pic
برجام باعث انتقال تجهیزات نیروگاه 460 مگاواتی غرب مازندران شد
فرماندار نوشهر گفت : خرید و انتقال تجهیزات نیروگاه 460 مگاواتی نوشهر از کشور ایتالیا به کشور با گذشت حدود 9 سال از عملیات اجرایی این طرح، از دستاوردهای برجام است .
دستگیری شکارچیان و کشف و ضبط 14 قبضه سلاح غیرمجاز در ساری
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: طی همکاری محیط‌بانان، شکارچیان متخلف دستگیر و 14 قبضه سلاح غیرمجاز در ساری کشف و ضبط شدند.
پزشک طبیعت در مازندران را بشناسید
گردشگران، طبیعت دوستان و بیماران دردهای مفصلی، روماتیسم و افراد دارای عارضه‌های پوستی همواره با آگاهی و اطلاع از خواص درمانی و دارویی مواد معدنی، این چشمه‌ها را به عنوان "پزشک طبیعت"، بهترین مکان برای درمان خود معرفی می‌کنند.
چاه‌های مصرفی بدون مجوز آمل بهره‌برداری نمی‌شود
معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل گفت: به منظور مصرف بهینه از منابع آب چاه‌های مصرفی این شهرستان بدون صدور مجوز بهره‌برداری نمی‌رسد.
پایان سال ۹۷،پایانی خوش برای ۱۵۲ روستای هزار جریب
مدیرعامل شرکت گاز مازندران در بازدید از پروژه گازرسانی به 152 روستای منطقه هزارجریب گفت : در پایان سال 97، 152 روستای منطقه هزارجریب از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد .
ورزش ساری دوران اوج و شکوفایی خود را سپری می‌کند
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه ورزش مازندران با مشارکت مسئولان ورزشی و اجتماعی به تعالی نزدیک می‌شود، گفت: ورزش ساری دوران اوج و شکوفایی خود را سپری می‌کند.
شناسنامه شعر مازندران با نظریات نیما یوشیج پیوند خورده است
استاندار مازندران گفت: نیما شاعری با ظرفیت های بین المللی و جهانی است که شناسنامه شعر مازندران در سطح کشور با نظریات این شاعر برجسته یوشیج پیوند خورده است
مناسب سازی مبلمان شهری برای سالمندان در مازندران یک ضرورت است
مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: مناسب سازی مبلمان شهری برای سالمندان در مازندران یک ضرورت است و باید در دستور کار قرار گیرد.
مدیر عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران:
خطوط اختصاصی تقویت فشار برق در غرب مازندران احداث شد
مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران با اشاره به گردشگرپذیر بودن منطقه، گفت: خطوط اختصاصی تقویت فشار برق در غرب مازندران احداث شد.
مردم چهاردانگه بابت انتقال زباله ساری خسارت جانی و مالی دیدند
رئیس شورای شهر ساری با اعلام اینکه قول کوتاه‌مدت انتقال زباله ساری به چهاردانگه 12 ساله شد، گفت: اعتراض مردم منطقه چهاردانگه در ارتباط با حمل زباله به حق است و مردم بابت انتقال زباله دچار خسارت مالی و جانی شدند.
وزارت جهاد کشاورزی خسارت باغداران مازندرانی را جبران می کند
سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران گفت: وزارت جهاد کشاورزی به چهار شیوه از محصولات باغی حمایت می کند.
طرح تحول نظام سلامت یکی از بی نظیرترین طرحها و افتخار دولت تدبیر و امید است
استاندار مازندران تاکید کرد : دانشگاه کانون پرسشگری و نقد و نقادی است و آزادی و استقلال دو نعمت بزرگ انقلاب اسلامی است .
ضرورت بازتعریف مانورها و پدافندهای غیرعامل
ساری - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران بر لزوم بازتعریف در برگزاری مانورها و رزمایش های پدافند غیرعامل در استان تاکید کرد.
همایش ملی مدیریت جنگل های شمال در ساری برگزار می شود
ساری - همایش ملی مدیریت جنگل‌های شمال ایران با محوریت ارزیابی سیاست‌های جاری در مدیریت جنگل‌ها، بیست چهارم آذرماه امسال در محل دانشکده منابع طبیعی دانشگاه علوم کشاورزی ساری برگزار می‌شود.
مشکل افت فشار گاز مازندران با خط دامغان رفع می شود
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با اجرای ۱۰۰ کیلومتر خط انتقال گاز دامغان به مازندران مشکلات افت فشار گاز حل خواهد شد.
زیرآب رفتن باغات رودپی نتیجه احداث کانال بدون مطالعه فرح آباد است
بخشدار رودپی جنوبی ساری، زیرآب رفتن باغات و شالیزارها را نتیجه احداث کانال بدون مطالعه میدان فرح آباد به این بخش اعلام کرد....
