پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
pic
آقای وزیر، بجای دستور برای رسیدگی به چمن آزادی، هزینه بازسازی آزادی را اعلام کنید + اگر داوطلبانه اقدام نکنید، قانونا وادارتان می‌کنیم
هزینه‌های بازسازی ورزشگاه آزادی شائبه‌های زیادی را در اذهان عمومی ایجاد کرده است. از آقای کیومرث هاشمی بعنوان وزیر محترم وزارت ورزش و امور جوانان درخواست می‌کنیم که اقدام به شفاف سازی و اعلام عمومی هزینه‌ها بشکل تفضیلی کنند. در صورت کم توجهی بشکل قانون ورود نموده و سپس درخواست رسمی حضور از سازمان بازرسی خواهیم نمود. انتخاب با جناب وزیر.
توجیه گری و آدرس نادرست درستکار، سرمربی محترم تیم ملی کشتی آزاد، به مردم؟!
دلایل فنی و تاکتیکی شکست‌های پیاپی و دومینو وار کشتی گیران در جای خود قابل بررسی و موشکافی است، اما نکته عجیب پس از پایان مسابقات، توجیه‌های پژمان درستکار سرمربی تیم ملی و سخنانی بود که او بیان کرد. درستکار در بخشی از صحبت‌های خود با اشاره به عملکرد خوب آزادکاران، کسب ۴ مدال را نتیجه‌ای مناسب دانست و گفت: «کشتی ما در بهترین زمان‌های خودش هم ۴ تا ۵ مدال و گرفته در سالی که قهرمان جهان شدیم هم ۵ مدال گرفتیم». این سخن عجیب را درستکار در حالی بیان کرد که به جز فرافکنی نمی‌توان برداشت دیگری از آن داشت.
زمین خدا کم آمد، روی عرشه ناو مکران رویداد ورزشی برگزار می‌شود؟
در بعضی مواقع خاص و عموما با رویکرد تقویت دیپلماسی نظامی (به رخ کشیدن غیر تهدید آمیز توانمندی‌ها به سایر کشورها) یا امید افزایی و تقویت اعتماد به نفس و عزت نفس عمومی (مصرف درون سرزمینی)، اقدام به رخ نمود از تجهییزات نظامی و یا رویداد تراشی برای حضور عمومی در کنار این تجهییزات می‌کنند. اما خبر می‌رسد که فلانی از ناو مکران بازدید داشته و گفته،‌ها این چقدر بزرگه و پس بهتره یک رویداد ورزشی دریا محور روی عرشه این ناو برگزار کنیم؟ به این هم اکتفا نکرده و فرمایشات مقام معظم رهبری رو چاشی کارش کرده و به اقتصاد دریا محور هم اشاره کرده و ادامه ماجرا. سربسته می‌گیم بسه.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مردم درگیر وام خرد ۵۰-۱۰۰ تومانی و وام سهل الوصول ۶۱میلیارد تومانی به تیم پرسپولیس با رضایت آقای مدیرعامل محترم بانک خاص + به زودی افشاگری از لایه های مدیریتی و عملکردی ان بانک می کنیم
بانک مرکزی از دریافت وام ۶۱ میلیارد تومانی باشگاه پرسپولیس از یک بانک در سه ماهه اول سال جاری خبر داده است که البته مشخص نیست این وام در چه مواردی توسط این باشگاه هزینه شده است.
بدهی حدود یک همتی باشگاه استقلال + هر کجای دنیا بود، از وزیر تا مدیرعامل و هیات مدیره باید دادگاه و پاسگاه بودند
باشگاه استقلال در شرایطی وارد این فصل از مسابقات فوتبال لیگ برتر شده که بدهی‌های انباشته زیادی دارد؛ ارقامی که عجیب و بعضاً باورنکردنی است. منتقدین می‌گویند که هر کجای دنیا بود، از وزیر گرفته تا مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، باید دادگاه و پاسگاه می‌بودند. اما گویا اینجا ایران است و سازمان بازرسی، بازرسی وزارت ورزش و بازرسی ریاست جمهوری، تمایلی به ورود به این مسئله ندارند؟! خجالت نمی‌کشید سایت گزارش رشوه راه اندازی می‌کنید و از کنار مسئله‌ای به این مهمی راحت می‌گذرید؟ منتظر دریافت توضیحات و توجیهات هستیم.
تکرار داستان آزارگری جنسی کودکان توسط مربی فوتبال  + فدراسیون فوتبال چه نقشی دارد ،مترسک بی غیرت یا ناظر فعال؟
آزارگری جنسی در حوزه ورزش کشور، متاسفانه در حال تشدید است و بجای نگاه تخصصی پیشگیرانه به موضوع ، شاهد تداوم نگاه کیفرگرایانه و تنبیه فرد مجرم هستیم. خبر آزار هولناک ۹ پسر نوجوان از سوی مربی فوتبال در تهران و تهیه فیلم سیاه از رابطه اجباری پسرها با یکدیگر در ادامه متن آورده شده است. اما باید از فدراسیون فوتبال پرسید که چه نقشی در پیشگیری و کاهش این امور داشته است. مترسک بی غیرت بوده یا ناظر فعال و بازرس موثر. منتظر دریافت گزارش تخصصی در خصوص اقدامات پیشگیرانه ، نظارت و بازرسی فدراسیون فوتبال در این خصوص هستیم. خاک بر سر بی غیرت مشتی مدیر اجرایی پول پرست کثیف لابی باز ، که ان شاالله از این جنس مدیر در فدراسیون فوتبال حضور نداشته باشند.
آقای داورزنی به چه زبانی بگوییم که شما را نمی خواهیم ، وا بده عمو
یکی از ایرادات کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران، کم توجهی به بعضی از صندلی چسبیدن ها و صندلی چسبان ها و صندلی چسبیده هاست. از زمان سلطانی فر و از رفت و امد در ساختمان خاص بین میدان سرو و کاج سعادت آباد گفتیم و کد دادیم که از خیلی مسائل آگاه هستیم. از حضور در مبل فروشی گفتیم که بعضی ها بدانند که می دانیم و تحفظ کردیم و از خطوط خاصی عبور ننمودیم و ... . اما این حرمت داری به معنای رضایت ، اجازه تداوم فعالیت و تائید شما و بعضی از دوستان نیست. نتیجه نگرفتی و وضع را خراب هم کردی ، وا بده عموجان و به بازنشستگی ات بپرداز . به اندازه کافی توانمندی های مدیریتی خودت را نشان دادی. تشکر می کنیم. به چه زبانی بگوییم که شما را نمی خواهیم و هیچ علاقه ای به حضور امثال شما در ورزش کشور و بشکل خاص ، بخش حرفه ای و قهرمانی والیبال نداریم. این جملات به معنای ندیدن توانمند یها و انکار زحمات قبلی شما نیست، ما بدلیل تداوم حضور و عدم دستیابی به مطلوب هایمان، از شما خسته شده ایم.
هیچ دخل و تصرفی در اعزام بانوان به ازبکستان نداشتیم
به دنبال انتشار فیلمی از حضور بی حجاب بانوان موی‌تای کار در مسابقاتی که پانزدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا در ازبکستان عنوان شده ، بار دیگر این رشته را با حواشی روبه‌رو کرده است. عدم ورود مسئولان وزارت ورزش برای ساماندهی این رشته باعث شده دو گروه به صورت موازی به فعالیت خود ادامه دهند. رئیس انجمن موی‌تای ایران گفت: تیم اعزامی هیچ ارتباطی به ما ندارد و این تیم در پشت پرده با فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی ارتباط دارد. این مسابقات به هیچ عنوان معتبر نبوده قهرمانی آسیا نیست و یک رقابت من درآوردی قلمداد می شود. رئیس فدراسیون انجمن ورزش‌های رزمی گفت: تیم اعزامی ارتباطی به ما ندارد و تیم دوستانی است که در حال باز کردن از گردن خود هستند.
افتتاح ساختمان فدراسیون کشتی یا لشکرکشی کیومرث هاشمی برای رای اعتماد و حضور باقر قالیباف و برنامه هفتم فشل پا در هوا؟
به ظاهر شاهد افتتاح ساختمان جدید فدراسیون کشتی هستیم و مقامات دعوت شده اند. یک زمان در این مملکت این ترکیب برای افتتاح "ابر پروژه های ملی" می‌رفتند آیا باید بپذیریم که به قدری سطح مدیریت در کشور افت کرده که رئیس یک قوه به همراه یک وزیر برای افتتاح ساختمان می‌روند! آیا این رویداد را لشکرکشی کیومرٍث هاشمی برای رای اعتماد باید بدانیم؟ آیا قالیباف آنقدر وقت دارد که برای افتتاح بیاید و ساعت ها وقت مجلس را هدر بدهد و برنامه هفتم توسعه با وضع فشلش پا در هوا باشد؟ ما از خودمان بابت بعضی چیزها خجالت کشیدیم؟!
اخراج رکورددار پرتاب نیزه ایران به خاطر سوسک، گربه و عدس پلو!
رکورددار پرتاب نیزه ایران پس از انتشار تصاویری از وضعیت اسکان خود، از خوابگاه مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب اخراج شد.رکورددار پرتاب نیزه ایران انتقاد کرد و اخراج شد! «علی فتحی‌گنجی» رکورددار پرتاب نیزه ایران هفته گذشته تصاویری از محل اسکانش در خوابگاه مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران منتشر کرد. وی تصاویر مربوط به غذاهایش، حضور سوسک و گربه در اتاق و ... را به اشتراک گذاشت، به امید اینکه شاید وضعیت بهتر از قبل شود، اما اوضاع نه تنها بهتر نشد، بلکه مسئولان فدراسیون او را از خوابگاه بیرون کردند. برخی معتقدند که احتمالا بخاطر انتشار خبر اخراجش از خوابگاه از تیم ملی هم اخراج شود؟! باز اگر انتقاد کند کاری می کنند که خودش خودش را از کشور هم اخراج نموده و به کشور دیگر برود و ...! خلاصه اینجا با سوسک و گربه و خر و گاو کنار بیایید بهتر از این است که بخواهید از مدیران انتقاد کنید ! شاید تفسیر ما از خبر طنز گونه باشد، اما در شرایطی که قانون حاکمیت لازم را نداشته باشد، سلیقه محور قرار می گیرد.
اخراج خبرنگاران منتقد وزیر ورزش در روز خبرنگار
خبرنگار صداوسیما خبر داد: روزنامه ایران دو خبرنگار را که در انتقاد از وزیر ورزش مطلب نوشته بودند، اخراج کرده است.
وضعیت نابسامان ورزشگاه آزادی در آستانه بازی پرسپولیس و آلومینیوم+ چرا هزینه ها شفاف و پیمانکاران معرفی نمی شوند؟
بازسازی سکو‌های ورزشگاه آزادی که مدتی است آغاز شده است، در آستانه ۲۴ ساعت تا آغاز لیگ برتر فوتبال و بازی پرسپولیس و آلومینیوم همچنان ادامه دارد و کارگران در آن مشغول کارند.
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اعلام کرد:
محرومیت ۳ ساله دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اخیراً رأی به محرومیت حسن کامرانی‌فر دبیرکل پیشین این فدراسیون داده است. کامرانی‌فر، کمک داور پیشین فوتبال ایران، در زمان شهاب‌الدین عزیزی خادم به‌عنوان دبیرکل فدراسیون انتخاب شد.
سند ورزشگاه شهدای گمنام، گرو وام پرسپولیس شد
باشگاه پرسپولیس که مبلغی را از یک بانک وام گرفته، حالا با به تعویق افتادن اقساطش، سند یکی از ورزشگاه‌های متعلق به خود را نزد بانک وثیقه کرده است.
حاشیه های درگیری جواد نکونام با محمودرضا بابایی
هواداران استقلال این روزها بیشتر از هر اسم دیگری، نام «محمود بابایی» را شنیده‌اند؛ چهره‌ای که توسط جواد نکونام به عنوان «بچه» خطاب شده است.اختلافات در باشگاه استقلال حالا به روی آب آماده و جواد نکونام سرمربی جدید باشگاه استقلال در همین راستا حمله‌ای تند به محمود بابایی که او را با لقب «بچه» خطاب می‌کند؛ انجام داد. برای بسیاری از هواداران فوتبال این سوال مطرح است که بچه کیست و چرا محمودرضا بابایی بنام بچه نامیده شده است ؟
کشتی آزاد جوانان ایران قهرمان آسیا شد +چرا کشتی آزاد، اسپانسری همراه اول را پذیرفت، ما از کیفیت خدمات این اپراتور شکایت داریم
تیم کشتی آزاد کشور با کسب سه مدال طلا و پنج مدال نقره به عنوان قهرمانی رقابت‌های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا در اردن دست یافت. افتخاری شایسته و خوب برای مردم ایران که مبارکشان باشد و مبارکمان باشد. اما چرا این افتخار باید همراه با پیراهن مزین به لوگوی همراه اول ، دلچسبی خود را برای ما از دست بدهد. ما از خدمات این اپراتور شکایت داریم. ما از کم تعهدی این اپراتور شاکی هستیم. ما ماه هاست که شکایت مان را به سامانه 195 رگولاتوری اعلام کردیم و جوابی نگرفتیم. انحصار چه کارها که نمی کند و چه معضلاتی را برای کشور بوجود نمی آورد. ما تمایلی به شریک کردن و شریک شدن با همراه اول نداریم. آقای همراه اول ، اگر گوش شنوا داری و اندکی غیرت حرفه ای برایت باقی مانده، پاسخگو باش. هرچند نقدهای قبلی را زیر سیبلی رد کردی.
قربانزاده رئیس سازمان خصوصی سازی، به دوربین نگاه می‌کند و دروغ می‌گوید!
سرپرست پیشین باشگاه استقلال گفت: متاسفانه قربان‌زاده در دوربین و چشم‌های مردم نگاه می‌کند و دروغ می‌گوید. ان‌شاءالله به زودی روشن‌گری و اعاده حیثیت می‌کنم.
در باشگاه استقلال چه خبر است آقای وزیر ورزش؟ آیا با فساد بزرگ روبرو هستیم؟
بیت المال گویا تبدیل شده به نقل و نبات جیب بعضی از آقایان. رئیس سازمان خصوصی سازی مدعی است که نرم افزار مالی را عوض کردند و قراردادها را برده اند. اگر این گونه است، چرا شکایت کیفری از هیات مدیره و مدیرعامل و کادر اداری ادوار صورت نمی گیرد؟ اعتماد مردم را با بعضی کثافت بازی ها خدشه دار نکنید . آقای سجادی راسا و شما را مسئول پیگیری می دانیم و اتهام اهمال ، قصور ، تقصیر و عدم انجام وظایف قانونی را متوجه شما می دانیم. آقای دادستان ، چرا ورود نمی کنید. شنیده ها می گویند که وضع سایر باشگاه ها بهتر از این نیست. چشم پوشی به فسادهای اشکار در حوزه ورزش برای چیست و به نفع چه کسانی است؟
مربی فوتبال، دلال می‌گفت بابت هر بازیکن ۴۰ درصد برای خودت!
مربی پیشین فوتبال درباره وجود دلالی در فوتبال ایران گفت: دلال‌ها می‌گفتند بابت هر بازیکن ۲۰ درصد هم شما بردارید و می‌خواستند مربی را تطمیع کنند. مثلا پیشنهاد می‌کردند ۶۰ درصد از درآمد قرارداد برای خودشان و ۴۰ درصد برای من باشد.
به جا مانده از حاشیه‌های انتخابات فدراسیون کشتی؛
یار خادم و رفیق دبیر!
عباس جدیدی هر بار که در انتخابات فدراسیون کشتی حاضر شده، بدون توهین به دیگران، فقط مطالبه گری داشته، سوالات و انتقاداتش را طرح کرده و از برنامه هایش برای کشتی ایران گفته است. صحبت‌های رییس سازمان لیگ فدراسیون کشتی و یکی از کاندیدا‌های ریاست این فدراسیون علیه چهره پرافتخاری همچون عباس جدیدی قسمت تاریک انتخابات روز پنج‌شنبه بود.
مگر وزارت ورزش هم حراست و بازرسی دارد؟ پس کو عملکردت بخش مثلا حراست و بازرسی؟ پرونده قراردادهای نجومی و پورسانت بگیرها کجاست ؟
اسما گفتیم رستم رستم، طرف هم باورش شده که رستمه. فساد در ورزش کشور بی داد می کند. کمتر شفافیتی در شرکت توسعه زیر ساخت سراغ داریم. ده ها بار درخواست شفاف سازی هزینه بهسازی و بازسازی ورزشگاه آزادی را کرده و می کنیم و خاطر جمع باشید که اگر جواب نگیریم حتی بعد از دوره مدیریتی بعضی ها چنان آش قانونی و امنیتی می پزیم که سه وجب روغن بالا و پائین ان باشد تا درس عبرتی باشد برای دیگران که اینجا جمهوری اسلامی ایرانه نه جایی که در کله خراب بعضی ها است. قراردادهای بازیکنان و پورسانت ها و زیر و رو کشیدن ها صدای خیلی ها را درآورده و .... . سوال مان را تکرار می کنیم، آیا وزارت ورزش و امور جوانان حراست و بازرسی دارد؟ اگر دارد آیا جای ندارد که به اتهام قصور، تقصیر، اهمال و ترک فعل ورود قانونی برعلیه آن صورت پذیرد؟! چند سال باید تحمل این کثافت بازی ها در ورزش را داشت. آقای وزیر، آقای مدیرکل حراست،آقای مدیرکل بازرسی ،آقا مشاور و مسئول برخورد با فسادهای حوزه ورزش، مردم حالت تهوع گرفته اند از این حجم گزارشات ریز و درشت فساد در حوزه کاری شما، لطفا گزارشی از وضعیت فساد ستیزی در ورزش کشور بدهید؟ البته با قید فوریت .
سکوت معنی‌دار خانواده ورزش در مقابل کارت‌های زرد وزیر
می‌گویند گاهی اوقات سکوت از ساعت‌ها گفتار و سطر‌ها نوشتار معنادارتر است؛ سکوت طیف قابل توجهی از اهالی ورزش در مقابل کارت زرد‌های مجلس به وزیر ورزش و جوانان و شایعات منتشره در فضای مجازی مبنی بر استعفای وزیر و تغییر در راس وزارتخانه را باید در گروه همان سکوت‌های معنادار دسته بندی کرد چرا که تکذیب این شایعات از سوی وزارتخانه نیز همچنان با همان سکوت معنادار همراه بود!
بی‌احترامی ورزشکار سنگ‌نورد به پرچم ایران در مسابقات فرانسه + اشتباه رنگ آرم الله پرچم در برخی مراسم فدراسیون کوهنوردی
فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی مراتب انزجار خود را از بی‌احترامی ورزشکار سنگ‌نورد در مسابقات فرانسه نسبت به پرچم مقدس ایران اسلامی ابراز کرد. این فدراسیون همچنین اعلام کرد علی برات‌زاده تا اطلاع ثانوی از تمام رویدادهای داخلی و بین المللی محروم و در اسرع وقت با تشکیل کمیته انضباطی به این عمل شنیع وی رسیدگی خواهد شد.
میزان تسهیلات دریافتی استقلال و پرسپولیس از بانک‌ها +جدول
عدم پرداخت حق پخش تلویزیونی و یک‌سری قوانین دست‌وپا گیر در کنار چاشنی تصمیم و سیاستگذاری‌های غلط سرخابی‌ها را به مرز ورشکستگی رسانده است. آن‌ها برای تامین منابع مالی مورد نیاز خود که هوادار را راضی کند و شرایط موفقیت و نتیجه‌گیری باشگاه را فراهم کند، مجبور به قرض گرفتن وام از بانک‌ها در کنار قرارداد اسپانسرینگ و بلیت‌فروشی هستند. فرقی ندارد چه فردی روی صندلی مدیریتی این دو باشگاه نشسته است. همه محکوم خواهند بود به آینده‌فروشی! سیستم پیچیده و دردناکی که گزارش حاضر، به جزئیات دریافت وام‌های بانکی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال از بانک شهر و یکی دو بانک دیگر اختصاص دارد.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
پشت پرده برکناری وزیر ورزش چه بود؟
افشاگری روزنامه دولت علیه سجادی و بذرپاش؛
۱۹ دلیل برای اخراج سرمربی تیم والیبال ایران
ضعف تیم والیبال و اصرار بر حفظ عطایی؛
پایان معمای نکونام؛ «قراردادی در کار نبود که گم شود»
ابهامات قرارداد سرمربی تیم فوتبال استقلال؛
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
رضایت شما از عملکرد وزیر ورزش(مسعود سلطانی فر) در مدیریت وزارت ورزش به چه میزان است؟
هیچ
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ ها
نکته ها و گاف ها