پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
pic
پرده برداری فرشاد پیوس از فساد در فوتبال ایران هرکسی حرفی بزند می‌گویند مدرک بیاور + کسی قصد جریمه دو میلیارد تومانی ایشان مثل ویسی را ندارد؟
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید فساد در فوتبال ایران سال‌هاست که وجود دارد و هرکسی حرفی بزند می‌گویند مدرک بیاور! نهادهای نظارتی باید زودتر ورود می‌کردند. خیلی از تیم‌ها دوست دارند تیمشان به نتیجه برسد و به همین خاطر هر کاری انجام می‌دهند و هزینه‌های هنگفتی انجام می‌دهند. سال‌هاست فوتبال پاک در ایران وجود ندارد. همه چیز زد و بند شده است. برخی با مدیران ارتباط می‌گیرند و برخی هم با بازیکن در ارتباط هستند تا نتیجه بگیرند. برخی ایجنت‌ها هستند با بازیکنان خود صحبت می‌کنند و مثلا می‌گویند مقابل فلان تیم بازی نکنید، من شما را فصل بعد به فلان تیم می‌برم. از این موارد در فوتبال ما زیاد وجود دارد اما کسی این موارد را افشا نمی‌کند. الان هم که یک موضوع مرتبط با فوتبال مطرح شده به نظر من با خاطیان آن باید با اشد مجازات برخورد شود. هر کسی سکه داده و بازیکن حریف را خریده باید مجازات شود.
️جزئیات جدید پرونده فساد در فدراسیون فوتبال + آقای تاج، مطمئن هستید که نهاد خاص تنها یک بار به شما هشدار فساد در فدراسیون را داده است؟
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال مدعی شده که نهادی خاص تنها یک بار به او درخصوص رشوه بعضی از کارکنان فدراسیون (مربوط به سال ۱۴۰۰) هشدار داده است. اولا از ایشان می‌پرسیم که آیا مطمئن هستید که فقط یک بار آنهم مربوط به رشوه کارکنان در سال ۱۴۰۰ به شما اخظار و هشدار داده شده است؟ توصیه می‌کنیم که شفاف صحبت کنید و سکوت را کنار بگذارید، چون احتمالا و به زودی، مسائلی جدید رو می‌شود که انکار یا سکوت شما می‌تواند هزینه‌های بالایی داشته باشد. تاج مدعی است که، ️چون موضوع پرونده فساد «رشوه» بود، برای پیگیری به دادگستری ارجاع داده شد. ️ فعلا به این نتیجه رسیدیم که افراد متهم را تعلیق کنیم و اگر فساد آن‌ها ثابت شود، بدون چشم‌پوشی از کلیه فعالیت‌های فوتبالی محروم‌شان می‌کنیم. ️بهتر است جزئیات پرونده را مقامات قضایی اعلام کنند، ولی این ۳ نفری که در حوزه فوتبال بودند و یک نفر هم رسانه‌ای، هر کدام به دریافت ۲۵ سکه متهم شده‌اند. عجب آقای تاج، عجب؟! برای اینکه حمل بر تخریب، قصاص قبل از جنایت یا برخورد سلیقه‌ای نشود، تا دو هفته آینده صبر می‌کنیم تا صلاحدید دوستان چه باشد. سربسته عرض شد.
بانک شهر دوباره به پرسپولیس وام داد + با یک شرکت سهامی عام متعهد به حقوق سهامدار مواجه هستیم یا بانکی مبتنی بر سلیقه؟
حاشیه ها، شائبه‌ها و اخبار پشت و روی صحنه شنیده شده از بانک شهر متاسفانه در چند وقت اخیر کم نیست. اخباری که گویا بدلیل ارتباطات فامیلی بعضی‌ها با بعضی‌ها، سبب انفعال و کم کاری دستگاه‌های نظارتی و امنیتی کشور را فراهم کرده و از وزارت اقتصاد و بانک مرکزی گرفته تا سازمان بازرسی، کسی ورود موثری به موضوعات مورد بحث بانک شهر نمی‌کند. یا ما کم اطلاع از برخی رسیدگی‌ها هستیم یا شاید لازم باشد از ایفای وظیفه نظارتی و بازرسی نهاد‌های موظف به اجرای امورات تخصصی ناامید شده و موضوع را بشکل شکوائیه از بازرسی دفتر مقام معظم رهبری پیگیری کنیم. فعلا که تنها سکوت می‌بینیم و سکوت. از ابربدهکاران می‌پرسیم جوابی نمی‌آید. از حاشیه‌های قرارداد چین می‌پرسیم، پاسخی دریافت نمی‌کنیم. از انتصابات خاص می‌پرسیم، توضیحی ارایه نمی‌شود. از وام به برخی مدیران شهرداری می‌پرسیم، سکوت است و سکوت. از وام دادن‌های مجدد به برخی تیم‌های فوتبالی سوال می‌کنیم که احتمالا این موضوع هم با سکوت مواجه خواهد شد. جناب قاضی القضات، احتمالا ریاست محترم سازمان بازرسی تحت امر قوه قضائیه، هنوز آقای خدائیان هستند؟ چرا حرکتی یا توضیحی از جانب ایشان دیده و شنیده نمی‌شود؟ جناب خاندوزی، وزارت اقتصاد معاونت امور بانکی و بیمه دارد یا خیر؟ جناب آقای دکتر فرزین، شما هنوز رئیس کل بانک مرکزی هستید یا خیر؟ جناب آقای قالیباف، مجلس کمیسیون اقتصادی دارد یا خیر؟
سالار عقیلی در فدراسیون گلف پست گرفت! + قطار انتصابات غیرتخصصی و تعارفی ، به فدراسیون ها رسید ، این ایستگاه فدراسیون گلف
روابط عمومی فدراسیون گلف نوشت: سالار عقیلی، از مفاخر موسیقی و هنر آواز کشور با قبول دعوت از سوی مهرداد جمشیدی، دبیرکل فدراسیون و سرپرست انجمن وودبال طی حکمی از سوی حمید عزیزی رئیس فدراسیون و عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک بعنوان عضو هیئت رئیسه انجمن وودبال منصوب شد. سوال اینجاست که چرا باید سالار عقیلی این سمت را عهده دار شود؟ توصیه داریم، خودمان را با توجیهاتی مثل استفاده از چهره هنرمندان برای افزایش گرایش شهروندان به وودبال ، سرگرم نکنیم.
هلدینگ خلیج‌فارس زیر تیغ اعتراض کم توجهی به فوتبال بوشهر و حمایت چند هزار میلیاردی از استقلال
بوشهر که قطب فوتبال ایران در دهه ۵۰ و ۶۰ محسوب می‌شد و در سال‌های اخیر هم ستاره‌های بزرگی، چون مهدی طارمی و مهدی قائدی و محمد محبی و حسین ماهینی و... را به جهان فوتبال معرفی کرده است، اکنون در بدترین شرایط فوتبالی خود قرار داشته و وضعیت تیم‌های فوتبال مطرح استان، روزبه روز بدترمی‌شوند. حمایت چند هزار میلیارد تومانی هلدینگ خلیج‌فارس از استقلال تهران و خرید ۸۵درصد سهام این باشگاه، موجی از ناامیدی را بین باشگاه‌های بوشهری وورزشکاران و علاقه‌مندان وهواداران ورزش فوتبال در این استان فوتبال‌خیز ایجاد کرده و باعث شده تعدادی از فعالان ورزشی و همچنین مسئولان استان بوشهر خواستار قطع همکاری هلدینگ خلیج‌فارس با استقلال تهران و حمایت از تیم‌های استان شوند.
جریمه دو میلیارد تومانی ویسی برای خفه کردن صداهای منتقد یا اجرای قانون؟ + اگر کیومرث هاشمی عرضه ورود و سامان دهی به سمت عدالت ندارد ، ورود  قانونی- رسانه ای می کنیم
شائبه وجود فساد در فوتبال کشور با مصدایقی نظیر ناداوری، پورسانت روی نقل و انتقالات، جادوگری و بهره گیری از علوم غریبه، شرط بندی نتایج بازی‌ها، خرید‌های فوتبالی و ... موضوع امروز و دیروز نیست. نشانگان تقویت کننده وجود این فساد (مثل دارایی برخی از آقایان که در صورت نیاز درباره آن‌ها حاضر به افشاگری هم هستیم. انهم با دست پر و محکمه پسند) در کنار غیرشفاف بودن میدان نیرو، دامن زننده به این شائبه هاست. حال یک مربی (ویسی) با رویکردی انتقادی، حرف‌های ساخت شکنانه درست یا نادرستی را بیان کرده است. در این بین، معنای جریمه دو ملیاردی او چه معنی دارد و تناسب جرم با مجازات در کجای این قاعده تعریف شده است؟ اگر منظور، جریمه گرایی با رویکرد خفه کردن بازیکنان و مربیان و فعالان حوزه فوتبال است، صراحتا و با شدت تمام به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و شخص آقای تاج هشدار می‌دهیم که رفتارتان را با قید فوریت اصلاح کنید، چرا که در گام بعدی خودتان قربانی همین رفتار خواهید شد (باور ندارید امتحان کنید. به حرف‌های حمایتی چند عزیز بنوعی همکار پشت پرده مرتبط به بچه‌های بالا و پائین هم دلخوش نباشید). از طرفی هم روی سخن ما با شخص کیومرث هاشمی وزیر محترم ورزش و امور جوانان است. اگر عرضه ورود و ساماندهی بر قاعده عدالت را نداری، خودمان ورود قانونی- رسانه‌ای کنیم؟ آقای کیومرث خان، این یک توصیه نیست و یک انتخاب برای شماست.
چند ابهام در انتخابات پیش رو فدراسیون ژیمناستیک در ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ بر اساس اختلاف بین دو اساسنامه مصوب
انتخابات فدراسیون ژیمناستیک قرار است با اساسنامه ارسالی به فدراسیون جهانی برگزار شود، اما با این وجود باز هم ابهاماتی وجود دارد. موضوع مهم در انتخابات این فدراسیون استفاده از اساسنامه‌ای است که در سال ۱۳۹۶ به تصویب فدراسیون جهانی رسیده است. در اساسنامه ترجمه شده توسط فدراسیون ژیمناستیک که ممهور به مهر مترجم رسمی قوه قضاییه است تفاوت‌هایی با اساسنامه مصوب فدراسیون‌های آماتوری ورزش کشور که به تصویت هیات دولت رسیده است، مشاهده می‌شود. جدا از تفاوت‌هایی که در این دو اساسنامه وجود دارد شنیده شده تاکنون حتی برای انتخابات پیش رو طبق اساسنامه اختصاصی فدراسیون ژیمناستیک عمل نشده است. به طور مثال طبق بند ۵ ماده ۱۶ این اساسنامه، تنها رؤسای هیأت‌های استانی حق رأی در مجمع فدراسیون را دارند، اما برای ۷ سرپرست هیأت استانی که همگی به تازگی توسط مسئول و سرپرست فعلی فدراسیون منصوب شده‌اند دعوتنامه حضور در مجمع ارسال شده است.
ادعای بازسازی ورزشگاه آزادی با اعتبار بیش از هزار میلیارد تومان و غیرشفاف بودن اقدامات و اولویت ها + قرار بر تامین منافع چه کسانی است؟
سال گذشته بود که اعلام شد سکوی غربی ورزشگاه فوتبال آزادی دچار مشکل ریزش بوده و استفاده از آن مخاطره برانگیز است. ادعا شد که اگر بازسازی ورزشگاه فوتبال آزادی آغاز نگرددف تا دو سال دیگرف غیرقابل استفاده خواهد بود. ادعا شد که سه محور غربی، شرقی و پشت دروازه ها نیاز به بازسازی دارد و همچنین زمین چمن باید بازسازی کلی گردد و .... . اما هیچ فردی هیچ طرح مصوبی برای بازسازی را بشکل رسمی به افکار عمومی ارایه نکرد. طرحی که در آن وضعیت حجم و اولویت و نوع اقدامات بازسازی مشخص بوده و هزینه ها شفاف شده باشند. گویا بشکلی چشمی صحبت از هزینه کرد یک تا ۱/۳ همت شده است. حق بدهیم که شائبه لقمه چرب با این حجم ابهام، شائبه نادرستی نبوده و جای گلایه وجود ندارد. از سازمان بازرسی کل کشور، وزیر محترم ورزش و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درخواست می گردد، برای ممانعت از پیگیری های حقوقی اتی یا مطالبه گری های پر سر و صدا ، اقدام به شفاف سازی کامل این پروزه ( شما فعلا بخوانید نون دونی) کنند.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تکمیل پروژه ورزشگاه آزادی در انتظار تامین بودجه است + چرا کسی درباره بودجه تعمیر و بازسازی ورزشگاه آزادی ،حاضر به شفاف سازی نیست؟ سکوت تا به کی، داداشی های دو لپی؟
کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان بعد از گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استان‌ها، به خبرنگاران در خصوص وضعیت ۳۰۰۰ اماکن ورزشی و پروژه‌های نیمه کاره ۵ تا ۹۰ درصدی گفت که برای تکمیل پروژه بهینه‌سازی ورزشگاه آزادی، منتظر تامین بودجه هستیم. پایگاه تحلیلی خبری شعار سال، بار‌ها و بار‌ها در خصوص لزوم شفاف سازی بودجه بازسازی ورزشگاه آزادی درخواست توضیح از شخص وزیر (و وزرای سابق) و شرکت تجهییز و نگهداری، کرده است و دائما با سکوت معنادار روبرو شده است. به نظر شما کدام یک از دوستان ما جزو داداشی‌های دولپی هستند؟ به دوستان در چند نوبت گفتیم که گله قناری که می‌بینید، چغوک‌های (گنجشک های) رنگ شده توسط ما در فصل پیش بودند. اما گویا دوستان اهمیتی به موضوع نداده و تصور می‌کنند که با قناری طرف هستند. سلام به پیمانکاران عزیز بازسازی ورزشگاه آزادی. سلام بر رابطین محترم نهاد‌های مرتبطه با پیمانکاران. سلام بر همون چیزی‌هایی که خودشان می‌دانند و ما فکر می‌کنیم. حتما باید گند خیلی چیز‌ها در بیاد تا لب به توضیح باز کنید؟ سربسته عرض شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
برای نجات پرسپولیس و استقلال کمک می‌کنیم + تو مدیریت کن بودی، تعاون و تامین اجتماعی این وضعیت رو نباید می داشت ؟
از دوره سلطانی فر که بحث واگذاری و خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس مطرح بود، گفتیم که کسی این دو تا تیم را گردن نخواهد گرفت. در دوره رئیس سازمان خصوصی سازی قبلی، گفتیم که سهام این دو تیم را مردم نمی‌خرند. الان هم می‌گوییم که کلا به بخش خصوصی واگذار کنید و بخش دولتی نباید تیم داری کند. حتی ممانعت قانونی در این خصوص هم وجود دارد. این وضعیت، سید صولت مرتضوی، ادعای کمک کردن دارد؟ بنده خدا در جریان نیست که چند وقت پیش، تامین اجتماعی قصد حراج دفتر یکی از این تیم‌ها را داشت. به سید صولت هم مشفقانه عرض می‌کنیم، بیل زن هستی، باغچه وزارت خودت را بیل بزن و وضع معاونت امور تعاون و تامین اجتماعی، پا در هواست. خودت هم بهتر از ما می‌دانی از چه چیزی صحبت می‌کنیم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
معاون وزیر پیشین ارشاد: اسامی کسانی که با هر عنوانی به قطر رفته‌اند را منتشر کنید + هزینه‌ آن‌ها از بیت‌المال صورت گرفته؛ افکار عمومی حق دارد از آن مطلع باشد
حسین انتظامی معاون وزیر پیشین ارشاد در توئیتی نوشت: «فدراسیون فوتبال اسامی همه کسانی را که به عنوان همراه، خبرنگار، دادزن یا هر عنوان دیگر به قطر اعزام شده بودند به تفکیک هزینه اعلام کند. این هزینه‌ها از محل منابع عمومی (و در نگاه اعتقادی: بیت‌المال) صورت گرفته و افکار عمومی حق دارد از آن مطلع باشد.»
بازگرداندن پاداش ۲۰ هزار دلاری هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برای پیروزی تیم‌ملی مقابل ولز +اسامی اعضای نامشخص؟
۵ عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال پاداش ۲۰ هزار دلاری مربوط به پیروزی مقابل ولز در جام جهانی ۲۰۲۲ را بازگرداندند. با این حال تکلیف پاداش‌های دریافتی مهدی محمد نبی، طهمورث حیدری، احسان اصولی، محمدرضا ساکت و خداداد افشاریان مشخص نیست که آیا آن‌ها پاداش ۲۰ هزار دلاری را بازگردانده‌اند یا خیر؟
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ملیکا محمدی ؛ آموزش فوتبال در آمریکا ، مرگ در ایران + علت فوت ، بی احتیاطی راننده و واژگونی خودروی تیبا
حادثه واژگونی خودروی تیبا در ورودی بم، دوراهی باغچمک باعث مصدومیت سه نفر و فوت یک نفر از بازیکنان تیم ملی فوتبال زنان یعنی ملیکا محمدی شد (متولد ۹ فروردین ۱۳۷۹ در شیراز، بزرگ شده ایران و آمریکا و فوت در ۲۳ سالگی با حضور شش ساله در تیم ملی فوتبال بانوان). ایمان فرزین، قائم مقام باشگاه فوتبال خاتون بم می‌گوید که این بازیکنان شام جایی دعوت بودند و شب در حال بازگشت به هتل محل اقامت خود در مسیری که ۱۰ دقیقه بیشتر نبوده گویا راننده خوابش می‌برد و خودرو چپ می‌کند. خودشان رانندگی نمی‌کردند و ماشین می‌گیرند تا به هتل برگردند که بعد از چپ کردن ماشین، متاسفانه ملیکا فوت می‌نماید. سوال اینجاست که این خودروی داخلی، چقدر در مرگ هم وطن‌های ما دخیل است؟ تا کی باید جورکش مشتی اسما خودرو ساز و رسما تولید کنندگان ارابه‌های مرگ باشیم. تا کی باید بنالیم و صدایمان بجایی نرسد؟ تا کی به اسم تولید ملی خودرو آنهم در حدی مزخرف، از منابع ملی برای کم خاصیت‌ها، هزینه کنیم؟ نعیم مفلحی رئیس پلیس‌راه بم - زاهدان نیز، درباره علت این حادثه گفته بود، عدم توجه به جلو، خستگی و خواب‌آلودگی راننده و همچنین تخطی از سرعت مطمئنه علت واژگونی خودرو بوده است. این مسیر مسکونی و از نقاط حادثه‌خیز بوده که در حال احداث یک میدان به‌صورت بیضی‌شکل در این نقطه هستیم.
نظرات منتشره: ۵ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
واکنش وزیر ورزش به ابطال مجوز خودرو فوتبالیست‌ها و حاشیه های داستان جعل امضا در استقلال
کیومرث هاشمی وزیر ورزش در حاشیه اختتامیه دوره تکمیلی تربیت مربی فرهنگ و اخلاق ورزش کشور بیان داشت که در گذشته هیات وزیران مصوبه واردات خودرو توسط فوتبالیست‌ها را مصوب کرد. بعد از چند سال این مصوبه در آستانه‌ جام ملت ها باطل شد و نگرانی‌هایی ایجاد کرد. به رئیس دیوان عدالت اداری گفتم درمورد لغو مجوز واردات خودرو برای بازیکنان تیم ملی، ملاحظاتی داشته باشند. وی درخصوص اتهام جعل امضا توسط باشگاه استقلال بیان داشت که نتایج بررسی درباره اتهام جعل امضاء در باشگاه استقلال به مردم اطلاع‌رسانی می‌شود.
پروژه فروارد و ورودی ۲.۷۹ میلیارد دلاری برای کنفدراسیون‌ها و فدراسیون‌های فوتبال:
اعلام جزئیات پروژه فروارد فیفا و سهم ۱۰ میلیون دلاری ایران + توضیحات مهدی تاج
فیفا در آخرین گزارش خود از پروژه فروارد، هزینه‌های انجام شده در این پروژه در حد فاصل سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۲ را اعلام کرده است. در این سال‌ها دو فاز از این پروژه انجام شده که مجموعا ۲.۷۹ میلیارد دلار آمریکا سرمایه‌گذاری در آن صورت گرفته. از این مبلغ ۲۰ درصد به کنفدراسیون‌ها و ۸۰ درصد به فدراسیون‌ها (۲۱۱ فدراسیون) تخصیص داده شده که شامل ۱۶۰۰ پروژه بوده است.طبق این گزارش، سهم ایران تاکنون ۹.۹ میلیون دلار بوده که ۵.۵ میلیون دلار مربوط به هزینه‌های عملیاتی، ۴.۳ میلیون دلار به پروژه‌ها و ۰.۱ میلیون دلار به تجهیزات است.مهدی تاج، درباره پروژه فروارد عنوان کرده بود که تا ابتدای مهر ۴ میلیون دلار از پول این پروژه به حساب فدراسیون فوتبال واریز شده است.
کشف نامه جعلی باشگاه استقلال به فیفا با جعل امضا دبیرکل فدراسیون در سربرگ تخصصی فدراسیون! + گمانه زنی ها و توضیحات
دبیرکل فدراسیون فوتبال طی نامه‌ای به حراست مدعی شده که باشگاه استقلال بدون مجوز از سربرگ و امضای وی سواستفاده نموده و وارد مکاتبات جعلی با فدراسیون جهانی فوتبال شده است.هنوز مشخص نیست که این جعل امضا، با هدف ارسال چه پیامی به فدراسیون جهانی فوتبال بوده و قطعا خطیر باید در این خصوص توضیحات کاملی را در کمیته اخلاق، حراست وزارت ورزش و نهادهای امنیتی ارایه دهد.برخی از منابع هم با ارایه توضیحاتی، این کار را صرفا نوعی بی قاعدگی و اشتباه توصیف نموده و مدعی هستند که با صحبت های بعمل امده با ممبینی، موضوع حل و فصل شده است.
عزل مدیر ورزشی به خاطر بی حجابی ورزشکاران نونهال + روسری نپوشیدن کودکان پیش دبستانی را پیراهن عثمان کردند
رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه که در روز بیست و سوم اسفندماه ۱۴۰۱ با صدور حُکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شده بود، دوازدهم آذرماه ۱۴۰۲ در یک بازه زمانی کمتر از ۱۰ ماهه و در سکوت خبری به یکباره عزل و سرپرست این اداره منصوب شد.
حذف پرسپولیس از آسیا با باخت ۲-۱ در مقابل الدحیل قطر در ورزشگاه آزادی
پرسپولیس از ساعت ۱۹:۳۰ امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف الدحیل رفت و در نهایت با نتیجه ۲-۱ شکست خورد، شکست تلخی که باعث شد پرسپولیس مقابل دیدگان هوادارانش حذف شود. نکته اینکه پرسپولیس می‌توانست با برتری در این مسابقه به مرحله حذفی برسد، ولی در شبی که ورزشگاه آزادی جای سوزن انداختن نداشت، پرسپولیس شکست تلخی خورد تا در همان مرحله گروهی حذف شود. شکست در این مسابقه و حذف از آسیا با اعتراض شدید هواداران پرسپولیس همراه شده است. شهاب زاهدی در دقیقه ۷ دروازه الدحیل را گشود، اما گلزنی محمد مونتاری در دقیقه ۹ سبب شد بازی مجدداً با تساوی دنبال شود. بهترین فرصت برای زدن گل برتری، در دقیقه ۷۸ با پنالتی پرسپولیس همراه بود که گولسیانی نتوانست توپ را تبدیل به گل کند. با توجه به نتایج بدست آمده، هر ۴نماینده عربستان الهلال، النصر، الاتحاد والفیحا به مرحله‌ی بعدی صعود کردند.
پنجاه و دومین مجمع: از زمین ۱۰۰۰ میلیاردی و خلاء مرکز حکمیت و داوری در ورزش تا تقسیم‌بندی عملکرد رشته‌ها در بازی‌های آسیایی
پنجاه و دومین مجمع عمومی عادی کمیته ملی المپیک بدون شرکت وزیر (کیومرث هاشمی) در حالی برگزار شد که مصوبات و بحث زیادی در جریان آن مطرح گردیده است. از زمین ۱۰۰۰ میلیاردی و خلاء مرکز حکمیت و داوری در ورزش تا تقسیم‌بندی عملکرد رشته‌ها در بازی‌های آسیایی. مناف هاشمی، دبیرکل کمیته ملی المپیک از راه اندازی مجدد شرکت بازرگانی ذیل کمیته گفت. شرکتی که بدلیل برخی حاشیه‌ها منحل شده بود. براساس اعلام دبیرکل کمیته ملی المپیک عملکرد رشته‌ها در بازی‌های آسیایی هانگژو در چهار گروه تقسیم‌بندی شد و، چون هیچ رشته‌ای در گروه عالی قرار نگرفت. خیلی خوب (کشتی، والیبال، صخره نوردی، شطرنج، ووشو، کوراش و ژیمناستیک)، خوب (دوومیدانی، کاراته، اسکیت، تنیس روی میز و دوچرخه‌سواری)، متوسط (تکواندو، وزنه‌برداری، کبدی، شمشیربازی و قایقرانی) و انتظار نتیجه بهتر (تیروکمان، بوکس، سوارکاری، تیراندازی، بسکتبال، بدمینتون، جودو، جوجیستو، فوتبال، تنیس، شنا و شیرجه، هندبال) بودند.
هنجارشکنی و لات بازی در رویداد ورزشی مرتبط با فدراسیون فوتبال با مدیریت مهدی تاج؟
چاقوکشی در لیگ امیدهای فوتبال! + منتظر نوع برخورد فدراسیون فوتبال با این پلشت بازی ها هستیم
خبر خیلی خلاصه و شدیدا درد آور است. چاقوکشی در لیگ امیدهای فوتبال! در بازی امیدهای گل‌گهر و فجرسپاسی که در سیرجان برگزار شد یک نفر در دقایق پایانی بازی وارد زمین شد و ۲ نفر از عوامل تیم فجر را با چاقو زخمی کرد و درنهایت هم توسط پلیس دستگیر شد. فدراسیون فوتبال در واکنش به این ماجرا اعلام کرده تا صدور رای تخلفات این بازی، تمام بازی‌های خانگی گل‌گهر باید بی‌تماشاگر برگزار شود. می دانیم که افراد دارای سبک و سیاق رفتاری خاص ، همدیگر را جذب می کنند. قبل از قضاوت هم منتظر می مانیم تا ببینیم فدراسیون تحت مدیریت مهدی تاج، چه برخوردی با ماجرا خواهد نمود.
قهرمانی نماینده ایران(تیم مس شهر بابک) در جام باشگاه‌های والیبال نشسته جهان +فیلم
در فینال رقابت‌های جام باشگاه های والیبال نشسته جهان ، تیم مس شهر بابک که به نمایندگی از ایران در رقابت‌ها شرکت کرده بود، به مصاف تیم مصر رفت و موفق شد میزبان خود را ۳ بر صفر شکست داده و عنوان قهرمانی را کسب کند. شاگردان هادی رضایی در این دیدار با نتایج ۲۵-۲۱، ۲۵-۱۹ و ۲۵-۱۷ به برتری رسیدند و بر سکوی قهرمانی قرار گرفتند.
بررسی دقیق مخاطرات طبیعی منطقه‌ برای ساخت مجموعه ورزشی جدید پیش‌بینی شده + سازمان بازرسی این ادعا را برای آینده ذخیره کند
بعد از اراده دولت محترم سیزدهم مبنی بر ساخت مجموعه ورزشی بزرگ بین المللی برای تهران در نزدیکی حرم امام خمینی (ره)، کارشناسان صراحتا بر مخاطرات زمین‌شناختی این تصمیم و خطای تاریخی و اثرات جبران‌ناپذیر آن با توجه به وجود دو گسل و فرونشست های جنوب تهران، هشدار دادند. اما واکنش شرکت توسعه بنوبه خود جالب بوده و مدعی شده است که تمامی موارد پیش بینی شده اند. خوشحال می شویم این اظهار نظر شرکت توسعه زیرساخت درست بوده باشد. اما در عین حال از سازمان بازرسی کل کشور درخواست می کنیم که بشکل پیش نگر این ادعا را مورد توجه داشته باشد،چرا که در صورت وقوع هرگونه مشکل( البته خدای ناکرده)، مدیران وقت الزاما باید به نهادهای قضایی معرفی شوند.
حسن یزدانی، زارع و میرزازاده کارمند بانک شدند
مراسم اعلام استخدام رسمی حسن یزدانی، چهره شاخص کشتی ایران به همراه امیرحسین زارع و امین میرزازاده، دو طلایی کشتی ایران در رقابت‌های جهانی صربستان در بانک ملی با حضور مدیرعامل این بانک و علیرضا دبیر، رییس فدراسیون کشتی در محل فدراسیون کشتی برگزار شد.ابوالفضل نجارزاده مدیرعامل این بانک گفت: علاقمند هستیم در راستای وظایف اجتماعی مان از کشتی پایه حمایت جدی داشته باشیم و با این تفاهم نامه بتوانیم حمایت متمرکزی را از همه رده‌های کشتی کشور داشته باشیم.
فروش آیفون ۱۵ قاچاق توسط اسپانسر یک باشگاه مشهور فوتبال پایتخت
بررسی برخی ویدئو‌های وایرال شده در فضای مجازی نشان میدهد اسپانسر جدید باشگاه فوتبال تهرانی در هفته‌های گذشته اقدام به عرضه سری‌های ممنوعه از برند آیفون ۱۵ کرده و حتی از ابزار‌های مختلف تبلیغاتی از جمله دعوت از برخی سلبریتی‌ها نیز برای توسعه این اقدام استفاده کرده است.کلیپ های به ظاهر اطلاع رسان و هشدار دهنده ای هم در این خصوص منتشر شده که جای دارد باشگاه یا اسپانسر محترم در خصوص صحت یا عدم صحت آن به افکار عمومی ، پاسخگو باشد.
یادداشت و دیدگاه ها
چاره سربازی فوتبالیست‌ها چیست؟
اعطای سهمیه محدود مساوی به همه تیم‌های لیگ برتر؛
حقایق قابل فهم از فرسودگی ورزشگاه آزادی
فرسودگی ورزشگاه آزادی نمادی از فرسودگی تدریجی زیرساخت‌ها در کشور؛
اجازه فعالیت به حاشیه سازها ندهید، علی کریمی خائن نیست
زبانش تند است، اما مرد وطن است و متعهد؛
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
علت فساد در فوتبال ایران، پیامدها و راهکارهای پاکسازی آن چیست؟
گفت‌وگویی با اهالی فوتبال، کارشناسان و مدیران:
در افتتاحیه هجدهمین دوره جام ملت های آسیا چه گذشت؟ + خلاصه برنامه ها و حاشیه ها
افتتاحیه جام ملت‌ها در قطر حول داستان های کلیله و دمنه:
پرونده بررسی وضعیت ۱۴ فدراسیون بدون رئیس! در سال ۱۴۰۲
اهمال و قصور مسلم در وزارت ورزش و جوانان»؛
میزبانی متفاوت ورزشگاه نقش جهان اصفهان با حضور بانوان هوادار + فیلم
اتفاق حضور زنان در ورزشگاه برای بازی که برگزار نشد؛
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
رضایت شما از عملکرد وزیر ورزش(مسعود سلطانی فر) در مدیریت وزارت ورزش به چه میزان است؟
هیچ
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ ها
نکته ها و گاف ها