کودکان بابلی همچنان در کما:
شپش مهمان پنج درصد جمعیت دانش آموزی
2 کودک بابلی که جمعه گذشته به خاطر استفاده از سم کشاورزی برای از بین بردن شپش سر دچار مسمومیت شدند ، پس از 72 ساعت همچنان در کما هستند.
رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران خبر داد؛
تفاهم نامه بکارگیری مسئول ایمنی در کارگاه های ساختمانی
تفاهم نامه بکارگیری مسئول ایمنی در کارگاه های ساختمانی استان مازندران فی ما بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان منعقد گردید.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با بیان اینکه ۷۰ درصد پرونده های ارسالی به مراجع حل اختلاف در برخی شهرستان ها بویژه بابلسر و محمود آباد با سازش و توافق برطرف می شود، یک افتخار است، گفت: این رفع اختلافات بصورت سازش و توافق نشان از بین کارگر و تولیدکننده هیچ تفاوتی در استان وجود ندارد
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:
مشکل این دولت مذاکره و برجام نیست، بلکه نقض در مدیریت است
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، گفت: می‌توان نتیجه گرفت مشکل این دولت، مذاکره و برجام نیست بلکه مشکل، نقض در مدیریت است؛ چرا تابستان‌های گذشته و دولت‌های قبل این مراکز آتش نمی گرفت؟ و جای سوال است آیا مدیران در این مراکز متخصص و امین هستند؟
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
راه آهن شمال به واگن های یخچال دار مجهز می شود
گران پاشا صادرات را یکی از مهم ترین عوامل تحول اقتصادی و فرصت مناسب برای سرمایه گذاری و توسعه تجارت استان و کشور دانست و گفت: در حال حاضر سیاست راه آهن بر مبنای کاهش حق دسترسی است.در گذشته راه آهن بابت حمل بار 57 درصد حق دسترسی دریافت می کرد و در حال حاضر با تخفیفات در نظر گرفته شده این رقم را کاهش داده و به پایین ترین سطح ممکن برسانیم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
پس از انتخاب شدن توسط شوراي شهر؛
حکم شهردار قائمشهر تائید شد
استاندارمازندران حکم رضا شهردار منتخب شورای اسلامی شهر قائمشهر در این استان را تائید و به صورت رسمی به نمایندگان مردم در شورا ابلاغ کرد.معاون عمرانی استانداری مازندران در آئین معارفه شهردار جدید قائمشهر ، خدمت رسانی در نظام جمهوری اسلامی را یک امر مهم تلفی کرد و گفت : هدف اصلی پرسنل شهرداری باید خدمت رسانی به مردم با مدیریت جهادی باشد.
افزایش قیمت گوشت بره در بازار؛
متضرر اصلی حذف قانون سقف صنفی مصرف کننده است
رئیس اتحادیه قصابان ساری گفت: با افزایش تعداد واحدهای صنفی و تقسیم مشتری، مصرف کننده آخر گوشت با یک هفته خواب نصیبش می شود که در نهایت متضرر اصلی این ماجرا، مصرف کننده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
کمبود پزشک در اورژانس رامسر حل نشده است
مدیر شبکه بهداشت و درمان رامسر گفت: رامسر با توجه به اینکه شهر توریستی است اما علی رغم پیگیری های انجام شده کمبود پزشک در اورژانس بیمارستان امام سجاد ( ع) رامسر هنوز حل نشده است.
فرماندار نکا ، در جلسه شورای اشتغال با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال و کارآفرینی برای جوانان بیان داشت: نیاز است تا جلسات شورای اشتغال شهرستان به صورت مستمر برگزار و دستگاه های ذیربط نسبت به ارائه گزارش عملکرد خود اقدام کنند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بزرگترین “کشتارگاه صنعتی مرغ “شرق استان،دریک قدمی افتتاح/تصویر
بزرگترین کشتارگاه صنعتی طیور در شرق مازندران “مرغ تیرنگ نکا آماده بهره برداریست. دربازدید صبح امروز رضوانی؛ مدیر کل دام پزشکی استان مازندران به همراه فرماندار و کارشناسان این بخش مقرر شدمدیریت این واحد صنعتی ضمن پیگیری تکمیل کارهای پایانی و رفع نواقص موجود در ماه آینده این واحد را آماده بهره برداری نماید.
تجمع اعتراض‌آمیز مردم 3 روستا برای جلوگیری از انتقال آب مازیار چشمه
مردم سه روستای اوسا، مرسم و داربکلا با انتقاد از مطرح شدن طرح انتقال آب شرب مازیار چشمه برای هتل ماهان مراتب اعتراض خویش را امروز جلوی دهیار داربکلا اعلام کردند.
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظري ندارم
كم
متوسط
زياد
نظرات وگلایه ها
رامسر،تنکابن،چالوس
نوشهر،نور،محمودآباد
پیگیری های ویژه