سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
ترک تحصیل بسیاری از دختران عشایر خراسان شمالی
خراسان شمالی دارای بیش از 5000 خانوار عشایری با 2776 دانش آموز است که در فصول مختلف به مناطق ییلاقی و قشلاقی کوچ می کنند.
استانداری تامین اعتبار اجرای پایانه مسافربری بجنورد را تعهد کرده است
شهردار بجنورد با اشاره به تاخیر ایجاد شده در اجرای پایانه مسافربری این شهر گفت: استانداری تامین اعتبار اجرای این پایانه را تعهد کرده است.
اراده ملت‌های مسلمان
نمیاینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: امروز آمریکا با تمام هیبت و عظمتش در مقابل ملت‌های مسلمان شکست خورده است و اراده ملت‌های مسلمان آن‌ها را به خاک ذلت نشانده است.
وقتی طلای سفید خراسان شمالی
کاشت پنبه که روزی نام طلای سفید منطقه خراسان شمالی را یدک می‌کشید این روزها حال و روز خوبی ندارد.
20 دهنه مغازه در بافت تاریخی سبزه میدان بجنورد نیازمند تغییر کاربری است
علی اکبر وحدتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به بازدید مشترک شهردار و شورای اسلامی شهر بجنورد به همراه اعضای معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از مجموعه تاریخی سبزه میدان بجنورد اظهارکرد: بر این اساس مقرر شد که شورای اسلامی شهر بجنورد با برقراری تعامل، از مالکین مغازه ها برای صدور پروانه و تغییر کاربری به تجاری کمترین هزینه را دریافت کنند تا آنها هم رغبت به ادامه کارو بازسازی داشته باشند.
برگزاری جشنواره فیلم رشد‌ کمک شایانی به جریان تعلیم و تربیت ‌می‌کند‌
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم رشد در استان٬ گفت: برگزاری جشنواره فیلم رشد کمک شایانی به جریان تعلیم و تربیت خراسان شمالی می‌کند.
قیمت
معاون امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت نان در حال حاضر در استان وجود ندارد.
معادن خراسان شمالی مشمول تسهیلات و یارانه‌های حمایتی شود
محمدرضا صالحی در نشست با رئیس سازمان نظام مهندسی معادن کشور اظهار کرد: با توجه به این که نخستین شورای معادن استان را تشکیل داده ایم آمادگی برای تفویض اختیار موردی استان ها به عنوان پایلوت در سطح کشور را نیز داریم .
کشف تالار ستون دار هخامنشی در خراسان شمالی
سرپرست گروه باستان شناسی محوطه تاریخی ریوی خراسان شمالی گفت: در کاوش های باستان شناسی بین المللی در محوطه ریوی شهرستان مانه و سملقان، ساختمانی بزرگ مربوط به معماری شاه نشینی دوره هخامنشی با بخش هایی از یک تالار ستون دار و پایه ستون سنگی کشف شد.
استاندار خراسان شمالی؛
جابجایی فرودگاه بجنورد مطرح نیست
استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه به دنبال جابجایی فرودگاه بجنورد نیستیم، گفت: به دنبال برطرف کردن ضعف ها و نواقص احتمالی موجود هستیم.
تنش آبی در دو شهرخراسان شمالی برطرف نشده است
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: هنوز دو شهر خراسان شمالی با تنش آبی مواجه هستند.
خراسان شمالی آمادگی میزبانی اجلاس کشوری نماز را دارد
استاندار خراسان شمالی گفت: با توجه به میزبانی مردم خراسان شمالی از رهبر معظم انقلاب اسلامی و موضوعاتی که در این سفر مطرح شد این استان آمادگی میزبانی اجلاس کشوری نماز را دارد.
هدف تربیت بدنی ارتقای سواد و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان است
معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش استان خراسان شمالی با اشاره به هدف اصلی تربیت بدنی در آموزش و پرورش گفت: هدف تربیت بدنی افزایش و ارتقای سواد و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان است.
معاون سوادآموزی استان خراسان شمالی:
همایش شورای پشتیبانی سواد‌آموزی برگزار می‌شود
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش خراسان شمالی از برگزاری همایش شورای پشتیبانی سواد‌آموزی خبر داد و گفت: دلیل برگزاری همایش رتبه موفق و قابل تقدیری است که خراسان شمالی در حوزه سوادآموزی در بین استان‌های کشور دارد.
