سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان؛
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان؛
۴۶ خانه قرآنی شهری در استان زنجان فعال است
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: ۱۲پایگاه قرآنی مصباح الهدی با حضور ۳۵۰ نفر در سال گذشته اجرا شد و بیش از ۴۶ خانه قرآنی شهری و ۵۴ خانه قرانی در مناطق روستایی استان فعال است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان:
حضور مردم ایران در روز جهانی قدس نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: حضور ملت‌ها و مردم ایران در روز جهانی قدس نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد.
دید مسئولانه و وسیع اعضای شورا در مدیریت شهری، عامل توسعه مناطق و افزایش درآمدهاست
معاون سیاسی-امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان برخورداری از دید وسیع در مدیریت شهری را عامل توسعه مناطق، مدیریت صحیح و افزایش درآمد شهرها دانست و اظهار کرد: نگاه وسیع و مسئولانه به مسائل مدیریت شهری به معنای نگاه صحیح و قانونمند به موضوعات مختلف و تعامل صحیح با سرمایه گذاران در راستای استفاده از توان بخش های غیردولتی در توسعه و عمران شهرهاست.
؛ این بار اتوبوس‌رانان و مینی‌بوس‌داران؛
تجمعات مینی‌بوسی مقابل استانداری زنجان
تجمع‌های اعتراضی در مقابل استانداری این بار به ایستگاه اتوبوسران‌ها و مینی‌بوس‌ران‌ها رسید و آن‌ها با گلایه از بلاتکیلفی خود در مورد سازمان مشخصی برای رسیدگی به مشکلات آنها، خواستار حذف هزینه‌های اضافی در پروانه‌های فعالیت خود شدند.
۱۵۰ نفر نیروی انسانی جذب دادگستری استان زنجان می‌شود
معاون منابع انسانی دادگستری استان زنجان در رابطه با تأمین نیروی انسانی مورد نیاز این دستگاه گفت: امسال ۱۵۰ نفر نیروی انسانی در بخش اداری دادگستری جذب می‌شوند.
اراضی نامرغوب کشاورزی زنجان برای پرورش آبزیان به‌کارگیری می‌شود
مدیر شیلات استان زنجان با اشاره به اهمیت صرفه جویی در آب با ارتقای بهره‌وری گفت: اراضی نامرغوب کشاورزی زنجان برای پرورش آبزیان به‌کارگیری می‌شود.
طرح
رئیس فراکسیون فرش و صنایع دستی در مجلس با اشاره به تصویب کلیات طرح "حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع دستی" گفت: جزئیات این طرح پس از تعطیلات مجلس پیگیری می‌شود و امیدواریم با تصویب همه مواد آن کمک بزرگی به صنایع دستی شود.
روند رو به رشد وضعیت رتبه‌های دانش‌آموزان زنجانی در رقابت کنکور
معاون آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به روند رو به رشد وضعیت رتبه‌های دانش‌آموزان زنجانی در رقابت کنکور گفت: در سال گذشته ‌به جایگاه ۲۱ کشوری رسیدیم.
اختصاص657 میلیارد ریال اعتبار برای حل مشکلات واحدهای تولیدی کشاورزی
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی کشاورزی را از جمله اولویت‌ها برشمرد و گفت: 657 میلیارد ریال اعتبار برای حل مشکلات تولیدی کشاورزان اختصاص یافته که 217 واحد نیز از این تسهیلات استفاده کردند.
مدیر عامل کت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد:
ظرفیت سالانه تصفیه خانه های فاضلاب زنجان ۱۵میلیون متر مکعب است
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: ظرفیت تصفیه خانه های فاضلاب فعال استان زنجان طی یک سال ۱۵ میلیون متر مکعب است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:
چهار انجمن ادبی در شهر زنجان فعالیت می کنند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در شهر زنجان چهار انجمن ادبی در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ نفر در این چهار انجمن ادبی عضو هستند که از این تعداد ۱۵۰ نفر اعضای فعال هستند.
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان؛
شهرستان خدابنده بیشترین تولید گندم در استان زنجان را دارد
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه بیشترین تولید گندم در زنجان مربوط به شهرستان خدابنده است، گفت:۵۰ درصد گندم در شهرستان خدابنده تولید می شود.
وجود مغایرت‌ها و دوگانگی در شهرداری موجب نارضایتی شده است
عضو شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه وجود مغایرت‌ها و دوگانگی در شهرداری موجب نارضایتی شده است، گفت: در شهرداری زنجان عملکردها به صورت منطقه‌ای بوده و هر مسؤولی برای خود فلسفه‌ای دارد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی:
برخورد با واحدهای غذاخوری متخلف در ماه رمضان
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان زنجان از برخورد با واحدهای غذاخوری متخلف در ماه رمضان خبر داد و گفت: با هنجارشکنانی که عمدا اقدام به روزه‌خواری کنند نیز برخورد می‌شود.
رئیس‌کل دادگستری استان زنجان عنوان‌ کرد؛
رهایی 226 زندانی جرائم مالی در سال گذشته
رئیس‌کل دادگستری استان زنجان، کل بدهی زندانیان آزاد شده سال گذشته را ۱۴۳ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: قسمتی از این ۱۴۳ میلیارد ریال یعنی ۷۰ میلیارد ریال را خانواده‌های زیان‌دیده گذشت کرده‌اند.
آیت‌الله حسینی‌ زنجانی در جمع اعضای هیئت مدیره و مسئولان مهرانه؛
مهرانه ثابت کرد، مدیریت سالم می‌تواند اعتماد مردم را جلب کند
مرجع عالیقدر تشیع اظهار کرد: مهرانه ثابت کرد؛ مدیریت سالم می‌تواند اعتماد مردم را جلب کند.
بهبود کیفیت گوشت مرغ تولیدی با اجرای دستورالعمل
با هدف تولید مرغ سایز؛ بیش از 85 درصد از گوشت مرغ تولیدی استان زنجان در رنج کمتر از 2.2 کیلوگرم قرار گرفته است.
اختصاص ۲۶۰ میلیارد تومان اعتبار به بخش عمرانی استان زنجان
در جلسه شورای اداری استان اعلام شد: اعتبارعمرانی امسال استان زنجان ۲۶۰ میلیارد تومان است .
صحت انتخابات شورای شهر زنجان
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان از اعلام صحت انتخابات و نتیجه بازنگری‌ها خبر داد بازنگری‌ صندوق‌ها تغییر آنچنانی در نتیجه ایجاد نکرد‌.
رئیس ستاد عتبات عالیات استان زنجان خبر داد:
نصب نیم‌ضریح امامین عسکریین در شش ماهه نخست سالجاری
رئیس ستاد عتبات عالیات استان زنجان ازبرنامه‌ریزی برای نصب نیم‌ضریح امامین عسکریین در شش ماهه نخست سالجاری خبر داد و گفت: ضریح اصلی درسامراء نصب شده و نیم‌ضریح مقابل قبور مطهر نصب می شود.
بررسی مجدد آراء دستی اخذ شده در انتخابات شوراهای اسلامی زنجان
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان از بررسی مجدد آراء دستی اخذ شده در انتخابات شوراهای اسلامی شهر زنجان خبر داد.
۳۳ درصد اشتغال استان زنجان در بخش کشاورزی است
رئیس مجمع بسیج مهندسین استان زنجان گفت: در حال حاضر ۳۳ درصد اشتغال استان زنجان در بخش کشاورزی است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان خبر داد:
حمایت از واحدهای صنعتی زنجان بر اساس دستورالعمل رونق تولید
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: حمایت از واحدهای صنعتی استان زنجان بر اساس دستورالعمل رونق تولید در سال ۹۶ در دستور کار است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان؛
اعتبارات دولتی پاسخگوی نیاز ورزش استان زنجان نیست
مدیر کل ورزش وجوانان استان زنجان گفت:ورزش زنجان نیازمند ورود خیرین برای توسعه است وامروز هیئت های ورزشی استان دچارتنگناهای مالی زیادی هستندومنابع دولتی نیاز ورزش استان را پاسخ نمی دهد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها