سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
قانونی بودن ساخت‌وساز در «نورمهال»
شهردار همدان با اشاره به قانونی بودن ساخت و ساز در "نورمهال" گفت: ساخت‌وساز در این منطقه هیچ منع قانونی ندارد به طوریکه مجوز صادره از سوی شهرداری براساس تأییدیه اداره‌کل میراث فرهنگی استان بوده است.شهردار همدان در توضیح این تصمیمات گفت: قرار بر این شد تا هیئتی متشکل از دادستانی، میراث فرهنگی و شهرداری از این بنا بازدید کند و براساس آخرین وضعیت این بنا تصمیم نهایی گرفته شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
اجلاس روسای شوراهای اسلامی کلان‌شهرها؛
چالش‌های مدیریت شهری همدان
نایب رئیس مجمع مشورتی شورای عالی استان‌ها گفت: تمام کارکنان وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در حوزه مدیریت شهری مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری بوده و از حقوق و مزایای این قانون برخوردارند، در حالی که شهرداری‌ها از مزایای این قانون محروم هستند.کامران گردان در جمع روسای شوراهای اسلامی کلان‌شهرها و مراکز استان‌ها در همدان اظهار کرد: دستیابی به پیشرفت مستلزم بهره‌مندی از عقلانیت، مشارکت عمومی و حضور مردم در صحنه است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
شکایت مدیران اجرایی از رسانه ها ممنوع است
سید سعید شاهرخی همکاری مدیران اجرایی با رسانه ها را لازم دانست و گفت: همچنان تاکید دارم که هیچ شکایتی نباید از رسانه ها در دوره مدیریتم صورت بگیرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رئیس شورای اسلامی شهر تهران:
کمبود بودجه مهمترین مشکل شهرداری‌ها است
رئیس مجمع مشورتی روسای شورا‌های اسلامی کلان شهر‌ها و مراکز استان‌ها گفت: کمبود بودجه مهم‌ترین مشکل شهرداری‌ها است.
جشنواره مردمی؛
شور تئاتر در همدان
بیست‌و‌پنجمین جشنواره بین‌‌المللی تئاتر کودک‌ونوجوان با رویکرد افزایش نشاط و شادی در جامعه در حال برگزاری است.
امکانات و بودجه‌ها بر اساس شاخص و عادلانه در استان همدان توزیع شود
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان خطاب به استاندار جدید همدان گفت: امکانات و بودجه‌ها بر اساس شاخص و عادلانه در استان همدان توزیع شود.
توسعه پایدار گردشگری؛
«سراب» همدان را حفظ کنیم
پاییز، بهار گردشگری همدان است اگر مسئولان همدان و متولیان گردشگری استان گام‌های استوار و راسخی را برای توسعه پایدار گردشگری و توسعه گردشگری پایدار بردارند. در روزهایی که علی‌صدر در مرکز توجه فعالان گردشگری جهان قرار گرفته، آه از نهاد غار سراب برآمده و درد روی دردش می‌آید. از معدن‌کاری و معدن‌کاوی در نزدیک غار تا حفاری جویندگان گنج، از رها کردن زباله در طبیعت بکر غار تا خشک شدن آب آن، نه یک درد که هزاران زخم دردناک بر تن رنجور این زیبای بی‌یاور است.
حاضرم برای خدمت به تولید و توسعه همدان مشاور استاندار شوم
محمد ناصر نیکبخت صبح امروز در مراسم قدردانی از خدماتش که به همت اصناف و اتاق بازرگانی برگزار شد اظهار داشت: از همه کسانی که در مدت 5 سال مسئولیت من در سمت استانداری کمک کردند قدردانی می‌کنم. و هم چنین گفت هرچند از این پست بازنشسته شدم اما حاضرم به عنوان مشاور در خدمت استاندار فعلی استان و تولید‌کنندگان باشم
دفتر نمایندگی سازمان جهانی گردشگری به همدان واگذار شد
‌استاندار همدان گفت: دفتر نمایندگی سازمان جهانی گردشگری به ایران داده شده که مقرر شد یک مدت در تهران پردازش و سپس به همدان واگذار شود
دبیرکل سازمان جهانی جهانگردی و نمایندگان 26کشور به ایران می‌آیند
همدان2018 که عنوان پایتختی کشورهای آسیایی را تا پایان سال‌جاری میلادی یدک می‌کشد به جایی رسیده است که دبیرکل جدید سازمان جهانی جهانگردی در نخستین سفر خارجی خود پس از گرفتن این سمت و 60 مهمان خارجی از 26کشور جهان همزمان با آغاز تحریم‌های یکجانبه آمریکا این شهر را برای سفر انتخاب کرده‌اند.
مدیرکل بنیاد مسکن استان گزارش داد؛
نوسازی ۲۹۹ روستا در همدان
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان با بیان اینکه ۸۵‌درصد اماکن روستایی دارای سند مالکیت ثبتی هستند، گفت: استان همدان از استان‌های برتر در جذب تسهیلات اشتغال روستایی است. حسن ظفری با بیان اینکه برای چهارمین بار طرح آمارگیری از مسکن روستایی از ۲۱ مهر تا ۲۱ آبان توسط آمارگیران انجام می‌گیرد، اظهار کرد: در این طرح ۵۰ نفر از آمارگیران در ۲۷۹روستا اطلاعات و آمار دقیق روستاییان را جمع‌آوری می‌کنند.وی با بیان اینکه امید است تمام دهیاران، شوراها و بخشداران اطلاعات دقیق را در اختیار آمارگیران قرار دهند، افزود: این طرح می‌تواند پایه و اساس دقیق کار و تعمیم آن به کل روستای استان باشد.
نام تویسرکان و گردو با یکدیگر عجین شده است
نیکبخت گفت: نام تویسرکان و گردو با یکدیگر عجین شده است و بی‌شک گردو باید به نام این شهرستان ثبت رسمی و ملی شود.وی با بیان اینکه برگزاری همایش گردو نقش موثری در توسعه این شهرستان دارد، اظهار داشت: این همایش هر سال بهتر از سال قبل برگزار می شود و به خوبی توانمندی های شهرستان تویسرکان را معرفی کرده است.
محل افتتاحیه اجلاس جهانی گردشگری تغییر نکرده است
استاندار همدان در نامه ای رسمی به علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، انتشار اطلاعاتی مبنی بر تغییر مکان افتتاحیه اجلاس جهانی گردشگری را تکذیب و بر میزبانی همدان تاکید کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
موافقت سازمان مدیریت برای اجرای پردیس سینمایی همدان
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: موافقت سازمان مدیریت برای اجرای پردیس سینمایی همدان اخذ شده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
امسال چهره ورودی‌های همدان تغییر خواهد کرد
امیر خجسته ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی با معاون عمرانی استاندار، شهردار، مدیرکل راه و شهرسازی و سرپرست راهداری استان اظهار کرد: مردم همدان می‌خواهند به عنوان یک استان گردشگری معرفی شوند تا منبعی برای اشتغال و درآمدزایی آنها باشد اما متاسفانه در گذشته با غفلت نسبت به ایجاد زیرساخت‌ها اقدام نشده که امروز بتوانیم از ثمره آن بهره‌مند شویم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
شمارش معکوس برای رفع بوی نامطبوع جاده همدان - تهران
انتشار بوی نامطبوع و آزاردهنده حاصل از پساب فاضلاب پنج واحد تولیدی سال هاست که نارضایتی و گله مندی ساکنان حوالی جاده همدان - تهران و مسافران عبوری را در پی داشته است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
سرپرست اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان:
افزایش مجتمع‌های بین راهی در همدان
همزمان با تحولات اساسی و بنیادین در امور اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، نقش شبکه راه‌ها به ویژه جاده‌ها به‌عنوان یکی از بخش‌های مهم زیربنایی در رشد و توسعه پایدار اهمیت بیشتری می‌یابد و ضمن تاثیر حیاتی بر سایر فعالیت‌ها موجب باروری و پویایی آنها و سرعت و پیشرفت طرح‌ها می‌شود و از طرفی توسعه اقتصادی و اجتماعی، بالا رفتن درآمدها، پیشرفت ارتباطات، گسترش مراکز علمی و دانشگاهی در شهرهای مختلف، ایجاد راه‌های حمل‌و‌نقلی و به ویژه جوان بودن هرم جمعیتی در کشور موجب شده است که مسافرت به شکل یکی از پایه‌های استوار سیستم اقتصادی درآید.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رویداد «همدان۲۰۱۸» نقطه جهشی برای توسعه گردشگری است
معاون اول رئیس جمهور بابیان اینکه توسعه گردشگری از اولویت های دولت است، گفت: رویداد «همدان۲۰۱۸» نقطه جهشی برای توسعه گردشگری است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
آقای رئیس جمهور! تیم اقتصادی‌تان را تغيير دهيد، ناتوان است
حمیدرضا حاجی‌بابایی خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای رئیس جمهور، تیم اقتصادی شما ناتوان است یا نمی‌خواهد یا نمی‌تواند، بنابراين بايد نسبت به تغيير آنها اقدام كنيد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
نرخ مشارکت اشتغال و سرمایه‌گذاری در همدان 48.2 درصد است
استاندار همدان گفت: نرخ مشارکت اشتغال و سرمایه‌گذاری در استان به 48.2 درصد رسیده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تقویت صنایع کوچک در همدان در دست اجرا است
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان با بیان ‌اینکه هیچ واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان تعطیل نشده است و افزود: امسال نمایشگاه صنایع کوچک اجرا می‌شود تا مردم در صنایع کوچک با کالاها آشنا شوند و آن را حمایت کنند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
حمایت از کالای داخلی بهترین راهکار تنظیم بازار ارز در کشور است
محمدناصر نیکبخت روز دوشنبه در جریان بازدید از غرفه صنعتگران همدان در نخستین نمایشگاه بین المللی واحدهای کوچک و متوسط صنعتی واقع در مصلی بزرگ تهران، اظهار داشت: این نمایشگاه توانمندی ما را نشان داد و ثابت کرد با تقویت و حمایت از واحدهای کوچک و متوسط صنعتی می توان در کنار اشتغال زایی، خودکفا شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
فرماندار همدان خبر داد:
طرح تنظیم بازار در همدان
فرماندار همدان در مورد اعتبارات این شهر در سال گذشته با اشاره به اینکه در سال ۹۶ اعتبارات شهرستان در مجموع ۱۲۵ میلیارد تومان بود، اظهار کرد: از ۱۲۵ میلیارد تومان ۶۳ میلیارد تومان اعتبارات استانی و به تفکیک ۲۰ میلیارد تومان از منابع استانی، ۶ میلیارد و ۲۰۰‌میلیون تومان از منابع نفت و گاز و ۳۷میلیارد تومان از اعتبارات متوازن بود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
احداث شهرک اداری و پزشکان از اولویت‌های سرمایه‌گذاری در همدان است
رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان گفت: احداث شهرک اداری و پزشکان از برنامه های اولویت دار پروژه های سرمایه گذاری و مشارکتی شهر همدان است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
فروچاله‌ها در دشت اسدآباد در حال شکل گرفتن است
کریم حمیدوند شامگاه یکشنبه در قرارگاه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت:در راستای این امر جامعه نیازمند نهادی است که فکر ملی تولید کرده و تصمیمات را به تصمیمات ملی تبدیل کند چرا که با فکر ملی داشتن بدون تعصبات منطقه‌ای تصمیمات در راستای اقتصاد مقاومتی موثرتر واقع خواهد شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
تغییر شرایط اجتماعی؛

حیای زنان

انتصابات ویژه برخی مدیران؛

در حاشیه برخی انتصاب ها

چالش های روز از نگاه طنز؛

زیباترین کاریکاتورهای روز اجتماعی

تشریح خرگوش زنده در دبیرستان؛

واکنش خرگوش تشریح شده همدان

اجرای تفاهم نامه شهر سبز پایدار؛

رفع دغدغه های زیست محیطی همدان

گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظري ندارم
كم
متوسط
زياد
نظرات وگلایه ها