پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مسوولیت تشخیص منابع ملی از مستثنیات، با سازمان جنگل هاست
پاسخ معاون محیط زیست گلستان به ادعای مسوولان منابع طبیعی:
بیش از۳۰ هزار تبعه افغانستان درگلستان زندگی می‌کنند
رئیس نمایندگی وزارت امورخارجه دراستان گلستان گفت: بیش از سی هزار تبعه کشور افغانستان در استان گلستان زندگی می‌کنند و تعداد قابل توجهی از اتباع کشور‌های گرجستان، سوریه، قزاقستان، عراق و... در استان گلستان سکونت دارند.
عملیات اجرایی ساماندهی مسیر دسترسی به ساحل طرح شنای بندر ترکمن
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از انجام عملیات اجرایی ساماندهی مسیر دسترسی به ساحل طرح شنای بندر ترکمن خبر داد.
تخلف ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی یک کشتارگاه طیور در استان گلستان
«علی اصغر اصغری» معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: یک واحد کشتارگاه طیور در گلستان به دلیل عدم ثبت اقدامات کشتارگاه در سامانه جامع تجارت و همچنین ورود و خروج تمامی محموله‌ها در این سامانه زمینه عرضه خارج از شبکه مرغ را در بازار فراهم کرده که تخلف است.
دما در گلستان به ۵۰ درجه می‌رسد
کارشناس هواشناسی گلستان از افزایش قابل‌ملاحظه دمای استان در روز دوشنبه هفته جاری خبرداد و گفت: در این روز دما در اغلب نقاط استان به ۴۵ تا ۵۰ درجه سانتیگراد می‌رسد.
تکذیب کودک ربایی توسط پلیس و دادگستری گلستان؛
شایعه «کودک ربایی» سریالی در گلستان
شایعات درباره کودک ربایی ها در استان گلستان وقتی بالا گرفت که دو کودک در رامیان مفقود شدند اما فرماندار رامیان می گوید این حادثه ربطی به آدم ربایی ندارد.
بیمارستان مراوه‌تپه در منطقه مرزی ایران و ترکمنستان افتتاح شد
بیمارستان ۶۴ تخت‌خوابی علوی شهرستان کمتر توسعه یافته مراوه‌تپه در منطقه مرزی ایران و ترکمنستان امروز سه‌شنبه با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سیدپرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، استاندار گلستان و مسوولان استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید.
نتایج آرای ششمین دوره انتخابات شورای شهر در استان گلستان
پیرو اخبار دریافتی، نتایج ششمین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان گلستان به تفکیک به شرح زیر است. گزارش در حال تکمیل می‌باشد.
رودخانه‌های اصلی استان حدود ۷۰ درصد کاهش آبدهی دارند
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان با اشاره به اثر خشکسالی بر رودخانه‌های استان، گفت: وضعیت رودخانه‌های اصلی از سرشاخه‌ها نامناسب‌تر است به‌گونه‌ای که رودخانه‌های اصلی استان اترک، گرگانرود و قره‌سو حدود ۷۰ درصد کاهش آبدهی و سرشاخه‌های ما حدود ۵۵ درصد کاهش آبدهی دارند.
خطر آلودگی خاک شمال استان و بیماری مردم
با وجود مخالفت دستگاه های متولی طبیعت با واگذاری ۲۵۰۰ هکتار از اراضی ملی برای تخلیه پساب دو کارخانه استحصال ید در گلستان، فشار برای گرفتن موافقت از دستگاه های متولی طبیعت در استان ادامه دارد؛ این درحالی است که چندی پیش، مدیرکل منابع طبیعی گلستان این واگذاری را رد کرده بود.
بازداشت رئیس هیئت مدیره پتروشیمی گلستان
با دستور بازپرس ویژه جرایم اقتصادی دادسرای مرکز گلستان و به منظور دفاع از حقوق ۹۴ هزار سهامدار، رئیس هیئت مدیره پتروشیمی گلستان بازداشت شد.
حقابه تالاب بین المللی آلاگل را بپردازید تا منطقه از ریزگرد در امان باشد
یک موسسه مردم نهاد در استان گلستان با ارسال نامه‌ای خطاب به استاندار، از او خواست تا برای جلوگیری از خشک شدن تالاب آلاگل و تبدیل شدن آن به کانون ریزگرد در اثر برداشت بی رویه از سوی اداره آب منطقه ای، نسبت به پرداخت حق آبه تالاب‌های بین المللی آلاگل، آلماگل و آجی گل اقدام کند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
با تصویب شورای عالی شهرسازی
ساماندهی گردشگری جزیره آشوراده
بر اساس مصوبه شورایعالی شهرسازی و معماری ایران برای "طرح ساماندهی طبیعت گردی وگردشگری جزیره آشوراده" استقرار هرگونه فضای اقامتی، پذیرایی، تجاری-خدماتی، ورزشی، تفریحی و فرهنگی در جزیره آشوراده ممنوع شده است.
سواستفاده از سهمیه پاکبانان؛
بعد از آبادان نوبت علی آبادکتول رسید
پس از استفاده مدیران شهرداری آبادان از سهمیه واکسن پاکبانان این شهر، دو مدیر شهرداری علی آباد کتول در استان گلستان هم به جای پاکبانان آن شهر واکسن کرونا دریافت کرده اند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
توسعه فعالیت‌های اکتشافی در شمال کشور؛
آغاز عملیات حفاری اکتشافی چاه هیرکان ۱
عملیات حفاری اکتشافی چاه هیرکان ۱ در منطقه گمیشان استان گلستان آغاز شد.
کشت برنج و چغندرقند از عوامل اصلی افت بیشتر آبخوان‌ها و نشست زمین
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت: در مجموع وضعیت بارش استان در شش ماهه نخست سال آبی جاری نسبت به بلندمدت ۲۷ درصد کاهش را نشان می‌دهد و بر همین اساس آورد رودخانه‌ها و تغذیه آبخوان‌ها نیز کاهش شدید داشته است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
چرا منابع طبیعی به تصرفات کارخانه سیمان گلستان ورود نمی‌کند؟/مدیر قلدر و تهدید منتقدان
مردم شهید پرور گلستان از دستگاه قضایی خواهش می‌کنند هر چه سریعتر جلوی این جنگل خواری و کوه خواری را گرفته و از چپاول میراث محیط زیستی استان به دست زیاده خواهان جلوگیری کند آن هم در شرایطی جنگل‌های گلستان پناهگاه کم نظیری برای حیات وحش است و بدون تردید ارزشمندترین منطقه ایران چه از لحاظ کمیت و چه از نظر تنوع حیات جانوری و گیاهی است.
روش پسماندداری اصلاح نشد!
شکست سد پسماند ید در قلب تالاب اینچه
با وجود ملزم شدن شرکت‌های استحصال ید گلستان برای مدیریت صحیح پساب خروجی از سوی استاندار گلستان در خردادماه سال گذشته، دیواره پساب این شرکت‌ها شکست و بخش‌هایی از مراتع اطراف را آلوده کرد.
تلاش بی اثر کارگران آجرماشینی گنبد برای بازگشایی کارخانه
کارگران کارخانه تعطیل شده آجر گنبد از ادامه روند بیکاری خود خبر دادند و گفتند: تلاش کارگران برای بازگشایی این واحد که از ۲۹ تیر ماه سال ۹۵ به دلیل بدهی معوقه به شرکت گاز تعطیل اعلام شده، بی‌نتیجه مانده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
وعده جهانگیری برای تبدیل اینچه برون به منطقه آزاد
معاون اول رئیس‌جمهور که به منظور افتتاح و بازدید از چند طرح در زمینه‌های عمرانی، صنعتی، کشاورزی و روستایی به استان گلستان سفر کرده است، از سوی استاندار و مدیران ارشد استان مورد استقبال قرار گرفت.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
افتتاح طرح‌های عمرانی در سفر جهانگیری به گلستان
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری صبح امروز شنبه به همراه تعدادی از وزیران برای افتتاح چند طرح و برگزاری نشست اقتصاد مقاومتی و دیدار با نخبگان از طریق فرودگاه بین‌المللی شهدای گرگان وارد گلستان شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مدیر کل بنیاد مسکن گلستان:
افتتاح ۲۵۰۰ مسکن محرومان در گلستان
مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان گفت: امروز با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی در استان گلستان پنج مورد افتتاح انجام شد که بهره برداری از ۲۵۰۰ واحد مسکن محرومان با اعتبار ۱۶۳میلیارد تومان از جمله این برنامه‌ها بود.
رانت ۳ هزار میلیارد ریالی ساخت کارخانه در شمال
اعطای مجوز ساخت یک کارخانه عظیم و وعده پرداخت وام کلان دولتی به مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان، به شرکتی تازه تاسیس که همسر مدیرعاملش ارتباط نزدیکی با یک نماینده مجلس دارد، ابهامات و سوالات جدی و اساسی را ایجاد کرده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
سند سازگاری با کم آبی استان گلستان به تصویب نهایی رسید
برنامه‌های سازگاری با کم آبی استان گلستان به منظور به تعادل رساندن آّبخوان‌های استان گلستان و کاهش مصارف آب زیرزمینی و سطحی تا پایان برنامه هفتم توسعه به تصویب رسید.
پیش بینی اعتبار از اولویت‌های وزارت ورزش و جوانان در سال ١۴٠٠
وزیر ورزش و جوانان در بدو ورود به گرگان از استادیوم ۱۵ هزار نفری شهدای گلستان و سال نیمه‌تمام ۶ هزار نفره گرگان بازدید کرد.
افتتاح طرح‌های توسعه روستایی در گرگان
بهره‌برداری و ساخت متمرکز طرح‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گرگان با حضور فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، استاندار و مسوولان گلستان آغاز شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها