کارگاه منطقه‌ای برای توانمندسازی سمن‌های فعال در حوزه مبارزه با مواد مخدر 5 استان
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از برگزاری کارگاه منطقه‌ای برای توانمندسازی سمن‌های فعال در حوزه مبارزه با مواد مخدر پنج استان به میزبانی خراسان جنوبی خبر داد.
اجرای بیش از 4 هزار کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در خراسان جنوبی
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: 4 هزار و 97 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان تاکنون اجرایی شده که 636 کیلومتر از این شبکه در 9 ماهه سال جاری اجرا شده است.
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان جنوبی:
نقاط حادثه‌خیز سیلاب در خراسان جنوبی شناسایی شد
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان جنوبی با بیان اینکه باید در مجوزهای برداشت از بستر رودخانه‌ها عمق وشرایط برداشت رعایت شود گفت: نقاط حادثه‌خیز سیلاب در خراسان جنوبی شناسایی شد.
کارشناس ثبت میراث طبیعی خراسان‌جنوبی :
سروهای کهنسال طبس هنوز هم جوان مانده‌اند
کارشناس ثبت میراث طبیعی خراسان‌جنوبی گفت: سروهای کهنسال خرو طبس از جمله درختانی است که با شرایط آب و هوایی سخت مقابله کرده و اکنون میزبانی گردشگران مختلفی است.
دانش آموزان 60هزار مدرسه ابتدایی از خدمات طرح وارنیش فلوراید برخوردارند
رئیس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: دانش آموزان 60 هزار مدرسه ابتدایی کشور برای دریافت خدمت خدمات دندانپزشکی، تحت پوشش طرح وارنیش فلوراید تراپی، دندان قرار دارند.
خانه باغ شوکت الملک بیرجند در فهرست آثار ملی ثبت شد
مسئول حوزه ثبت آثار تاریخی، فرهنگی، طبیعی و میراث معنوی خراسان جنوبی گفت: خانه باغ شوکت الملک بیرجند در فهرست آثار ملی ثبت شد.
اجرای 65 پروژه تحقیقاتی در مرکز تحقیقات کشاورزی جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه در حال حاضر در این مرکز 65 پروژه تحقیقاتی در حال انجام است، گفت: این تحقیقات در زمینه اصلاح و تهیه نهال بذر (زراعی- باغی)، گیاه‌پزشکی، خاک و آب، جنگل مرتع و آبخیزداری است.
حساس‌سازی جامعه نسبت به آسیب‌های اجتماعی مورد توجه قرار گیرد
مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: حساس‌سازی در زمینه‌های مختلف در سطح جامعه می‌تواند باری را از روی جامعه بردارد که هم از بعد اقتصادی و از بعد فرهنگی تاثیرگذار است.
قهستان با مشکل محدودیت منابع آبی مواجه است
فرماندار درمیان محدودیت منابع آبی را از مهمترین مشکلات بخش قهستان دانست و گفت: آبرسانی به روستاهای این بخش یکی از دغدغه‌های اصلی مسؤولان شهرستان است.
مدیرکل آموزش وپرورش خراسان‌جنوبی؛
۱۵ مدرسه عشایری در خراسان‌جنوبی احداث می‌شود‌
مدیرکل آموزش وپرورش خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز عشایری در مدارس استان مشغول به تحصیل هستند که ۲۰ مدرسه عشایری مجهز به سیستم نیمه‌الکترونیک است، گفت: ۱۵ مدرسه عشایری در خراسان جنوبی احداث می‌شود.
فرهنگیان به تبیین جهاد بپردازند؛
جهاد کبیر بالاترین واجب در نظام
بیرجند- فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: دانشگاهیان، فرهنگیان و طلاب جهاد کبیر را برای مردم تشریح و تبیین کنند.
درآمد یک میلیارد و 800 میلیونی امداد در سال جاری/ همگرایی با موسسات خیریه برای کمک به محرومین
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: همگرایی با موسسات خیریه صورت گرفته است تا با همراهی هم به محرومین کمک شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
اقدامات برای راه اندازی کامل این کارخانه در حال انجام است و قطعا تا چند ماه آینده و قبل از پایان سال 95 این کارخانه به بهره برداری خواهد رسید./ دغدغه ما بازگشایی بازارچه مرزی میل 73 برای صادرات سیمان است
فرماندار درمیان گفت: اقدامات برای راه اندازی کامل کارخانه سیمان باقران در حال انجام است و قطعا تا چند ماه آینده و قبل از پایان سال 95 این کارخانه به بهره برداری خواهد رسید.
