سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
جانمایی ایستگاه‌های تاکسی در کرج مناسب نیست
زارع با اعلام اینکه طبق بررسی‌های صورت گرفته طی سال‌های گذشته میزان رشد و توسعه ناوگان حمل‌ونقل عمومی مناسب نبوده و گاهی مسیر اشتباهی طی شده است، گفت: در حوزه حمل‌ونقل با انبوهی از مشکلات مواجه هستیم زیرا درخواست به‌حق شهروندان محقق نشده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
کمیته رسیدگی به وضعیت مسکن محرومین البرز تشکیل می شود
​نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: کمیته رسیدگی به وضعیت مسکن محرومین در استان تشکیل می شود و در این راستا کمیته های فرعی در شهرستان ها نیز به ریاست فرمانداران برپا خواهد شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مقابل جان و مال جمعیت 3 میلیون نفری البرز مسئولیم
عزیزالله شهبازی در جلسه شورای مدیران استانداری با بیان اینکه مسئولیت در این برهه حساس کشور، سنگین و خطیر است، گفت: عمر مدیریت و مسئولیت کم است از این رو باید فرصت ها را برای خدمتگزاری غنیمت شمرد وی افزود به جد و با تعصب مجری سیاست‌های عمومی دولت هستم و با اهتمام ویژه ای روند تحقق شعارهای رئیس جمهوری و دولت تدبیر و امید را دنبال می کنم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
عزیزالله شهبازی کیست؟
سوابق استاندار جدید البرز
عزیزالله شهبازی که از دهه ۷۰ وارد وزارت کشور شده است با رأی هیأت وزیران به‌عنوان استاندار جدید البرز انتخاب شد. در ادامه سوابق وی را می خوانید.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
برای حضور سرمایه‌گذاران در البرز فرش قرمز پهن می‌کنیم
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در البرز فرصت‌های کم نظیری برای سرمایه گذاری وجود دارد از این رو برای حضور فعال سرمایه گذاران فرش قرمز پهن می کنیم. همچنین نباید هیچ دستگاهی سرمایه گذاران را معطل کرده و سد راه قانونی آنها شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
عزیزاله شهبازی استاندار البرز شد
' عزیزاله شهبازی' بعنوان ششمین استاندار استان البرز معرفی شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تیغ انتصابات سببی و نسبی بر گلوی مدیریت شهری؛
وقتی غنائم شهرداری کرج بین اعضای شورا تقسیم می شود
آنچه این روزها اعتراض های فراوانی در شبکه های اجتماعی شهر کرج به همراه داشته است، انتصابات علی اصغر کمالی زاده، پنجمین شهردار منتخب 13 عضو شورای شهر است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
پشت پرده دستگیری شهردار سابق کرج چیست؟
چه کسانی به دنبال نجات علی ترکاشوند هستند؟
بدون تردید عدم اطلاع رسانی دقیق مسئولین و شفاف سازی مناسب ابهامات را در ذهن مردم بیشتر می کند و این نوع از انتشار اخبار ضد و نقیض که در لفافه ملاحظات صورت می گیرد، سوالاتی از این دست که: حقیقت ماجرا چیست؟ چرا نماینده ولی فقیه نسبت به تلاش عده ای برای اثرگذاری بر روند پرونده و فساد این گونه تذکر داده است؟
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
المپیاد ورزشی برای 97 هزار دانش آموز کرج و فردیس آغاز شد
مدیراداره آموزش و پرورش ناحیه دو کرج و شهرستان فردیس از آغاز المپیاد ورزشی برای 97 هزاردانش آموزجنوب شهرستان کرج و فردیس خبرداد.
مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه‌ای البرز:
پیش‌بینی مهاجرت 2 میلیون البرزی تا پنج سال آینده
مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه‌ای البرز با بیان اینکه 85 درصد از کل آب مورد نیاز استان از منابع زیرزمینی تأمین می‌شود گفت: اگر روند برداشت آب از 17 هزار چاهی که در استان وجود دارد به همین شکل پیش برود تا پنج سال آینده شاهد کوچ جمعیت از استان البرز خواهیم بود.
اساس کار را دوری از حواشی گذاشتم / می توانستم با رای دیوان عدالت اداری استاندار بمانم
استاندارسابق البرز گفت: اساس کار در این استان را دوری از حواشی گذاشتم و این امر به روند امور توسعه زیرساخت های استان سرعت بخشید.
استاندار سابق البرز: امکان بازگشت به کار را داشتم
محمدعلی نجفی در آخرین نشست با مدیران استانداری اظهار کرد: پیش از ورود به البرز، افراد مختلف در خصوص چالش‌ها و موضوعات خاص البرز هشدارهایی دادند و بر این باور بودند که شاید در این استان شاهد بدرقه گرمی همچون گیلان نباشم اما در این مدت کوتاه قدرشناسی مردم البرز را دیدم.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج؛
