پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
حاشیه چینی در کرمانشاه
کارخانه کاشی و سرامیک ؛
اعلام جرم پلیس علیه کوتاهی مدیران درباره تصادفات + این شد یک کار خوب ، انتظار به تداوم کار با همین فرمان
سردار مهدی حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از اعلام جرم پلیس علیه سازمان‌ها و دستگاه‌هایی که نسبت به وظایف خود در قبال کاهش سوانح ترافیکی کرمانشاه کوتاهی کنند، خبر داد.سردار مهدی حاجیان در قرارگاه کاهش تصادفات استان که در فرماندهی انتظامی برگزار شد با انتقاد از عدم حضور برخی مدیران و مسئولان برای عدم شرکت در جلسات و بازدیدهای میدانی اظهار داشت: تا چه زمانی باید بنشینیم و دست روی دست گذاشته و مرگ همشهریان و هموطنان خود را در حوادث و سوانح رانندگی شاهد باشیم و ... . بنظر می رسد که پلیس در خصوص مسئله تصادفات قصد ورود فعال را دنباله گیری نموده و این موضوع و انتظاری است که بارها توسط پایگاه تحلیلی خبری شعار سال ، طرح مسئله شده بود. این پایگاه تحلیلی خبری آمادگی ارایه حمایت همه جانبه رسانه ای و توانمندی های موجود در بحث سیاستگذاری را بشکلی داوطلبانه برای تقویت پیگیری های پلیس راهنمایی و رانندگی در حوزه ستادی و استانی با رویکرد کاهش تصادفات ، توسعه استانداردهای سه حوزه راه، وسیله نقلیه و شرایط رانندگان ، اعلام می دارد.
با وجود گذشت ۶ سال از زلزله سرپل ذهاب، هنوز دانش‌آموزان در کانکس درس می‌خوانند! + لزوم قطع حقوق ماهیانه مدعیان برچیده شدن مدارس کانکسی
شهریار حیدری مدعی شد که بعد از زلزله سال 96 در کرمانشاه، هنوز بسیاری از مدارس بازسازی نشده و در بسیاری از روستاها دانش‌آموزان در کانکس درس می‌خوانند. این در حالی است که برخی از مقامات اموزش و پرورش ، مدعی برچسیده شدن مدارس کانکسی و سنگی و خشتی در کشور شده اند. از رئیس جمهور درخواست قطع حقوق ماهیانه مدعیان این خبر و عزل سریع این دسته از مدیران از پست های مدیریتی را داریم.
مجاز شدن کولبری تنها برای مرزنشینان ۳ شهرستان کرمانشاه
فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه از مجاز شدن کوله بری برای مرزنشینان سه شهرستان استان در پاییز امسال خبر داد.سپهری در ادامه از برنامه هوشمندسازی مرز‌های کشور خبر داد و افزود: در همین راستا یگان پهبادی در انتظامی کشور راه اندازی شده و تجهیزات، پهباد‌ها و ریزپرنده‌های بسیاری در اختیار استان قرار گرفته است.وی افزود: با هوشمندسازی مرز‌ها و استفاده از تجهیزات می‌توانیم از راه دور و بدون نیاز به نیروی انسانی پایش مرز‌ها را انجام دهیم.
انتقاد مدیرکل دامپزشکی کرمانشاه از کشتارهای غیرمجاز + نیروهای عمل کننده امنیت جانی ندارند
مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: کشتار غیرمجاز و خیابانی دام و عرضه گوشت خارج از شبکه نظارت دامپزشکی، از جدی‌ترین چالش‌های حوزه سلامت در استان به شمار می‌رود که سلامت شهروندان را به خطر انداخته است.وی در مورد فرهنگ سازی در معرفی این معضل به مردم نیز گفت: در یکسال گذشته ۷۲ برنامه فرهنگی با اولویت برخورد با کشتار‌های غیرمجاز در استان به اجرا گذاشته شده است، ولی متاسفانه این اداره کل در این زمینه دست تنها مانده است. حیدری تاکید کرد: به عنوان مثال صدا و سیما برای انتشار یک زیرنویس در مورد مخاطرات بهداشتی این کشتار‌ها در شبکه‌های تلویزیونی مبالغ هنگفتی را از ما طلب می‌کند در حالی که این امر یک مطالبه عمومی است.
شهادت سرهنگ نادر بیرامی، مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه+ حادثه ارتباطی به اغتشاشات ندارد
اطلاعات سپاه استان کرمانشاه اعلام کرد: سرهنگ پاسدار نادر بیرامی، مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه توسط عده‌ای آشوبگر به شهادت رسید. مدیرعامل خبرگزاری قوه قضاییه به نقل از دادستان کرمانشاه نوشت: حدود ساعت ۱۵ در شهرستان صحنه در مراسم سالگرد فوت یکی از بزرگان جامعه یارسانی درگیری رخ می‌دهد. سرهنگ پاسدار نادر بیرامی برای وساطت حضور پیدا می‌کند که با ضربات چاقو به شهادت می‌رسد. حادثه ارتباطی به اغتشاشات ندارد.
تداوم مدیریت بی خیالی روحانی در کرمانشاه و ناتوانی از مدیریت تامین امکانات اولیه
امروز با مرور و تصاویر و اخبار در مرز خسروی ازدحام زائران و ناتوانی از مدیریت تامین امکانات اولیه در این مرز گوشه‌ای از مدیریت بی خیالی دوران روحانی در حال اکران مجدد است.
آناهیتای بلاتکلیف در انتظار سفر رئیس‌جمهور به کرمانشاه
بیش از یک دهه است که پالایشگاه آناهیتا به دلیل مشکلاتی که در حوزه تامین مالی داشته، پیشرفتی نداشته و حالا چشم امیدش به سفر احتمالی رئیس جمهور به کرمانشاه است.
چرایی پائین بودن حساسیت اداره کل ارشاد اسلامی کرمانشاه به بدهی‌های خود به گروه‌های تئاتری؟
رسم نامیمون دولتی‌ها این بوده و هست که بدهکار هستیم، اما بودجه نیامده، لذا مسئولیتی نداریم. این برداشت غیر قانونی و غیر اخلاقی، تا کی باید ادامه یابد خدا می‌داند. حقوق شان را از پول بیت المال و مالیات مردم، سر ماه می‌گیرند و خیال شان راحت است و دیگران را بی خیال! رئیس انجمن هنر‌های نمایشی کرمانشاه از بدهی هفت ساله اداره‌کل فرهنگ و ارشاد این استان به ۳۵۰ هنرمند و گروه نمایشی خبر می‌دهد و اداره کل ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در حال مثلا پیگیری است!
کمیته ساماندهی گرگاس‌های طاق‌بستان کرمانشاه تشکیل شد
معاون محیط زیست طبیعی اداره کل حفاظت از محیط زیست کرمانشاه اعلام کرد که به دنبال انتشار گزارش در رابطه با وجود گرگاس‌ها در طاق‌بستان، کمیته‌ای به منظور ساماندهی این حیوانات تشکیل شد.وی با تاکید بر اینکه بر اساس دستور العمل قانونی سازمان جهانی محیط زیست گرگاس ها باید معدوم شوند، گفت: یک بار برای گرفتن این حیوانات اقدام به تله گذاری شد اما آنها حیوانات با هوشی هستند و به راحتی به دام نمی افتند.
معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه:
مستقل شدن گمرک سومار باید سریعتر انجام شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: برای استفاده حداکثری از ظرفیت‌های تجاری و بازرگانی مناطق مرزی استان، گمرک سومار باید هرچه سریعتر مستقل شود.
تکمیل طرح‌های فاضلاب در کرمانشاه ۱۳۰ میلیارد تومان نیاز دارد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: برای تکمیل شبکه تصفیه فاضلاب شهر‌های جوانرود، روانسر، تازه‌آباد، کرندغرب و سرمست در این استان، ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
موافقت وزیر نفت با احداث کارخانه پتروشیمی کنگاور
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از موافقت وزیر نفت با احداث کارخانه پتروشیمی کنگاور خبر داد.
آسیب دیدگی پل تاریخی کوچه شهرستان کنگاور
کیومرث اعظمی گفت: پل کوچه یک پل تاریخی است که برای تردد وسائط نقلیه طراحی و ساخته نشده و این تردد‌ها به آن آسیب می‌زند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
سند توسعه نفت و گاز کرمانشاه با حمایت وزارت نفت تدوین می‌شود
استاندار کرمانشاه از تهیه سند توسعه نفت و گاز استان کرمانشاه با حمایت وزارت نفت خبر داد و گفت: کمیته راهبردی این سند در آینده‌ای نزدیک با مشارکت بخش دولتی و خصوصی تشکیل می‌شود.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
کشت برنج در کرمانشاه ممنوع شد
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از ممنوعیت کشت برنج در استان برای مقابله با خشکسالی خبر داد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
هفت روستای بخش کوزران با تانکر سیار آبرسانی می‌شود
بخشدار کوزران از توابع شهرستان کرمانشاه گفت: از نیمه دوم فروردین ماه سال جاری هفت روستای این بخش که با بحران کم آبی مواجه است با تانکر سیار آبرسانی می‌شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بازرس مجمع نمایندگان ادوار مجلس از رئیس قوه قضاییه شکایت کرد
محمد رضایی علت شکایت خود از ابراهیم رئیسی را اینگونه بیان کرد. دوسال قبل در جریان سفر ریاست قوه قضائیه به استان کردستان طی نامه‌ای رسمی از یک سلسله فساد ثبتی قضایی ازجمله جعل اسناد زمین‌های تعاونی مسکن دادگستری و صدور حکم در برخی شعب دادگاه‌های استان براساس صورتجلسات جعلی در حمایت از این شبکه فساد وزمین خواری اقدام کرده اند. تا با این حیله از افشای دست داشتن برخی صاحب منصبان فعلی دستگاه قضایی که زمانی در آن منطقه خدمت کرده بودند. جلوگیری شود.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
۶۵ درصد فاضلاب تصفیه نشده کرمانشاه به رودخانه قره‌سو می‌ریزد
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه گفت: ۳۵ درصد از ۱۰۰درصد فاضلاب شهر کرمانشاه تصفیه و ۶۵ درصد بدون تصفیه وارد رودخانه می‌شود که این فاجعه زیستی و غیرقابل قبول است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
کشف بنای قدیمی پیش از تاریخ زیر خانه‌ای در قصر شیرین
اعظمی با اشاره به ماجرا کشف محوطه‌ای تاریخی در خیابان ساحلی شهر قصرشیرین، اظهار کرد: سال ۱۳۹۰ بدنبال پی‌کنی یک ساختمان مسکونی در خیابان ساحلی شهر قصرشیرین بقایایی از یک بنای تاریخی به همراه تعدادی مواد فرهنگی کشف شد.