تکمیل کتابخانه مرکزی قاین همچنان دغدغه مسئولین
تخصیص 300میلیون تومان برای ساخت دوکتابخانه در قاین
مسئول نهادکتابخانه های عمومی قاین گفت: کتابخانه مرکزی قاین به سمت مستهلک شدن پیش می رودوباید یک فکر اساسی برای آن برداشته شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مدیرجهادکشاورزی قاین عنوان کرد:
پیش بینی برداشت 15هزارتن زرشک تَر در قاینات
مدیرجهادکشاورزی قاین گفت: پیش بینی می شودامسال از 3هزارو418هکتار سطح زیر کشت بارور زرشک در شهرستان بیش از15هزارتن زرشک تر برداشت شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
آمادگی استان قدس رضوی در اجرای پروژه های محرومیت زدایی استان
آستان قدس رضوی آماده سرمایه گذاری در زمینه اجرای پروژه های محرومیت زدا در استان است استاندار خراسان جنوبی که در دیدار با تولیت عظمای آستان قدس رضوی در مشهد سخن می گفت از اعلام آمادگی این آستان به منظور سرمایه گذاری در اجرای پروژه های محرومیت زدا در استان خبر داد و افزود:
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
عزل پيامكي فرمانداران خراسان جنوبي سياسي است
امام جمعه فردوس، عزل تعدادي از فرمانداران و بخشداران خراسان جنوبي را يک حرکت کاملاسياسي، غيرکارشناسي و حتي غيراخلاقي اعلام کرد و گفت: اين امر با سياست هاي دولت تدبير و اميد همخواني ندارد و عجولانه است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:
مبارزه در جنگ نرم کمتر از جنگ تحمیلی نیست
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان این مطلب که مبارزه امروز در جنگ نرم کمتر از جنگ دفاع مقدس نیست، گفت: مدیریت جهادی در صحنه دفاع و جنگ نیست بلکه می‌تواند در همه عرصه‌ها مانند عرصه جنگ نرم ورود پیدا کند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
همایش نکوداشت دکتر کوثری در تربت جام برگزار شد
همایش 'آن طبیب مهربان'، در نکوداشت دکتر محمد کوثری، از پزشکان خدوم و مردمی تربت جام، عصر چهارشنبه با حضور قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این شهرستان برگزار شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
آزمایشگاه‌های
معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: درصدد استانداردسازی آزمایشگاه‌های همکار "سا‌ها" مطابق با استانداردهای اداره استاندارد هستیم تا بتوانیم با این اداره نیز همکاری داشته باشیم.
قائم‌مقام نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی انتقاد کرد:
نام‌گذاری اسلامی خیابان‌های خراسان‌جنوبی به‌خوبی مدیریت نشده است
قائم‌مقام نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی گفت: نام‌گذاری اسلامی مکان‌ها و خیابان های استان به‌خوبی مدیریت نشده است که باید مد نظر مسئولان قرار گیرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
خراسان‌جنوبی رتبه اول وقف‌های جدید در کشور را کسب کرد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: در کشورهای پیشرفته مردم تمام سرمایه‌گذاری خود را روی موقوفات می‌گذارند، ولی سرمایه‌گذاری موقوفات در کشور ایران رضایت‌بخش نیست. استان خراسان جنوبی رتبه اول وقف های جدید در کشور را به خود اختصاص داده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رواج ازدواج‌های غیرقانونی؛
خراسان جنوبی میزبان ۶ هزار تبعه افغان
مهاجرت غیرقانونی اتباع بیگانه و ردپای اتباع افغانی در شکاف‌های اقتصادی و فرهنگی از مشکلاتی است که مهمانان ناخوانده برای خراسان جنوبی ایجاد کرده‌اند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تالارهای بدون مجوز در خراسان جنوبی شناسایی و ساماندهی می‌شوند
مدیرکل دادگستری خراسان جنوبی با بیان اینکه فعالیت دی جی‌های بدون مجوز در استان ممنوع است، گفت: باید تالارها و باغ‌های بدون مجوز در خراسان جنوبی شناسایی و ساماندهی شوند.
سرمایه گذاری 34 میلیارد تومانی در کارخانه سیمان باقران
فرماندار درمیان پروژه سیمان باقران را یک طرح ملی برشمرد و گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته تاکنون در این پروژه 34 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده و پیش بینی می‌شود با رفع موانع موجود تا دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
هدایای ویژه رهبری بین ۱۱ مدرسه  توزیع شد
با حضور مدیرعامل بنیاد علوی هدایای ویژه دفتر مقام معظم رهبری بین ۱۱ مدرسه شبانه روزی خراسان جنوبی توزیع شد.
۱۹ هزار سبد کالایی بین مادران باردار در مناطق محروم توزیع شد
مدیرعامل بنیاد علوی با اشاره به اجرای طرح ارتقاء سلامت مادران باردار در مناطق محروم از سوی این بنیاد، گفت: تاکنون ۱۹ هزار و ۲۰۰ سبد کالایی در بین مادران باردار توزیع شده است.
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
وعده های استانی