سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
نرخ پروازهای اصفهان به مشهد ۳۰ درصد افزایش یافت
رئیس انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌ها و دفاتر خدمات هوایی اصفهان با اشاره به افزایش 30 درصدی بلیت پروازهای مسیر اصفهان به مشهد گفت: عرضه و تقاضا تعیین کننده نهایی نرخ‌های پروازهای هواپیمایی است.
نیروهای انتظامی بایستی به صورت مطلوب تر از دانش روز در جهت اطلاع رسانی سریع و بموقع استفاده نمایند
محسن مهرعلیزاده در دیدار فرماندهی انتظامی استان اظهارداشت: نیروهای انتظامی باید از دانش روز در جهت اطلاع رسانی سریع و بموقع به مردم و مسئولین به صورت لحظه ای و آنی و در جهت برقراری نظم و امنیت بهتر و بیشتر استفاده کند.
کمک‌های اوقاف اصفهان به مناطق زلزله‌زده غرب کشور ارسال شد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از ارسال نخستین محموله کمک‌های اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد.
مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان؛
سلامت نانوایان مورد غفلت واقع نشود
مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان با بیان اینکه گاهی سلامت نانوایان در کشور مورد غفلت واقع می شود، گفت: باید سلامت جسمی و روحی نانوایان مورد توجه قرار گیرد، زیرا این موضوع با تولید نان ارتباط مستقیم دارد.
مدیران مدارس در اتاق در بسته برای دانش آموزان تصمیم نگیرند
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: بیش از ۳۰ فعالیت در حوزه مبارزه با آسیب های اجتماعی به ویژه مبارزه با مواد مخدر در مدارس استان انجام می شود و نوجوانان و جوانان باید توانایی نه گفتن به مواد مخدر را داشته باشند.
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نایین:
ثبت تصاویر جدید از پلنگ ایرانی در پناهگاه
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نایین از تصویر برداری یک قلاده پلنگ ایرانی در پناهگاه حیات وحش عباس آباد خبر داد.
لایحه سه فوریتی برای تغییر مدیرعامل اتوبوس‌رانی اصفهان!
شهردار اصفهان با ارائه لایحه دوفوریتی نسبت به تغییر مدیرعامل شرکت اتوبوس‌رانی اصفهان و حومه، گفت: اگر امکان داشت برای این موضوع لایحه سه فوریتی پیشنهاد می‌دادیم.
یک نگاه بی جا انسان را از مسیر واقعی دور می کند و مایه ذلت می شود
رئیس حوزه علمیه اصفهان، گفت: دوستی های نامشروع بین زن و مرد، تربیت فرزند و مدیریت خانواده را به چالش کشانده و باید بدانند یک نگاه بی جا انسان را از مسیر واقعی دور می کند و مایه ذلت می شود.
نخستین عمل موفقیت آمیز درمان صرع با الکترودهای عمقی در اصفهان
رئیس بخش صرع بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهان، گفت در این عمل موفقیت آمیز، الکترودهای عمقی با استفاده از دستگاه نورو نویگیشن یا دستگاه رهیابی عصبی به طرف مرکز احتمالی کانون صرع هدایت و سپس امواج غیر طبیعی در بخش ثبت شد.
دسته‌گل شهرداری اصفهان در باغ‌گلدسته
وقتی صحبت از مدیریت یک‌پارچه شهری و اجتناب از قانون‌شکنی یا اقدامات سلیقه‌ای به میان می‌آید، دقیقا به این معنی است که نباید از طرفی مدیران شهری برای کاهش ترافیک هسته مرکزی شهر اصفهان که منطبق بر بافت دولت‌خانه صفوی نیز است و از بارگذاری‌های نامعقول ناشی می‌شود، میلیاردها تومان هزینه و انرژی صرف کنند و از سمتی دیگر، به طور همزمان، یک عده در خود بدنه شهرداری، با بارگذاری‌های جدید، سلیقه‌ای، غیرکارشناسی و کوتاه خردانه، درست در همان نقاط به مشکلات می افزایند.
مسؤول تشکل‌های دینی اداره تبلیغات اصفهان:
برای مناسک رقیب تراشی نکنید
مسؤول تشکل‌های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: اربعین تنها مراسم نیست و جزو مناسک است، مراسم آداب و تکلیف ندارد اما مناسک حلال و حرام، باید و نباید و تکلیف دارد، فقها برای اربعین احکام شرعی گفتند، برای مناسک‌ نباید رقیب تراشی کرد.
برای شاخص استاندارد ۱.۴ میلیون متر مربع فضای آموزشی نیاز داریم
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان گفت: با توجه به اختلاف سرانه و شاخص استاندارد در استان و حضور ۸۰۰ هزار دانش‌آموز در مدارس هنوز حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار متر مربع فضای آموزشی نیاز داریم تا به شاخص استاندارد برسیم.
