سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در خراسان شمالی اعلام شد
جزئیات زمان و مکان برگزاری راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن در شهرهای خراسان شمالی اعلام شد.
لزوم بهره مندی از تجارب استانداران ادوار با تشکیل کمیسیون های تخصصی
در نشست استانداران ادوار با استاندار و مدیران استان خراسان شمالی، دکتر محمدعلی شجاعی با تاکید بر ضرورت بهره مندی از تجارب مدیریتی گذشته با تشکیل کمیسیون های تخصصی ذیل مجمع استانداران گفت: در شرایط کنونی کشور اجازه آزمون و خطا نداریم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
در واکنش به خبری که به در فضای مجازی مطرح شده بود؛
تمامی مدارس خراسان شمالی از سرویس بهداشتی برخوردار است
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: تمامی مدارس این استان از سرویس بهداشتی برخوردار است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
انتقاد شدید استاندار خراسان شمالی ؛
اجرایی نشدن مصوبات شورای آموزش و پرورش
محمدعلی شجاعی در هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان با مرور مصوبات نشست های ششم و پنجم شورای آموزش و پرورش استان، اظهار داشت: بررسی ها نشان می دهد که افزون بر 90 درصد مصوبات جلسات قبل شورای آموزش و پرورش اجرایی نشده است که این در شأن و جایگاه این شورا نیست و مردم حق دارند از بخش دولتی گله مند باشند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
استاندار خراسان شمالی در نشست با مدیران رسانه های استان:
اعلام آمادگی برای میزبانی یک رویداد بزرگ مطبوعاتی کشور
استاندار خراسان شمالی ضمن اعلام آمادگی برای میزبانی یک رویداد بزرگ مطبوعاتی کشور در استان، گفت: سال ۹۸ باید در هر ماه حداقل یک رویداد بزرگ ملی و بین المللی را در استان داشته باشیم تا استان دیده شود و مسیر توسعه طی شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
راه اندازی مدارس ورزشی و تقویت حضور بانوان و بخش خصوصی در عرصه ورزش
در دیدار مدیرکل ورزش و جوانان و هیئت همراه با استاندار خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی راه اندازی مدارس ورزشی و تقویت حضور بانوان و بخش خصوصی در عرصه ورزش استان را خواستار شد و گفت: تقویت منابع انسانی متخصص در بخش های مدیریت و مربیگری فنی در واقع نوعی سرمایه گذاری در ورزش است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
خراسان شمالی استان معین منطقه ۳ تهران است
معاون وزیر کشور، خراسان شمالی را استان معین منطقه ۳ تهران اعلام و بر هماهنگی بیشتر بین این دو منطقه برای موضوع مدیریت بحران تاکید کرد.نجار با بیان اینکه هر روز بر نگرانی ما نسبت به وقوع حوادث احتمالی در تهران بیشتر می شود، افزود: از این رو ضرورت دارد هماهنگی های لازم با خراسان شمالی به عنوان استان معین افزایش یابد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مطالبه استاندار از نمایندگان برای پیگیری رشد متوازن اعتبارات خراسان شمالی در بودجه 98
استاندار خراسان شمالی با اشاره به ارائه لایحه بودجه ۹۸ از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی، از نمایندگان خواست درخصوص رشد متوازن اعتبارات استان در بودجه ۹۸ پیگیری لازم را داشته باشند و گفت: در یک تقسیم کار مشخص، من و مدیران اجرایی هم در پیگیری از سطوح ملی، همراه نمایندگان استان خواهیم بود. وی هم چنین تصریح کرد: هیچ مدیری حق ندارد حتی یک ریال اعتبارات ملی و اسناد تسویه خزانه را بازگرداند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ارتقای شاخص های حوزه وزارت نیرو در خراسان شمالی به میانگین کشوری
استاندار خراسان شمالی در دیدار مدیران حوزه وزارت نیرو در استان خواستار آن شد تا با برنامه ریزی و اولویت بندی درست، شاخص های این استان در بخش های انرژی، آب شرب شهری و روستایی و فاضلاب تا سطوح میانگین کشوری ارتقا یابد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تشکیل شوراهای مشورتی جوانان و بانوان و تقویت خانه احزاب
استاندار خراسان شمالی لزوم تقویت جایگاه و نقش آفرینی احزاب سیاسی در فرایند تنظیم و اجرای سند توسعه استان را خواستار شد و از برنامه خود برای تشکیل شوراهای مشورتی جوانان و بانوان در استان و شهرستان ها خبر داد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
کوبیدن بر طبل اختلافات و تنش سم مهلک توسعه است
استاندار خراسان شمالی در جلسه شورای اداری استان با تاکید بر این که کوبیدن بر طبل اختلافات و تنش، سهم مهلک توسعه است، بر مواردی همانند پیشگیری از بروز مسئله حقوق معوق، انجام صفر تاصد امور شهرستان ها با فرمانداران، تفویض اختیار بر مبنای قانون، اجرای تمامی مصوبات جلسات، حذف جلسات غیرضروری مدیران و حل اختلافات دستگاه های اجرایی با یکدیگر حداکثر تا ده روز آینده تاکید کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
خراسان شمالی، جزء سه استان نخست کشور در ازدواج زودهنگام دختران است
