدم تعهد به رشته‌های پایه هم تبحر بسیاری داشت.
برای والیبال دو تیم ملی مجزا با دو کادر فنی تشکیل دهیم
پیشکسوت والیبال گفت: برای والیبال باید دو تیم تشکیل بدهیم با دو کادر فنی که این مسئله بسیار مهم و اثرگذار است و حالا این که چه تیمی در کدام رویداد شرکت کند بستگی به سیاست فدراسیون دارد.
سود ۱۰۰۰ هزار میلیاردی زنوزی از برگرداندن تراکتورسازی به دولت!
با دستور وزیر صمت قرار شده شرکت ملی مس ایران، ۵۰۰ میلیارد تومان بابت خرید تیم تراکتور یه زنوزی مطلق مالک تیم بدهد و همچنین بدهی ۵۰۰ میلیاردی داخلی و خارجی این باشگاه را هم پرداخت کند. این یعنی بدهی‌هایی را هم که بر عهده مالک بود، بر دوش بیت‌المال افتاد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
AFC مجوز بازگشت پرسپولیس و استقلال به آسیا را صادر کرد
درحالیکه همه تقریبا از بازگشت دو تیم مطرح پایتخت به لیگ قهرمانان آسیا قطع امید کردند، خبری به دستمان رسید که قطعا جامعه فوتبال و به خصوص هواداران پرسپولیس و استقلال را بسیار خوشحال خواهد کرد. شنیده‌ها حاکی از آن است که کنفدراسیون فوتبال آسیا مجوز بازگشت سرخابی‌ها به آسیا را صادر کرده است.
حواشی گرین کارت علیرضا دبیر در آستانه سفر کشتی به آمریکا
روزنامه فاکس‌نیوز با انتشار گزارشی به صحبت‌های علیرضا دبیر، پرداخت که در آن رئیس فدراسیون کشتی ایران در مصاحبه‌ای شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهد و خواستار اقدامات عملی در این باره شد.
به رفع تعلیق جودو ایران خوشبین هستیم
دبیر فدراسیون جودو با اشاره به تلاش‌ها برای رفع تعلیق جودو ایران، گفت: آخرین تلاش ما دوم آذرماه در دادگاه عالی ورزش بود که تیم حقوقی ما خیلی خوب دفاع کرد و خیلی خوشبین هستیم تا نتیجه‌ای که حق جودو ایران است، به دست بیاید.
دنبال چه هستید وقتی شکایتی نکرده‌اید؟
سازمان لیگ می‌گوید اگر قرار باشد به‌صرف درخواست هر تیمی مدارک تیم دیگری برای او ارسال شود که سنگ‌روی‌سنگ بند نمی‌شود. آن‌ها یا اعتراض دارند یا ندارند. اگر ندارند که هیچ، اگر هم دارند باید ظرف موعد مقرر اعتراض و شکایت می‌کردند؛ آن‌گاه رکن قضایی موضوع را بررسی و ضمن توضیح و بررسی مستندات، انشای رای می‌کرد. این بدان معناست که اصل بر صحت است و در قوانین جزایی و قانون اساسی ما اصل بر برائت افراد دارد.
انتقاد از رییس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای؛
آقای مصطفوی! مگر نگفتید نام باشگاه گل گهر سیرجان اشتباه اعلام شده است؟
چندی پیش بود که داریوش مصطفوی با قطعیت و لحنی خنده‌دار اعلام کرد کنفدراسیون فوتبال آسیا در اعلام نام باشگاه گل‌گهر در رابطه با صدور مجوز حرفه‌ای دچار اشتباه شده، اما با گذشت زمان ثابت شده رییس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال، اشتباه کرده است.
آقای صدری با حرف‌های سخیف هواداران پرسپولیس را فریب ندهید!
عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای گفت: امیدوارم مردم بهفمند درون این باشگاه‌ها چه خبر است و برخی‌ها با چه افکاری این باشگاه‌ها را اداره می‌کنند. امیدوارم هر چه زودتر اتفاقات خوبی برای بعضی از این باشگاه‌ها بیفتد و آن‌هایی که اهل کار هستند به این باشگاه‌ها بیایند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
واکنش فدراسیون تنیس به ماجرای حضور پسر وزیر سابق در کلاس مربیگری
فدراسیون تنیس نسبت به حضور پر حرف وحدیث پسر مسعود سلطانی‌فر وزیر پیشین ورزش و جوانان در کلاس مربیگری درجه دو واکنش نشان داد.
مربی تیم نونهالان پرسپولیس:
هدف اول‌مان بازیکن‌سازی است
حسن خان‌محمدی شرایط تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس را مثبت ارزیابی کرد و گفت: با وجود تمام مشکلات و موانع این تیم می‌تواند برای ششمین بار متوالی قهرمان لیگ برتر شود.
تنها کوهنوردانی که مجوز دارند امکان حضور در ارتفاعات کوهستانی را خواهند داشت
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج گفت: با هماهنگی مدیریت بحران فرمانداری و فدراسیون کوهنوردی بزودی تنها کوهنوردانی که دارای مجوز از فدراسیون باشند امکان حضور در ارتفاعات کوهستانی را خواهند داشت.
آرزوی فوتبالی سرپرست کنونی هیات فوتبال استان کرمان
محسن سلاجقه، سرپرست کنونی هیات فوتبال استان کرمان از شهریورماه سال ۹۹ در این سمت مشغول به کار است و با وجود اینکه طبق قانون اداره شدن یک نهاد با سرپرست دچار محدودیت زمانی است، ولی حدود ۱۶ ماه است که سرپرست هیات فوتبال استان کرمان هنوز مشغول به فعالیت است و هنوز اقدامی برای معرفی رئیس جدید این هیات انجام نشده است. از سوی دیگر سلاجقه چند پیش در گفتگویی صراحتاً اعلام کرده آرزوی فوتبالی او لیگ برتری شدن مس کرمان است.
آقایان بنز گرفتند تا رای بیاورند
حسین مقامی در خصوص بازنشستگی علی مرادی ریاست فدراسیون وزنه برداری اظهار کرد: اتفاقی که برای وزنه برداری رقم خورد اتفاق بسیار مبارکی بود. ما همیشه می‌گفتیم سابقه او بیشتر از ۳۵ سال است و این بازنشستگی بین سال‌های ۹۸ تا ۹۹ باید انجام می‌شد، اما با وقت کشی‌ها یک سال به تعویق افتاد.
آرای کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال؛
محکوم شدن پرسپولیس در پرونده شکایت مهدی رسول پناه
شکایت مهدی رسول پناه از باشگاه پرسپولیس تهران به دلیل مطالبه ۲۴ میلیارد ریالی به همراه خسارت تاخیر تادیه، کمیته وضعیت بازیکنان درخصوص بخشی از خواسته شاکی به مبلغ بیست و دو میلیارد و یکصد و شصت میلیون ریال که درباره آن ادعای قرض دادن به باشگاه را داشته است، قرار عدم استماع دعوا صادر کرد. باشگاه پرسپولیس به پرداخت مبلغ ۶۲۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت هزینه دادرسی محکوم شد.
حسینی از تخصص و ضمانت اجرایی لازم برای تحول بوکس برخوردار است
نشست مشترک پیشکسوت هنر‌های رزمی، کارآفرین و فعال اقتصادی، کاندیدای ریاست فدراسیون بوکس و رییس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن ساواته ایران برگزار شد.
اظهار نظر نماینده مجلس درباره ورود بانوان به ورزشگاه‌ها
نماینده مرند در مجلس شورای اسلامی گفت: ما می‌توانیم جایگاه ویژه بانوان در تمام ورزشگاه‌ها داشته باشیم و بستر‌ها را برای آیندگان فراهم کنیم.
توضیح وزارت ورزش درباره نحوه فعالیت زنان در رشته پرورش اندام
معاون توسعه ورزش بانوان گفت: با توجه به عدم وجود مجوز‌های قطعی و نهایی، مقرر شد که فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، بصورت موقت فعالیت‌های بانوان را متوقف کند تا پس از بررسی‌های تخصصی، رشته‌های مصوب را بصورت قانونی ابلاغ و در مورد رشته‌هایی هم که بصورت غیرقانونی و زیر زمینی، سلامت بانوان کشورمان را در معرض خطر قرار می‌دهد، اقدام قانونی توسط مراجع ذیصلاح صورت پذیرد.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
رضایت شما از عملکرد وزیر ورزش(مسعود سلطانی فر) در مدیریت وزارت ورزش به چه میزان است؟
هیچ
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ ها
نکته ها و گاف ها
پرطرفدارترین