پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
خاکسپاری بدون مجوز در بویراحمد ممنوع است
سرپرست فرمانداری شهرستان بویراحمد گفت: وضعیت کرونا در این شهرستان بحرانی به نظر می‌رسد و با بررسی‌های صورت گرفته می‌توان گفت که وضعیت بیمارستان‌ها در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد نگران کننده است.
انتظار برای تکمیل پل‌های بشار در کهگیلویه و بویراحمد
پل‌های سوم و چهارم بشار را می‌توان دو پروژه مهم مرکز استان در سال اخیر نامید که همچنان در حسرت تکمیل شدن هستند و همانند قصه‌ای هستند که کارگردان پایانی باز را برایش در نظر گرفته است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
جولان سنگ شکن‌ها در بلوط زارهای زاگرس؛
فریاد بی امان بلوط‌های زاگرس از دست غول‌های آهنی
بلوط‌های زاگرس گنجینه‌های بی نظیر زاگرس در سرزمین چهار فصل کهگیلویه و بویراحمد این روز‌های غول‌های آهنی امانشان را بریده تا سنگ شکن‌ها فرصتی برای افزایش سرمایه سرمایه داران صنعتی باشند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
دود عدم مناسب سازی معابر در چشم معلولان هم استانی!
عدم مناسب سازی معابر و ورود به برخی از ادارات استان کهگیلویه و بویر احمد برای معلولان هم استانی، نگاه ویژه مسئولان را به این موضوع می‌طلبد
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
آبرسانی به یک روستا در بویراحمد سفلی پس از ۴۵ سال
آئین افتتاح و بهره برداری از پروژه آبرسانی به روستا‌های چشمه لیشه و میان چاتون در شهرستان مارگون حوزه بویراحمد سفلی برگزار شد.
چرا صادرات کهگیلویه و بویراحمد ۴۶ درصد افزایش یافت؟
با وجود تحریم‌های حداکثری و شیوع ویروس کرونا، صادرات استان کهگیلویه و بویراحمد به طور چشمگیری افزایش یافت به طوری که میزان صادرات کالا از این استان در سال گذشته نسبت به سال ۱۳۹۸ به لحاظ ارزش حدود ۴۶ درصد رشد داشته است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
جلوگیری از ورود بیش از۴۵۰ کامیون حامل دام عشایر به ییلاقات کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور جلوگیری از تخریب و چرای زودرس مراتع توسط دامداران، از کوچ پیش از موعد آن ها به مراتع استان تا قبل موعد کوچ ممانعت به عمل می آید و تاکنون از ورود بالغ بر ۴۵۰ کامیون و کامیونت حامل دام به ییلاقات استان کهگیلویه و بویراحمد جلوگیری شده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تجمع کارگران شهرداری چرام
توهین شهردار چرام با کارگران معترض
در ویدئوی پیوست یکی از کارگران شهرداری ادعا می‌کند که در تجمعی که در اعتراض به تبعیض در پرداخت حقوق و مزایا مقابل ساختمان شهرداری برگزار شده، شهردار در پاسخ به درخواست مطالبات کارگران با برخی از آنان برخورد فیزیکی کرده و به آن‌ها توهین نموده است. منتظر توضیحات شهرداری هستیم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ماجرا‌هایی از جاده یاسوج-سی سخت تا سد تنگ سرخ؛
ماموریت یوسف مرادی در کهگیلویه و بویراحمد چیست؟
ابهام در ماموریت یوسف مرادی از فعالان محیط زیستی کهگیلویه و بویراحمد که به نظر می‌رسد هیچ گاه به تمامی جنبه‌های احداث سد تنگ سرخ توجهی نکرده است، در ماجرای احداث این سد قابل تأمل است.
حرف و حدیت‌هایی درباره بکارگیری نیرو‌های بدون ضابطه در فرودگاه یاسوج
حرف و حدیث‌هایی در خصوص بکارگیری نیرو‌های بدون ضابطه در فرودگاه یاسوج شنیده می‌شود، امید می‌رود سازمان بازرسی در صورت صحت این موضوع از مسئولین بخواهد که قوانین را در به کارگیری نیرو‌ها اعمال کنند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مدیر کل بنیاد مسکن کهگلویه:
پی چینی ۱۶۵ خانه در سی سخت انجام شد
مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در صورت همکاری مردم تا تیرماه روند بازسازی زلزله سی سخت به اتمام می رسد گفت: تا کنون ۴۳۰ واحد آواربرداری و ۱۶۵ واحد پی چینی شده است.
نتوانستیم حق‌آبه خود را از کارون و مارون بگیریم
نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۰ درصد آب‌های سطحی کشور را داریم، ولی به دلیل نبود مدیریت آینده نگر در گذشته نتوانستیم حق‌آبه خود را از کارون و مارون بگیریم.
موافقت هئیت وزیران با ایجاد بخش «ممبی» در استان کهگیلویه و بویراحمد
با توجه به پیگیری‌های مستمری که از سال ۸۹ توسط «سید علی‌محمد بزرگواری» نماینده اسبق در مجلس شورای اسلامی شده بود موضوع پیگیری شد که هئیت وزیران با ایجاد بخش «ممبی» در استان کهگیلویه و بویراحمد موافقت کردند.
