پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
آبگیری چمشیر، منوط به نتایج نمونه برداری وگمانه زنی؛ اجازه تکرار
علی سلاجقه رییس سازمان حفاظت محیط زیست در سفر به "کهکیلویه وبویراحمد" درباره مجوز آبگیری سد چمشیر گفت: «اجازه نمی‌دهم "گتوند" دیگری در کشور تکرار شود؛ حساس‌ترین سازند‌های زمین شناسی را در استان کهگیلویه و بویراحمد داریم؛ گفته ایم گمانه زنی انجام شود و نمونه برداری صورت گیرد و نتایج نهایی را اعلام کنند؛ در صورتی که مشکل نداشته باشند مجوز آبگیری سد چمشیر گچساران داده می‌شود.»
استعفای دسته‌جمعی شورای شهر سی‌سخت بخاطر اختلافات با شهردار
گویا به علت اختلاف در شورای شهر سی‌سخت بر سر مسائل شهرداری، در آخرین حرکت، اعضای شورای شهر سی‌سخت وقتی می‌بینند که شهردار راه خودش را می‌رود، دسته‌جمعی اقدام به استعفا می‌کنند تا صدای طبل حواشی از دور شنیده شود و امورات شهر نیز درگیر این حواشی باشد.
امام جمعه دهدشت: مرگ تدریجی عشایر در حال شکل گیری است
امام جمعه دهدشت با بیان اینکه مرگ تدریجی عشایر در حال شکل گیری است، تاکید کرد: مسئله دلال کی از بازار حذف می‌شود و اگر کاری برای نهاده‌های دامی نشود این مشکل به یک مسئله اپیدمی تبدیل شده که قابل جمع کردن و درمان کردن نیست.
نیازمندی ۵۰ میلیارد تومانی برای ساخت پردیس هنری گچساران ۵۰ و قول تامین اعتبار ۲۳ میلیارد تومانی توسط نماینده شهرستان
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برای ساخت پردیس هنری این شهرستان به ۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است، اظهار داشت: متاسفانه فعالیت عمرانی این پروژه مهم و حیاتی در حوزه فرهنگ و هنر شهرستان اکنون تعطیل است.
بلاتکلیفی فرمانداری کهگیلویه همچنان ادامه دارد؛ اداره شهرستان با سرپرست پس از ۵ ماه!
پس از گذشت بیش از ۵ ماه از معرفی فرماندار شهرستان کهگیلویه به عنوان سرپرست، اما همچنان بدون فرماندار و توسط سرپرست اداره می‌شود و این امر زیبنده دپلت مردمی و انقلابی نیست.
با طرح توسعه کارخانه سیمان مارگون موافقت می‌کنیم
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با طرح توسعه کارخانه سیمان مارگون، احداث کارخانه جدید دیگر و ایجاد شرکت ترابری سنگین این کارخانه موافقت می‌کنیم و سرمایه‌گذار مورد حمایت جدی قرار می‌گیرد.
بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شهرستان چرام؛
دستور استاندار برای فعال شدن پروژه‌های راهداری در چرام
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از شهرستان چرام دستور داد پروژه‌های حوزه راهداری این شهرستان که چندین ماه متوقف شده بودند فعال و از اختصاص اعتبار میلیاردی به این پروژه‌ها خبر داد.
ادعای استخدام خواهرزاده‌ها در استانداری کهگیلویه و بویر احمد
کانال تلگرامی پشت پرده ادعا نموده که دو خواهرزاده سیدعلی احمدزاده استاندار محترم کهگیلویه و بویر احمد در سمت‌های مختلف استانی منصوب شده اند. به منظور روشنگری افکار عمومی و ممانعت از تخریب‌های احتمالی، منتظر دریافت توضیحات از کلیه ذی نفعان و ذی مدخلان هستیم.
شرمنده‌ام بگویم کهگیلویه و بویراحمد رتبه اول خودکشی را در کشور دارد
احمدزاده با تاکید براینکه از دروغ پردازی‌های رسانه‌ای گلایه داریم و رسانه‌ها نباید برای افکار عمومی ذهنیت سازی شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
سرمایه گذاری هفت هزار میلیارد تومانی در شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد
شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با پیش بینی سرمایه گذاری ۶۹ هزار میلیارد ریالی برای راه اندازی ۵۰ طرح، مزایای جذاب سرمایه گذاری و حمایت دولت به منظور توسعه زیرساخت‌ها در مسیر رونق قرار می‌گیرد.
با گذشت بیش از ۶ ماه از فعالیت شورای شهر؛
حکایات دنباله دار شهرداری لنده، شهری بدون شهردار؟
با گذشت بیش از ۶ ماه از فعالیت دوره ششم شورای اسلامی، تاکنون سه نفر توسط اعضای شورای شهر لنده به عنوان شهردار و سرپرست شهردار انتخاب و معرفی شدند، همچنان این شهر در بلاتکلیفی و سردرگمی به سرمی برد.
ادعای بسته شدن حساب شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه توسط شهرداری دهدشت!
رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد از مسدود شدن حساب‌های بانکی این مجموعه بدلیل بدهی هشت سال پیش به شهرداری دهدشت مرکز این شهرستان خبرداد و تأکید کرد که در شرایط کنونی، مرکز بهداشت این شهرستان توان خرید یک بخیه را هم ندارد.
شناسایی باند فساد در اداره کل راهداری کهگیلویه و بویراحمد
رئیس دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی باند فساد در اداره کل راهداری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: مدیر‌کل و تعدادی از کارکنان این اداره بازداشت شدند.
بنیاد شهیدی که نمی‌تواند برای جانباز عصا بخرد به چه درد ما می‌خورد؟
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با جانبازان بالای ۵۰ درصد اظهارات قابل توجهی داشت.
تکمیل بیمارستان چرام کهگیلویه و بویراحمد در انتظار تامین اعتبار
بیمارستان ۳۲ تختخوابی چرام استان کهگیلویه و بویراحمد که فروردین سال ۹۶ کلنگ زنی شد و قرار بود طی سه سال به بهره برداری برسد، همچنان پس از گذشت چهار سال به علت کمبود اعتبار پیشرفت فیزیکی چندانی نداشته و برای مردم این شهرستان به رویایی دست نیافتنی تبدیل شده است.
وضعیت قابل تامل اجاره نشینان خانه‌های کارخانه قند یاسوج:
انسداد لوله فاضلاب این منطقه را لجن زار کرده است
انسداد لوله فاضلاب در کنار خانه‌های کارخانه قند یاسوج ساکنان این خانه‌ها را کلافه کرده است و هیچ فریاد رسی نیست.
معاون پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد:
تصمیم تهیه تبلت برای دانش آموزان سادات بر عهده ما نبود
معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، با اظهار تأسف بسیار از برخی اتفاقات رخ داده در فضای مجازی درباره نامه معرفی دانش آموزان سادات فاقد توان مالی خرید تبلت، گفت: واقعا اگر مشکلات دانش آموزان این کشور، چه سادات باشند و چه غیر سادات، حل شود، ایرادی دارد؟
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
هیچگونه افزایشی در سهم استان فارس از سد تنگ سرخ اتفاق نیافتاده است
فرهادی گفت: سهم استان‌ها و شهر‌ها در مصارف آب سد تنگ سرخ از همان ابتدا مشخص بود و هیچگونه افزایشی در سهم استان فارس اتفاق نیافتاده است.
تامین اعتبار ۴۰۰ میلیون دلاری برای اتمام پتروشیمی‌های دهدشت و گچساران
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تامین اعتبار ۴۰۰ میلیون دلاری برای اتمام پتروشیمی‌های دهدشت و گچساران به عنوان نخستین مصوبه سفر هیات دولت سیزدهم به این استان در راستای تکمیل طرح‌های نیمه تمام خبر داد.
آغاز شیوع پیک ششم کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: روند صعودی شیوع بیماری کرونا در شهرستان‌های بویراحمد، کهگیلویه، دنا و چرام حاکی از آغاز شیوع پیک ششم این بیماری در کهگیلویه و بویراحمد است.
بازدید ارزیاب یونسکو از بلادشاپور دهدشت؛
تخصیص ۲ میلیارد تومان جهت ساماندهی و مرمت بنا‌های بلادشاپور
مشاور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ۵۶ کاروانسرا در کشور، از جمله بلادشاپور استان کهگیلویه و بویراحمد در رده نامزدی ثبت جهانی در یونسکو قرار گرفته اند.
از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد
دستور ویژه به منظور بررسی موضوع خودسوزی فرزند شهید
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پی خودسوزی یکی از فرزندان شهدا در استان دستور رسیدگی دقیق موضوع و برخورد با خاطیان و سهل انگاران را صادر کرد.
کارخانه قند یاسوج دوباره رونق می‌گیرد
کارخانه قند یاسوج نماد صنعت، تولید و سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد که با سابقه‌ای بیش از نیم قرن فعالیت در استان دستخوش چالش‌ها و مشکلات شده بود، اینک به همت دولت سیزدهم رونق گذشته خود را باز خواهد یافت.
قرائت گزارش کمیسیون عمران درباره زلزله سی‌سخت در مجلس
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گزارش کمیسیون متبوع خود درباره ابعاد مختلف زلزله بهمن ماه ۱۳۹۹ سی‌سخت استان کهگیلویه و بویر احمد را در صحن علنی قرائت کرد.
گام‌های و اقدامات مهمی برای رفع محرومیت کهگیلویه و بویراحمد برداشته می‌شود
رئیس جمهور گفت: در این سفر گام‌های مهم و اقدامات موثری برای رفع نارسایی‌ها و محرومیت استان در بخش‌های مختلف زیرساختی برداشته خواهد شد.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
ادارات و وجدان کاری
وجدان کاری به روایت تصویر:
آمار ربیعی خوشبینانه است
واقعیت نمودار بیکاری:
تالار وحدت فلافلی می‌شود!
مراسم های بی ربط در تالار وحدت:
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
وعده های استانی
دنا،سی سخت
بویراحمد
کهگیلویه،چرام،لنده،دهد شت
بهمئی،لیکک