سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
دو میلیارد ریال اعتبار برای مرمت بافت تاریخی شهر نوش آباد اختصاص یافت
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان آران و بیدگل گفت: دو میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی برای مرمت بافت تاریخی شهر نوش آباد اختصاص یافت.
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان؛
۸ شهرستان اصفهان به عنوان تولید کننده عمده زیتون شناسایی شدند
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: هشت شهرستان در اصفهان به عنوان تولید کننده عمده زیتون شناسایی شدند.
لزوم حمایت و جلوگیری از انقراض هنرهای کهن اصفهان
استاندار اصفهان گفت: باید از رشته‌های صنایع دستی که به سمت انقراض می‌روند حمایت و آن ها را احیا کنیم همچنین درباره بازاریابی این محصولات و فروش آن ها به‌ویژه در سطح بین‌الملل باید اقدامات مثبتی را انجام دهیم.
پرداختن به فعالیت‌های فرهنگی در سطح بین الملل، اولویت پیش‌روی شهرداری اصفهان
شهردار اصفهان گفت: با آغاز به‌کار شهرداری در دوره جدید پرداختن به فعالیت‌های فرهنگی در سطح بین‌الملل اولویت کاری ما به حساب می‌آید.
نیروی انتظامی مقابل مفاسد واضح و علنی را بگیرد/ برخی قوانین نیازمند اصلاح است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در سال‌های اخیر گفت: نیروی انتظامی به حد توان کار کرده اما باید بیشتر جلوی مفاسد واضح و علنی را بگیرد چرا که حداقل ظاهر جامعه اسلامی باید اسلامی باشد.
منطقِ عشق و علم شهود را در دانشگاه حسینی می توان آموخت
استاندار اصفهان گفت: دانشگاه حسینی دانشگاه معارف الهی است که منطقِ عشق، فلسفه عبودیت کلام معرفت و علم شهود را می توان در آن آموخت که ذخیره برای هر عصر و نسلی است.
سومین جشنواره «انگور و بومگردی» حسن رباط برگزار می‌شود
رئیس شورای سیاستگذاری سومین جشنواره انگور حسن رباط گفت: سومین جشنواره انگور، گردشگری و بومگردی روستای حسن رباط در روزهای ۲۳ و ۲۴ شهریور ماه در روستای حسن رباط برگزار می‌شود.
نرخ بیکاری در آران و بیدگل کمتر از شش درصد است
فرماندار آران و بیدگل گفت: نرخ بیکاری این شهرستان کمتر از شش درصد است.
عبور قطار سریع‌السیر اصفهان- تهران از میانه شهرها با عوارض شهری همراه است
نماینده شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دیدگاه وزیر راه و شهرسازی این است که قطار سریع‌السیر باید از قلب یک شهر به قلب شهر دیگر برود گفت: عبور قطار سریع‌السیر اصفهان- تهران از میانه شهرها عوارضی به همراه دارد.
قوانین فرهنگی جدید برای دانشگاه آزاد تدوین می‌شود
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد با بیان اینکه پیرامون مقابله با مسئله بدحجابی در دانشگاه‌های آزاد از تدوین مقرراتی جدید در این زمینه خبر داد.
سازمان ملل و کشورهای مدعی حقوق بشر در برابر جنایات میانمار سکوت کرده‌اند
امام جمعه اصفهان گفت: سازمان ملل و کشورهایی که خود را مدافع حقوق بشر می‌دانند تاکنون حتی جنایات میانمار را محکوم هم نکرده‌اند.
به طور متوسط هر روز هفت نمایش در اصفهان روی صحنه می رود
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: در سه ماهه اول سال جاری 80 اثر نمایشی تولیدی داشته ایم. به عبارت دیگر هر روز هفت نمایش در حال اجرا داریم.
نمایشگاه ملی صنایع دستی ۲۲ شهریور در اصفهان برگزار می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان گفت: نمایشگاه ملی صنایع دستی ۲۲ شهریور در مجموعه جهانی کاخ چهلستون اصفهان برگزار می‌شود.
مجوز ایجاد ناحیه‌های صنعتی در روستاها ۱۵ روزه صادر می‌شود
نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس برنامه ششم، مجوز ایجاد ناحیه‌های صنعتی در روستاها باید ۱۵ روزه صادر شود که اقدام بسیار خوبی برای حمایت از اشتغال در روستاها خواهد بود.
هلال‌احمر اصفهان آماده مشارکت در برگزاری دوره‌های آموزشی بین‌المللی است
مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر اصفهان با اشاره به ارتباط ، تعامل و همکاری میان جمعیت هلال‌احمر ایران با سایر جمعیت‌های ملی و فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ گفت: آماده همکاری و مشارکت در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی بین‌المللی در اصفهان هستیم.
طرح حمایت از مادران باردار و شیرده دچار سوء تغذیه در اصفهان اجرا می‌شود
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان گفت: امسال حوزه حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اصفهان برنامه امنیت غذایی با رویکرد کمک به رفع سوءتغذیه مادران باردار و شیرده را اجرا می‌کند.
تاکید بر نجات ارگ جهان نما/ حل بسیاری از مشکلات با ورود بخش خصوصی
نایب رئیس شورای شهر اصفهان گفت: در صورت عدم بهره برداری به موقع هر پروژه، امکان برطرف نشدن و زمین خوردن پروژه وجود دارد به همین دلیل شورای پنجم تاکید بر نجات ارگ جهان نما دارد.
دریافت آب زاینده رود برای کشت پاییزه در بهمن ماه یک تجربه تلخ بود
رئیس انجمن حمایت از کشاورزان اصفهان گفت: دریافت آب برای کشت پاییزه در بهمن ماه یک تجربه تلخ بود و امسال آب را آبانماه درخواست کردیم.
دفن مواد بازیافتی به همراه زباله در 60 سال آینده شهرها را نابود می‌سازد
مدیرعامل شرکت فراگستران زنده رود گفت: دفن موادبازیافتی به همراه زباله ها در 60 سال آینده شهرها را از بین می برد، ما در صدد هستیم فرهنگسازی تفکیک زباله از مبدأ را با اطلاع رسانی گسترده در قالب طرح خانه به خانه انجام دهیم اما با مانع تراشی مدیران شهرداری ها رو به رو شده ایم.
غربی‌ها برای اجرای برجام ما را به بازی گرفته‌اند
امام جمعه موقت اصفهان با تاکید بر اینکه برای دستیابی به موفقیت باید چشم امیدمان را از غرب برداریم، گفت: غربی‌ها برای اجرای برجام بهانه می‌آورند و ما را به بازی گرفته‌اند.
آغاز مرمت «قورتان»؛
روستایی تاریخی در دل اصفهان
مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان از آغاز مرمت بزرگترین دژ تاریخی این استان یعنی «قلعه روستای قورتان» خبر داد؛ اقدامی که نخست از دیواره‌های قلعه تاریخی قورتان آغاز شده است.
چشم‌انداز روشن ذوب‌آهن اصفهان
مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان از بهبود شرایط این شرکت با افزایش تولید، کاهش بدهی‌ها، توسعه صادرات و کاهش قیمت تمام‌شده خبر داد.
رعایت حال محیط زیست مهم ترین مطالبه از صنایع اصفهان
نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم ترین مطالبه ای که از صنایع اصفهان به عنوان یک شهرصنعتی وجود دارد، توجه به محیط زیست است.
مرخصی اجباری کارگران فولاد کویر باعث نگرانی خانواده‌ها شده است
فرماندار آران و بیدگل گفت: شرکت فولاد کویر آران و بیدگل می توانست با حفظ نیروها هزینه استفاده از افراد متخصص را با حفظ جایگاه نیروها از دست ندهد و آنها را به مرخصی نفرستد.
برای افتتاح پروژه های بهداشتی و درمانی؛
سفر وزیر بهداشت به اصفهان
وزیر بهداشت به منظور افتتاح فاز اول شهرک سلامت و بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد، وارد اصفهان شد.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
«اصغرسلیمی»، نماینده سمیرم ؛

آینده روشن سمیرم با توسعه گردشگری طبیعی

نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نائین،اردستان،نطنز،آران و بیدگل
کاشا،برخوار،گلپایگا،شاهین شهر
سمیرم،شهررضا،دهاقان
مبارکه،لنجان،تیران،نجف آباد