پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
وزیر نیرو با بیان اینکه تامین آب مطمئن برای شرب، صنعت و کشاورزی در دستور کار قرار دارد، یکی از راهکار‌های مهم تامین آب مورد نیاز را انتقال آب دریا به فلات مرکزی و استان‌های مختلف عنوان کرد.
پروژه راه‌آهن شیراز- بوشهر که شروع به‌کار بخشی از قطعات آن ۱۴ سال قبل یعنی سال ۸۶ آغاز شده بود همچنان به‌دلیل کمبود منابع مالی و اختصاص نیافتن اعتبار‌های دولتی نیمه کاره باقی مانده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رئیس جمهور اتصال به خطوط راه آهن را از مطالبات اساسی مردم استان بوشهر دانست و گفت: مصمم هستیم در تکمیل و راه‌اندازی پروژه خط آهن شیراز- بوشهر- عسلویه شتاب ایجاد کنیم.
در پی تشدید تنش بین ایران و آذربایجان
وب سایت خبری ایلاف، نزدیک به عربستان سعودی به نقل از یک منبع بلندپایه اسرائیلی مدعی شد که یک هیئت امنیتی اسرائیلی برای ارائه مشاوره و حمایت از دولت آذربایجان در بحران ایجاد شده با ایران به باکو سفر کرده است.
وزیر کشور با تأکید بر اینکه "هیچ‌کاری را نباید نشدنی بدانیم"، گفت: هر کاری با حمایت الهی و توکل به اراده الهی شدنی است و باید با تلاش و اتکا به خدا در این راستا حرکت کنیم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رحیمی گفت: طرح جامع پدافند غیر عامل بسیار جامع و کامل است و سرمایه‌های استان در آن دیده شده است که در پایان این طرح ان شالله شاهد مصونیت استان‌ها خواهیم بود.
استاندار گلستان در جلسه امروز شورای برنامه ریزی و توسعه استان با بیان اینکه ۳۰ درصد از مساحت خلیج گرگان خشک شده است بر ضرورت اجرای طرح علاج‌بخشی خلیج تأکید کرد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور از تدوین برنامه آمایش سرزمینی به عنوان برنامه دولت سیزدهم برای توسعه توانمندی استان‌ها خبر داد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
اصلی‌ترین مشکل محیط‌زیست کشور، مدیریت پسماند و پساب است که حتی آلاینده‌های اتمسفری هم تا حدودی ناشی از آن است. حداقل ۲۵ درصد از پسماند سالانه کشور یعنی ۸ میلیون تن پسماند، از نوع ویژه و خطرناک است که بهترین راه مدیریت آن، تصفیه در مجتمع‌های فناور است
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور از تعیین مهلتی سه روزه وزیر کشور به استانداران استان‌های مرزی برای اظهار نظر درباره اصلاح تصویبنامه‌ها با هدف ارتقای سطح معیشتی مرزنشینان خبر داد.
عضو مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس گفت:طراحی اشتباه محور قزوین_الموت_ تنکابن خسارات بسیاری به روستا‌های مجاور وارد کرده است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
در مرداد امسال متوسط قیمت یک متر مسکن در تهران در آستانه ۳۱ میلیون تومان بوده، اما متوسط قیمت مسکن در شهر‌های شمال کشور ۱۲ میلیون تومان است. رشد قیمت مسکن معاملات مسکن را قفل کرده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی انتخاب احمد وحیدی به سمت وزیر کشور را تبریک گفت و افزود: خدمت در جایگاه راهبردی وزیر کشور که وظیفه ایجاد هماهنگی بین ارکان حیاتی حکمرانی همچون سیاست، اجتماع، اقتصاد، فرهنگ، نظم بخشی و ایجاد امنیت را بر عهده دارد، نیازمند شخصی با تجربه، متعهد، مجهز به نگاه راهبردی و توان مدیریتی بالایی است که سوابق درخشان حضرتعالی در جایگاه‌های مختلف کشوری و لشکری، بر این امر گواهی می‌دهد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
براساس آخرین آمار؛
براساس آخرین داده‌های آماری قم و تهران به ترتیب با ۴۰.۹ درصد و ۴۱.۸ درصد کمترین و ایلام با ۵۱.۴ درصد بالاترین نرخ تورم سالیانه را به خود اختصاص دادند.
خواندنیها و دانستنیها
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها
آذر شرقی،غربی،اردبیل
خراساشمال،جنوبی،رضوی
قزوین،البرز،تهران،سمنان
ک و ب/ چ و ب/ لرستان
قم،زنجان،مرکزی،همدان
گیلان،مازندران،گلستان
چهار استان جنوبی
ایلام،کرمانشاه،کردستان