سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
ذخایر سدهای استان همدان به ۷۶ میلیون مترمکعب رسید
معاون شرکت آب منطقه‌ای همدان حجم سدهای استان همدان را ۷۶ میلیون مترمکعب اعلام کرد و گفت: ذخیره سد اکباتان همدان به بیش از ۲۲ میلیون مترمکعب رسید.
صادرات از گمرک همدان دو درصد افزایش یافت
مدیرکل گمرک استان همدان از صادرات ۱۳۲ میلیون دلاری کالا از گمرک همدان در سال ۹۵ خبر داد و گفت: صادرات کالا از گمرک همدان دو درصد افزایش یافت.
سومین کانون آنفلوانزای پرندگان در ملایر مثبت اعلام شد
مدیرکل دامپزشکی همدان از انجام نمونه‌برداری از پرندگان تلف شده در اطراف همدان خبر داد و گفت: سومین مورد آزمایشات آنفلوانزای طیور در شهر ملایر مثبت اعلام شد.
۱۴۰۰ هکتار از اراضی اسدآباد زیر کشت چغندر قند می‌رود
مدیر جهاد کشاورزی اسدآباد با بیان اینکه در سال ۹۶ به میزان ۱۰۳ هزار تن چغندر قند در این شهرستان تولید می‌شود گفت: ۱۴۰۰ هکتار از اراضی اسدآباد زیر کشت چغندر قند می‌رود.
مدیرعامل سازمان انتقال خون استان همدان خبر داد:
حذف 25 درصد از اهداکنندگان بار اول خون در همدان
افشین محمدی ، با بیان اینکه برای افزایش ضریب سلامت خون از اوایل مهرماه برنامه حذف اهداکنندگان بار اول خون را در دستور کار قرار داده‌ایم، افزود: 25 درصد اهداکنندگان بار اول حذف شده‌اند و در حال حاضر تمام خونی که اهدا می‌شود از اهداکنندگان مستمر و سابقه‌دار است.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی رزن عنوان کرد:
اشتغال ۲۰ هزار نفر در واحدهای صنعتی شهرستان رزن
پرویز فهیمی ظهر یکشنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان رزن از برگزاری ۱۶جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری از ابتدای سال تا به امروز در رزن خبرداد و گفت: این جلسات ۶۷ مصوبه داشته که از این میزان ۵۳ مصوبه عملی شده است.
فرماندار شهرستان اسدآباد عنوان کرد:
۱۷۰ بیمار کم بضاعت در شهرستان اسدآباد حمایت مالی شدند
حسین افشاری ظهر یکشنبه در جلسه مجمع خیرین سلامت شهرستان اسدآباد، اظهارداشت: نرخ امید به زندگی سال‌های گذشته در ایران ۳۷ سال بوده که اکنون با بهبود شرایط زندگی این رقم به ۷۴ سال رسیده است.
وقت صادرکننده نباید در چانه زنی با بانک یا دستگاه اجرایی بگذرد
محمدناصر نیکبخت ظهر چهارشنبه در کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان همدان با بیان اینکه باید قدر امنیت کشور را که شرایط فعالیت اقتصادی سالم و بدون دغدغه را ایجاد کرده است، بدانیم.
مشکلات تیم فوتبال پاس همدان حل می شود ؛
برگزاری مجمع انتخابات هیئت فوتبال همدان با حضور تاج
رئیس فدراسیون فوتبال امروز برای برگزاری مجمع انتخابات هیئت فوتبال همدان به این استان سفر کرد.
رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر همدان:
پارکبان‌ها برای 10 دقیقه پارک هم پول می‌گیرند!
رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر همدان درخصوص فعالیت پارکبان‌ها گفت: پارک خودرو تا نیم‌ساعت رایگان است در صورتی که پارکبان‌ها برای 10 دقیقه هم وجه اخذ می‌کنند.
حمایت از فعالیت‌های هنری همدان در حد صفر است:
رشد صنعت فیلمسازی نیازمند حمایت است و تزریق پول
برنده تندیس بهترین کارگردانی بخش داستانی جشنواره فیلم‌های صدثانیه‌ای با بیان اینکه رشد صنعت فیلمسازی نیازمند حمایت است و تزریق پول، گفت: با اینکه همدان مهد استعدادهای هنری بخصوص در حوزه فیلم‌سازی است، اما حمایت از آنها در حد صفر است.
مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری همدان عنوان کرد:
دهیاران از مسائل اجتماعی و فرهنگی غافل هستند
مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری همدان گفت: دهیاران تمرکز خود را به مسائل بهسازی و ساخت ‌و ساز در روستاها معطوف کرده و از مسائل فرهنگی، اجتماعی و بهداشتی غافل هستند.
شناسایی ۱۱۵ اثر تاریخی و فرهنگی در شهرستان رزن
فرماندار رزن با بیان اینکه ۱۱۵ اثر تاریخی و فرهنگی در شهرستان رزن شناسایی شده است، گفت: این شهرستان ۱۲ درصد سهم گردشگری استان همدان را تشکیل می دهد.
مدیرکل گمرک استان همدان عنوان کرد:
صادرات از گمرک ملایر ۷۶ درصد افزایش یافت
جمال خشوعی با اشاره به اینکه افزایش صادرات از گمرک همدان و ملایر جز اولویت‌های اصلی امسال محسوب می‌شود اظهار داشت: خوشبختانه با وجود کاهش صادرات از سایر گمرکات کشور، روند صادرات از گمرکات همدان افزایش یافته است.
رسانه ها در انعکاس عملکرد قرارگاه اقتصاد مقاومتی به دولت کمک کنند
محمدناصر نیکبخت پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان همدان عنوان کرد: باید برای دستگاه ها و مدیرانی که کار فوق العاده انجام داده اند شأن ارزشیابی دیده شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر همدان عنوان کرد:
فرهنگسرای
رئیس و اعضای کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر همدان ظهر پنج شنبه از پروژه های فرهنگی و ورزشی منطقه شهرک مدنی بازدید کردند.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان خبر داد:
پرداخت ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی در شهرستان همدان
هادی گلیان با اشاره به فعالیت‌های بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان اظهار داشت: در سال جاری ۳۰ میلیارد ریال وام اجرای طرح‌های افتصاد مقاومتی به افراد متقاضی پرداخت شده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان همدان عنوان کرد:
تعاونی گلخانه‌داران در استان همدان تأسیس می‌شود
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان همدان از تأسیس تعاونی گلخانه‌داران در سطح استان خبر داد و گفت: با افزایش کشت‌های گلخانه‌ای در همدان تعاونی گلخانه داران در سطح استان تاسیس می‌شود.
معاون استاندار همدان مطرح کرد:
ریل راه‌آهن سال آینده به همدان می‌رسد
محمودرضا عراقی ظهر امروز در در کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی و حمل و نقل استان همدان با اشاره به ایجاد آمادگی برای سفرهای نوروزی مردم در تعطیلات پیش‌رو اظهار داشت: تمام وسائط نقلیه حمل و نقل عمومی به ویژه خودروهای مسافربری باید ساماندهی و از ایمنی لازم برخوردار شوند.
تشکیل ۹۷ هسته امر به معروف و نهی از منکر در هیئت های مذهبی رزن
فتحعلی حسینی ظهر سه شنبه در جلسه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان رزن طلاق و اعتیاد را ازجمله منکرات مهم در شهرستان دانست و گفت: باید روی این مسائل به صورت ویژه کار شود.
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان عنوان کرد:
پزشکی قانونی همدان محدودیت نیرو دارد
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان با اشاره به اینکه پزشکی قانونی استان همدان از بی‌حاشیه‌ترین ادارات است گفت: با توجه به خدمات شایسته و تلاش‌های بی‌منت حقوقی کمتر از پزشکان دانشگاه علوم پزشکی دریافت می‌کنند ضمن اینکه با محدودیت نیرو روبه‌رو هستیم.
تفاهم‌نامه همدان به عنوان پایلوت شهر سبز جهان اسلام تمدید شد
تفاهم‌نامه همدان به عنوان پایلوت شهر سبز جهان اسلام در نخستین همایش ملی شهر سبز پایدار جهان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تمدید شد.
در تجمع اعتراض‌آمیز اهالی 4 روستای رزن مقابل استانداری همدان عنوان شد
مردم چهار روستای شهرستان رزن امروز مقابل استانداری همدان تجمع کردند و خواستار رسیدگی به قطعی یک ماهه آب در این مناطق شدند.
از اعتراض خبرنگار به مدیرکل آموزش و پرورش تا توضیح در مورد فوت دانش‌آموز تویسرکانی
مدیرکل آموزش و پرورش همدان درخصوص مرگ دانش‌آموز تویسرکانی بر اثر برق‌گرفتگی گفت: کارگاه ایمنی لازم را داشته و اگر تخلفی هم صورت گرفته باشد با متخلف برخورد می‌شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان مطرح کرد:
۸۰ روستای ملایر و ۵ روستای نهاوند بی‌برق هستند‌
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۸۰ روستای شهرستان ملایر و ۵ روستای نهاوند بی‌برق هستند، گفت: امیدواریم تا پایان امروز تمام روستاهای بی‌برق برقدار شوند.
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظري ندارم
كم
متوسط
زياد
نظرات وگلایه ها