ارسال ۳۰۰ کانکس برای اسکان زلزله زدگان سی سخت
کانکس‌های وعده داده شده از سوی فرمانده کل سپاه پاسداران برای اسکان زلزله زدگان سی سخت در راه رسیدن به این شهر هستند.
گلایه شهروندان از چندنرخی بودن قیمت‌ها در بازار
شهروندان کهگیلویه و بویراحمدی در آستانه سال جدید از چند نرخی بودن قیمت‌ها در بازار، نظارت‌های ناکافی و عدم پاسخگویی سامانه‌های دریافت شکایات مطالبی را بیان کردند.
مدیر کل میراث فرهنگی کهگیلویه:
مرمت بلاد تاریخی شاپور
به گغته مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد، با هدف احیا، مرمت و زنده نگه‌داشتن ۲۰ میلیارد ریال در بافت‌تاریخی بلادشاپور دهدشت هزینه شده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
وضعیت نابسامان اتوبوس‌های مسیر یاسوج به تهران؛
بر اساس دستورالعمل‌های ستاد کرونای استان کهگیلویه و بویراحمد مقرر شده که میزان مسافر‌های این مسیر به حدود نصف تقلیل یابد و در سمت راست اتوبوس‌ها که جفت صندلی هستند، صرفاً یک مسافر جای داده شود و به همین خاطر مجوز افزایش کرایه‌ها برای پر نمودن این خلأ و کسری درآمد اتوبوس نیز صادر شده است! (یعنی در کل کرایه این مسیر غیرمنطقی بود که با مصوبه کرونا اجازه افزایش بیشتر هم داده شده است)
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
گلایه مردم سی سخت از خدمات رسانی دولت در مناطق زلزله زده
بیش از ۱۰ روز از وقوع زلزله در منطقه سی‌سخت استان کهگیلویه وبویر احمد می‌گذرد و با وجود اینکه خدمات به طور گسترده به زلزله‌زدگان این شهر ارائه می‌شود؛ اما حرف مردم این است که در خدمات‌رسانی ناهماهنگی وجود دارد.
دستور ویژه بررسی دلیل تخریب ساختمان‌های نوساز سی سخت
نیک اقبالی گفت: علی رغم این اقدامات در بازدید میدانی مشاهده شد که اکثر ساختمان‌هایی که در ۳۰ سال اخیر با نظارت نظام مهندسی و رعایت آئین نامه‌ها احداث شده اند در جریان زلزله اخیر آسیب دیده اند.
گرانی قبوض در روستای دیشموک/هر خانه یک بخاری؛ اما قبوض بالای 500 هزار
عضو شورای شهر دیشموک گفت: مردم این شهرستان توان پرداخت قبوض گاز و برق را ندارند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن:
آوار برداری در بی سخت شروع شد
مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن با بیان اینکه آواربرداری واحد‌های تخریبی شهر سی سخت از امروز آغاز شده است، گفت: با توجه به سرمای هوا زلزله زدگان از چادر استقبال چندانی نکرده و اغلب در منازل اقوام و آشنایان سکونت دارند؛ اما به طور کلی وضعیت چندان بد نیست؛ ۲۰ میلیون تومان کمک بلاعوض اجاره بها به صاحبان واحد‌های احداثی تعلق می‌گیرد و تا پایان فروردین ماه واحد‌های تعمیری بازسازی می‌شود.
آسیب ۷۰ درصدی منازل زلزله زده سی سخت
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: هلال احمر اجازه برپایی چادر را ندارد، دولت و مسئولان بدانند که منازل مردم سی سخت آسیب جدی دیده است.
بر اثر زلزله در سی سخت؛
دو ترک عمیق بر پل تاریخی کهگیلویه
معاون میراث فرهنگی کشور از دو ترک عمیق بر روی دهانه‌های پل تاریخی پاتاوه کهگیلویه و بویراحمد به دلیل زلزله شب گذشته خبر داد.
۲۰میلیون کمک بلاعوض به مددجویان آسیب‌دیده از زلزله پرداخت می‌شود
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: علاوه بر کمک دولت، سازمان بهزیستی نیز برای خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی مبلغ ۲۰ میلیون تومان به صورت بلاعوض برای تعمیرات و نوسازی منازل آسیب‌دیده پرداخت می‌کند.
خسارت ۷۰ درصدی به منازل شهروندان شهرستان دنا
فرماندار دنا آخرین وضعیت اسکان و خسارت‌های وارده به مردم شهر سی سخت را شرح داد.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
ادارات و وجدان کاری
وجدان کاری به روایت تصویر:
آمار ربیعی خوشبینانه است
واقعیت نمودار بیکاری:
تالار وحدت فلافلی می‌شود!
مراسم های بی ربط در تالار وحدت:
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
پرطرفدارترین
وعده های استانی
دنا،سی سخت
بویراحمد
کهگیلویه،چرام،لنده،دهد شت
بهمئی،لیکک