پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات قم:
اتصال روستا‌های بالای ۲۰ خانوار به اینترنت پرسرعت
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات قم با اشاره به ماموریت اداره‌های کل استانی ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص توسعه پوشش اینترنت پرسرعت در روستا‌ها گفت: تمامی روستا‌های بالای ۲۰ خانوار استان به اینترنت پرسرعت متصل شدند.
نیاز به تخصیص اعتبار ۴۵۰ میلیارد تومانی در مسیر دریاچه نمک
مدیرکل راه و شهرسازی استان از نیاز احداث مسیر دریاچه نمک به حداقل ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار خبر داد و گفت: احتمالا ۵۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده در سال جاری برای انجام مطالعات لازم در این موضوع است. این درحالی است که تخصیص اعتبار برای این پروژه چند سال زمان بُرد و افزایش هزینه‌ها سبب شده است تا این رقم امروز پیش روی ما باشد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
هشدار معاون استاندار قم:
قم در صدر استان‌های موج چهارم کرونا
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری قم گفت: طبق اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا قم در صدر استان‌هایی قرار دارد که با شیب تند شیوع بیماری روبه‌رو است و این موضوع باعث نگرانی می‌باشد.
ساماندهی و نظارت بر روزبازار‌ها نیاز به همکاری تمام دستگاه‌ها دارد
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم با تأکید بر توجه به معیشت دست‌فروشان مستقر در روزبازار‌ها و ایجاد شرایط مناسب برای فعالیت آنان با توجه به شرایط کرونایی گفت: ساماندهی و نظارت بر روزبازار‌ها و اعمال محدودیت‌ها بدون همراهی سایر دستگاه‌های متولی از عهده‌ی شهرداری خارج است.
نام‌نویسی ۳۹ داوطلب انتخابات خبرگان در قم نهایی شد
فرماندار قم با اشاره به آمار نهایی ثبت نام داوطلبان انتخابات میان دوره‌ای خبرگان رهبری در این استان گفت: ۳۹ داوطلب این انتخابات ثبت نام خود را در قم نهایی کرده که این افراد برای حوزه‌های انتخابیه قم، خراسان رضوی، مازندران و تهران در این استان نام‌نویسی کرده‌اند.
تلاش دانشگاه علوم پزشکی برای تجهیز مطب‌ها به تست سریع کرونا
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم از تلاش این دانشگاه برای تجهیز مطب‌های بخش خصوصی و همچنین دندانپزشکی‌های قم به تست رپید (سریع) کرونا سخن گفت.
حدود ۵۰ درصد معادن قم فعال نیست
رئیس خانه معدن استان قم از فعال نبودن حدود نیمی از معادن استان به دلیل قوانین دست و پاگیر و یا عدم وجود بازار مصرف خبر داد.
احداث بزرگترین کارخانه تولید چادر مشکی در قم/تخصیص هزار میلیارد تومان اعتبار
سرمست از احداث واحد تولید کننده چادر مشکی با مشارکت ستاد اجرایی حضرت امام (ره) در قم خبر داد و گفت: مجموع اعتباری که براساس تفاهم نامه برای احداث این واحد درنظر گرفته شده است بیش از یکهزار و ۱۳۰ میلیارد تومان خواهد بود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
فضا‌های آموزشی شهر قم دچار عقب‌ماندگی است
استاندار قم گفت: قم از گذشته دچار عقب‌ماندگی در بحث فضا‌های آموزشی بوده و به دلیل مهاجرپذیری و رشد فزاینده تعداد دانش آموزان از این معضل رنج می‌برد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
متوسط دستمزد در قم کمتر از میانگین کشور است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: آمار‌ها حکایت از آن دارد که متوسط دستمزد در استان از میانگین کشوری کمتر است، اما باید توجه داشت که همین متوسط دستمزد در سال‌های قبل کمتر از شرایط فعلی بود.
باغ پرندگان قم فاقد مجوز بهره‌برداری بوده است
اداره کل حفاظت محیط زیست قم در بیانیه‌ای اعلام کرد: این اداره کل موافقت اصولی و موقت باغ پرندگان صادر کرد، اما تا کنون هیچ گونه مجوز بهره برداری برای این پروژه صادر نشده است.
