رسانه ها در انعکاس عملکرد قرارگاه اقتصاد مقاومتی به دولت کمک کنند
محمدناصر نیکبخت پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان همدان عنوان کرد: باید برای دستگاه ها و مدیرانی که کار فوق العاده انجام داده اند شأن ارزشیابی دیده شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر همدان عنوان کرد:
فرهنگسرای
رئیس و اعضای کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر همدان ظهر پنج شنبه از پروژه های فرهنگی و ورزشی منطقه شهرک مدنی بازدید کردند.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان خبر داد:
پرداخت ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی در شهرستان همدان
هادی گلیان با اشاره به فعالیت‌های بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان اظهار داشت: در سال جاری ۳۰ میلیارد ریال وام اجرای طرح‌های افتصاد مقاومتی به افراد متقاضی پرداخت شده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان همدان عنوان کرد:
تعاونی گلخانه‌داران در استان همدان تأسیس می‌شود
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان همدان از تأسیس تعاونی گلخانه‌داران در سطح استان خبر داد و گفت: با افزایش کشت‌های گلخانه‌ای در همدان تعاونی گلخانه داران در سطح استان تاسیس می‌شود.
معاون استاندار همدان مطرح کرد:
ریل راه‌آهن سال آینده به همدان می‌رسد
محمودرضا عراقی ظهر امروز در در کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی و حمل و نقل استان همدان با اشاره به ایجاد آمادگی برای سفرهای نوروزی مردم در تعطیلات پیش‌رو اظهار داشت: تمام وسائط نقلیه حمل و نقل عمومی به ویژه خودروهای مسافربری باید ساماندهی و از ایمنی لازم برخوردار شوند.
تشکیل ۹۷ هسته امر به معروف و نهی از منکر در هیئت های مذهبی رزن
فتحعلی حسینی ظهر سه شنبه در جلسه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان رزن طلاق و اعتیاد را ازجمله منکرات مهم در شهرستان دانست و گفت: باید روی این مسائل به صورت ویژه کار شود.
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان عنوان کرد:
پزشکی قانونی همدان محدودیت نیرو دارد
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان با اشاره به اینکه پزشکی قانونی استان همدان از بی‌حاشیه‌ترین ادارات است گفت: با توجه به خدمات شایسته و تلاش‌های بی‌منت حقوقی کمتر از پزشکان دانشگاه علوم پزشکی دریافت می‌کنند ضمن اینکه با محدودیت نیرو روبه‌رو هستیم.
تفاهم‌نامه همدان به عنوان پایلوت شهر سبز جهان اسلام تمدید شد
تفاهم‌نامه همدان به عنوان پایلوت شهر سبز جهان اسلام در نخستین همایش ملی شهر سبز پایدار جهان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تمدید شد.
در تجمع اعتراض‌آمیز اهالی 4 روستای رزن مقابل استانداری همدان عنوان شد
مردم چهار روستای شهرستان رزن امروز مقابل استانداری همدان تجمع کردند و خواستار رسیدگی به قطعی یک ماهه آب در این مناطق شدند.
از اعتراض خبرنگار به مدیرکل آموزش و پرورش تا توضیح در مورد فوت دانش‌آموز تویسرکانی
مدیرکل آموزش و پرورش همدان درخصوص مرگ دانش‌آموز تویسرکانی بر اثر برق‌گرفتگی گفت: کارگاه ایمنی لازم را داشته و اگر تخلفی هم صورت گرفته باشد با متخلف برخورد می‌شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان مطرح کرد:
۸۰ روستای ملایر و ۵ روستای نهاوند بی‌برق هستند‌
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۸۰ روستای شهرستان ملایر و ۵ روستای نهاوند بی‌برق هستند، گفت: امیدواریم تا پایان امروز تمام روستاهای بی‌برق برقدار شوند.
رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان اسدآباد عنوان کرد:
پژوهش از مهمترین اولویت‌های دانشکده علوم پزشکی اسدآباد
پژوهش به عنوان کلید توسعه پایدار یکی از مهمترین اولویت‌های دانشکده علوم پزشکی شهرستان به ویژه در مسائل بهداشتی و درمانی است.
نماینده مردم ملایر در مجلس مطرح کرد:
باید به سرمایه‌گذار انگیزه داده شود
حجت‌الاسلام احد آزادیخواه با اشاره به مطالبات این شهرستان در حوزه کشاروزی، اظهار کرد: با توجه به تولید 240 هزار تن انگور و فرآورده‌های آن، صنعتی‌سازی، مدیریت و استفاده بهینه از آب و خاک، آموزش به کشاورزان و خریدهای تضمینی و یارانه بر محصولات کشاروزی می‌تواند محورهای توسعه بخش کشاورزی در شهرستان را فراهم کند.
معاون دفتر حفظ و نشر آثار امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی):
متن تقریظ‌های رهبری مسؤولیت فعالان فرهنگی همدان را بیشتر کرد
معاون دفتر حفظ و نشر آثار امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) گفت: متن تقریظ‌های رهبری بر چهار کتاب‌ دفاع مقدس استان همدان، مسؤولیت فعالان فرهنگی و نویسندگان این دیار را بیشتر می‌کند.
تقریظ رهبر انقلاب بر چهار کتاب حوزه جهاد و مقاومت در همدان رونمایی شد
تقریظ رهبر معظم انقلاب بر چهار کتاب ' وقتی مهتاب گم شد '، ' گلستان یازدهم'، ' دختر شینا ' و ' آب هرگز نمی میرد ' همزمان با نهمین روز دهه فجر و در ششمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت، در همدان رونمایی و از راویان و نویسندگان این کتاب‌ها تقدیر می شود.
دو سوم هزینه پیاده‌راه‌سازی ۶ خیابان اصلی همدان از اعتبارات عمرانی پرداخت می‌شود
استاندار همدان از پرداخت دو سوم هزینه پیاده‌راه‌سازی ۶ خیابان اصلی همدان از اعتبارات عمرانی استان همدان خبر داد.
رشد 25 درصدی حضور گردشگران خارجی در همدان
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان گفت: پس از گشایش های حاصل از برجام حدود 12 هزار و 400 گردشگر خارجی در نه ماه امسال به استان همدان سفر کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 25 درصد رشد داشت.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
۹۰ مدرسه در همدان زیر پوشش طرح کانون مدرسه است
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان با بیان اینکه ۹۰ مدرسه در همدان زیر پوشش طرح کانون مدرسه است گفت: ۳۵۰ کلاس در این طرح از خدمات کانون پرورش فکری بهره‌مند می‌شوند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رئیس دامپزشکی شهرستان همدان:
۲۸ کانون بیماری دامی در همدان شناسایی شد
رئیس دامپزشکی شهرستان همدان با اشاره به انجام هدفمند واکسیناسیون بیماری شاربن در همدان گفت: سال گذشته ۲۸ کانون بیماری در همدان شناسایی شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مرکز جامع خدمات سلامت در نهاوند راه‌اندازی می‌شود
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند گفت: به منظور افزایش خدمات بهداشتی و درمانی به ساکنان شهر فیروزان و روستاهای هم‌جوار مرکز جامع خدمات سلامت در شهر فیروزان نهاوند ساخته می‌شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
پیش بینی 2 هزار میلیارد ریال مشوق صادرات محصولات دامی
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: به منظور تشویق تولید کنندگان به صادرات امسال دو هزار میلیارد ریال برای مشوق های صادراتی پیش بینی شده است تا کارخانه ها بتوانند تولیدات خود را صادر کنند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رئیس سازمان برنامه و بودجه همدان؛
رسانه ملی، محور توسعه پایدار در استان
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بر نقش بسیار موثر و فراگیر رسانه ملی در ایجاد زیرساخت های فرهنگی تبلیغی در موضوع توسعه پایدار تأکید کرد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
صنعت تویسرکان برای تحول نیازمند تسهیلات ارزان قیمت است
فرماندار تویسرکان گفت: حوزه تولید و صنعت این شهرستان برای تحول و شکوفائی نیازمند تسهیلات ارزان قیمت است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مجوز کشتارگاه جدید داده نمی شود/ کشتارگاه اسدآباد باید بهداشتی شود
معاون عمرانی استانداری همدان با بیان اینکه کشتارگاه های استان همدان با نصف ظرفیت فعالیت می کنند افزود: احداث کشتارگاه جدید صرفه اقتصادی ندارد و هیچ مجوزی برای این منظور داده نمی شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ذخایر سدهای استان همدان به ۶۸ میلیون مترمکعب رسید
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان حجم سدهای استان همدان را ۶۸ میلیون مترمکعب اعلام کرد و گفت: مشکلی در تامین آب شرب استان همدان وجود ندارد ولی رعایت الگوی مصرف باید در اولویت قرار گیرد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظري ندارم
كم
متوسط
زياد
نظرات وگلایه ها