اجرای عملیات بهسازی درختان کرج / توسعه فضای سبز حصارک
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج با اشاره به کمبود فضای سبز در محله حصارک، گفت: سال گذشته اقدامات بسیار مؤثری برای توسعه فضای سبز در این محله انجام شد ازجمله می‌توان به پارک‌های محلی و پارک بسیج اشاره کرد که پذیرای جمعیت زیادی از ساکنان محله هستند.
شناسایی گسل های اشتهارد- ماهدشت؛
نقشه گسل‌های کرج به مرحله دقیق سازی رسید
عملیات شناسایی گسل‌های منطقه اشتهارد-ماهدشت به همت مرکز پژوهش‌های کاربردی کرج آغاز شد.
البرز سالی 21 سانتیمتر پایین‌تر می‌رود
چند سالی است که بحث افت سریع سطح آب‌های زیرزمینی و به تبع آن نشست زمین در استان البرز به یکی از دغدغه‌های زیست محیطی تبدیل شده است؛ این معضل به همین‌جا ختم نشده و امروز کار به پیدایش فروچاله‌هایی در گوشه و کنار استان رسیده که باعث افزایش نگرانی‌ها شده است.
اشتغالزایی بیش از 4 هزار نفر داخل شهرک‌های صنعتی البرز
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز، گفت: در هفت ماه نخست سال 97 با 201 پروانه صادر شده و 4 هزار و 117 نفر اشتغال در شهرک های صنعتی، موفق به کسب رتبه سوم کشوری شد.
۴۱۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۱۷۱ واحد تولیدی البرز اعطا شد
​نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: اکنون البرز در جذب تسهیلات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید توفیقات بسیار خوبی را کسب کرده و همچنان با جذب ۴۱۸ میلیارد تومان از مجموع اعتبار ۲ هزار میلیارد تومانی ستاد تسهیل و رفع موانع کشور، در جایگاه نخست کشور قرار دارد.
دستکند اشتهارد تافته‌ای جدا بافته از معماری‌ صخره‌ای ایران
به‌تازگی مجموعه معماری‌ دستکندی در شهرستان اشتهارد کشف‌شده که متولیان می‌گویند تافته‌ای جدا بافته در قیاس با دیگر معماری‌های صخره‌ای ایران است ومتولیان تلاش دارند این مجموعه را ثبت ملی کنند.
بهره‌مندی ۸۰ روستای استان البرز از نعمت گاز
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری البرز گفت: ۸۰ روستا در محور کرج - چالوس و شهرستان طالقان تا سال آینده از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.
شهرداری کرج اراده ای برای جذب درآمدهای پایدار ندارد
منصور وحیدی در جریان صد و یکمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج که صبح امروز (چهارشنبه 23 آبان) به ریاست عباس زارع برگزار شد، با بیان اینکه طی 15 ماه گذشته هیچ ساماندهی در حوزه مالی و پولی شهرداری صورت نگرفته و توفیق خاصی نیز حاصل نشده است، گفت: ما در حالی شعارهای بزرگ می‌دهیم که تجزیه و تحلیل صحیحی از شرایط مالی نداریم و نقشه راه منسجمی برای درآمدزایی وجود ندارد.
يكي از شهرداران پيشين كرج، دستگير شد!
طبق شنيده هايي از سوي منابعي موثق؛يكي از شهرداران پيشين كرج در پي دستگيري مشاوره متخلفي از يك دستگاه نظارتي، دستگير شد.
فروچاله‌های کرج هر روز بیشتر می‌شود
شهردار کرج گفت: افت سطح آب‌های زیرزمینی یکی از چالش‌های امروز کرج است که باعث شده هر روز به تعداد چاله‌ها و فروچاله‌های شهر اضافه شود
دخالت در امور شوراها آسیب مهلکی به اعتماد عمومی وارد می‌کند
رئیس شورای عالی استان البرز اظهار داشت: دخالت در امور شوراهای اسلامی به ویژه در شهرهای بزرگ آسیب مهلکی به اعتماد عمومی وارد می سازد.
افزایش ساخت‌وساز غیرمجاز، دلیل طرح سؤال از شهردار فردیس است
عضو شورای شهر فردیس افزایش ساخت‌وسازهای غیرمجاز در این شهر نیم میلیون نفری را یکی از موضوعات طرح سؤال از شهردار این شهر اعلام کرد.
دخالت در امور شوراها آسیب مهلکی به اعتماد عمومی وارد می‌کند
رئیس شورای عالی استان البرز اظهار داشت: دخالت در امور شوراهای اسلامی به ویژه در شهرهای بزرگ آسیب مهلکی به اعتماد عمومی وارد می سازد.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
وعده های مسکن مهری:

خانه‌ای روی آب !!!

حکایت فیلتر شدن یک سایت:

مشتری مستهجن!

با تشکر از زحمات پلیس راه و راهور:

هر ۳۱ دقیقه یک ایرانی در تصادفات می‌میرد

کاریکاتور شادسازی اجتماعی:

نصب بنر تسلیت، ممنوع!

گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
کرج،فردیس