سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری های خراسان شمالی:
روزانه 10 تن زباله قابل بازیافت در بجنورد دفن می شود
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری های خراسان شمالی گفت: روزانه 10 تن زباله قابل بازیافت در بجنورد دفن می شود.
سپاه به سایر کشورها وابستگی نداشته و تحریم تاثیری در توان این نهاد مردمی ندارد
معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: خوشبختانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به لطف دانش و پشتوانه مردمی هیچ وابستگی‌ای به کشورهای بیگانه ندارد که آمریکا بخواهداین نهاد نظامی مردمی را تحریم کند.
میزان محرومیت روستاهای خراسان شمالی بسیار بالاست
معاون امور عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: میزان محرومیت و کمبودها در روستاهای خراسان شمالی بسیار بالاست و برای جبران این محرومیت‌ها به کمک آستان قدس رضوی نیازمندیم.
آسیب‌های اجتماعی فضای مجازی در خراسان شمالی رو به افزایش است
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان شمالی از افزایش آسیب‌های اجتماعی ناشی از فضای مجازی در استان خبرداد و گفت: راهکار مقابله با آسیب‌های فضازی مجازی٬ تقویت ایمان و باورهای دینی است.
گفتمان امام(ره) و رهبری باید در کشور غالب شود
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امروز غالب شدن گفتمان امام(ره) و رهبری در کشور راهبرد پیشروی امور در تمام عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی است.
۱۲ هزار دانش‌آموز نیازمند در خراسان شمالی شناسایی شدند
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: ۱۲ هزار دانش‌آموز نیازمند در استان شناسایی‌شده‌اند که ۶ هزار نفر از آنان به دلیل وضعیت بد خانوادگی تحت حمایت‌های کمیته امداد قرار دارند.
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛
دانشگاه بجنورد یکی از دانشگاه های مطرح کشور است
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت :دانشگاه بجنورد یکی از دانشگاههای مطرح کشور است که بایستی مورد حمایت های جدی قرار گیرد.
آمار معلولیت ناشی از تصادفات جاده‌ای نگران‌کننده است
معاون استاندار خراسان شمالی گفت: آمار معلولیت ناشی از تصادفات جاده‌ای نگران‌کننده است و برای کاهش تصادفات باید فرهنگ‌سازی شود.
اعزام نخستین گروه اردوهای
معاون پرورشی آموزش و پرورش خراسان‌شمالی از آغاز اعزام دانش‌آموزان استان به اردوهای راهیان‌نور خبرداد و گفت: برای سلامت دانش‌آموزان در این اردوها٬ تدابیر و تصمیمات جدیدی اتخاذ شده است.
معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی مطرح کرد:
خراسان شمالی آماده میزبانی از دوستداران کتاب/برگزاری نمایشگاه دهم
معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با اشاره به برگزاری دهمین نمایشگاه کتاب استان در آبان ماه امسال، گفت: مصلای امام خمینی(ره) بجنورد برای این میزبانی آماده‌سازی می‌شود.
مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی؛
تعداد تلفات حیات وحش در پارک ملی سالوک به 24 راس رسید
مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی از شیوع بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک در پارک ملی سالوک خبر داد و گفت: تعداد تلفات حیات وحش در پارک ملی سالوک به 24 راس رسید.
اتکای بر اشخاص آفت کار در کشور/مدیران دولتی در تولید موفق نیستند
استاندار خراسان شمالی گفت: متأسفانه در کشور اشخاص کار را پیش می‌برند و این آفت کشور است.
ساختار ورزش استان خراسان شمالی نیازمند توجه و نگاه ویژه است
معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: در این استان تک‌ستاره‌های ورزشی وجود دارند ولی برای تداوم و گسترش قهرمانی‌ها نیاز به توجه ویژه به ورزش استان است.
معاون وزیر ورزش و جوانان در بجنورد:
کم توجهی به حوزه جوانان در خراسان شمالی مشهود است
معاون وزیر ورزش و جوانان با انتقاد از عدم توجه به بخش جوانان در استان خراسان شمالی گفت: با نظارت و مدیریت استاندار در شورای برنامه‌ریزی٬ ساماندهی امور جوانان در استان به طور ویژه پیگیری و به موضوع جوانان و اشتغال آن‌ها رسیدگی شود.
