سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان؛
روستای خالی از سکنه آراناج خرمدره به دهکده گردشگری تبدیل می شود
مسئول میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی خرمدره گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته روستای متروک آراناج این شهرستان به دهکده گردشگری تبدیل می شود و این اقدام در راستای جذب گردشگران است.
انسداد چاه‌های غیر مجاز در اولویت قرار گیرد/ تعداد چاه‌های غیرمجاز دشت ابهر مشخص شود
رئیس جهاد کشارزی استان زنجان با تاکید بر اولویت دادن به انسداد چاه‌های غیر مجاز در استان زنجان توسط شرکت آب منطقه‌ای گفت: انسداد چاه‌های غیر مجاز در اولویت قرار گیرد.
مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب زنجان در آینده نزدیک ساخته می شود
معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای استان زنجان گفت: عملیات ساخت مدول دوم و ارتقاء مدول اول تصفیه خانه فاضلاب زنجان در اردیبهشت ماه سالجاری شروع خواهد شد.
دبیر انجمن گیاهان دارویی استان زنجان:
کلکسیون گیاهان دارویی در استان زنجان تهیه می‌شود
دبیر انجمن گیاهان دارویی استان زنجان با اشاره به ایجاد کلکسیون گیاهان دارویی جنگلی و مرتعی گفت: خرید تضمینی گیاهان دارویی توسط شرکت‌های فرآوری این محصولات در دستور کار قرار دارد.
۲۸۰ کودک بی‌سرپرست به فرزندخواندگی خانواده‌های زنجانی درآمدند
مدیر کل بهزیستی استان زنجان با اشاره به پایین بودن میزان آسیب‌های اجتماعی زنجان نسبت به سایر استان‌ها گفت: ۲۸۰ کودک بی‌سرپرست به فرزندخواندگی خانواده‌های زنجانی درآمدند.
انتخابات شورای شهر زنجان الکترونیکی برگزار می شود
فرماندار زنجان با تاکید بر اینکه با متخلفان انتخابات برخورد می شود، گفت: امسال انتخابات شورای شهر به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
شناسایی و هدایت استعدادهای تحصیلی و شغلی:
توسعه نامتوازن رشته های تحصیلی پیامدهای منفی به دنبال دارد
مدیر آموزش و پرورش خدابنده گفت: توسعه نامتوازن رشته های تحصیلی پیامدهای منفی در ابعاد اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی به دنبال دارد و مشاوران مدارس نیز باید در تبیین نیازهای جامعه و فرصت های شغلی اهتمام و روشنگری داشته باشند تا از انباشت فارغ التحصیلان در یک رشته و نبود علاقمند در بعضی رشته ها جلو گیری کنند.
شرکت‌های دانش بنیان در زنجان تجمیع شوند
فرماندار زنجان گفت: تعدادی از شرکت‌های دانش بنیان در حال حاضر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان مستقر هستند که باید این فعالیت‌ها تجمیع شود.
رئیس سازمان صنعت استان زنجان خبر داد:
بازدید بیش از 120 هزار نفر از نمایشگاه بهاره زنجان
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اینکه بیش از 75 درصد شرکت کنندگان در نمایشگاه کاسپین زنجان بومی بوده است، گفت: 121 هزار و 700 نفر از نمایشگاه بهاره در این شهرستان بازدید کردند.
کم‌لطفی دولت به باغداران شمال/ میوه شب عید به اندازه کافی ذخیره‌ شده است
استاندار زنجان گفت: دولت پس از بارش برف زودرس در شمال کشور که مزارع مرکبات آسیب دید، مقداری کم‌لطفی کرد که این کم‌لطفی به‌ویژه از سوی جهاد کشاورزی صورت گرفت.
افتتاح بخش دیالیز خیّرساز انجمن کلیوی؛ شروع دوباره خیرین در فعالیت‌های حوزه سلامت
مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان در آستانه برگزاری همایش «لبخند خدا» گفت: افتتاح بخش دیالیز خیرساز انجمن کلیوی زنجان شروعی برای حضور خیّرین سایر استان ها در فعالیت های خیرخواهانه در حوزه سلامت است.
دانشنامه فرهنگ زنجان نیمه اول سال آینده رونمایی می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: دانشنامه فرهنگ زنجان به عنوان هویت تاریخی و فرهنگی استان زنجان نیمه نخست سال آینده رونمایی می شود.
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان عنوان کرد:
۴۲ گله پرورش گوسفندافشاری درزنجان تحت پوشش اصلاح نژادی هستند
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: در حال حاضر در ۲۰ روستای استان زنجان ۴۲ گله پرورش گوسفند افشاری به ظرفیت ۷ هزار ۵۰۰ راس تحت پوشش برنامه اصلاح نژادی است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان عنوان کرد:
دستگاه سنگ‌شکن سال آینده در زنجان راه اندازی می شود
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت:دستگاه سنگ‌شکن توسط وزارت بهداشت به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان اهدا شده و فروردین ماه سال آینده راه اندازی می شود.
ضرورت روشنگری مردم درخصوص نقش بیمه و اهمیت آن در فرآیند درمان
مدیرکل بیمه سلامت استان با حضور در دفتر حضرت آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در این دیدار که با حضور تعدادی از روسا و کارکنان اداره کل برگزار شد، آیت الله خاتمی با آرزوی توفیق در ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مردم و بیمه شدگان گفت:
آماده‌سازی ۱۳۲ مرکز اسکان اضطراری در استان زنجان؛ ۸۷ مسافر در راه‌مانده اسکان یافتند
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان از آماده‌سازی ۱۳۲ مرکز اسکان اضطراری خبر داد و گفت: ۸۷ مسافر در راه‌مانده به دلیل کولاک شدید در استان زنجان اسکان یافتند.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان عنوان کرد:
زنجان در بحث امنیت عمومی بهترین وضعیت در کشور را دارد
معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان گفت: با توجه به معیارهای انجام شده استان زنجان نسبت به ۳۱ استان کشور بهترین امنیت عمومی را دارد و باید این مهم در استان تقویت شود.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان:
۱۰۰۰ یتیم در زنجان ۱۰ هزار حامی دارند
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: هزار و ۶۱۵ یتیم دز زنجان تحت پوشش کمیته امداد هستند که این تعداد ۱۰ هزار و ۶۰۰ حامی دارند.
۵ میلیون تن پسماند خطرناک بیخ گوش شهر زنجان/نعمت‌زاده و ابتکار به قول شان عمل نکردند
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود ۵ میلیون تن پسماند در شهرک تخصصی روی زنجان گفت: نعمت زاده و ابتکار به قول شان در این مورد عمل نکردند.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
وضعیت نامطلوب بارش‌ها در طارم و استقبال کشاورزان از طرح‌های نوین آبیاری
فرماندار شهرستان طارم با بیان اینکه وضعیت بارش باران و برف در طارم راضی‌کننده نبوده است، گفت: با توجه به کمبود بارش، کشاورزان در تولید محصولات کشاورزی پرآب در طارم تجدید نظر کنند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان:
افزایش 70 درصدی تعداد کاربران اینترنت پهن‌باند ثابت زنجان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: کاربران اینترنت پهن‌باند ثابت، اینترنت پرسرعت و وایمکس در استان از بیش از554 هزار به بیش از 89 هزار نفر رسیده است که این آمار رشد 70 درصدی را نسبت به سه سال گذشته نشان می‌دهد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رئیس بنیاد ملی نخبگان زنجان مطرح کرد:
برگزاری جشنواره رویش سبلان به میزبانی زنجان
رئیس بنیاد ملی نخبگان استان زنجان بر ضرورت توانمندسازی نخبگان جامعه تاکید کرد و گفت: این بنیاد به عنوان پل ارتباطی بین ستادهای توسعه و فناوری فعالیت می کند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
شناسایی ۱۰۹ کودک سوء تغذیه‌ای زیر شش سال در ماه‌نشان
مدیر کمیته امداد ماه‌نشان گفت: ۱۰۹ کودک سوء تغذیه‌ای زیر شش سال در این شهرستان شناسایی و مساعدت‌های بلاعوض دریافت می‌کنند
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تمدید مجدد گواهی تایید صلاحیت آزمایشگاه‌های همکار با استاندارد
مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: در ارزیابی‌های انجام شده از آزمایشگاه‌های همکار اداره‌کل استاندارد گواهی تایید صلاحیت این آزمایشگاه‌ها دوباره تمدید شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها