پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مدیرکل ارشاد کهگیلویه و بویراحمد کیست؟
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنشی جالب به خبر اخیر برخی از رسانه های استان مبنی بر انتصاب وی به سمت مدیرکلی ارشاد، از این انتصاب اظهار بی اطلاعی کرد.
سفر بی حاصل وزیر ورزش برای جوانان پاتاوه دنـا؛
آقای وزیر هم زورش به سالن ورزشی
روستای بادنگان علیاء از توابع شهرستان دنا بخش پاتاوه دارای یک سالن ورزشی نیمه کاره است که به دلیل مشکلات چون نداشتن گاز مورد بهره برداری قرار نگرفت و در سفر وزیر ورزش و جوانان افتتاح نشد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج توضیح داد؛
علت مرگ یک نوزاد در بیمارستان امام سجاد (ع)
سبز گفت: این بیمار شب گذشته متعاقب استفاده از دستگاه بخور؛ متاسفانه دچار سوختگی حدود ۲۰ درصد شده و علیرغم اقدامات متعدد درمانی صبح امروز درگذشت.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج :
حکم تجدید نظر واگذاری کارخانه قند یاسوج هفته آینده صادر می‌شود
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج گفت: طی شکایات اخیر، دادگاه رای به ابطال معامله کارخانه قند یاسوج داده و کارخانه باید به حالت دولتی بازگردد. هفته آینده حکم تجدید نظر اعلام خواهد شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد؛
توجه به فرهنگ وقف می تواند موجب تحول در جامعه شود
کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: توجه به فرهنگ وقف می تواند موجب تحول در بخش‌های مختلف جامعه شود. حسین کلانتری یکشنبه، ۱۲ آبان ماه در همایش استانی یاوران وقف ضمن ابراز رضایت از عملکرد اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اظهارکرد: این اداره کل وظایف خود را به خوبی انجام داده و به نسبت سایر استان‌های برخوردار در حوزه وقف و سایر حوزه‌ها خدمات کمی و کیفی خوبی داشته است.
بخشنامه ای برای مقابله با استخدام های فله ای در علوم پزشکی
این روزها که زمزمه استخدام های فله ای و طایفه ای فضای استان محرومی همانند کهگیلویه وبویراحمد را مسموم کرده است ارسال بخشنامه ای برای برخورد قاطع با این استخدام ها یعنی زنده کردن امید در دل جوانانی که هیچ شخصی را در بدنه نظام سفارسی و استخدام های طایفه ای نداشتند.
دود عزل و نصب های فرمانداری کهگیلویه در چشم مردم و دهیاریها
دارا کریمی‌نژاد امروز در نشست دهیاران بخش مرکزی و سوق در دهدشت اظهار داشت: کمترین درآمدزایی و اشتغال روستایی مربوط به شهرستان کهگیلویه است. مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت:کهگیلویه به دلایلی از نظر طرح‌های اشتغال و درآمدزایی در رتبه پایینی نسبت به سایر شهرستان‌های استان قرار دارد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
سرعت لاک پشتی ساماندهی بلوار جمعه بازار
شهرداری یاسوج در دو سال گذشته دست به ترمیم برخی از چمن های تخریب شده بلوار های شهری زده است،اما یکی از این بلوار ها که همچنان بلاتکلیف مانده است بلوار جمعه بازار است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رسانه ای ترین معاون استاندار و نماینده مجلس کهگیلویه و بویراحمد کیست+جزئیات
طبق انجام نظر سنجی از برخی از خبرنگاران استان، رسانه ای ترین معاون استاندار و رسانه ای ترین نماینده شهرستان های استان را مشخص شده است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
جزییات برخورد فیزیکی کارمند شهرداری با ارباب رجوع از زبان شهردار دهدشت
شهردار دهدشت درباره اتفاقات پیش آمده در شهرداری این شهر و درگیری فیزیکی بین یک ارباب رجوع و کارمند شهرداری واکنش نشان داد.جزئیات این اتفاق اینگونه مطرح شده که، یکی از شهروندان کهگیلویه ای در مراجعه به شهرداری دهدشت پس از اینکه چند هفته جواب قانع کننده ای در مورد پرونده خود دریافت نکرد اقدام به ارجاع پرونده به مراجع بالاتر را کرد که در همین زمان کارمند شهرداری مانع از این کار شده که در ادامه این ممانعت به برخورد فیزیکی کارمند با ارباب رجوع ختم می شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
اقدام مهم دادگستری استان در خصوص سلامت شهروندان؛
اخذ نمونه آب سد شاه قاسم یاسوج برای تست میکروبی
اخذ نمونه آب سد شاه قاسم یاسوج برای تست میکروبی و آلودگی احتمالی آب از فلزات سنگین نماینده رئیس کل دادگستری استان در محل دفن زباله های شهر یاسوج موسوم به دو پشته دشتروم جهت نظارت بر امحای اموال قاچاق توقیفی و نیز نظارت بر تحویل زمین کارخانه بازیافت حضور پیدا کرد.معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد با ماموریت اعطایی از رئیس کل دادگستری استان در محل دفن زباله های شهر یاسوج موسوم به دو پشته دشتروم حاضر و از نزدیک بر عملیات امحای اموال قاچاق توقیفی نظارت کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
واکنش مدیرکل ثبت احوال استان به اظهارات رئیس ثبت احوال دنا؛
عزل این مدیر به دلیل برخی تخلفات بود
تقوی گفت: خیلی از مسائل محرمانه است و بیشتر مسائل مطرح شده از سوی ایشان مربوط به این نامه منتشر شده نیست و برخی از ادعا های وی از سوی سازمان مرکزی نیز کذب تلقی شده است و بدون شک عزل وی ناشی از برخی تخلفات اداری است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
نقض ممنوعیت ساخت و ساز در باغ های تفریحی آبشار یاسوج+تصاویر
در حالی که شهرداری یاسوج اعلام کرده بود تا زمان آماده شدن و اجرای طرح جامع گردشگری آبشار یاسوج، هیچ گونه ساخت و سازی نباید در این منطقه انجام شود اما به نظر می رسد این مساله نقض شده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد؛
تنها پارک‌ کودک کهگیلویه و بویراحمد چشم انتظار امکانات و تجهیزات
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنها پارک کودک این استان در شهر یاسوج، فاقد امکانات و تجهیزات لازم برای بازی کودکان است و می طلبد با همکاری دیگر دستگاه های متولی امکانات لازم برای تجهیز این پارک فراهم شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
پلمب ۱۷ واحد شن و ماسه و ۱۴ واحد تیرچه و بلوک غیراستاندارد در کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۷ واحد شن و ماسه غیراستاندارد در استان پلمب و غیر فعال است.وی با بیان اینکه بهبود استاندارد سازی واحد های شن و ماسه در استان اجرایی شده است، بیان کرد: ۳۵ واحد شن و ماسه استان پروانه فعالیت دارند و این مهم رشد مناسبی در دو سال اخیر داشته است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بی نظمی در اردوگاه اصلاح طلبان بویراحمد و دنا موسوی را به یاسوج کشاند
گویا پس از برگزاری نشست تهران، سید باقر موسوی که از وضعیت کنونی و بی نظمی به وجود آمده در اردوگاه اصلاح طلبان بویراحمد و دنا ناراضی بوده، برای کسب رای حداکثری اصلاح طلبان از اردوان ایزدپناه به یاسوج سفر کرده است تا بتواند اجماع بر روی ایزدپناه برای حضور در انتخابات را نهایی کند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
اظهارات جنجالی فعال کهگیلویه و بویراحمدی محیط زیست در شبکه 5 سیما؛
نابودی میراث 400 ساله برای تعریض جاده ای که هیچ تلفاتی نداشته است
یوسف مرادی گفت: در برخی مناطق درختی که 1000 سال عمر کرده است را به عنوان یک میراث درنظر می گیرند و ما بیش از 1000 درخت که بین 500 تا 1500 سال عمر دارند به بهانه جاده سازی قطع می کنیم در حالی که هیچ کشته ای در یک دهه اخیر نداشته است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
پای کار خانه قند یاسوج به برنامه جهان آرا کشیده شد
محمد امین سلیمی گفت: اکثر پروژه های واگذار شده از جمله قند یاسوج به ابر بدهکار بانکی واگذار شده است و باید دید که چگونه بانک مرکزی به اینگونه افراد که از قبل بدهکار بانکی بودند وام داده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
گسست مجازی در آیینه کاربران فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد؛
یک دوراهی مهم در پیش روی کاربران هم استانی
فضایی که در بلوغ زودرس فضای مجازی استان ما اکنون بروز دارد، استانی هستیم که کمترین بهره برداری موثر چه در حوزه معرفی فرصت های گردشگری و چه در حوزه بهره برداری اقتصادی از این فضا را داریم.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تعرض ماشین های پلاک قرمز به درختان بلوط جاده یاسوج سی سخت
نکته قابل تامل در جاده یاسوج به سی سخت این است که برخی ها از قلع و قمع درختان سو استفاده می کنند؛ ماشین های با پلاک های قرمز و با گفتن این جمله که مجوز داریم هیزم های حاصل از درختان بخت برگشته این مسیر را بار ماشین می کنند و می برند.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بازدید مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از اردوی تیم ملی تنیس روی میز کشور
علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه گودرزی معاون توسعه ورزش و محمودی رئیس دفتر حوزه مدیریت با حضور در شهر سی سخت از نزدیک با مربیان و کادر تیم ملی و ملی پوشان تیم هوپس پسران کشور دیدار و گفتگو کرد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
خروج روزانه ۱۰۰۰ رأس دام زنده از استان/با چنین مدیری چه کنم؟!
«حسین کلانتری» روز چهارشنبه 27 شهریورماه در نشست کمیسیون قاچاق کالا و ارز با اشاره به خروج روزانه بیش از 1000 راس دام زنده از استان گفت: تعجب می کنم دستگاه استانی که خودش مسئول جلوگیری از خروج دام از استان است با خبرگزاری رسمی در استان مصاحبه می‌دهد و می گوید این ایراد را داریم، من با چنین مدیری چه کنم؟
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
واکنش های ضد و نقیض به قطع درختان بلوط دنا؛
وقتی شورای عالی جنگل ها مجوز قطع درختان را صادر نکرده است
ماجرای قطع درختان 500 ساله بلوط در جاده یاسوج-سی سخت واکنش های زیادی را به دنبال داشته است تا جایی که رئیس شورای عالی جنگل های کشور اعلام کرد هیچ گونه مجوزی برای قطع این درختان صادر نشده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ساماندهی وضعیت جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد با ورود مدعی العموم
مهرداد کرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه تصادفات زیادی در سطح جاده‌ای این استان صورت می‌گیرد بر مرتفع نمودن نقاط حادثه خیز جاده‌ای در سطح راه‌های ارتباطی استان تاکید کرد.وی در خصوص تصادفات جاده ای به جاده سادات (یاسوج- دهدشت) اظهار کرد: این جاده فاقد علائم راهنمایی و رانندگی کافی است و روزانه شاهد وقوع تصادفات مرگ بار در سطح این محور هستیم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
جزئیات جدید از پرونده زمین های پتروشیمی سقاوه
پتروشیمی سقاوه بویراحمد در سال های اخیر یکی از سوژه های داغ رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد بود که در برهه های مختلف خبرهای متفاوتی از آن مخابره شد و همچنان پرونده آن در دستگاه قضایی در حال بررسی است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
وجدان کاری به روایت تصویر:
واقعیت نمودار بیکاری:
مراسم های بی ربط در تالار وحدت:
گفتگو و گزارش
انتقال جمعه بازار یاسوج به نفع کاسبان یا به سود مسئولان؛
نامه سرگشاده خورشیدی آزاد به قشقایی ها؛
کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی:
روایتی از زندگی مهاجران در حومه یاسوج؛
ضرورت تنوع بخشی به تولید محصولات زراعی؛
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
وعده های استانی
دنا،سی سخت
بویراحمد
کهگیلویه،چرام،لنده،دهد شت
بهمئی،لیکک