سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
خطری که زیر پای ایرانیان راه می رود!
افزایش مطالبات غیرجاری بانک‌ها؛
طرح 550 هزار هکتاری خوزستان و ایلام ؛
طرح ۵۵۰ هزار هکتاری یا طرح مقام معظم رهبری، طرح احیای دشت‌های خوزستان و ایلام، به‌همت نیروهای مؤسسه جهاد نصر، مسئولان استانی و با عنایت مقام معظم رهبری در خوزستان در فاز اول به‌بار نشست. افزایش تولید محصولات کشاورزی، ایجاد اشتغال، ایجاد و ارتقای امنیت اجتماعی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان ازجمله اهداف پیش‌بینی شده است.
رییس امور برنامه‌ریزی، نظارت و آمایش سرزمین سازمان برنامه‌وبودجه از امضای توافق‌نامه با پژوهشگاه فضایی برای تولید نقشه کاربری اراضی استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری و خوزستان به‌صورت آزمایشی خبر داد.
گذری بر دستاوردهای 40 ساله حوزه راه و شهرسازی؛
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: احداث و آسفالت 3 هزار کیلومتر بزرگراه، آزادراه و راه روستایی و همچنین ساخت 58 هزار واحد مسکونی و خدمات روبنایی بخشی از خدمات اجرایی انقلاب در این سال ها بوده است.
هر وقت صحبت از بارش زیاد و آسمان همیشه ابری می‌شود همه ما به یاد استان‌های شمال کشورمان از جمله مازندران و گیلان می‌افتیم، اما واقعیت این است که این استان‌ها در سال زراعی جاری تاکنون رکورددار بارش نبوده‌اند. بررسی میزان بارش‌های اعلام شده از سوی مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران نشان می‌دهد، در سال زراعی جاری (از اول مهر تا دهم بهمن ماه) بیشترین میزان بارش در استان ایلام با 572.5 میلیمتر به ثبت رسیده و پس از آن استان لرستان با 508.4 میلیمتر دیده می‌شود.
در دی ماه ۹۷ بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان کردستان (٤٩.٢ درصد) و کمترین آن مربوط به استان قم (٣١.٩ درصد) است.
دولتمردان هیچ یک از تعهدات خود را در این زمینه عملی نکرده اند و عملاً پرداخت خسارت سیل به فراموشی سپرده شده است.
۵۰۰ شرکت برتر و بزرگ ایران در بیست و یکمین سال رتبه بندی شرکت‌ها توسط سازمان مدیریت صنعتی بر اساس اطلاعات سال مالی 1396 معرفی شدند .
در دی ماه ۹۷ بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان کردستان (٤٩.٢ درصد) و کمترین آن مربوط به استان قم (٣١.٩ درصد) است.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بیشترین تعداد پروژه های زیرساختی اعم از آزادراه، بزرگراه، راه اصلی، راه فرعی، راه روستایی و راه آهن در کشور در استان فارس در دست اجرا است.خادمی وجود تمامی این پروژه ها را نشان از ظرفیت و بزرگی استان فارس دانست و گفت: یکی دیگر از عواملی که این پروژه برای استان فارس تعریف شده نیازمندی استان در بخش توسعه زیرساخت است.معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در خصوص اتصال استان فارس به جنوب از سمت خوزستان، بندرعباس و بوشهر و در سمت شرقی و غربی فارس پروژه‌های بسیار خوبی در حال اجرا است.
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: پسماند در شمال کشور به مسئله بغرنج تبدیل شده است.
رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد؛
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک در ۱۹ استان کشور گفت: امدادرسانی در ٨٦ محور کوهستانی در حال انجام است.رئیس سازمان امداد و نجات در ارتباط با عملیات سیل و آبگرفتگی و توفان طی ٤٨ ساعت گذشته گفت: ٧ استان اصفهان، البرز، خوزستان، قزوین،گلستان، لرستان و مازندران در گیر این حادثه شده و امدادرسانی در ٢١شهر، روستا و مناطق عشایرنشین ادامه دارد.
خواندنیها و دانستنیها
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها
آذر شرقی،غربی،اردبیل
خراساشمال،جنوبی،رضوی
قزوین،البرز،تهران،سمنان
ک و ب/ چ و ب/ لرستان
قم،زنجان،مرکزی،همدان
گیلان،مازندران،گلستان
چهار استان جنوبی
ایلام،کرمانشاه،کردستان