مدیر کل امور زنان و خانواده آموزش و پرورش گفت: خراسان شمالی جزء سه استان نخست کشور در ازدواج زود هنگام دختران قرار دارد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مدیرکل امور زنان و خانواده آموزش و پرورش اعلام کرد؛
خراسان شمالی، جزء ۳ استان نخست کشور در ازدواج زودهنگام دختران
مدیر کل امور زنان و خانواده آموزش و پرورش گفت: خراسان شمالی جزء ۳ استان نخست کشور در ازدواج زود هنگام دختران قرار دارد.وی افزود: دخترانی که تحصیل مناسب و توانمندی ازدواج را نداشته باشند نمی توانند فرزندان مناسبی نیز تربیت کنند و این مسئله آسیب های اجتماعی زیادی را به دنبال خواهد داشت. مینایی‌پور اظهار کرد: ۴۲ دانش‌آموز خراسان شمالی در دوره ابتدایی ازدواج کردند و این امر موجب شده تا از ادامه تحصیل باز بمانند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
اقتصاد روستایی خراسان شمالی در چالش بی‌برنامگی؛ آیا سند توسعه از راه می‌رسد؟
اقتصاد روستایی خراسان شمالی مدت‌ها است اسیر بی‌برنامگی و رکود شده و به نظر می‌رسد عدم وجود یک سند راهبردی٬ ضربه‌های جبران ناپذیری را به وضعیت اقتصادی کشاورزان استان وارد کرده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رزومه سازی برای افراد ظلم در حق مردم است
در دیدار سرپرست معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری خراسان شمالی و مدیران کل این حوزه با استاندار خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی با تاکید بر پرهیز از روزمه سازی برای افراد حمایت خود از تمامی احزاب مجوزدار استان را اعلام و تاکید کرد: استانداری باید یک نهاد حاکمیتی مبتنی بر برنامه ریزی و تفکر باشد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
پسوند محروم، زیبنده خراسان شمالی نیست
آیین تکریم و معارفه استاندار خراسان شمالی با حضور معاون وزیر کشور برگزار شد و محمدعلی شجاعی در این مراسم ضمن ابلاغ سلام دکتر روحانی سکاندار دولت تدبیر و امید به مردم استان گفت: خراسان شمالی از ظرفیت ها و استعدادهای فراوانی برخوردار است، بنابراین پسوند محروم زیبنده این استان نیست.
نگاهی گذرا به مشکلات تولیدکنندگان صادرات‌محور خراسان‌شمالی
خراسان‌شمالی یکی از استان‌هایی است که 300 کیلومتر مرز مشترک با کشوری چون ترکمنستان دارد و از سوی دیگر به کشورهای CIF نیز نزدیک است و این کشورها می‌توانند بازارهای خوبی برای محصولات تولیدی این استان باشند
دانشمندان و نخبگان سبک زندگی اسلامی را طراحی کنند
استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اهمیت سبک زندگی اسلامی گفت: باید دانشمندان، نخبگان و فرهیختگان جامعه درصدد طراحی سبک زندگی اسلامی باشند تا بتوانیم این الگوها را به مردم منتقل کنیم.
۷۸ مدرسه کانکسی در خراسان شمالی وجود دارد
کارشناس برنامه و بودجه اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: 78 مدرسه پیش ساخته ( کانکسی ) در استان وجود دارد که احداث ساختمان جدید جایگزین آنها نیازمند اختصاص50 میلیارد تومان اعتبار ملی نیازمند است.
دبیر کمیته طرح ارتقای علمی و مهارتی دانش آموزان محروم بنیاد علوی گفت:
80 هزار مادر باردار سبدغذایی دریافت می کنند
دبیر کمیته طرح ارتقای علمی و مهارتی دانش آموزان محروم بنیاد علوی گفت: امسال 80 هزار مادر باردار و شیرده در مناطق محروم سطح کشور با دریافت سبد غذایی مورد حمایت قرار می گیرند
با اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان؛
مهم‌ترین گزینه‌های استانداری خراسان شمالی چه کسانی هستند؟
با تصویب قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در مناصب دولتی و قطعی شدن خداحافظی خباز با صندلی استانداری خراسان شمالی، اسامی افراد مختلفی به‌عنوان گزینه‌های استانداری مطرح می‌شود.
رئیس سازمان حج و زیارت خراسان شمالی گفت:
ثبت‌نام 8 هزار و 820 زائر اربعین از خراسان شمالی تاکنون
رئیس سازمان حج و زیارت خراسان شمالی گفت: تاکنون 8 هزار و 820 زائر اربعین حسینی در سامانه ثبت نام شده اند.وی افزود: از کل زائران ثبت نام شده 8 هزار و 538 گذرنامه را به کنسولگری عراق ارسال کرده ایم که تاکنون برای 7 هزار و 803 نفر ویزا صادر شده است.
استان ما ظرفیت بالایی در حوزه گردشگری دارد
استاندارخراسان شمالی گفت: استان در حوزه گردشگری ظرفیت بالایی دارد و اگر این صنعت رونق بگیرد تحول اساسی در اقتصاد و زندگی مردم ایجاد خواهد شد.استاندار خراسان شمالی گفت: هم اکنون برخی از استان ها از ظرفیت اینترنت برای معرفی جاذبه های گردشگری خود استفاده کرده اند که در این زمینه موفقیت هایی نیز کسب شده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
عملی نشدن ازدواج آسان ریشه در باورهای غلط دارد
استاندار خراسان شمالی گفت: اینکه جامعه به سمت و سوی ازدواج های آسان و کم هزینه نمی رود، ریشه در باورها و عادات غلط ما دارد و با تاکید بر اینکه جوانان، ازدواج آسان را مبنای آغاز زندگی مشترک خود قرار دهند، گفت: واقعیت امر این است که می توان ازدواج ها را به آسانی و با کمترین هزینه برگزار کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
شیروان
فاروج ، اسفراین