پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
استاندارفارس گفت: پروژه آزادراه شیراز-اصفهان مشکل تامین اعتبار ندارد و ۵۰۰ میلیارد تومان آخر قطعا تامین خواهد شد؛ همچنین با توجه به وعده امیر حاتمی وزیر محترم دفاع، نقدینگی لازم از طرف شریک این پروژه نیز تامین خواهد شد.
از بعدازظهر امروز (۱۷ مرداد) تا سه‌شنبه (۲۱ مرداد) به سبب نفوذ جریانات گرم و مرطوب جنوبی در شرق و نیمه جنوبی سیستان وبلوچستان، جنوب کرمان، برخی نقاط هرمزگان و شرق فارس افزایش ابر، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید رخ خواهد داد.
افزایش دما تا ۶ درجه در شمال کشور
کارشناس پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در ساعات بعد از ظهر در برخی نقاط استان‌های تهران، البرز، قزوین، مرکزی، قم، شمال اصفهان و جنوب سمنان، وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.
نامه شهرداران کلانشهر ایران به شهرداربیروت؛
شهرداران کلانشهرهای ایران در نامه‌ای به شهردار بیروت ضمن ابراز تسلیت به مردم لبنان بابت حادثه تاسف‌بار و غم‌انگیز انفجار در بندر بیروت، آمادگی‌شان را برای هرگونه کمک‌های امدادی برای بازگشت به شرایط عادی و ایجاد آرامش اعلام کردند.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: با تصویب نهایی مطالعات زیست محیطی طرح انتقال آب از سواحل چابهار به شرق کشور، عملیات اجرایی این طرح بزرگ امسال در هفته دولت آغاز می‌شود.
پیش بینی شده، در سال۹۹ بین ۸۰ تا ۱۰۰درصد صادرات ۲۱استان کشور به ۱۵ کشور همسایه انجام شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
سازمان هواشناسی طی هشداری از وقوع سیلاب ناگهانی، آبگرفتگی معابر و برخورد صاعقه از امروز تا پنجشنبه در ۱۷ استان کشور خبر داد.
توسعه شهری در عصر تکنولوژی؛
یک شرکت تامین سرمایه برای تکمیل خطوط ۳، ۶، ۷ متروی تهران و سامانه اتوبوس‌رانی شهر تهران با انتشار اوراق مشارکت به مبلغ ۱۵هزار میلیارد ریال اقدام کرد.
در کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس مطرح شد
رئیس شورای عالی استان ها با اشاره به اصلاح قانون شوراهای اسلامی گفت: درباره اینکه شورای عالی استان ها عصاره ۱۲۵ هزار و ۹۹۲ عضو شورای اسلامی شهر و روستا است؛ می تواند نقش موثری ایفا کند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
داده‌های مرکز آمار ایران نشان می‌دهد استان لرستان با نرخ بیکاری ۲۱ درصد به عنوان بیکارترین استان ایران در بهار امسال شناخته شده است.
ریل‌گذاری محور چابهارــزاهدان امروز آغاز شد و با تکمیل آن تا ۱۴۰۰ با اتصال ریلی اصلی‌ترین بندر آینده ایران و سواحل مکران به محور ریلی سراسری چابهار آماده مأموریت خود برای تحویل‌گیری هاب اقتصاد ایران و رقابت‌های اقتصادی بین‌المللی شود.
رضا اردکانیان، وزیر نیرو، گفت:کار مطالعاتی تامین آب ۱۷ استان کشور، در پهنه‌ای وسیع با استفاده از نصب آب ‌شیرین‌ کن و بهره از منابع آب شور دریا، در حال انجام است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
جدیدترین آمار منتشره از سوی وزارت صمت نشان می‌دهد که تا پایان سال گذشته حدود ۶۹ درصد طرح‌های در دست اجرا کمتر از ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشتند.
معاون اول رئیس جمهوری اصلاحیه مربوط به مصوبه تعیین سهمیه فروش سوخت به مرزنشینان را ابلاغ کرد. سهمیه هر خانوار مرزنشین مشمول این تصویب نامه، در سال حداکثر ۱۵۰۰ لیتر نفت گاز (مجموعاً در سقف مذکور) تعیین می‌شود.
خواندنیها و دانستنیها
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها
آذر شرقی،غربی،اردبیل
خراساشمال،جنوبی،رضوی
قزوین،البرز،تهران،سمنان
ک و ب/ چ و ب/ لرستان
قم،زنجان،مرکزی،همدان
گیلان،مازندران،گلستان
چهار استان جنوبی
ایلام،کرمانشاه،کردستان