نظرات منتشره: ۳ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
افتتاح مرحله اول قطار شهری کرمانشاه تا پایان سال ١۴٠٠
رییس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرمانشاه گفت: پروژه قطار شهری در ۲ مرحله و یک خط درحال اجراست که اگر همت کافی صورت گیرد و منابع موردنظر تزریق شود مرحله اول آن تا پایان سال ١۴٠٠ به بهره‌برداری خواهد رسید.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رفتار غیرقانونی اداره‌کل ارشاد کرمانشاه در برابر انجمن هنر‌های نمایشی
در روز‌هایی که انجمن هنر‌های نمایشی به‌عنوان نهاد مادر برای انجمن‌های استانی، تصمیم به تغییر اساسنامه آن گرفت، مدیرکل ارشاد کرمانشاه، گروهی پنج نفره را به عنوان هیئت رئیسه انجمن این استان انتخاب کرد و آغازگر اختلاف‌های بعدی و تصمیم‌های غیرقانونی دیگری شد که خلاف قوانین بالادستی کشوری بود.
نظارت جدی بر فعالیت مسافرخانه‌های غیرمجاز
دادستان کرمانشاه گفت: ایام تعطیلات نوروز عرصه برای فعالیت خانه مسافر‌های غیرمجاز در کرمانشاه باید تنگ شود.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
اشتغال آفرینی با افتتاح پتروشیمی اسلام آباد غرب
نماینده قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح احداث پتروشیمی اسلام‌آباد غرب در استان کرمانشاه یک اقدام بسیار مهم برای ایجاد اشتغال پایدار مرزنشینان است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
حمله افراد مسلح ناشناس به آرامگاه بابایادگار در دالاهو
افراد مسلح ناشناس به مقبره بابایادگار از بزرگان پیروان آیین یاری در بخش دالاهو از توابع استان کرمانشاه حمله کرده‌اند.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تخریب بنا‌های تاریخی؛
تخریب شاپری توسط حفاران غیر مجاز
شاپری شامل یک مجموعه حجاری سنگی است که در آن معماری صخره‌ای شامل رشته‌ای پلکان سنگی، حوض سنگی، دیواره‌های عمودی و کف حجاری شده و کاسه‌های سنگی به شکل دایره و چهارگوش است. این اثر در منطقه‌ی "گولین" شهرستان گیلانغرب، استان کرمانشاه واقع شده است. متاسفانه حفاران غیرمجاز با حرارت و کندن دیواره و کف‌های حجاری‌شده بخش‌هایی از آن را تخریب کرده‌اند.
نظرات منتشره: ۳ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
درس‌های زلزله کرمانشاه
یادداشت دکتر افشین خداپرست؛
فرافکنی مدیرکل پُرمدعا با کارنامه غیرقابل دفاع!
تلاش برای فرار از تیغ انتقادات؛
آرامش ، امید و همدلی ضرورت توسعه کرمانشاه
مدیریت توسعه؛
سید علاالدین حیدری
روایت قتل دو کودک پس از بلای طبیعی
زنده در زلزله، مُرده در سرما؛
10 نکته یک خطی از زلزله کرمانشاه
از زلزله چه باید آموخت؛
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
گلایه مندی شهروندان کرمانشاه ار قطارهای درجه ۳
هزار و یک مشکل پروژه‌ای با افتتاح صوری؛
کشاورزی سنتی کرمانشاه ظرفیت جذب متخصصان دانشگاهی را ندارد
بیکاری مهندسان کشاورزی در قطب زراعت ایران:
دانشگاه آزاد اسلامی یک ظرفیت ملی و اجتماعی
طهرانچی در دیدار استاندار کرمانشاه
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
پاوه،جوانرود،روانسر
گیلانغرب،اسلام آباد غرب