سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت اعلام کرد:

افزایش عفونت‌های شدید تنفسی در قم، گلستان و قزوین

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به افزایش عفونت‌های شدید تنفسی در استان‌های قم، گلستان و قزوین گفت: عفونت‌های شدید تنفسی طی دو هفته گذشته افزایش داشته که امری کاملاً قابل انـتظار است اما در کل، موارد ابتلا به بیماری آنفلوانزا نسبت به سال گذشته کاهش نشان می‌دهد.
عضو شورای عالی استان‌ها در واکنش به رفتار سیاسی سیما؛

20:30 گزارش دوخته‌شده مناطق دیگر را به اسم پردیس پخش کرد

عضو شورای عالی استان‌ها در واکنش به گزارش منتشرشده در یکی از بخش‌های خبری سیما گفت: بخش خبری 20:30 گزارش دوخته‌شده مناطق دیگر را به اسم پردیس پخش کرد و رسانه ملی نباید رفتارهای سیاسی کند.

تهران فقرترین استان کشور در بخش اعتبارات

عضو شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه میزان بودجه اختصاصی به تهران ظلم به این استان است، گفت: تهران فقیرترین استان کشور در بحث اختصاص اعتبارات محسوب می‌شود.

رییس مجمع نمایندگان استان تهران: قوانین حمایت از معلولان اجرایی شود

رییس مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به توانمندی معلولان در زمینه های مختلف گفت: باید قوانین حمایتی از معلولان به صورت دقیق در کشور اجرایی شود.
رئیس حزب ندای ایرانیان:

برای کاندیداتوری از قم هنوز تصمیم نگرفته‌ام

رئیس حزب ندای ایرانیان اظهار کرد: برای کاندیداتوری از قم هنوز تصمیم نگرفته‌ام.
پلمپ تولیدی یخچال با برند مشهور؛

دست مریزاد به استاندارد

این برخورد به موقع نشان دهنده نظارت مطلوب سازمان استاندارد بر روند تولید و توزیع کالا در کشور است و از این جهت باید به سازمان استاندارد، دست مریزاد گفت زیرا از زمان مدیریت و شروع به کار خانم مهندس نیره پیروز بخت رئيس سازمان ملی استاندارد ایران، عملکرد، صلابت و قاطعیت ایشان زبانزد خاص و عام شده است.
در آستانه سال جدید تحصیلی؛

مدرسه ویژه کودکان کار در منطقه 12 شهر تهران افتتاح می شود

تهران-ایرنا-مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: مدرسه «صبح رویش»، مدرسه ویژه کودکان کار با ظرفیت 400 کودک در ابتدای مهرماه توسط مسوولان شهرداری تهران در منطقه 12 افتتاح شود.

رشد بیابان زایی در قزوین تهدیدی برای استان‌های همجوار

دشت سرسبز قزوین، با پیشینه 9 هزار ساله اش چند سالی است که به دلایلی در مسیر بیابانی شدن قرار گرفته و به‌صورت معضلی درآمده که به نظر می‌رسد زنگ خطر جدی برای استان‌های تهران و البرز به دلیل وزش باد و هجوم ریزگردها به آن سو باشد.
نظرات و گلایه ها