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان:
اصفهان گنجایش سیاست‌زدگی را ندارد
رئیس مجمع نمایندگان اصفهان با بیان اینکه اصفهان گنجایش سیاست زدگی ندارد، گفت: از استاندار جدید می خواهیم برای تحقق شعار کار تغییر جدی در مدیریت‌های استان و بدنه استانداری ایجاد کند.
دولت‌ها نباید کارها را از صفر شروع کنند
امام جمعه اصفهان با بیان اینکه مدیران دلسوز، متخصص و کار آزموده باید در نظام مورد توجه قرار گیرد، گفت: ما همیشه در دولت‌ها از صفر شروع کردیم و این امر موجب عقب ماندگی ما شده است.
اصفهان در گردشگری نیازمند یک مدیریت منسجم و هماهنگ است
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان گفت: بازاریابی بین المللی نکته مهم و چالش اساسی در گردشگری است که بخش مهمی از آن باید در سطح ملی پیگیری شود و استاندار اصفهان می‌تواند در این خصوص موثر عمل کند.
عجله ای برای تغییر در معاونت‌های شهرداری نداریم
شهردار اصفهان در خصوص برنامه‌اش در خصوص تغییرات در حوزه معاونت‌های شهرداری گفت: ما در این بخش نیز تغییراتی را داریم اما برای انجام این کار عجله نداریم.
طرح جامع ویژه حفاظت از بافت تاریخی ابیانه نطنز تدوین می‌شود
مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: طرح جامع ویژه حفاظت از بافت تاریخی روستای ابیانه نطنز تدوین می‌شود.
فرونشست زمین، زلزله‌ای خاموش است؛
نشست اراضی جنوب فرودگاه شهید بهشتی اصفهان
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به گزارشی پیرامون فرونشست اراضی جنوب فرودگاه شهید بهشتی، گفت: نشست و فرونشست زمین، حاصل مصرف بیش از حد آب‌های زیرزمینی بوده و به نوعی یک زلزله خاموش است.
جاده مرگبار موته هر شب از حیات‌وحش اصفهان قربانی می‌گیرد
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست اصفهان با انتقاد از عدم توجه مسئولان به بهسازی جاده میان گذر حیات وحش موته گفت:این جاده هرشب از حیوانات درمعرض انقراض به ویژه آهوی ایرانی قربانی می گیرد.
اصفهان در جذب گردشگر از شهرهای مشابه خارجی عقب‌تر است
نایب‌رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: اصفهان یکی از ۱۱ شهر برتر جهان از نظر جاذبه‌های گردشگری است اما در جذب گردشگر با شهرهای جذاب دنیا از جمله لندن، پاریس و استانبول قابل مقایسه نیست.
حضور پر رنگ شركت نمايشگاه اصفهان در بازار عمان از سال 2014
شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان از سال 2014 به صورت رسمی همکاری های نمایشگاهی خود را با مرکز نمایشگاهی عمان آغاز کرده است.
بوم گردی، سفری ساده و دلنشین
بوم گردی یا اکوتوریسم(ecotourism)، فرصتی است برای گردشگران و طبیعت گردان، تا با اقامت در مناطق بومی فارغ از زندگی روزمره و ماشینی؛ حال و هوای یک زندگی ساده، بی آلایش و دلنشین را تجربه کنند.
مراکز رفاه نابینایان نیمه تعطیل است/نبود ضمانت اجرایی قوانین
مدیرعامل انجمن روشن بین اصفهان گفت: مراکز رفاه نابینایان موجود در کشور به دلیل عدم توانایی دولت در اداره این مراکز در حالت نیمه تعطیل قرار دارند.
نایب رئیس اتاق بازرگانی اصفهان مطرح کرد:
عقب ماندگی اصفهان در جذب گردشگر از شهرهای مشابه خارجی
مصطفی رناسی اظهار داشت: در مقایسه ظرفیت های گردشگری اصفهان و پاریس پل‌های تاریخی، میدان نقش جهان، چهارباغ و عمارت هشت بهشت از جاذبه های برج ایفل، شانزه لیزه پاریس کمتر نیست ولی در جذب گردشگر اصفهان بسیار زیاد عقب افتاده است.
تولیدکنندگان، مبدا صادرات را اعلام کنند
استاندار اصفهان گفت: در قالب چهار طرح رونق اقتصادی در سال گذشته، ۲۷۵۰ واحد، ۳۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
نائین،اردستان،نطنز،آران و بیدگل
کاشا،برخوار،گلپایگا،شاهین شهر
سمیرم،شهررضا،دهاقان
مبارکه،لنجان،تیران،نجف آباد