تدابیر ورود زائران به قم هر چه سریع‌تر اتخاذ شود
قم استاندار قم گفت: برخی از بیماران از کشور عراق وارد ایران شدند که مقصد آن‌ها شهر‌های زیارتی ازجمله قم و مشهد است بنابراین ضروری است که هر چه سریع‌تر تدابیر لازم در خصوص ورود زائران به استان گرفته شود تا دچار نوسانات سال گذشته نشویم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
باید در برابر فتنه‌های فرهنگی قاطعانه ایستادگی کنیم
امام جمعه قم با بیان اینکه فروپاشی نظام دوقطبی جهان از دستاورد‌های انقلاب اسلامی بود، گفت: در حال حاضر نیز باید در برابر فتنه‌های فرهنگی قاطعانه ایستادگی کنیم.
تخصیص ۱۲۲ میلیارد تومان به اشتغال‌زایی روستایی در قم
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: با توجه به اجرایی‌شدن قانون اشتغال پایدار از سال ۹۶ تاکنون حدود ۱۲۲ هزار میلیارد تومان بودجه از محل اعتبارات دولت به اشتغال روستایی تخصیص داده‌شده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ونارچ قم بزرگترین معدن منگنز کشور است
رییس اداره معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: معدن منگنز ونارچ قم با سرمایه گذاری یکهزار میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای ۲۸۰ تن بزرگترین و بهترین معدن منگنز کشور است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۴۲ پروژه شهری قم همزمان با دهه فجر
شهردار قم گفت: چهارمین مرحله افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های شهری در سال ۱۳۹۹ شامل ۴۲ پروژه عمرانی، خدماتی، حمل‌ونقل، فضای سبز، بافت تاریخی و تفریحی با اشتغال برای بیش از یک هزار تن در ایام دهه مبارک فجر انجام می‌شود.
لزوم برنامه کامل و جامع برای رفع آسیب‌های اجتماعی
معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: برای رفع آسیب‌های اجتماعی روزافزون در شهر قم به برنامه کامل و جامع نیاز است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
نصب دستگاه زباله سوز چینی در قم
معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به دستگاه زباله سوزی که از کشور چین به شهرداری قم هدیه داده شده است گفت: این دستگاه پس از گذراندن مراحل اولیه، آماده نصب در سایت پسماند شهرداری است.
ساخت ۲۱ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد قم
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم گفت: با مشارکت کمیته امداد، بنیاد مسکن و بسیج سازندگی استان قم ۲۱ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان قم ساخته خواهد شد.
۵ مرکز فناوری در قم افتتاح شد
پنج مرکز خلاقیت، نوآوری و فناوری روز سه شنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در قم به بهره برداری رسید.
ارتقای دانشگاه علوم پزشکی قم به جمع دانشگاه‌های تیپ دو کشور
معاون فناوری و تحقیقات وزارت بهداشت از پیوستن دانشگاه علوم پزشکی قم به جمع دانشگاه‌های تیپ دو کشور خبر داد.
قطع ارتباط با بیگانگان مانع فقر می‌شود
امام جمعه قم انتظار بازگشت آمریکا به برجام را غیر عاقلانه خواند و تأکید کرد: اگر تحریم‌ها رفع نشود و آمریکا به برجام برگردد ملت ایران متضرر می‌شود.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
جهش تولید نیازمند عزمی ملی است
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: برای برطرف شدن موانع و مشکلات جهش تولید، نیاز به همت عمومی و عزمی ملی است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ثبت نام ۴۰ درصد نوآموزان قمی در دوره پیش‌دبستانی
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش‌وپرورش قم گفت: ۴۰ درصد نوآموزان واجد شرایط سنی در دوره پیش‌دبستانی این استان که به‌صورت مجازی برگزار می‌شود، نام‌نویسی کردند.
صابری مقدم خبر داد؛
تولید «برند غذای حلال» در قم
در راستای ایجاد «برند غذای حلال»، شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان قم، موفق به اخذ موافقت و دستور استاندار قم شده و قبلا نیز تفاهمنامه‌ایی بین استانداری قم و ایالت «گانسو» و شهر «لین‌شیا» کشور چین در خصوص غذای حلال منعقد شده است.
نظرات منتشره: ۴ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
صرفه جویی در مصرف آب
بحران کم آبی را جدی بگیریم؛
وحشی شدن میهمان
کنترل آنفولانزا در ایران؛
زیرمیزی پزشکان
رسیدگی ویژه به تخلف پزشکان؛
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
زندگینامه حضرت آیت الله بروجردی
اندیشه سیاسی آیت الله بروجردی؛
گنبد و بارگاه حرم حضرت
عکس های قدیمی قم؛
زندگي‌نامه شهيد فهميده
کودکی ازجنس نارنجک :
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
پرطرفدارترین
پیگیری های ویژه