سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
اعضا شورای شهر بوشهر فردی توانمند و پاکدست را برای شهرداری انتخاب کنند
استاندار بوشهر گفت: اعضا شورای شهر بوشهر، برای شهردار بوشهر فردی توانمند، پاکدست و دارای سلامت مالی انتخاب کرده و از لابی‌گری پرهیز کنند.
سومین المپیاد تکنسین‌‌های ایران در استان بوشهر برگزار می‌‌شود
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: در راستای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی سومین المپیاد تکنسین‌‌های ایران در استان بوشهر برگزار می‌‌شود.
۹۰ میلیارد تومان برای اجرای زیرسازی ۴ قطعه پروژه راه‌‌آهن شیراز به بوشهر هزینه شد
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به اجرای پروژه خط ریلی شیراز به بوشهر در سال ۱۳۸۷ گفت: در اجرای این پروژه در ۴ قطعه به طول ۱۹۷ کیلومتر ۹۰ میلیارد تومان هزینه شد.
۳۶۶ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به واحدهای صنعتی و معدنی استان بوشهر پرداخت شد
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استان بوشهر با اشاره به ثبت‌نام واحدهای صنعتی و معدنی در سامانه بهین‌یاب گفت: از ۳۴۰ واحد صنعتی و تولیدی بوشهر ثبت‌نام شده در سامانه بهین‌یاب تاکنون ۳۶۶ میلیارد ریال به ۸۲ واحد پرداخت شده است.
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:
صادرات کالا از استان بوشهر به قطر ۵ برابر افزایش یافت
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در هشت ماه امسال صادرات استان بوشهر به قطر افزایش ۵ برابری نسبت به سال قبل داشته که این نشان از ظرفیت‌های فروان صادرات استان بوشهر است.
کنکور حذف شدنی نیست/ اجرای طرح تصحیح الکترونیکی اوراق امتحانی
معاون وزیر و رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: کنکور محدود شدنی است اما حذف آن بطور کامل امکان پذیر نیست زیرا حضور در دانشگاههای مادر و رشته های پرطرفدار نیازمند انجام گزینش است.
صندوق حمایت از قهرمانان در استان بوشهر راه‌اندازی شود
استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به مطالبات معلولان و رسیدگی به مشکلات آنان گفت: با توجه به جایگاه ورزشکاران معلول استان بوشهر در مسابقات بین‌المللی برای حل مشکلات این قهرمانان، تاسیس صندوق حمایت از قهرمانان مورد توجه قرار دارد.
۴۷ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های توانبخشی استان بوشهر تخصیص یافت
مدیرکل بهزیستی استان بوشهر با اشاره به واگذاری تجهیزات توانبخشی به معلولان استان بوشهر به صورت رایگان گفت: در ۵ ماه نخست امسال ۴۷.۶ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های توانبخشی استان بوشهر تخصیص یافت.
داشتن بصیرت در فضای سیاسی غبار آلود جامعه ضروری است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: بصیرت افزایی در فضای سیاسی غبار آلود جامعه امروز به عنوان یک ضرورت مورد توجه قرار گیرد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر:
۸۰ هزار هکتار اراضی استان بوشهر به کشت گندم اختصاص یافت
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به کشت گندم در اراضی این استان گفت: ۸۰هزار هکتار اراضی استان بوشهر شامل ۱۵ هزار ۵۰۰ هکتار اراضی آبی و ۶۵ هزار هکتار اراضی دیم به کشت گندم اختصاص یافت.
اتباع خارجی در استان بوشهر خدمات آموزشی و بهداشتی رایگان دریافت می‌کنند
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر با اشاره به خدمات مورد نیاز به پناهندگان گفت:پناهندگان مجاز و غیرمجاز در استان بوشهر خدمات آموزشی و بهداشتی رایگان دریافت می‌کنند.
مراسم افتتاحیه طرح نشاط اجتماعی استان بوشهر ۱۴ آذر برگزار می‌شود
مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر گفت: مراسم افتتاحیه طرح نشاط اجتماعی ۱۴ آذرماه در استان بوشهر برگزار می‌شود.
قیمت بالای سفر هوایی در بوشهر؛
آسمان بوشهر گران شده است؟
« بوشهر، شهری گران است» این نقل قول را شاید بارها و بارها چه از زبان خود مردم بوشهر و چه از زبان مسافرانی که گاها مسیرشان به این شهر افتاده، شنیده اید.
مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر گفت؛
لنج تجاری در آب های بوشهر غرق شد
به سبب بارش شدید باران و طوفان یک لنج تجاری در ۱۵ مایلی بندر بوشهر غرق شد.
راه‌اندازی گردشگری دریایی در اولویت برنامه‌‌های استان بوشهر قرار دارد
استاندار بوشهر با اشاره به اینکه ساحل و دریا یکی از مزیت‌های مهم استان بوشهر گفت: در راستای توسعه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی راه‌اندازی گردشگری دریایی در اولویت برنامه‌‌های استان بوشهر است.
درمان و اشتغال خانواده‌ شهدا و ایثارگران استان بوشهر در اولویت قرار گیرد
امام جمعه بوشهر با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به خانواده ایثارگران گفت: درمان و اشتغال خانواده‌ شهدا و ایثارگران استان بوشهر در اولویت قرار بگیرد.
زیرساخت‌های اقتصاد مقاومتی در کشور توسعه یابد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: زیرساخت‌های اقتصاد مقاومتی در کشور توسعه یابد.
زمینه اشتغال بهبودیافتگان مواد مخدر در استان بوشهر فراهم شود
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: زمینه اشتغال بهبودیافتگان مواد مخدر فراهم شود تا شاهد پاک ماندن این افراد از آلودگی اعتیاد باشیم.
با تصمیم شورای شهر؛
شهردار بوشهر برکنار شد
با تصویب شورای اسلامی شهر بوشهر، غلامعلی میگلی‌نژاد شهردار کنونی بوشهر به علت بازنشستگی شرایط لازم را برای ادامه فعالیت در این مسئولیت ندارد.
تفاهم مسئولان دولتی و بخش خصوصی بوشهر برحل موانع رونق اقتصاد این استان
فعالان اقتصادی بخش خصوصی استان بوشهر در نشستی مشترک با استاندار و دیگر مسئولان این استان مسائل و مشکلات این حوزه را مورد بررسی قرار دادند و بر برطرف کردن موانع توسعه، رشد و رونق اقتصاد در این استان به تفاهم رسیدند.
انصراف شهردار برگزيده «آبپخش» دشتستان؛
قاسم نوشاد از پذیرش سکان شهرداری آبپخش انصراف داد
گزينه نهايي براي گرفتن سکان هدايت شهرداري شهر «آبپخش» پس از عذرخواهي از پذيرش اين سمت انصراف داد.
توسعه مهارت آموزی دانشجویان، از اولویت‌های دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تاکید بر نقش مهم مهارت در فراهم شدن اشتغال گفت: توسعه مهارت آموزی دانشجویان، از اولویت‌های دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر است.
رئیس عملیات تولید سکوی فاز یک پارس جنوبی:
پایان تعمیرات اساسی 17 سکوی گازی پارس جنوبی
رئیس عملیات تولید سکوی فاز یک پارس جنوبی گفت: تعمیرات اساسی ١٧ سکوی گازی دریایی پارس جنوبی در مدت ١٧٩ روز، از ابتدای اردیبهشت آغاز و در مهرماه به پایان رسید.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: درحالی هم‌اکنون بندر کراچی در پاکستان مرکز اصلی ترانزیت کالاهای افغانستان است که این کشور هیچ تمایلی به استفاده از این‌ بندر ندارد.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
دیدنی های استان و بندر بوشهر:

مکانهای دیدنی و جالب

طوایف وتیره های ایل قشقایی:

ایل قشقایی را بشناسیم

جزایر جنوبی کشور ایران:

جزایر مهم شهرستان دیر

خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
وعده های استانی
عسلويه، کنگان و جم
دیر و دشتی
پیگیری های ویژه