پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
ضرورت کنترل و رصد سامانه «سپهتن» در ناوگان مسافری همدان
معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان بر ضرورت کنترل و رصد سامانه «سپهتن» در ناوگان مسافری تأکید کرد.
ناهماهنگی دستگاه ها در صدور مجوز
آسیب معدن بالادست سد سرابی به محیط زیست تویسرکان
فرماندار تویسرکان با ابراز تاسف از اینکه فعالیت معدن بالادست سد مخزنی سرابی برای منابع طبیعی و محیط زیست این استان مخرب است و به آن آسیب می زند، گفت: طبیعت و محیط زیست شهرستان تویسرکان مغفول واقع شده و این آسیب از آنجا نشأت می گیرد که متاسفانه هیچ کارشناس و معاونت و حتی نمایندگی معدن ازسوی اداره صنعت، معدن و تجارت استان در شهرستان تویسرکان وجود ندارد.
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:
پروژه سد گرین نهاوند تعطیل نخواهد شد
با شروع بکار مجدد سدگرین و بازگشت آن به چرخه اجرایی کشور در آبان ماه سال گذشته برای جلوگیری از تعطیل شدن این پروژه پیش‌بینی‌های لازم در ماده ۵۶ قانون انجام‌شده تا تأمین اعتبار پروژه سد گرین متوقف نشود.
طرح جامع ۱۱ شهر همدان بازنگری می‌شود
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: طرح جامع ۱۱ شهر از استان که چشم‌انداز آن‌ها پایان یافته است، در سال جاری بازنگری می‌شود.
کروکودیل کرونا نمی‌گیرد؛
ضرر کرونا به گردشگری کروکودیل ملایر
در جهان امروز کروکودیل دیگر جانوری عظیم‌الجثه و خطرناک نیست؛ موجودی شگفت‌انگیز با خواص فراوان در عرصه پزشکی، اقتصادی و گردشگری است و مدتی است پای این خزنده دوزیست به ملایر استان همدان باز شده.
اوضاع در زندان همدان تحت کنترل است/ هیچ زندانی فرار نکرده است
دادستان همدان گفت:زندان همدان تحت کنترل است و هیچ یک از زندانیان از زندان همدان فرار نکرده اند.او با بیان اینکه بیشتر اعتراض زندانیان به مرخصی آنها به دلیل بیماری کرونا بوده است افزود: به دنبال شیوع کرونا و به منظور جلوگیری از شیوع این ویروس در زندان‌ها، ۲ هزار و ۳۳۰ زندانی به مرخصی رفتند.
روند طولانی صدور مجوز کسب و کار تسهیل شود/ تحقق جهش تولید با قوانین اصولی
نماینده مردم اسدآباد در مجلس یازدهم با بیان اینکه در حال حاضر تولیدکننده‌ها در ارتباط با روند طولانی اخذ مجوز گله‌مند هستند گفت: وجود قوانین دست و پاگیر با زمان‌بندی طولانی و مراجعات متعدد به دستگاه‌های مختلف برای اخذ موافقت اصولی مشکل‌ساز شده است.
همدان از پذیرش مسافران نوروزی معذور است/ هیچ‌گونه اسکانی نداریم
سیدسعید شاهرخی همدان گفت: به منظور حفظ سلامت مردم و کنترل ویروس کرونا در ایام نوروز از پذیرش مسافر و گردشگر در استان همدان معذوریم.
پرونده های متخلفین منابع طبیعی به مرحله صدور رای رسیده
معاون حفاظت و امور اراضی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری همدان گفت: ۲۰ پرونده تخلف برای بهره‌برداران معدنی استان تشکیل شده و در محاکم قضایی بررسی می‌شود.
به علت کارشناسی نکردن طرح های اشتغالزای استان؛
عذرخواهی رسمی معاون استاندار از مردم
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان از دو بانک سپه و صادرات استان همدان و دبیرخانه کارگروه اشتغال خواست تا گزارش کارشناسی شده ارائه دهند، خاطرنشان کرد: بنده از جانب دستگاه ها و بانک ها از تمام مردم به علت اینکه طرح های اشتغالزای استان را تاکنون کارشناسی نکردند، عذرخواهی می‌کنم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
دخل و تصرف‌های غار علیصدر به جای دیگری منتقل می‌شود
استاندار همدان با تاکید برآنکه تلاش‌ها برای رفع موانع موجود در ثبت جهانی غار علیصدر درحال انجام است، گفت: درحال رایزنی برای کاهش طبقات یا انتقال هتلی هستیم که در دهانه غار در حال ساخت است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مشکل دفاتر خدمات مسافرتی همدان؛
فرودگاه همدان دست به دامان آژانس غیر بومی
دفاتر خدمات مسافرتی همدان در مهلت داده شده نتوانستند پروازهای همدان به مسیرهای مختلف را چارتر کنند بنابراین آژانس غیر بومی پای کار آمد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
توسعه‌ی ناپایدار الوند؛
پای تمام وعده‌هایم ایستاده‌ام!؛
فرار از رکود با رونق واسطه گری؛
مطالعه در محرم و عاشورا؛
تشدید اثر تحریم ها:
طنز و کاریکاتور
تغییر شرایط اجتماعی؛
انتصابات ویژه برخی مدیران؛
چالش های روز از نگاه طنز؛
تشریح خرگوش زنده در دبیرستان؛
اجرای تفاهم نامه شهر سبز پایدار؛
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
ظرفیت های گردشگری؛
جمع نخبگان و فرهیختگان شهر؛
مطالبات ثمن ها از میراث‌فرهنگی؛
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظري ندارم
كم
متوسط
زياد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها