سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
وضعیت اشتغال در استان‌های مرزی؛

روند افزایشی بیکاری در غرب کشور

بیکاری در حالی به‌عنوان معضل اول سه استان کردستان، کرمانشاه و ایلام به شمار می‌رود که این استان‌ها با توجه به ظرفیت مرزی بودن، بسترهای مناسبی برای ایجاد شغل دارند.
مدیرکل هواشناسی کردستان:

توده گرد و خاک مهمان آسمان استان های غربی کشور شد

مدیرکل هواشناسی کردستان گفت: توده ای از گرد و خاک از امروز چهارشنبه وارد آسمان استان های غربی می شود

غار پراو کرمانشاه

غار پَراو در حدود دوازده کیلومتری شمال شرقی کرمانشاه، در نزدیکی روستای چالابه بر بلندای ۳۰۵۰ متری کوه پراو یکی از بلندترین قله‌های (بلندترین قله استان کرمانشاه شاهو است) استان کرمانشاه (با ارتفاع ۳۳۵۷ متر از سطح دریا) و در کنار میدان جنوبی قله کوه پراو از رشته کوه زاگرس قرار دارد.
نماینده کردستان در شورای عالی استان‌ها؛

کوله‌بران برای صد هزار تومان جان خود را از دست دادند/ چرا مسئولان یادی از آنها نکردند

نماینده کردستان در شورای عالی استان‌ها، اظهار داشت: 10 نفر از کوله‌بران برای صد هزار تومان در زیر بهمن ماندند و جان خود را از دست دادند ولی مسئولان یادی از آ‌نها نکردند.
معاون شرکت ملی پست:

اجرای «جی نف» در شش استان

معاون فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک شرکت ملی پست گفت: «پروژه ملی جی نف» در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، بوشهر و قزوین اجرا شده است.
موانع انسانی مانع اصلی توسعه یک شهر شده است؛

توسعه در استان‌های زاگرس می‌لنگد!

چرا استان‌های زاگرس نشین با وجود منابع فراوان از نظر شاخص‌های توسعه‌یافتگی (اقتصادی، اجتماعی) در بین 31 استان کشور در رتبه‌های آخر قرار دارند؟
مشکلات معیشتی کشاورزان:

گلایه سیب زمینی‌کاران از شرایط نامطلوب

رئیس اتحادیه سیب ‌زمینی‌کاران با اشاره به شرایط اقتصادی نامناسب کشاورزان گفت: نهادهای خصوصی که باید حامی کشاورزان باشند فقط به دنبال سوءاستفاده‌های اقتصادی و سیاسی از قدرت خود هستند.
نظرات و گلایه ها