مدیرکل صنعت و معدن خراسان شمالی:
واردات کالاهای اساسی به خراسان شمالی کاهش یافت
مدیرکل صنعت و معدن خراسان شمالی گفت: واردات خراسان شمالی در شش ماهه ابتدای سال٬ ۳.۴۵ میلیون دلار از نظر ارزشی و ۱.۵۶ هزارتن از لحاظ وزنی بوده است که نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.
فعالیت در شورای دانش‌آموزی، تمرینی برای حضور در عرصه‌های بزرگ‌تر اجتماعی است
مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان شمالی در مراسم آغازین بیستمین دوره انتخابات شورای دانش‌آموزی گفت: فعالیت در شورای دانش‌آموزی، تمرینی برای حضور در عرصه‌های بزرگ‌تر اجتماعی است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی خبر داد:
صادرات 6.9 هزارتنی محصولات کشاورزی خراسان شمالی
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از صادرات 6.9 هزارتنی محصولات کشاورزی خراسان شمالی خبر داد و با اشاره به میزان واردات گفت: در شش ماهه نخست امسال مبلغی بالغ‌بر 5.87 میلیون دلار کالای غیرنفتی به خراسان شمالی واردشده است.
یک‌ سوم جمعیت بجنورد حاشیه‌نشین هستند
سید محسن موسوی اظهار داشت: شهر خوب به‌‌معنای ساخت بزرگراه و آزادراه نیست بلکه شهر خوب شهری است که پاسخگوی نیازهای شهروندان باشد.
مدیرکل راهداری جاده‌ای خراسان شمالی مطرح کرد؛
ارائه خدمات رایگان راهداری به موکب‌های خراسان شمالی در کربلا
مدیرکل راهداری جاده‌ای خراسان شمالی از خدمات رایگان راهداری به موکب‌های خراسان شمالی در کربلا خبر داد و گفت: حمل و نقل کالاها و امکانات مورد نیاز موکب‌های خراسان شمالی مستقر در کربلا به‌صورت رایگان انجام شد.
یک‌ سوم جمعیت بجنورد حاشیه‌نشین هستند
عضو شورای شهر بجنورد گفت: یک‌ سوم جمعیت شهر حاشیه‌نشین هستند و این پدیده در حال گسترش است.
توسعه شبکه فاضلاب بجنورد با استفاده از فاینانس جاری انجام می‌شود
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی گفت: برای افزایش جمعیت تحت پوشش شبکه فاضلاب در شهر بجنورد، اجرای برنامه فاینانس جاری در دستور کار قرارگرفته است.
ایران اسلامی توانست فتنه‌های آمریکا در خاورمیانه را خنثی کند
امام‌جمعه بجنورد گفت: برنامه‌های آمریکا با تمام سرمایه‌گذاری‌های گسترده در یمن، بحرین، عراق و سوریه نقش بر آب‌شده چراکه ایران توانست فتنه‌های آمریکا در خاورمیانه را خنثی کند.
از توان علمی و عملی جهاد دانشگاهی استفاده کنید
استاندار خراسان شمالی خطاب به دستگاه های اجرایی استان، با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم سازی اقتصاد و طرح های بکر بیان شده از سوی جهاد دانشگاهی نیل به این هدف دارد، خطاب به دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد: از توان علمی و عملی جهاد دانشگاهی استفاده کنید.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری های خراسان شمالی:
روزانه 10 تن زباله قابل بازیافت در بجنورد دفن می شود
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری های خراسان شمالی گفت: روزانه 10 تن زباله قابل بازیافت در بجنورد دفن می شود.
سپاه به سایر کشورها وابستگی نداشته و تحریم تاثیری در توان این نهاد مردمی ندارد
معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: خوشبختانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به لطف دانش و پشتوانه مردمی هیچ وابستگی‌ای به کشورهای بیگانه ندارد که آمریکا بخواهداین نهاد نظامی مردمی را تحریم کند.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
شیروان
فاروج ، اسفراین