سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
سیستم ارجاع الکترونیک موجب بهینه سازی خدمات پزشکی می شود
رئیس بیمه سلامت گلستان با بیان اینکه استان گلستان در اجرای طرح نظام ارجاع در کشور پیشرو است، گفت: سیستم ارجاع الکترونیک موجب بهینه سازی خدمات پزشکی می شود.
آموزش ها در گلستان باید بر محور سند آمایش انجام شود
استاندار گلستان با یادآوری اینکه سند آمایش گلستان نهایی شده، تاکید کرد: آموزش ها و هدایت های تحصیلی دانش آموزان در استان باید بر محور سند آمایش انجام شود.
استاندار گلستان در دیدار با سفیر ارمنستان؛
استان گلستان آمادگی گسترش روابط با ارمنستان را دارد
استاندار گلستان با اشاره به روابط تاریخی دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان، اظهار کرد: گلستان آمادگی گسترش روابط در زمینه های کشاورزی، علمی، گردشگری و فن آورری با ارمنستان را دارد و بر این باوریم که تبادل دانش فنی می تواند در تعمیق روابط نقش بسزایی داشته باشد.
نیاز به گروه های خونی +A و +B و +O جهت بیماران نیازمند خون بستری در بیمارستان های استان گلستان
مدیر روابط عمومی سازمان انتقال خون گلستان از نیاز به گروه های خونی +A و+B و+O جهت بیماران نیازمند خون بستری در بیمارستان های استان خبر داد.
حق مسکن به خانواده معدنکاران زمستان یورت پرداخت می شود
استاندار گلستان گفت: به بازماندگان حادثه انفجار معدن زمستان یورت آزادشهر مبلغ ۵۰ میلیون تومان حق مسکن پرداخت خواهد شد.
6 مرکز اورژانس اجتماعی در گلستان افتتاح می‌شود
مشاور مدیرکل بهزیستی گلستان از افتتاح شش مرکز اورژانس در استان خبر داد و گفت: به مناسبت هفته بهزیستی که در پیش‌رو داریم شش مرکز اورژانس اجتماعی در استان گلستان افتتاح می‌شود.
مبارزه بیولوژیک در دستور کار جهاد کشاورزی آق‌قلا است
مدیر جهادکشاورزی شهرستان آق قلا با اشاره به اینکه مبارزه بیولوژیک در دستور کار ما است، گفت: به منظور جلوگیری از کاهش سموم بی‌رویه در مزارع، مبارزه بیولوژیک در دستور کار ما قرار دارد.
فعالیت های غیرقانونی هیات مدیره عزل شده خانه مطبوعات گلستان
اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با ارسال نامه‌ای به مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان گلستان هرگونه فعالیت اعضای عزل شده خانه مطبوعات استان را غیرقانونی دانسته و خواستار منع هرگونه همکاری با این افراد با عنوان خانه مطبوعات گلستان شد.
در راستای جلوگیری از کاهش سموم بی‌رویه؛
مبارزه بیولوژیک در دستور کار جهاد کشاورزی آق‌قلا
مدیر جهادکشاورزی شهرستان آق قلا با اشاره به اینکه مبارزه بیولوژیک در دستور کار ما است، گفت: به منظور جلوگیری از کاهش سموم بی‌رویه در مزارع، مبارزه بیولوژیک در دستور کار ما قرار دارد.
شش مرکز اورژانس اجتماعی در گلستان افتتاح می‌شود
مشاور مدیرکل بهزیستی گلستان از افتتاح شش مرکز اورژانس در استان خبر داد و گفت: به مناسبت هفته بهزیستی که در پیش‌رو داریم شش مرکز اورژانس اجتماعی در استان گلستان افتتاح می‌شود.
مدیر پایگاه میراث جهانی گنبد قابوس:
مرمت اضطراری گنبد رک میراث جهانی گنبدقابوس آغاز شد
جاوید ایمانیان مدیر پایگاه میراث جهانی گنبد قابوس از آغاز مرمت رفع خطر اضطراری گنبد رک میراث جهانی گنبدقابوس خبر داد.
حجاب نیازمند درک تاریخی و معماری از ریشه است
استاندار گلستان گفت: وی تصریح کرد: باید از حجاب درک تاریخی پیدا کرده و این موضوع مهم را از ریشه معماری کنیم.
