سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مديركل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان سمنان؛
200 ميليارد ريال اعتبار براي تكميل بزرگترين پارك موزه دفاع مقدس شرق كشور نياز است
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان گفت: بزرگترين پارك موزه دفاع مقدس منطقه شرق كشور همزمان با دهه فجر امسال و همزمان با پنج استان ديگر كشور، در سمنان افتتاح مي‌شود.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان:
۱۱ پرونده شکایات منابع طبیعی در دامغان رسیدگی شد
رئیس منابع طبیعی دامغان از رسیدگی ۱۱ فقره اختلاف اشخاص حقیقی و حقوقی در کمیسیون ماده واحده طی یک‌سال گذشته خبر داد و گفت: مقابله با زمین خواری و جرایم این حوزه در اولویت است.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
بیش از ۳۰۰ دوره آموزش پدافندی در استان سمنان برگزار شد
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان از برگزاری بیش از ۳۰۰ دوره آموزش پدافندی در استان سمنان خبر داد و گفت: تقویت بنیه دفاعی کشور در برابر تهدیدات دشمن در دستور کار است.
مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: باغ ایرانی در منطقه چشمه‌علی دامغان افتتاح می‌شود.
سکوت مدعیان حقوق بشر در مقابل کشتار مسلمانان میانمار باعث تأسف است
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان با تاکید بر اینکه کشتار مسلمانان میانمار توطئه‌ای صهیونیستی باهدف نسل‌کشی است، گفت: نکته قابل تاسف سکوت بسیاری از مدعیان حقوق بشر در این باره است.
دبیر عقیدتی و سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه سمنان:
مدیران نجومی‌بگیر باید پاسخگو باشند
دبیر عقیدتی و سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان با بیان اینکه مدیران نجومی‌بگیر برای جریحه‌دار کردن افکار عمومی باید پاسخگو باشند، گفت: تبرئه نجومی‌بگیران نمک پاشیدن به زخم محرومان و مستضعفان است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان:
درخواست‌های 444 واحد تولیدی در کارگروه رفع موانع تولید
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: درخواست‌های 444 واحد تولیدی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این استان مطرح شد.
لزوم حمایت از تعاونی‌ها برای کاهش آسیب‌های اجتماعی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از بهره‌برداری هشت تعاونی در استان سمنان در هفته تعاون خبر داد و گفت: حمایت از تعاونی‌ها در کاهش آسیب‌های اجتماعی مؤثر است.
زنگ خدمتگزاری و رونق‌بخشی در هفته دولت در سمنان نواخته شد
با بهره برداری از 487 طرح با سه هزار و 100 میلیارد ریال اعتبار و اشتغالزایی برای 754 نفر در هفته دولت امسال، همراه با روحیه شادی و نشاط اجتماعی، زنگ خدمتگزاری و رونق کسب وکار در استان سمنان نواخته شد.
ماه محرم هیچ مسجدی در استان سمنان بدون روحانی نخواهد بود
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان با بیان اینکه در ایام محرم هر روحانی یک مسجد را برای تبلیغ دین پوشش می‌دهد، گفت: هیچ نقطه ای از استان در این ماه بدون روحانی نخواهد بود.
کلید توسعه کشور استفاده از توان بخش خصوصی است
محمدرضا خباز گفت: برای افزایش اشتغال در سمنان راهی جز توجه به بخش خصوصی وجود ندارد و باید برای رفع مشکلات استان به فعالان اقتصادی بها بدهیم.
حل چالش تولید لعاب دلخواه سرامیست‌ها در سمنان
مدیر کل میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری استان سمنان گفت: با تلاش‌های هنرمند صنایع دستی استان سمنان، لعاب ماکروکریستال (درشت بلور) در این استان ساخته شد.
۷۱۰۰ میلیارد تومان تفاهم نامه سرمایه گذاری در استان سمنان امضا شد
استاندار سمنان درباره آثار برجام گفت: پس از برجام هفت هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان تفاهم نامه سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعت، معدن، گردشگری و ... با بخش خصوصی امضا شده است.
ثبت ۳۱ کالای ایرانی؛
پسته دامغان ثبت جهانی می‌شود
مدیرکل دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت از ثبت جهانی پسته دامغان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: تاکنون ۳۱ کالا و محصول ایرانی در مجامع جهانی به ثبت رسیده است.
۱۰ خانه ورزش روستایی در استان سمنان افتتاح می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با تأکید بر لزوم تداوم برنامه‌های امور جوانان در استان سمنان گفت: ۱۰ خانه ورزش روستایی در برخی مناطق این استان به مناسبت هفته دولت افتتاح می‌شود.
حفظ زیرساخت‌ها و سرمایه‌های ملی از اهداف اصول پدافندی است
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان با بیان اینکه حفظ زیرساخت‌ها و سرمایه‌های ملی از اهداف مهم اصول پدافندی است گفت: مولد انرژی ویژه دستگاه‌های اجرایی استان سمنان برای حفاظت از زیرساخت‌ها و تجهیزات اداری تأمین می‌شود.
برنامه‌های ستاد امر به‌ معروف کشور در شاهرود بومی‌سازی شود
امام‌جمعه شاهرود با اشاره به‌ ضرورت بومی‌سازی برنامه‌های ستاد امر به‌ معروف و نهی از منکر کشور در شاهرود گفت: از ظرفیت معنوی ماه محرم برای اثرگذاری و نفوذ بیشتر این برنامه‌ها بهره‌گیری شود.
۳۰۰ میلیارد تومان برای بازسازی واحدهای تولیدی سمنان منظور می‌شود
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه ۳۰۰میلیارد تومان برای بازسازی واحدهای تولیدی استان منظور می‌شود، گفت: این اعتبارات به صورت تسهیلات مناسب ارائه خواهد شد.
تامین آب مهمترین دغدغه‌ استان سمنان در بخش روستایی است
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان، تامین آب را یکی از دغدغه‌های مهم استان در بخش روستایی عنوان کرد و گفت: معتقدیم تلاش برای تامین آب در راستای حفظ و پایداری روستاها بسیار مهم است.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان:
نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی - اسلامی در سمنان برپا می‌شود
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان گفت: نمایشگاه استانی نوشت‌افزار ایرانی اسلامی در مرکز استان سمنان بر پا می‌شود.
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
۹۰واحد متقاضی تسهیلات در استان سمنان به بانک ها معرفی شدند
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: با اجرای طرح رونق تولید در سالجاری تاکنون ۹۰ واحد تولیدی استان برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند.
۱۰میلیارد ریال کمک بلاعوض به واحدهای زلزله زده کالپوش اختصاص یافت
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ۱۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض به واحدهایی که از زمان وقوع زلزله در بخش کالپوش نسبت به احداث بنا اقدام کردند، اختصاص یافت.
هیچ بودجه‌ دولتی فعالیت‌های قرآنی اوقاف در ۲ سال گذشته تحقق نیافته است
رئیس مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: در دو سال اخیر هیچ یک از بودجه‌ها و اعتبارات دولتی فعالیت‌های قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تحقق پیدا نکرده است.
عملیات اجرایی احداث پارک بانوان در سمنان آغاز شد
شهردار سمنان از آغاز عملیات عمرانی پارک بانوان در این شهر خبر داد و گفت: ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای احداث فاز اول پارک بانوان اختصاص یافت.
۱۸باند مواد مخدر در دامغان متلاشی شد
فرمانده انتظامی دامغان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری ۱۲۷ نفر در رابطه با مواد مخدر دستگیر شدند، گفت: ۱۸ باند مواد مخدر با تلاش ماموران ناجا در این مدت متلاشی شده است.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
طرح تبلت دانش‌آموزی؛

درس و مشق، پر!!!

بدون شرح موبایلی !!!

هنوز مشغولی؟

اظهار نظر عجیب وزیر راه؛

دهقان فداکار و قطار سمنان!

گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
دامغان
میامی