سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
۱۵ استان کشور درگیر سیل و کولاک
شاهین فتحی اعلام کرد؛

۱۵ استان کشور درگیر سیل و کولاک

معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و برف و کولاک در ۱۵ استان کشور گفت: بیش از ۵ هزار نفر به دلیل این حادثه امدادرسانی شده‌اند.شاهین فتحی معاون عملیات سازمان امداد و نجات در ارتباط با وقوع برف و کولاک در کشور اظهار داشت:‌ طی دو روز گذشته ۹ استان اردبیل‌، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، زنجان، فارس، قزوین، مازندران، مرکزی و همدان درگیر برف و کولاک شده و ۲۵ محور مواصلاتی و منطقه عشایرنشین امدادرسانی در آن صورت گرفته است.
قزوین و زنجان گردی:

دیدار با دریاچه بیضی و غار هفت طبقه

گویند این شهر را شاپور ساسانی رونق داده و شاه طهماسب صفوی پایتخت ایران نامیدش. شهری مصفا که با تاریخ آمیخته شده و حالا آثار تاریخی اش رتبه نخست را در ایران دارد. اگر هنوز فرصت سفر دارید، راهی این شهر شوید و «قزوین» را با دیدار طبیعت بکرش تجربه کنید.
راه‌آهن همدان- تهران اوایل اردیبهشت 96 تکمیل می‌شود
استاندار همدان خبر داد:

راه‌آهن همدان- تهران اوایل اردیبهشت 96 تکمیل می‌شود

محمدناصر نیک‌بخت در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان، با انتقاد از عدم حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در جلسات استانداری، اظهار کرد: هر زمان بحث مهمی است ایشان به جلسه نمی‌آید، ..
پروژه راه محور ساوه- بوئین زهرا تکمیل شد‌
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی عنوان کرد:

پروژه راه محور ساوه- بوئین زهرا تکمیل شد‌

مجید شارقی اظهار داشت: احداث راه‌های مواصلاتی شامل آزادراه‌ها، بزرگراه ها و جاده‌ها یکی از مهمترین شاخصه‌های توسعه یافتگی از یکسو و وجود شبکه حمل و نقل و جاده‌های ایمن و مناسب برای دسترسی و ارتباط با سایر مراکز مهم کشور از سوی دیگر به شمار می‌رود.
جدال ساوه - همدان با کولاک؛ آزادراهی که بوی مرگ گرفت
مصائب استانداردترین راه همدان؛

جدال ساوه - همدان با کولاک؛ آزادراهی که بوی مرگ گرفت

آزادراه همدان - ساوه در حالی استانداردترین محور ارتباطی این استان محسوب می‌شود که در بارش اخیر برف و کولاک نه‌تنها دو روز مسدود بود بلکه وقوع تصادف زنجیره‌ای خودروها نیز جان دو مسافر را گرفت.
تاثیر برجام در زندگی نان خشک جمع کن در خیابان حافظ تویسرکان+تصاویر
شرایط پسا تحریم؛

تاثیر برجام در زندگی نان خشک جمع کن در خیابان حافظ تویسرکان+تصاویر

دستانش پینه بسته و دلش از بی توجهی مسئولان، در کار سیاست و این چیزها نیست و تمایلی هم ندارد طرفش برود، از تحریم ها و برجام که می گوید :"والله برای ما تفاوتی ندارد بد شود یا خوب، فشارآن بر روی ما طبقه سومی ها همچنان است".
۱
نظرات و گلایه ها