سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
pic
خواب خوش نهادهای فرهنگی و جای خالی برنامه های شاد در کهگیلویه و بویراحمد
نیاز به شادی و تفریح از ضرورت های زندگی برای رهایی از غم و غصه ها و افکار منفی در جامعه به شمار می رود اما در استان کهگیلویه و بویراحمد خلاء وجود اینگونه برنامه ها به خوبی احساس می شود و نهادهای فرهنگی نیز در این زمینه برنامه ای ندارند.
گزینش استخدام های طایفه ای برای تبدیل وضعیت در یکی از دانشگاه های استان
حکایت استخدام های طایفه ای و تبدیل وضعیت نیروهای نورچشمی در یکی از دانشگاه های یاسوج همچنان به عنوان پربحث ترین موضوعات استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می رود.
سرقت فنس های جایگاه دفن زباله شهرداری در لنده + تصاویر
شهردار لنده از رفع مشکل چندین ساله جایگاه زباله این شهرداری و آغاز عملیات حصارکشی این جایگاه خبرداد.
روابط عمومی حلقه مفقوده ادارات شهرستان دنا
روابط عمومی به عنوان قلب تپنده یک سازمان رسالت های زیادی را بر عهده دارد ،اما آنچیزی که امروز در شهرستان دنا به وفور دیده می شود این است که بیشتر ادارات این شهرستان از نعمت داشتن کارشناس روابط عمومی بی بهره اند.
محله سادات گچساران در محاصره فاضلاب/ زندگی تاسف بار کودکان در کنار موش ها + (فیلم)
محله سادات گچساران درست در نزدیکی مناطق خوش نشین و تجاری مرکز شهر، کسی باور نمی کند که زندگی و بازی کودکان معصوم میان تلی از فاضلاب منازل و زباله تصویرگر منطقه ای محروم در سرزمین بام نفت ایران باشد.
چالش های زیادی پیش‌روی جامعه عشایری استان است/ فروش دام ارزان به دلیل خشکسالی
مدیرکل امورعشایر استان کهگیلویه و بویراحمد با تشریح برخی فعالیت های صورت گرفته در چهارسال گذشته، از چالش های عظیمی که پیش روی جامعه عشایری این استان در آینده است اظهار نگرانی فراوان کرد.
۵۰ درصد مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد زنان سرپرست خانوارند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۵۰ درصد از مددجویان کمیته امداد استان را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند.
از بیکاری و فراموشی ورزش در استان تا عقب مانده بودن مبلمان شهری یاسوج
،بیکاری، انزوا و در حاشیه از جمله عکس نوشته های صبح زاگرس است که به موضوعاتی از قبیل بیکاری جوانان در کهگیلویه و بویراحمد و همچنین اجرایی نشدن قانون استخدام خانواده های شهدا و ایثارگران ، در حاشیه ماندن ورزش در استان و عدم توجه مسئولین به آن و نیز اظهارات معاون عمرانی استانداری درباره مبلمان شهری یاسوج می پردازد.
هزینه گزافی که برای هر مترمکعب پرداخت می‌شود؛
مصرف بی‌رویه آب در کهگیلویه و بویراحمد
هر متر مکعب آب در استان کهگیلویه و بویراحمد برای دولت 1300 تومان هزینه دارد که تنها مبلغی کمتر از 400 تومان برای هر متر مکعب در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
مدیران کل پروژه‌های زخمی شهرستان لنده را دریابید
رئیس شورای اداری شهرستان لنده با اشاره به پروژه‌های متعدد شهرستان لنده گفت: ضروری است ادارات کل نسبت به برنامه‌ریزی و تخصیص اعتبار برای تکمیل پروژه‌های زخمی شهرستان اقدام کنند
شهرک یک هزار نفری سرآسیاب شهرستان لنده فاقد مدرسه است
شهرک یک هزار نفری سرآسیاب از توابع شهرستان لنده مدرسه ندارد و برای ادامه تحصیل مجبور به پیاده روی ۵ کیلومتری برای رسیدن به محل تحصیل علم و دانش هستند.
آمارکارگران ساختمانی بیمه شده در کهگیلویه و بویراحمد به ۱۲هزار نفر رسید
مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت : در حال حال حاضر ۱۲هزار کارگر ساختمانی در استان کهگیلویه و بویراحمد از خدمات و حمایت های سازمان تامین اجتماعی بهره مند هستند.
مسئولین نباید از گرانی ، تبعیض، بیکاری در جامعه غفلت می کردند/ اغتشاش ها با حضور صاحبان با بصیرت انقلاب پایان یافت
ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد در خطبه های این هفته نماز جمعه مسائل مختلف از جمله پرداخت به حوادث چند روز اخیر در کشور و حضور میلیونی مردم علیه آشوبگران اشاره کردند.
کهگیلویه و بویراحمد در حوزه صادرات غیرنفتی درجا زده است
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان در حوزه صادرات غیرنفتی در جا زده است.
دلیل توسعه نیافتگی کهگیلویه و بویراحمد نبود مدیریت و نظارت صحیح است
استاندار کهگیلویه و بویراحمد دلیل بسیاری از مشکلات این استان را نبود مدیریت و نظارت صحیح عنوان کرد و گفت: نمی‌شود تمام مشکلات را با کمبود اعتبار توجیه کرد.
تشکل‌های صادراتی در کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تشکل‌های صادراتی در این استان وجود ندارد، گفت: صادرکنندگان سایر استان‌های کشور محصولات کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد را خریداری کرده و از طریق بنادر صادر می‌کنند.
۷۹۰ زن سرپرست خانوار کهگیلویه و بویراحمدی بیمه اجتماعی شدند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: این نهاد انقلابی نسبت به بیمه اجتماعی یک هزار و ۶۱۳ خانوار اقدام کرده که از این تعداد ۷۹۰ مورد خانوار زنان سرپرست است.
۱۰۰۰ خانوار نیازمند کهگیلویه و بویراحمدی نیازمند خدمات کمیته امداد هستند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه یک هزار خانوار نیازمند پشت نوبت بهره‌مندی از خدمات این نهاد انقلابی است گفت: از این تعداد ۵۰۰ خانوار زن سرپرست و ۱۷۷ خانواده زندانی هستند.
اظهارات متفاوت فرماندار لنده در جلسه ستاد مدیریت بحران با یک التیماتوم به مدیران
فرماندار شهرستان لنده با گلایه از مدیران این شهرستان گفت: عدم اطلاع رسانی خدمات ارائه شده از سوی دستگاه ها و نهادها به مردم و رسانه ها یک عیب اساسی است که مسئولیت آن متوجه مدیر دستگاه است.
واکنش مدیرعامل آبفای روستایی به خبر کم آبی در روستای بلوط کاروان
مدیرعامل آبفای روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در خدمت رسانی به مردم کوتاهی نمی کنیم و مشکل اصلی روستای بلوط کاروان خشک شدن چاه آب بعلت کمبود بارش است که برای آن برنامه داریم.
معاون دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد:
بیمارستان ۲۸۴ تختخوابی یاسوج بزودی افتتاح می‌شود
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت تحویل ساختمان بیمارستان ۲۸۴ تختخوابی یاسوج توسط راه و شهرسازی به عنوان دستگاه مجری، این پروژه تا پایان سال افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
پیمانکاران کهگیلویه و بویراحمد ۲۰ میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارند
مدیرکل اقتصاد و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۰۰ پیمانکار استان حدود ۲۰ میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارند که ۹۰ درصد این بدهی ها مربوط به ۲۰ پیمانکار است.
بهره‌برداری از جاده پاتاوه – دهدشت تا پایان سال97
خیرالله خادمی معاونت توسعه و ساخت راه های کشور، عزیزفیلی معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، عدل هاشمی نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس و جمعی از مسئولان از محور پاتاوه به دهدشت بازدید کردند.
واکنش شهردار سی سخت به نبود زیرساخت های گردشگری و آسفالت نبودن برخی خیابان ها
شهردار سی سخت به تکمیل زیر ساختهای شهر سی سخت برای مهیا شدن در ایام تعطیل سال اشاره داشت و افزود: یکی از مهمترین اقدامات شورا و شهرداری سی سخت ، تکمیل و آسفالت ریزی معابر این شهر برای رضایت شهروندان و مسافران خواهد بود.
استانداری کهگیلویه و بویراحمد به تعهداتش برای تامین مسکن نیازمندان عمل کند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: استانداری به تعهداتش برای تهیه زمین برای ساخت هزار واحد مسکن شهری و کمک به ساخت پنج هزار و ۴۵۰ مسکن روستایی عمل کند.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
وجدان کاری به روایت تصویر:

ادارات و وجدان کاری

واقعیت نمودار بیکاری:

آمار ربیعی خوشبینانه است

مراسم های بی ربط در تالار وحدت:

تالار وحدت فلافلی می‌شود!

گفتگو و گزارش
اینجا هنوز محرومیت موج می زند؛

غمنامه دختران هیزم شکن زاگرس نشین

نایب رییس اول اتاق بازرگانی یاسوج تصریح کرد؛

ضرورت تدوین برنامه جامع صادرات محور و نوآورانه

سنت های فراموش شده در کهگیلویه وبویراحمد؛

زن یاسوجی که 25 سال زندگی اش را با چرخ خیاطی می گذراند + تصاویر

ورود 42 متخصص پزشکی جدید به کهگیلویه و بویراحمد؛

خبر خوش پزشکی برای بیماران شهرستان های کهگیلویه بزرگ+ تصاویر

استقبال دردناک دنا نشینان از سرما؛

خداحافظی با کمربند سبز زاگرس نزدیک است

نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
وعده های استانی
دنا،سی سخت
بویراحمد
کهگیلویه،چرام،لنده،دهد شت
بهمئی،لیکک