پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
pic
نماینده استان خراسان شمالی در شورای عالی استان‌ها گفت
ضرورت توجه به چالش‌های زیست محیطی و اجتماعی ناشی از معدن آلومینای جاجرم
نماینده استان خراسان شمالی در شورای عالی استان‌ها گفت: علاوه بر توسعه زیرساخت‌های معدنی، توجه به چالش‌های زیست محیطی و اجتماعی ناشی از معادن از جمله معدن آلومینای جاجرم از ضروریات است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی:
به علت تامین نشدن ارز دولتی ۵۵۰ تن برنج پاکستانی توزیع نشده
رضا فیروزه گفت:برنج پاکستانی، در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد نگهداری می شود و به علت تامین نشدن ارز دولتی توزیع نشده است.
استقرار تیم حفاظتی در معدن آلبلاغ طی سه هفته آینده
طاهر رستمی با اشاره به اینکه ایمیدرو مناقصه جهت انتخاب تیم حفاظتی برای تامین حفاظت معدن به منظور انجام امر گمانه زنی و اکتشاف توسط کارشناسان را برگزار کرده است، گفت: برنده این مناقصه طی دو سه هفته آینده مشخص می‌شود و تجهیزات لازم به معدن منتقل خواهد شد.
سه هنجارشکن بجنوردی بازداشت شدند
فرمانده پلیس فتای خراسان شمالی گفت: این افراد که ۱۷، ۱۹ و ۲۱ سال داشتند، با پوشیدن لباس زنانه در انظار عمومی ظاهر شده و یک تن از آنان با بستن قلاده به گردن دیگری، وی را در حالی که چهاردست و پا روی زمین راه می رفت از مسیرهای اصلی مرکز شهر عبور می داد و فرد دیگر از این حرکات فیلمبرداری کرده و سپس آن را در فضای مجازی منتشر کرده بودند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی:
کووید 19 به استان خراسان شمالی رسید
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی اعلام کرد: پس از دریافت آخرین نتایج آزمایشات تخصصی، نخستین بیمار کووید 19 در خراسان شمالی به ثبت رسید.
تعطیلی آرایشگاه های زنانه، مراکز تعویض پلاک و کافی شاپ در خراسان شمالی
به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، جواد نظری اظهارکرد: با هدف جلوگیری از تجمع مردم، مراکز تعویض پلاک تا پایان هفته تعطیل است و همچنین تا اطلاع ثانوی تمامی کافی شاپ ها و گیم نت ها تعطیل خواهند بود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی:
خراسان شمالی همچنان در وضعیت سفید کرونا
دکتر سید احمد هاشمی عنوان کرد:خراسان شمالی همچنان در وضعیت سفید کرونا قرار دارد که این سفیدی نشانه پاک بودن نیست و مردم باید بیش از روزهای گذشته به خودمراقبتی بپردازند.
شهروندان خراسان شمالی از تیوپ‌سواری در برف پرهیز کنند
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: به شهروندان توصیه می شود به منظور حفظ سلامت خود و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، از تیوپ سواری در ارتفاعات استان به ویژه در محل گردنه اسدلی بجنورد، پرهیز کنند. کوروش بهادری، یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تجمع مردم در این محیط ها می تواند موجب انتشار و شیوع ویروس کرونا در بین افراد شود و بنابراین لازم است نسبت به رعایت موارد ایمنی، احتیاط لازم صورت گیرد.
تعطیلی دانشگاه‌های خراسان شمالی تا پایان اسفند
به منظور حفظ سلامت دانشجویان و کارکنان تمامی کلاس‌های حضوری دانشگاه‌های خراسان شمالی به دلیل خطر شیوع ویروس کرونا تا پایان اسفندماه تعطیل شد.روابط عمومی دانشگاه بجنورد روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: همچنین اطلاعات لازم در قالب تغییرات تقویم آموزشی دانشگاه از طریق روابط عمومی و پرتال دانشگاه متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.
۲دانش آموز از ۲۴۰دانش آموز بازگشته از سفر راهیان نور فقط دچار علائم سرماخوردگی بودند
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در ارتباط رسانه ای مستقیم با اصحاب رسانه گفت :۲۴۰ نفر ازدانش آموزان بازگشته از سفر راهیان نور که در ادامه به شهر قم و زیارت حرم معصومین رفته بودند بعد از بازگشت از سفر هیچ مشکلی نداشته اند و کادر درمان دانشکده علوم پزشکی هر روزه با خانواده هایشان در ارتباط هستند.
مطالبه دانشجویان دانشکده بهداشت علوم پزشکی خراسان شمالی از وزیر بهداشت؛
در مکانی بدون استاندارد‌های حداقلی در حال تحصیل هستیم!
مسئول بسیج دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از چشم انتظاری بلند مدت دانشجویان این دانشکده برای تاسیس دانشکده جدید خبر داد و گفت: وزیر بهداشت در سفر به استان به این مسئله رسیدگی کند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مدیران درک بالایی از شرایط اقتصادی استان داشته باشند
استاندار خراسان شمالی خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد مدیران درک خوب و بالایی از شرایط اقتصادی کشور و به ویژه استان داشته باشند و برای حمایت از واحدهای تولیدی پای کار بیایند.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تکمیل شبکه فاضلاب بجنورد نیازمند ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی گفت: تکمیل شبکه فاضلاب بجنورد نیازمند ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی عنوان کرد؛
وضعیت نامطلوب خراسان شمالی در صنعت غذایی
علی یوسفی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: متاسفانه این استان در بحث صنعت غذایی به لحاظ تعداد مراکز و کارگاه های تولیدی وضعیت مطلوبی ندارد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ساماندهی کشتارگاه‌های سنتی خراسان شمالی؛ راهی که به منزل نرسید
پیگیری برای ساماندهی کشتارگاه‌های سنتی خراسان شمالی، با بیش از یک دهه سابقه، هنوز راه به جایی نبرده و بلاتکلیف است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مسابقات کشتی جام باشگاه های جهان فرصتی برای معرفی خراسان شمالی
علی بیگ زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی برگزاری مسابقات کشتی جام باشگاه های جهان را فرصتی مناسب برای معرفی پتانسیل های استان دانست و تاکید کرد: این مسابقات یک رویداد بین المللی است که می توانیم ظرفیت های استان را در سطح جهان و کشور به نمایش بگذاریم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
به هیچ وجه اجازه نخواهم داد امنیت سرمایه گذار برهم بخورد
با حضور استاندار خراسان شمالی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی چندین طرح از سوی یک سرمایه گذار مطرح و موارد تعیین و تکلیف شد و استاندار خراسان شمالی بر ایجاد فضایی امن و قانونی برای سرمایه گذاران تاکید کرد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی عنوان کرد:
وضعیت نامطلوب خراسان شمالی در صنعت غذایی
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: متاسفانه این استان در بحث صنعت غذایی به لحاظ تعداد مراکز و کارگاه های تولیدی وضعیت مطلوبی ندارد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
افراد که برای کارت ملی جدید اقدام نکرده اند خدمات بانکی نمی گیرند
مدیر کل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: با توجه به اینکه کارت ملی هوشمند جایگزین کارت های قدیمی شده است افرادی که برای ثبت نام به دفاتر مراجعه نکرده اند خدمات بانکی دریافت نمی کنند.
نظرات منتشره: ۳ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
برخورد با سودجویان معدن آلبلاغ اسفراین شدت گرفت
با افزایش مجدد حضور سودجویان و برداشت‌کنندگان غیرمجاز از ذخایر معدن سرب و روی آلبلاغ اسفراین، برخورد با متخلفان این منطقه نیز شدت گرفت و روز چهارشنبه برای دومین بار در سال جاری، این ناحیه از حضور این افراد پاکسازی شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مجوز حضور بانوان برای ورزشگاه‌های شهرستانی مصداق ندارد
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: مجوز ورود بانوان به ورزشگاه‌ها مربوط به تهران است و برای تماشای بازی‌های شهرستانی مصداق ندارد. وی در خصوص درخواست برخی بانوان فوتبال‌دوست برای تماشای بازی‌های نماینده فوتبال استان در ورزشگاه بجنورد، افزود: در هیچ شرایطی اجازه ورود بانوان به ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد برای تماشای بازی های تیم فوتبال اترک داده نمی شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی؛
برخی از مشکلات کشتارگاه صنعتی بجنورد به قوت خود باقی مانده است
دکتر حمید رمضانی معاون سلامت اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی گفت: برخی از مشکلات کشتارگاه صنعتی بجنورد همچنان لاینحل باقی مانده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
هیچ مشکلی در موضوع امنیت مرزها نداریم
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه همه مناطق مرزی در موضوع محرومیت‌زدایی مورد هدف ما هستند گفت: خوشبختانه امروز هیچ مشکلی در موضوع امنیت مرزها نداریم.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
اجرای طرح مایه‌کوبی طیور روستایی خراسان شمالی علیه بیماری نیوکاسل؛
مایه‌کوبی طیور خراسان شمالی به تعویق افتاد
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی گفت: اجرای طرح مایه‌کوبی ۴۰۰ هزار طیور روستایی علیه بیماری نیوکاسل در این استان به علت تامین نشدن به موقع واکسن به تعویق افتاد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
استاندار خراسان شمالی:
بخش معدن خراسان شمالی در خواب است
محمد علی شجاعی در ششمین شورای معادن استان در ارتباط با فعالیت‌های زمین شناسی کشور در خراسان شمالی، مدیران دستگاه های اجرایی متولی را مکلف به عملیاتی شدن توسعه زیرساخت های معادن استان و توجه به این ظرفیت مهم در استان کرد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
شیروان
فاروج ، اسفراین