دانش آموزان استثنایی استان توان پرداخت هزینه های سرویس را ندارند
رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان شمالی گفت: بسیاری از دانش آموزان استثنایی استان در زیر خط فقر زندگی می کنند، بنابراین توان کافی برای پرداخت هزینه های سرویس ایاب و ذهاب خود را ندارند.
حرفه آموزی رویکرد آموزش و پرورش در دولت دوازدهم
استاندار خراسان شمالی گفت: حرفه آموزی و کارورزی مهمترین رویکردآموزش و پرورش در دولت دوازدهم است.
تخصیص ۱۴۷ میلیارد تومان اعتبار سفر رهبری به نوسازی مدارس
مدیرکل نوسازی مدارس خراسان‌شمالی از تخصیص اعتبار ۱۴۷ میلیارد تومانی برای نوسازی مدارس استان خبرداد و گفت: مقدمات تخصیص اعتبار به مبلغ ۴۲ میلیارد تومان دیگر نیز برای سال ۹۶ فراهم شده که به زودی به اداره‌کل نوسازی مدارس خراسان‌شمالی ابلاغ می‌شود.
امام جمعه بجنورد مطرح کرد:
نه گفتن به استکبار پیام روز عاشورا
حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در نماز عبادی و سیاسی جمعه افزود: نترسیدن از عربده های دشمنان از پیام های روز عاشوراست و امام حسین(ع) با قیام خود آن را به مردم تفهیم کرد.
استاندار خراسان شمالی:
تغییر برای توسعه گریزناپذیر است
استاندار خراسان شمالی با بیان این که برای سرعت بخشیدن به رشد و توسعه استان، تغییر امری گریزناپذیر است، گفت: مشورت گرفتن مسئولان امری پسندیده است اما فرمانداران باید بدانند تصمیم گیری نهایی با آنان است و آن ها هستند که باید به استاندار و وزیر کشور پاسخگو باشند.
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر خراسان شمالی:
وظیفه آحاد مردم در امربه‌معروف و نهی از منکر فقط تذکر لسانی است
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر خراسان شمالی بابیان اینکه برخی در اجرای این قانون پا را فراتر می‌گذارند، گفت: برابر قانون فقط وظیفه تذکر لسانی متوجه آحاد مردم است.
شهرداری در اختصاص فضا برای برپایی ایستگاه‌های صلواتی محدودیت ندارد
سرپرست شهرداری بجنورد بابیان اینکه در اختصاص فضا برای برپایی ایستگاه‌های صلواتی محدودیتی نداریم، گفت: فقط نباید سبب ترافیک و ایجاد کندی عبور و مرور وسایل نقلیه شود.
عضو شورای اسلامی شهر بجنورد مطرح کرد:
وجودنگاه پوپولیستی درمدیریت شهری بجنورد
عضو شورای اسلامی شهر بجنورد نسبت به برخی تغییرات در بدنه اداری شورا واکنش نشان داد و این اقدام را در جهت نگاه پوپولیستی حاکم بر مدیریت شهری بجنورد دانست.
بیش از ۴۰ درصد هیئت‌های مذهبی در یزد شناسنامه‌دار شدند
رئیس شورای هیئت مذهبی استان یزد با بیان اینکه ۱۴۸۵ هیئت مذهبی در یزد فعالیت دارند، از شناسنامه‌دار شدن بیش از ۴۰ درصد هیئت‌های مذهبی در یزد خبر داد.
معاون جدید استاندار خراسان شمالی:
در مسائل امنیتی به دنبال ایجاد امنیت نرم هستیم
معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: در مسائل امنیتی به دنبال ایجاد امنیت نرم هستیم و در مسئله اجتماعی دفاع از حقوق شهروندان و بهبود وضعیت شاخص های اجتماعی در دستور کار است.
آمریکا با دخالت‌های نابجایش رو به سقوط است
امام‌جمعه بجنورد با اشاره به اظهارات ابلهانه و غیرواقعی ترامپ در تریبون رسمی سازمان ملل، گفت: رئیس‌جمهور آمریکا بداند، دنیا امروز فهمیده که با دخالت‌های نابجا، کشورش رو به سقوط است.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
شیروان
فاروج ، اسفراین