سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
گرمای هوا پنج‌شنبه را تعطیل‌ کرد/ لزوم کاهش مصرف آب و برق توسط شهروندان
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: روز پنج‌شنبه این هفته در استان البرز تعطیل‌شده است و همچنین روزهای شنبه، یک‌شنبه و دوشنبه نیز ساعت کاری ادارات کاهش یافت.
آب شرب استان 71 میلیون مترمکعب؛
جمعیت البرز 1420به هفت میلیون نفرمی رسد
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری البرز با اشاره به اینکه جمعیت استان البرز درسال 1420 به هفت میلیون نفر می رسد، گفت: امروز آب شرب استان 71 میلیون مترمکعب است و در سال 1420 البرز به 646 میلیون مترمکعب آب نیاز دارد.
ثبت نام در طرح همسان گزینی؛
البرز استان پایلوت طرح همسان گزینی
معاون فرهنگی دادگستری کل استان البرزگفت: طرح همسان گزینی که با همکاری معاونت فرهنگی قوه قضائیه و موسسه تبیان آغاز شده در استان البرز به صورت آزمایشی اجرایی می شود.
پیگیری طرح احداث کلینیک‌های ویژه با استفاده از فناوری هوشمند
معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه طرح احداث کلینیک‌های ویژه با استفاده از فناوری هوشمند در کشور پیگیری می‌شود، گفت: در این طرح ۳۹۶ هزار مترمربع در استان های مختلف احداث که ۸۳ طرح بهره‌برداری شده است.
علوم امام صادق (ع) برای شیعه تا عصرظهور کافی است
نماینده مردم استان البرز در مجلس خبرگان رهبری گفت: علوم منتشرشده از سوی امام صادق(ع) شیعیان را تا عصر ظهور کفایت می‌کند.
افتتاح ۷۰۰ کارگاه تولیدی کوچک در استان البرز
مسئول بسیج سازندگی استان البرز با اشاره به افتتاح ۷۰۰ کارگاه تولیدی کوچک در استان بر لزوم تشکیل شرکت‌های تعاونی تاکید کرد.
عملیات احداث کلینیک شهید رجایی کرج از سر گرفته می‌شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: مشکلات موجود بر مسیر پروژه کلینیک شهید رجایی پیگیری و برطرف شده همچنین بنا است روند اجرایی طرح ادامه پیدا کند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
سرانه فضای ورزشی در البرز فقط ۴۰ سانتیمتر مربع است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با بیان اینکه میانگین سرانه ورزشی کشور یک مترمربع است گفت: اما این رقم برای البرزی ها ۴۰ سانتیمتر مربع است.
حساسیت لازم نسبت به فتنه میان مسئولان ارشد اجرایی استان البرز وجود ندارد
رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان در البرز با بیان اینکه در مسئولان ارشد اجرایی استان حساسیت نسبت به فتنه وجود ندارد، گفت: سال گذشته با توجه به جلسه احزاب در استانداری البرز، فرد متخلف از جایی به جای دیگر منتقل شد که حیطه اختیارات وی حتی بالاتر رفت.
صدور بیش از شش هزار پروانه پزشکی در البرز
رئیس سازمان نظام پزشکی شهرستان کرج گفت: در راستای افزایش خدمت رسانی به مردم بیش از شش هزار پروانه پزشکی از سوی سازمان نظام پزشکی صادر شده است.
سخنران و کارشناس مذهبی در کرج:
نمی توان از ناهنجاری های بدحجابی غافل شد
سخنران و کارشناس مذهبی در مراسم اجتماع مردمی صیانت از حریم خانواده در کرج: مسائل اقتصادی و رکورد اقتصادی از اهمیت بالایی برخوردار است اما نمی‌توان حجاب را نادیده گرفت و از ناهنجاری‌های رو به افزایش بدحجابی در جامعه غافل شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز؛
ریزگردها منشا آلودگی هوای استان البرز
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز ریزگردها را منشا آلودگی هوا دانست و بر ضرورت برنامه ریزی برای برون رفت وضعیت موجود تأکید کرد.
قطعات پازل شهرهوشمند در استان البرز تکمیل شود
استاندار البرز با بیان اینکه ۸۵ درصد جمعیت استان البرز در مرکزیت کرج متمرکز است، گفت: این امر فرایند ایجاد بسترهای خدمات الکترونیک را شهر به شهر آسان تر ساخته است؛ مزیتی که سایر استان های کشور از آن برخوردار نیستند،ضمن اینکه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز بعنوان وزیر معین در این زمینه همراه مسئولان البرز هستند.
۲۱ هزار مصرف کننده غیرمجاز برق در البرز شناسایی شد
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز از شناسایی ۲۱ هزار مصرف کننده غیرمجاز برق در استان خبر داد.
درخواست برخی کشورها برای سوخت‌گیری در فرودگاه پیام
رئیس اتاق بازرگانی البرز به درخواست برخی کشورها برای سوخت‌گیری در فرودگاه پیام اشاره کرد.
افزایش حق‌آبه البرز در وزارت نیرو پیگیری می‌شود
سید حمید طهائی در جلسه شورای حفاظت منابع آب استان البرز گفت: پیگیری افزایش حق آبه استان از وزارت نیرو در دستور کار قرار دارد.
در نشست کانون وکلا تصویب شد؛
افزایش تعداد جذب وکلا در سال 96 به 100 نفر
یکی از مباحث مطرح شده در این نشست تعیین تعداد ظرفیت جذب وکلا در سال جاری بود که با پیشنهاد رئیس کل دادگستری استان البرز، تعداد جذب وکیل برای استان البرز بر اساس آزمون ورودی، از 80 نفر به 100 نفر افزایش یافت
۹۵ درصد آرای شورای حل اختلاف استان البرز مورد تائید طرفین دعوا است
فاضلیان گفت: در دیدارهای حضوری که مردم دارند کمترین گلایه از نحوه دادرسی در شوراهای حل اختلاف وجود دارد و بیش از ۹۵ درصد آرای صادره مورد اعتراض واقع نمی‌شوند.
مراکز
مدیرکل بهزیستی استان البرز از پیگیری راه‌اندازی مراکز "بهبودیافتگان" به منظور ایجاد اشتغال در استان البرز خبر داد.
البرز به نمایشگاهی با استانداردهای جهانی نیاز دارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار البرز گفت: نمایشگاه بین المللی در تسهیل بازاریابی واحدهای تولیدی و تولیدات استان و کشور اهمیت به سزایی دارد و با توجه به ظرفیت بالقوه استان البرز در بخش صنعت، کشاورزی و خدمات این مهم رونق تولید، ثروت و در نهایت اشتغال را به هم پیوند خواهد زد.
مترو کرج مردم را از گرفتاری ترافیک داخلی نجات می‌دهد
استاندار البرز به همراه جمعی از مسئولان استان چهرشنبه از پروژه کنارگذر شمالی کرج بازدید کرد. وی بیان کرد: اهمیت این پروژه ملی و فرا استانی است، چرا که استان البرز کریدور شمال- جنوب خاورمیانه و جاده ملی و بین المللی و در عین حال با دسترسی محلی است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان:
ریسک آسیب مواد مخدر در البرز بالا است
‌دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر البرز از اجرای طرح سفیران پیشگیری از اعتیاد در استان خبر داد.
بهره‌مندی ۲۵ هزار نفر از خدمات درمان و کاهش آسیب اعتیاد در البرز
مدیرکل بهزیستی استان البرز به بهره‌مندی ۲۵ هزار نفر از خدمات درمان و کاهش آسیب اعتیاد در استان اشاره کرد که از ابتدای سال جاری تا کنون انجام شده است.
آغاز مرحله دوم توسعه ناوگان حمل‌ونقل عمومی روستایی در البرز
مدیر راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز از آغاز مرحله دوم طرح توسعه ناوگان حمل‌ونقل عمومی مسافربری حمل‌و نقل روستایی در استان خبر داد.
مدیرکل زندان‌های البرز:
80 درصد زندانیان البرز محکوم هستند
باقری در خصوص نسبت زندانیان محکوم و متهم استان افزود: حدود 80 درصد زندانیان البرز محکوم و 20 درصد از آن ها متهم هستند.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
وعده های مسکن مهری:

خانه‌ای روی آب !!!

حکایت فیلتر شدن یک سایت:

مشتری مستهجن!

با تشکر از زحمات پلیس راه و راهور:

هر ۳۱ دقیقه یک ایرانی در تصادفات می‌میرد

کاریکاتور شادسازی اجتماعی:

نصب بنر تسلیت، ممنوع!

گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
کرج،فردیس