مدیر پایگاه میراث جهانی گنبد قابوس:
مرمت اضطراری گنبد رک میراث جهانی گنبدقابوس آغاز شد
جاوید ایمانیان مدیر پایگاه میراث جهانی گنبد قابوس از آغاز مرمت رفع خطر اضطراری گنبد رک میراث جهانی گنبدقابوس خبر داد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت گلستان:
ساماندهی انبارها و شناسنامه دار کردن کالاها
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با اشاره به کنترل و نظارت کامل بر واردات کالا و انبارها گفت: طرح‎های شناسنامه‎دار کردن کالاها و سامانه انبارها امسال در استان گلستان اجرا می‌شود.
سامانه جامع
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان گفت: سامانه جامع "حمل و نقل و بارنامه برخط" در استان گلستان اجرا می‌شود.
اعضای جدید هیات مدیره کانون وکلای دادگستری گلستان مشخص شدند
ششمین دوره انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان گلستان برگزار و اعضای دوره جدید آن مشخص شدند.
بی حجابی جز فساد و بی بند و باری چیز دیگری ندارد
امام جمعه گرگان حجاب را حافظ شخصیت زن دانست و گفت: اگر مخالفت با کشف حجاب می شود به این خاطر است که جز فساد و بی بند و باری چیز دیگری ندارد.
مسؤول دفتر بسیج دانشجویی کردکوی و بندرترکمن:
هشت گروه جهادی به روستاهای محروم غرب گلستان اعزام می‌شوند
مسؤول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان‌های کردکوی و بندرترکمن از اعزام هشت گروه جهادی به روستاهای محروم غرب استان گلستان خبر داد و گفت: بیش از 100 نفر از دانشجویان بسیجی به اردوهای جهادی اعزام می‌شوند.
دیه ۱۰ جان باخته حادثه معدن آزادشهر پرداخت شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از پرداخت کامل دیه ۲۱۰ میلیون تومانی جان باختگان حادثه معدن زمستان یورت و پایان آواربرداری این معدن تا دو هفته آینده خبر داد.
اولين فرمانده یگان حفاظت اراضی ملی گلستان معرفی شد
نخستين فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن گلستان با حضور مسئولين كشوري و استاني منصوب و معرفی شد.
سرمای آذر ماه سال گذشته همچنان بر تن باغداران گلستانی
با گذشت بیش از 7 ماه از سرمای شدید آذر ماه سال گذشته در گلستان و وارد شدن خسارات زیاد به باغات و بخش کشاورزی دیگر استان هنوز تسهیلات تصویب شده از سوی هیات وزیران برای جبران این خسارات پرداخت نشده است.
مخالفت صریح مدیران آژانس‌ها با فعالیت «اسنپ» و «کپ» در گرگان
مدتی است که مجموعه‌ای با عنوان تجاری «کپ» قصد راه‌اندازی تاکسی‌های اینترنتی را در سطح شهر گرگان مشابه اجرای طرح تاکسی اینترنتی «اسنپ» در تهران و برخی دیگر از شهرهای کشور را دارند.
پلمپ چاه های غیرمجاز به دلیل خالی شدن سفره های آب زیرزمینی
رئیس کل دادگستری گلستان با بیان این که پیشروی کویر از قضات استان، احکام زیادی برای پلمپ چاه های غیرمجاز صادر کرده اند که در نوبت اجرا هستند .
کلید استانداری گلستان از آن چه کسی خواهد شد؟
بعد از پایان انتخابات ۲۹اردبیهشت ۹۶ و پیروزی دکتر حسن روحانی برخی شنیده ها به گوش می رسد تغییر در استانداری گلستان کی به وقوع می پیوند؟البته علیرغم مطرح شدن آن وجود افرادی در این میان به عنوان اصلی ترین گزینه ها برای تصدی بر استانداری گلستان مطرح می باشند و باید منتظر استقرار دولت جدید و احیانا کابینه جدید باشیم.
استاندار بعدی گلستان کیست؟
شواهد میدانی و بررسی ها نشان می دهد چه با انتخاب روحانی و چه با انتخاب رئیسی یا قالیباف ، استاندار بعدی گلستان از گزینه های زیر خواهد بود .
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها