مدیر
استاندار قزوین گفت: مدیر «پشت میزنشین» برای نظام جمهوری اسلامی مفید نخواهد بود چرا که مردم و همچنان مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی نیازمند رفع مشکلات هستند.
مجریان مبارزه با مواد مخدر در روستاها از تجربیات دستگاه قضا استفاده کنند
رئیس دادگستری قزوین گفت: دستگاه قضا تجربه ارزشمندی در مسئله مبارزه با مواد مخدر دارد، که مجریان طرح مبارزه با مواد مخدر در روستاها می‌توانند از آن استفاده کنند.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قزوین خبر داد:
آغاز اجرای طرح ترویج معماری ایرانی اسلامی در قزوین
رئیس کمیسیون فرهنگی-ورزشی شورای شهر گفت: ضرورت دارد بسته‌های تشویقی نه تنها شامل ساختمان‌های در حال ساخت بلکه معطوف به ساختمان‌های قدیم نیز شود ضمن اینکه مدیریت استان دیگر دستگاه‌های دولتی استان را مجاب به آسان‌سازی این طرح کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین مطرح کرد:
۴ مدرسه سبز در استان قزوین فعالیت می کند
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از فعالیت ۴ مدرسه سبز در استان خبر داد. سیاوش شمسی پور مدیرکل محیط زیست استان قزوین ظهر شنبه با حضور در اداره کل آموزش و پرورش استان با سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش دیدار کرد.
معاون وزیر ارشاد خبر داد:
ساخت تالار شهر قزوین تسریع می شود
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با همکاری استاندار و اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار در ماه جاری برای تسریع در تکمیل تالار شهر قزوین اقدام می کنیم.
برون سپاری خدمات در ادارات ارشاد جدی گرفته شود
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حال حاضر سیاست دولت کوچک کردن بدنه اصلی دولت و برون سپاری خدمات است که متاسفانه ادارات ارشاد اسلامی در این زمینه موفق نبوده‌اند.
ساخت بندرخشک با مشارکت بخش خصوصی چین و قزوین اجرا می شود
قزوین- رئیس اتاق بازرگانی قزوین گفت: ساخت بندرخشک و توسعه شبکه ریلی با مشارکت بخش خصوصی کشور چین و استان قزوین عملیاتی می شود.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مردم، محیط زیست استان را در حفاظت از حیات وحش یاری کنند
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با توجه به بارش برف و سرمای هوا و احتمال پناه آوردن وحوش به مناطق شهری و روستایی، مردم، محیط زیست استان را در حفاظت از حیات وحش یاری کنند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
نظام‌های بهره‌برداری با تشکیل کارگروه تخصصی کشاورزی توسعه می یابد
رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین گفت: با تشکیل کارگروه تخصصی کشاورزی گامی مؤثر در جهت توسعه نظام های بهره برداری استان برداشته می‌شود.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
در مصاحبه با مدیر کل دامپزشکی استان قزوین؛
آیا سلامت ماهی‌های زنده موجود در بازار را تضمین می‌کنید؟
تقریبا تمام حمل‌کننده‌گان ماهی‌های زنده با مجوز اقدام به جابه‌جایی می‌کنند و با استناد به گواهی‌های صادره از ادارات کل سایر استان‌ها ، با اطمینان سلامت ماهی‌های زنده وارداتی و عرضه شده در بازارهای سطح استان، مورد تایید این اداره کل است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
فاز دوم طرح
فاز دوم طرح ساماندهی سگ‌های بلاصاحب شهری از شهریور آغاز و تا پایان فصل سرما ادامه دارد.از ابتدا تاکنون، 74 قلاده سگ با مشارکت شهروندان ، شناسایی و جهت انجام اقدامات لازم به کمپ حامی محمدآباد منتقل شده‌اند.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رئیس اداره نظام‌مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خبر داد:
احتمال توقف یکی از پروژه‌های بلندمرتبه‌سازی قزوین
رئیس اداره نظام‌مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی از وجود موارد عدم رعایت مقررات ملی ساختمان و ضوابط و مقررات شهرسازی در اجرای برخی از بخش‌های عملیات ساختمانی یکی از پروژه‌های بلندمرتبه‌سازی استان قزوین خبر داد .
نظرات منتشره: ۳ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
نمایشگاه سراسری کتاب ٣ تا ٩ اسفندماه در قزوین برگزار می شود
اسکندری نژاد گفت، اگر به این که کتاب عمود خیمه فرهنگ است باور داشته باشیم و معتقد باشیم کتاب اکسیر حیات بخش جامعه است، چنانچه همه فعالیت های فرهنگی و هنری خود را معلق کرده و به ترویج کتاب و کتابخوانی بپردازیم، برای ارتقای فرهنگ کفایت می کند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان قزوین:
اشتغال مهم ترین دغدغه جوانان قزوینی است
در استان قزوین از قالب های مختلفی مانند اشتغال، ازدواج، آسیب های اجتماعی، اوقات فراغت و هویت به مقوله جوانان نگاه می کنیم. در این بین، متاسفانه وضعیت خوبی در اشتغال نداشته و این موضوع مهم ترین دغدغه جوانان قزوینی را تشکیل می دهد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
باید شرایط بهره‌‌ مندی بیشتر جوانان از امکانات ورزشی فراهم شود
نماینده شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی خواستار فراهم شدن شرایط بهره‌‌مندی بیشتر جوانان از امکانات ورزشی در شهرستان تاکستان شد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
استاندار از کانال های انتقال اب هم بازدید کرد:
بازدید استاندار از سد و مخزن 180هزار متر مکعبی زیاران
بعد از سفر هیئت دولت روند اجرای مصوبه انتقال آب سد طالقان به صورت جدی با همکاری بخش خصوصی آغاز شده و در حال پیگیری است و براساس برنامه‌ریزی‌ها از ابتدای دی ماه عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
روحانی با کاروان تدبیر و امید در استان قزوین :
بهره برداری از 37 طرح با اشتغالزایی 3765 نفر در قزوین
استاندار قزوین اظهار داشت: در سفر هیأت دولت به این استان 37طرح با اعتبار بیش از یک هزار میلیارد تومان و اشتغال‌زایی برای 3هزار و 765 نفر به بهره‌برداری خواهد رسید. از این تعداد 8 طرح دولتی و 29طرح مربوط به بخش خصوصی است. 6طرح نیز به صورت ویدئوکنفرانس و با دستور رئیس جمهوری و بقیه توسط وزیران افتتاح خواهد شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
آمریکاهراسی جای ایران‌هراسی را گرفته/ پیشرفت با منزوی بودن و قهر با کشورهای خارجی ممکن نیست
رئیس‌جمهور گفت: برای پیشرفت و تعالی راهی جز اعتدال وجود ندارد و این افراط و تفریط دنیای ما را خراب کرده است بنابراین مسیر ما باید مسیر تعادل باشد.
زمین خواری زاییده مثلث زیاده خواهی سودجویان، خلاهای قانونی و نظارتی
پدیده زمین خواری را زائیده خلاء های قانونی و ناکافی بودن کنترل و نظارت توسط دستگاهها و نهادهای مربوطه از یکسو و سودجویی، زیاده خواهی و فرهنگ ناصحیح برخی از افراد جامعه ازسوی دیگر باید دانست.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بیشترین نفوذ در حوزه فرهنگ و سیاست است
جانشین راهبردی سپاه استان قزوین گفت: دشمن به دنبال نفوذ در باورها و عقاید مردم و مسئولان بوده و بیشترین نمود نفوذ در حوزه فرهنگ و سیاست است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
سرپرست اداره دامپزشکی تاکستان خبر داد؛
کشتار بیش از 2 هزار رأس دام در تاکستان
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان تاکستان گفت: طی نظارت‌های بهداشتی بازرسان دامپزشکی در کشتارگاه دام 2 هزار و 12 رأس دام کشتار شده و تعداد 12 لاشه غیرقابل مصرف به طور کامل و تعداد 225 ریه و 178 کبد آلوده به انگل، ضبط و معدوم شد.
در شورای اسلامی شهر قزوین تصویب شد؛
حذف توقف 15 دقیقه‌ای رایگان کارت پارک در قزوین
اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در اجرای طرح پارکبان، حذف توقف یک ربع رایگان کارت پارک و نرخ توقف هر خودرو در مسیرهای پرتردد مانند خیام 800 تومان و مسیرهای دیگر از جمله پادگان 500 تومان تا پایان سال 95 را مصوب کردند
روند ثبت نام نامزدها در حوزه های انتخابیه استان قزوین مطلوب است
استاندار قزوین گفت: روند ثبت نام نامزدها در حوزه های انتخابیه استان بسیار مطلوب و در مسیر قانونی است و از ایستگاه ثبت نام با تعامل منطقی و قانونی بخوبی در حال عبور هستیم.
چهار محصول بومی قزوین از استاندارد برخوردار شدند
مدیرکل استاندارد قزوین از تدوین استاندارد تشویقی برای چهار محصول بومی استان شامل دو مواد خوراکی و دو نوع صنایع دستی خبر داد.
حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در دستور کار استانداری قزوین
استاندار قزوین گفت: با توجه به اینکه دولت در زمینه تقویت علم و فناوری عزم جدی دارد، حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان با رویکرد تجاری‌سازی در دستور کار استانداری قزوین قرار دارد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بسترهای تثبیت اشتغال در بخش کشاورزی آوج فراهم شود
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: به منظور تثبیت اشتغال در بخش کشاورزی شهرستان آوج باید بسترها و امکانات موردنیاز فراهم شود.
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها