سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهر:
۱۱۴ فقره جواز تاسیس صنعتی در استان بوشهر صادر شد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: ۱۱۴ فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری ۴۸ هزار و ۶۹۵ میلیارد ریال و اشتغال بیش از سه هزار و ۳۰۰ نفر در استان بوشهر صادر شد.
۷۰ درصد گاز مصرفی کشور از فازهای پارس جنوبی تولید می‌شود
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به افزایش تولید گاز از فازهای پارس جنوبی گفت: تولید گاز مصرفی کشور از ۶۴ درصد سال گذشته در نیمه نخست امسال به ۷۰ درصد افزایش یافته است.
ستاد مدیریت بحران بوشهر آماده امدادرسانی در شرایط اضطراری باشد
فرماندار بوشهر بر آمادگی اعضای ستاد مدیریت بحران برای امداد رسانی در شرایط اضطراری به مردم تاکید کرد.
دردهای پنهان و آشکار فارغ التحصیلان لنده ای:
سرگردانی فارغ التحصیلان لنده ای در بازار کار
متعجبم که این نمودار اشتغال را چگونه ترسیم می کنند که خیلی از جوانان فارغ التحصیل بیکار و مشغول کارگری هستند و آمارها از رشد خیلی خوب حکایت می کند.
قبولی دانش‌آموزان مجتمع‌‌های شبانه روزی کمیته امداد در دانشگاه‌های دولتی
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از قبولی 80 درصدی دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد ساکن در مجتمع‌‌های شبانه‌روزی کمیته امداد بوشهر در دانشگاه‌های دولتی و حوزه‌های علمیه خبر داد
ضرر میلیاردی آبفای بوشهر در خرید آب برای استان بوشهر
معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: با توجه به این که برای تهیه آب سالم قابل شرب برای شهروندان استان بوشهر، ناچار به خریداری هستیم اما میزان آبی که خرید می‌کنیم بیشتر از فروش آن است که سبب زیان‌های میلیاردی برای شرکت شده است.
اردوی راهیان نور دانش آموزی بوشهر تحت عنوان از مدرسه تا مدرسه برگزار می‌شود
معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش بوشهرگفت: اردوی راهیان نور دانش آموزی استان بوشهر تحت عنوان از مدرسه تا مدرسه برگزار می‌شود که باید جوانان و دانش آموزان از این کلاسها استفاده بهینه کنند.
مدیر کل استاندارد استان بوشهر:
۷۸ استاندارد ملی در استان بوشهر تدوین شد
مدیرکل استاندارد بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر در تدوین استاندارد ملی پیشتاز است گفت: ۷۸ استاندارد ملی سال گذشته در استان بوشهر تدوین و ۳۰۱ استاندارد ملی بروز‌رسانی شده است.
۲۰ طرح بهداشت و سلامت دانش‌آموزان در مدارس ‌بوشهر اجرا می‌شود‌
معاون تربیت بدنى و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح آهن یارى در مدارس دخترانه استان بوشهر گفت: ۲۰ طرح بهداشت و سلامت دانش‌آموزان در مدارس ‌بوشهر اجرا می‌شود‌.
ارتقای امنیت اجتماعی حاصل تعامل ناجا و مدیریت شهری است
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: ارتقای امنیت شهری و اجتماعی حاصل تعامل ناجا و مدیریت شهری است.
تشدید مقابله با زنده‌گیری و قاچاق پرندگان شکاری در استان بوشهر
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر از تشدید مقابله با زنده‌گیری و قاچاق پرندگان شکاری در استان بوشهر خبر داد.
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های صیادی استان بوشهر؛
۶۰ درصد شناورهای صیادی استان بوشهر از فعالیت بازمانده‌اند
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های صیادی ‌بوشهر گفت: بیش از ۶۰ درصد شناورهای لنج و قایق با بیش از ۲ هزار صیاد در استان بوشهر از فعالیت بازمانده‌اند و معیشت آنان تحت‌الشعاع قرار گرفته است.
برداشت میگو در ۳۰۰۰ هکتار اراضی پرورشی استان بوشهر انجام شد
معاون آبزی پروری شیلات استان بوشهر با اشاره به فعالیت پرورش میگو در۴ هزار و ۴۰۰ هکتار از سایت‌های ۱۰ گانه استان بوشهرگفت: تاکنون برداشت میگو در سه‌هزار هکتار اراضی پرورشی این استان به پایان رسیده است.
رئیس بهره‌برداری شرکت پالایش گاز فجر جم:
میزان فلرینگ در پالایشگاه گاز جم به ۳۰ درصد کاهش یافت
رئیس بهره‌برداری شرکت پالایش گاز فجر جم گفت: با اجرای پروژه ال. پی. جی از سال ۹۵، میزان فلرینگ در پالایشگاه گاز جم به ۳۰ درصد کاهش یافت و تلاش می‌شود این رقم امسال مجددا کاهش یابد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:
بنادر استان بوشهر به شناور آتش‌خوار مجهز می‌شود
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به تجهیز بنادر استان بوشهر به امکانات اطفاء حریق گفت: برای مقابله با بحران آتش‌سوزی در دریا بنادر استان بوشهر به شناور آتش‌خوار مجهز می‌شود.
تخلیه و بارگیری کالاهای تجاری کانتینری در بندر بوشهر ۵۳ درصد افزایش یافت
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: تخلیه و بارگیری کالاهای تجاری کانتینری در بندر بوشهر در نیمه نخست امسال ۵۳ درصد افزایش یافت و به ۹۱ هزار تی.ایی.یو کانتینر رسید.
طرح جمع‌آوری فاضلاب در روستاهای بخش مرکزی بوشهر اجرا می‌شود
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه پروژه جمع‌آوری فاضلاب در روستاهای دویره و احمدی یک پروژه حمایتی از سوی دولت است گفت: برای اجرای تصفیه خانه فاضلاب در روستاهای بخش مرکزی بوشهر مطالعات مشاور طرح باید کامل شود.
طرح خودمختاری کردستان توطئه ای سیاسی است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: ارائه طرح خودمختاری کردستان و ایجاد هندسه جدید در خاورمیانه توطئه سیاسی از جانب آمریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی است.
باید برای راه‌اندازی شناور تندرو در مسیر خارگ اقدام شود
رئیس شورای شهر خارگ گفت: کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران برای بهره‌گیری از یک فروند شناور تندرو «کاتاماران» برای خط سیرهای دریایی خارگ اقدام کند.
تصویب 1140میلیارد ریال برای رونق واحدهای صنعتی و معدنی بوشهر
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: درکارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یکهزار و 140میلیارد ریال تسهیلات برای پرداخت به واحدهای این دو بخش تصویب شد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:
استان بوشهر در رتبه نخست بیشترین شمار دریانوردان کشور
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: این استان هم اکنون 174 هزار دریانورد سازمان یافته دارد که معادل 34درصد کل دریانوردان کشور را شامل می شود و از این لحاظ در رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:
۱۱۴ میلیارد تومان برای رونق صنعت و معدن استان بوشهر تصویب شد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در راستای پرداخت تسهیلات برای رفع موانع تولید، ۱۱۴ میلیارد تومان برای رونق واحدهای تولیدی و معدنی استان بوشهر تصویب شد.
۱۱ میلیارد تومان برای آموزش و پرورش دشتستان تصویب شد
فرماندار شهرستان دشتستان از تصویب ۱۱ میلیارد تومان برای آموزش و پرورش دشتستان در کمیته برنامه ریزی این شهرستان خبر داد.
۲۱۲ هزار دانش‌آموز بوشهری راهی ۹۴۰۰ کلاس درس شدند
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با نواختن زنگ بازگشایی مدارس بیش از ۲۱۲ هزار دانش‌آموز استان بوشهر راهی نه هزار ۴۹۶ کلاس درس شدند.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
دیدنی های استان و بندر بوشهر:

مکانهای دیدنی و جالب

طوایف وتیره های ایل قشقایی:

ایل قشقایی را بشناسیم

جزایر جنوبی کشور ایران:

جزایر مهم شهرستان دیر

خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
وعده های استانی
عسلويه، کنگان و جم
دیر و دشتی
پیگیری های ویژه