پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۷۰۵۷
تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از وجود 1378 پایگاه ثابت امداد و نجات در جاده های کشور خبر داد و گفت: پایگاه های سیار این سازمان امسال از چرخه امدادرسانی حذف شده است.
شعارسال:رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از وجود 1378 پایگاه ثابت امداد و نجات در جاده های کشور خبر داد و گفت: پایگاه های سیار این سازمان امسال از چرخه امدادرسانی حذف شده است.

مرتضی سلیمی روز دوشنبه  افزود: در تعطیلات نوروزی امسال، 557 پایگاه ثابت، 821 پست موقت شعب و مراکز استان ها و 24 پایگاه امداد هوایی آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی است.

سلیمی، دلیل حذف پایگاه های سیار را افزایش پایگاه ها و پست های موقت اعلام کرد و افزود: با افزایش پایگاه موقت، امکان امداد رسانی بهتر میسر می شود.

وی گفت: امسال 2 هزار و 500 ست تجهیزات تخصصی انفرادی تیم های واکنش سریع و75 خودوری نجات به ارزش 57 میلیارد تومان به استان های سراسر کشور اختصاص یافته است.

سلیمی درباره آمار ماموریت های امدادی سال 96 گفت: در این مدت 41 هزار و 555 ماموریت امدادی انجام شده که نسبت به سال 95 با 2 درصد رشد مواجه بوده است.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر، 49 درصد از کل ماموریت های امداد و نجات را سوانح ترافیکی اعلام کرد و افزود:20 درصد این ماموریت ها مربوط به عملیات های کوهستان، سیل و آبگرفتگی است.

به گفته سلیمی، در مجموع 31 درصد ماموریت های هلال احمر مربوط به مراجعات حضوری به پایگاه ها و پست های امداد و نجات است.

وی درباره عملیات های رهاسازی در سال 96 گفت: این نوع عملیات ها رشد 10 درصدی داشته و بیشتر مربوط به استان های مازندران، اصفهان و قزوین بوده است.

شعارسال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا ، تاریخ انتشار28 اسفند96،کدخبر: 82866944 ، www.irna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین